Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Пробий по базі
Перевірка фізосіб відтепер доступна в безкоштовному тарифі Перевірка фізосіб доступна в opendata тарифі

Перевірити зараз
Новини 24 листопада 2021 р.

YouControl і Офіс з розвитку підприємництва та експорту ‒ партнери

Поділитися:
YouControl і Офіс з розвитку підприємництва та експорту ‒ партнери

YouControl та Офіс з розвитку підприємництва та експорту підписали меморандум про співпрацю. Мета партнерства ‒ сприяння розвитку прозорого малого і середнього підприємництва в Україні та допомога в реалізації їхніх експортних можливостей.

 

Офіс з розвитку підприємництва та експорту ‒ це державна установа, що сприяє розвитку та підтримці малого і середнього підприємництва, та просуванню експорту українських товарів, робіт та послуг. У напрямку експорту Офіс надає підприємцям допомогу в: налагодженні співробітництва з міжнародним бізнесом; промоції українських товарів та послуг за кордоном; розвитку експортних компетенцій українського бізнесу.

YouControl спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту проводитимуть навчання для представників малого й середнього бізнесу (МСБ) на тему сучасних способів пошуку й перевірки замовників та партнерів за допомогою модулю "Аналіз ринків" від YouControl. 

Отримані знання та навички допоможуть експортерам ефективніше: шукати клієнтів, партнерів, формувати базу контактів для співпраці; оцінити обсяги ринку і окремих ніш; аналізувати сфери ринку за різними показниками; прогнозувати і будувати стратегічні плани розвитку бізнесу та аналізувати ефективність компаній.

 

В.о. директора Державної установи "Офіс з розвитку підприємництва та експорту", Андрій Ремізов: "Для Офісу з розвитку підприємництва та експорту співпраця з провідними аналітичними організаціями та сервісами на основі відкритих даних є дуже важливою. Оскільки саме якісні аналітичні дані є базовою основною сервісів та послуг, які надаються Офісом для підприємців, що розвивають бізнес в Україні та експортують свої товари і послуги за кордон".

 

GR-менеджерка компанії YouControl, Наталія Чорногуб: "Державно-приватна синергія дасть додатковий імпульс для підвищення компетенцій українських підприємців для виходу на зовнішні ринки. Озброївшись сучасними ІТ-інструментами, вітчизняний бізнес отримає нові конкурентні переваги на закордонних ринках".

 

Підписаний меморандум закріпив бажання сторін проводити спільні аналітичні дослідження; брати участь в заходах з теми відкритих даних, комплаєнсу, перевірки та пошуку нових клієнтів та підрядників. 

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум про співпрацю з Міністерством цифрової трансформації України.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 14 липня 2021 р.

Фінансовий моніторинг фізичних осіб: як не наразитися на штрафи

У 2020 році були внесені зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Відповідно до нових правил, суб'єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) мають проводити перевірку своїх клієнтів. Тому фізосіб будуть перевіряти під час укладання угод та проведення фінансових операцій.

Статті 2 липня 2021 р.

І так зійде: шкідливі поради при роботі з контрагентами

Критичне мислення – корисний інструмент для прийняття рішень, "ексклюзивно" властивий людям, на відміну від комп'ютерів. Здатність брати інформацію під сумнів – основа творчості, аналізу, пошуку нових рішень, в тому числі в бізнесі. У цій статті розглянемо "альтернативні" підходи до роботи з контрагентами і ділової розвідки. Що, якщо…   1. Не перевіряти статус компанії.   ⚡️Чим ризикуєте:

Новини 1 липня 2021 р.

Моніторинг контрагентів: не втомлюється, нічого не забуває, не підводить

Моніторинг невпинно працює для вас 24/7, тримаючи руку на пульсі компаній. Ми допрацювали його, суттєво розширили функції та розповідаємо про його нові можливості! Спойлер: тепер сповіщення про зміни компаній та фізосіб можна отримувати в месенджери. Але це тільки одне з оновлень.   Моніторинг – це бот, що стежить за компаніями, фіксує зміни у відкритих реєстрах, формує для вас звіт, економить час і нічого не випускає з уваги.   Що саме робить Моніторинг?  

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’