ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
_____________
У Х В А Л А
про порушення провадження у справі про банкрутство
11 січня 2017 р. Справа № 902/1078/16
Суддя господарського суду Вінницької області Міліціанов Р.В.,
розглянувши матеріали
за заявою : ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області, 21027, м. Вінниця, вул. К. Василенка, 21
до: Дочірнього підприємства "Дитячий санаторій імені ОСОБА_2" Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця", 21019, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Маяковського, буд. 243, код 02583170
про порушення справи про банкрутство
за участі:
ОСОБА_1 ОДПІ, ОСОБА_3, довіреність №42870/10 від 02.11.2016, НОМЕР_1;
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій обл., ОСОБА_4, довіреність №1 від 10.01.2017, посвідчення №б/н від 17.09.2015р.
В С Т А Н О В И В:
13 грудня 2016 р. до господарського суду Вінницької області надійшла заява ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області, 21027, м. Вінниця, вул. К. Василенка, 21, код 39476158, № 48796/10 від 12.12.2016 р., вх. № 1158/16 від 13.12.2016 р. про порушення справи про банкрутство Дочірнього підприємства "Дитячий санаторій імені ОСОБА_2" Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України Укрпрофоздоровниця", 21019, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Маяковського, буд. 243, код 02583170.
Ухвалою суду 15.12.2016 р. суддею Міліціановим Р. В. прийнято справу до провадження та призначено справу до розгляду в підготовчому засіданні суду на 23.12.2016 р., арбітражним керуючим, визначеним автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих є ОСОБА_5, якого зобов'язано надати суду заяву на участь у даній справі.
19.12.2016 р. від арбітражного керуючого ОСОБА_5, визначеного автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих до суду надійшла заява про згоду на участь у даній справі з додатком.
Вищезазначені документи оглянуті судом та долучені до матеріалів справи.
Розгляд справи у підготовчому засіданні відкладався до 11.01.2017 р.
На визначену дату в підготовче засідання суду з'явився представник ОСОБА_1 ОДПІ, який подану заяву про порушення справи про банкрутство ДП "Дитячий санаторій імені ОСОБА_2" ЗАТ ЛОЗПУ "Укрпрофоздоровниця", код 02583170 підтримав у повному обсязі.
Представник боржника в судове засідання не з'явився, відзиву та інших письмових доказів, що витребовувались судом не надав. Про дату, час та місце судового засідання повідомлений належним чином, а саме листом від 21.12.2016р., який направлено на адресу боржника (21019, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Маяковського, буд. 243) з повідомленням про вручення та до суду не повернувся.
Відповідно до п.3.9.1 постанови Пленуму Вищого господарського суду України Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції №18 від 26.12.2011р. за змістом зазначеної статті 64 ГПК, зокрема, в разі якщо ухвалу про порушення провадження у справі було надіслано за належною адресою (тобто повідомленою суду стороною, а в разі ненадання суду відповідної інформації - адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), і не повернуто підприємством зв'язку або повернуто з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, то вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом. Доказом такого повідомлення в разі неповернення ухвали підприємством зв'язку може бути й долучений до матеріалів справи та засвідчений самим судом витяг з офіційного сайту Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" щодо відстеження пересилання поштових відправлень, який містить інформацію про отримання адресатом відповідного поштового відправлення, або засвідчена копія реєстру поштових відправлень суду.
Враховуючи викладене, суд вважає, що вжив всі залежні від нього заходи для повідомлення боржника належним чином про час і місце розгляду судової справи і забезпечення явки останнього в судове засідання для реалізації ним права на судовий захист своїх прав та інтересів.
Суд, розглянувши заяву ініціюючого кредитора, дослідивши додані до неї письмові докази, заслухавши пояснення представника ініціюючого кредитора, проаналізувавши норми діючого законодавства України, дійшов наступних висновків.
