Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

ukraine map
Дані для стратегічного аналізу ринку — в YouControl
Інший погляд на ринок з YouControl
Дані для стратегічного аналізу ринку — в YouControl
Новини 13 грудня 2021 р.

YouControl та Integrity Vision ‒ партнери

Поділитися:
YouControl та Integrity Vision ‒ партнери

YouControl та Integrity Vision підписали договір про співпрацю. Мета партнерства ‒ реалізація спільних інтеграційних проєктів для банківського сектору та страхових компаній. Синергія сторін сприятиме формуванню прозорого бізнес-середовища в Україні та оптимізації фінансових втрат банківського та страхового бізнесу. 

 

Integrity Vision ‒ це українська сервісна IT-компанія, що спеціалізується на автоматизації бізнес-процесів, інтеграційних рішеннях, інформаційній безпеці та побудові IT-інфраструктури в організаціях. Основними напрямками діяльності компанії є: консалтинг, проєктування, розробка та впровадження програмних і апаратних комплексів. Серед клієнтів Integrity Vision понад 200 компаній з банківського сектору, рітейлу, телекомунікацій, фармацевтики, медіа, промисловості, енергетики та металургії. 

 

CEO & Founder IT-компанії Integrity Vision, Інна Соловйова: "Початок співпраці із YouControl є важливим кроком у розширенні можливостей наших рішень. Завдяки моніторингу та перевірці контрагентів наші клієнти зможуть безпечніше вести власний бізнес. Для Integrity Vision – це можливість покращити надійність партнерства з клієнтами. Тепер ми можемо запропонувати нове комплексне рішення – інструмент, наповнений даними і аналітикою від YouControl та реалізований на основі нашого досвіду в інтеграціях та розробці програмних рішень".

 

Заступник директора з правових питань YouControl, Данило Глоба: "Завдяки партнерству з Integrity Vision ми можемо запропонувати цілісне рішення будь-якої складності. Мова про комплексний робочий інструмент наповнений даними і аналітикою YouControl.  І що важливо, реалізований з огляду на досвід Integrity Vision в розробці програмних рішень під ключ та їх подальший супровід. Ми раді обмінятися досвідом та поділитися експертизою в сфері відкритих даних, для спільної роботи над проєктами будь-якої складності".

 

Партнерська програма YouControl об’єднує компанії та команди, які займаються інтеграціями, створенням власних продуктів, розробкою та кастомізацією CRM\ERP систем. Партнерство з Integrity Vision дозволить реалізувати інтеграційні проєкти для оптимізації фінансових втрат банківського сектору та страхових компаній. 

 

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум про співпрацю з Офісом розвитку підприємництва та експорту.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман.     Темпи відкриття наборів даних в Україні не дозволяють сказати, що ми топчимося на місці, але й для ракетного старту цього відверто кажучи недостатньо.

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’