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з'ясування наявності підстав для порушення провадження у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Законом. Неявка у підготовче засідання сторін, а також відсутність відзиву боржника не перешкоджають проведенню засідання. У підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, заслуховує пояснення сторін, оцінює обґрунтованість заперечень боржника, а також вирішує інші питання, пов'язані з розглядом справи.
В силу ст. 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно становлять не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом.
Частиною 3 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визначено, якщо справа порушується за заявою кредитора, господарський суд перевіряє обґрунтованість його вимог, їх безспірність, вжиття заходів щодо примусового стягнення за цими вимогами в порядку виконавчого провадження.
Як вбачається з матеріалів справи станом на день звернення до суду у ДП "Дитячий санаторій імені ОСОБА_2" ЗАТ ЛОЗПУ "Укрпрофоздоровниця", код 02583170 наявний податковий борг у розмірі 1 103 724, 99 грн.
Зокрема борг в розмірі 971 803, 69 грн зі сплати орендної плати з юридичних осіб виник в результаті несплати самостійно задекларованих узгоджених зобов'язань згідно поданої декларації по орендній платі з юридичних осіб.
Заборгованість зі сплати сум єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в сумі 127 208,83 грн., виникла внаслідок несплати самостійно визначених боржником зобов'язань у звітах про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (копії додаються) та прийнятих кредитором рішень №0034661303 від 11.10.2016 року та №0003151303 від 03.05.2016 року.
Податковий борг з податку на додану вартість в сумі 155, 80 грн. виник внаслідок несплати штрафної фінансової санкції за несвоєчасне подання декларації з податку на додану вартість, визначену податковим органом згідно податкового повідомлення-рішення №0007832204 від 18.09.2014 року.
Заборгованість по податку на нерухоме майно в розмірі 4 556,67 грн. є результатом несплати боржником узгодженої суми грошового зобов'язання згідно податкових декларацій з податку на нерухоме майно.
Підприємству, з метою погашення податкового боргу, було вручено податкову вимогу № 748 від 01.11.2012 р. на суму 9 377,64 грн.
З огляду на несплату наявного податково боргу ДП "Дитячий санаторій імені ОСОБА_2" ЗАТ ЛОЗПУ "Укрпрофоздоровниця", код 02583170, ОСОБА_1 ОДПІ було подано позов про стягнення податкового боргу.
Постановами ОСОБА_1 окружного адміністративного суду були задоволенні позовні вимоги кредитора про стягнення податкового боргу ДП "Дитячий санаторій імені ОСОБА_2" ЗАТ ЛОЗПУ "Укрпрофоздоровниця", код 02583170 з рахунків, відкритих в установах банків на загальну суму 826 250,15 грн., зокрема: від 10.06.2013 року на суму 72 279.03 грн.; від 17.10.2013 року - 63 099,00 грн.; від 11.03.2014 року - 63 099, 00 грн.; від 02.10.2014 року - 131 380, 27 грн.; від 25.03.2015 року - 94 033, 87 грн.; від 26.07.2016 року - 402 358, 98 грн.
ОСОБА_1 ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області пред'явлено інкасові доручення для примусового стягнення коштів у дохід бюджету в рахунок погашення податкового боргу та докази вжиття відповідних заходів щодо отримання заборгованості за процедурою, передбаченою Податковим кодексом України, які були повернені банківською установою без виконання у зв'язку з відсутністю коштів на рахунках ДП "Дитячий санаторій імені ОСОБА_2" ЗАТ ЛОЗПУ "Укрпрофоздоровниця", код 02583170.
Сума вимог заявника ОСОБА_1 ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області складає 300 мінімальних розмірів заробітної плати.
Відповідно до абз.2 ч.3 ст.10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" безспірні вимоги кредиторів - це грошові вимоги кредиторів, підтверджені судовим рішенням, що набрало законної сили, і постановою про відкриття виконавчого провадження, згідно з яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника. До складу цих вимог, у тому числі щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції.
Отже, саме лише судове рішення за відсутності виданого на його підставі виконавчого документа та постанови органу Державної виконавчої служби про відкриття виконавчого провадження не може бути підтвердженням безспірності грошових вимог. При цьому виконавчий напис нотаріуса не може вважатися доказом безспірності грошових вимог.
Що ж до безспірності грошових вимог ініціюючого кредитора - органу доходів і зборів, то враховуючи, що стягнення з рахунків боржника - юридичної особи коштів у рахунок погашення податкового боргу здійснюється відповідно до умов і порядку, визначених Податковим кодексом України, а не Законом України "Про виконавче провадження", доказами їх підтвердження є рішення суду про стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу, що набрало законної сили, інкасовані доручення для примусового стягнення коштів у дохід бюджету в рахунок погашення податкового боргу та докази вжиття відповідних заходів щодо отримання заборгованості за процедурою, передбаченою Податковим кодексом України (Інформаційний лист ВГСУ від 28.03.2013 № 01-06/606/2013 із змінами та доповненнями).
Розглянувши матеріали справи в підготовчому засіданні, заслухавши заявника ОСОБА_1 ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області у справі про банкрутство, суд, враховуючи вимоги ст. ст. 10, 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визнав представлені матеріали достатніми для порушення провадження у справі про банкрутство Дочірнього підприємства "Дитячий санаторій імені ОСОБА_2" Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця", 21019, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Маяковського, буд. 243, код 02583170 з огляду на обгрунтованість вимог ініціюючого кредитора, їх безспірність (постанови ОСОБА_1 окружного адміністративного суду), сума вимог складає 300 мінімальних розмірів заробітної плати (680 164, 65 грн основного боргу), інкасовані доручення для примусового стягнення коштів у дохід бюджету в рахунок погашення податкового боргу № 1141, 1142, 1144 від 16.08.2016 р., № 1155, 1157 від 18.08.2016 р., які були повернені банківською установою без виконання.
Крім того, в підготовчому засіданні суд також вирішує питання щодо призначення розпорядника майна.
Як зазначалось вище, ухвалою від 15.12.2016 р. заяву прийнято до розгляду з призначенням справи до розгляду у підготовчому засіданні. Арбітражним керуючим, визначеним автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України є ОСОБА_5, якого даною ухвалою зобов'язано надати заяву на участь у даній справі.
19.12.2016 р. на електронну адресу суду та 19.12.2016 р. через канцелярію господарського суду Вінницької області від арбітражного керуючого ОСОБА_5, визначеного автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих, та якого зобов'язано надати суду заяву на участь у даній справі, надійшла заява про участь у справі про банкрутство з додатками.
Відповідно до ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон про банкрутство) арбітражний керуючий - фізична особа, призначена господарським судом у встановленому порядку в справі про банкрутство, як розпорядник майна, керуючий санацією або ліквідатор з числа осіб, які отримали відповідне свідоцтво і внесені до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.
Статтею 114 Закону про банкрутство визначено, що кандидатура арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) для виконання повноважень розпорядника майна визначається судом самостійно із застосуванням автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.
Під час прийняття заяви про порушення справи про банкрутство суд в ухвалі зобов'язує визначеного автоматизованою системою арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) надати заяву на участь у даній справі.
Відповідно до ч. 3 ст. 4 Закону про банкрутство право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) надається особі, яка отримала відповідне свідоцтво у порядку, встановленому цим Законом, та внесена до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.
З огляду на викладене, враховуючи приписи ст.114 Закону про банкрутство, п.4.14 Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство, затвердженого постановою пленуму ВГС України від 16.01.2013 р. №1, вивчивши та проаналізувавши спеціалізацію осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України, заяви на участь про призначення розпорядником майна боржника арбітражного керуючого ОСОБА_5 у справі №902/1078/16 з доданими до них документами, ретельно проаналізувавши відомості щодо кандидатури арбітражного керуючого ОСОБА_5, суд дійшов висновку, про призначення розпорядником майна Дочірнього підприємства "Дитячий санаторій імені ОСОБА_2" Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця", 21019, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Маяковського, буд. 243, код 02583170 ОСОБА_5, оскільки останній є арбітражним керуючим, визначеним автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України, ним надано згоду на призначення розпорядником майна по даній справі та його особа не підпадає під категорію осіб визначених ч. 2 ст. 114 Закону про банкрутство; з покладенням на останнього всіх прав та обов'язків, передбачених Законом України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.
Відповідно до п.10 ст.16 Закону про банкрутство з метою виявлення усіх кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, здійснюється офіційне оприлюднення оголошення про порушення справи про банкрутство на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет. Таке оголошення має містити повне найменування боржника, його поштову адресу, банківські реквізити, найменування та адресу господарського суду, номер справи, відомості про розпорядника майна, граничний строк подання заяв конкурсних кредиторів з вимогами до боржника.
Керуючись ст. ст. 1, 2, 7, 9, 10, 16, 18, 19, 22, 114, 115 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 1, 2, 4-1, 12, 15, 32, 33, 34, 36, 38, 86, 115 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В :
1. Порушити провадження у справі про банкрутство Дочірнього підприємства "Дитячий санаторій імені ОСОБА_2" Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця", 21019, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Маяковського, буд. 243, код 02583170.
2. Визнати вимоги кредитора ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області, 21027, м. Вінниця, вул. К. Василенка, 21 в сумі 680164,65 грн.
3. Ввести процедуру розпорядження майном боржника на 115 календарних днів, до 06 травня 2017 року .
4. Призначити розпорядником майна арбітражного керуючого : ОСОБА_5, свідоцтво № 1323 від 25.06.2013 р., м. Київ, пр-т. Червонозряний 150, прим.44, код НОМЕР_2.
Встановити грошову винагороду арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна в розмірі двох мінімальних заробітних плат.
Сплата грошової винагороди в процедурі розпорядження майном здійснюється шляхом її авансування заявником (кредитором) у зазначеному розмірі.
Сума авансового платежу вноситься на депозитний рахунок нотаріуса та виплачується арбітражному керуючому (розпоряднику майна) за кожний місяць виконання ним повноважень розпорядника майна.
Зобов'язати розпорядника майна:
- розглянути вимоги кредиторів про грошові вимоги до боржника;
- вести реєстр вимог кредиторів;
- повідомити кредиторів про результати розгляду їхніх вимог;
- вживати заходів для захисту майна боржника;
- аналізувати фінансово-господарську діяльність, інвестиційне становище боржника та його становище на ринках;
- виявляти (за наявності) ознаки фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства;
- скликати збори кредиторів та організовувати їх проведення;
- надавати державному органу з питань банкрутства відомості, необхідні для ведення Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено справу про банкрутство;
- надавати господарському суду та комітету кредиторів звіт про свою діяльність, відомості про фінансове становище боржника, пропозиції щодо можливості відновлення платоспроможності боржника;
- організувати та забезпечити проведення інвентаризації майна боржника та визначити його вартість;
- виконувати інші повноваження, що передбачені Законом.
З моменту призначення розпорядника майна і до припинення процедури розпорядження майном органи управління боржника не мають права без згоди розпорядника майна приймати рішення про реорганізацію (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) і ліквідацію боржника; створення юридичних осіб або участь в інших юридичних особах; створення філій та представництв; виплату дивідендів; проведення боржником емісії цінних паперів.
Рішення про участь боржника в об'єнаннях, асоціаціях, спілках, холдингових компаніях, промислово-фінансових групах чи інших об¦'наннях юридичних осіб приймається органами управління боржника за згодою розпорядника майна.
Призначення розпорядника майна не є підставою для припинення повноважень керівника чи органу управління боржника.
Керівник або орган управління боржника виключно за погодженням з розпорядником майна вчиняють правочини (укладають договори) щодо: відчуження або обтяження нерухомого майна, в тому числі його передачі в оренду, заставу, внесення зазначеного майна до статутного капіталу іншого підприємства або господарського товариства, розпорядження нерухомим майном боржника у будь-який інший спосіб; одержання та видачі позик (кредитів), надання поруки, гарантій, уступки вимоги, переведення боргу, а також передачі в довірче управління майна боржника; розпорядження у будь-який інший спосіб іншим майном боржника, балансова вартість якого становить понад один відсоток балансової вартості активів боржника, та укладання інших значних правочинів (договорів).
Розпорядник майна не має права втручатися в оперативно-господарську діяльність боржника, крім випадків, передбачених Законом.
5. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів зупинення виконання боржником грошових зобов'язань і зобов»язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов¦'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до дня введення мораторію.
Ухвала про введення мораторію є підставою для зупинення виконавчого провадження.
Зобов'язати розпорядника майна повідомити органи державної виконавчої служби за місцезнаходженням боржника та знаходженням його майна про запровадження мораторію.
Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів: забороняється стягнення на підставі виконавчих та інших документів, що містять майнові вимоги, у тому числі на предмет застави, за якими стягнення здійснюється в судовому або позасудовому порядку відповідно до законодавства, крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум ( у тому числі одержаних від продажу майна боржника), перебування майна на стадії продажу з моменту оприлюднення інформації про продаж, а також у разі звернення стягнення на заставлене майно та виконання рішень у немайнових спорах; забороняється виконання вимог, на які поширюється мораторій; не нараховується неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання зобов'язань із задоволення всіх вимог, на які поширюється мораторій; зупиняється перебіг позовної давності на період дії мораторію; не застосовується індекс інфляції за весь час прострочення виконання грошового зобов'зання, три проценти річних від простроченої суми тощо.
Дія мораторію не поширюється на вимоги поточних кредиторів; на виплату заробітної плати та нарахованих на ці суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян; на виплату авторської винагороди, аліментів, а також на вимоги за виконавчими документами немайнового характеру, що зобов'язують боржника вчинити певні дії чи утриматися від їх вчинення.
Дія мораторію припиняється з дня припинення провадження у справі про банкрутство.
6. Вжити заходи щодо забезпечення вимог кредиторів:
Заборонити боржнику укладати без згоди арбітражного керуючого (розпорядника майна) правочини (договори); відчужувати предмет застави.
Зобов'яати боржника передати цінні папери, майно, інші цінності на зберігання третім особам, вчинити чи утриматися від вчинення певних дій або вжити інших заходів для збереження майна боржника ( у тому числі шляхом позбавлення боржника права розпорядження його нерухомим майном без згоди розпорядника майна або суду, який розглядає справу про банкрутство; накладення арешту на конкретне рухоме майно боржника);
7. Розпоряднику майна подати до господарського суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів до 27 лютого 2017 р..
Розпоряднику майна скласти реєстр вимог кредиторів та подання його на затвердження до господарського суду до 27 лютого 2017 р. .
Призначити попереднє засідання на 09 березня 2017 р. о 10:00 год., у приміщенні господарського судуВінницької області, м. Вінниця, вул. Пирогова, 29.
Розпоряднику майна провести інвентаризацію майна боржника до 01 березня 2017 р..
8. З метою виявлення усіх кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, здійснити офіційне оприлюднення оголошення про порушення справи про банкрутство на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.
Оголошення має містити повне найменування боржника, його поштову адресу, банківські реквізити, найменування та адресу господарського суду, номер справи, відомості про розпорядника майна, граничний строк подання заяв конкурсних кредиторів з вимогами до боржника.
9. Ухвалу направити згідно переліку.
Суддя Міліціанов Р.В.
віддрук.прим.:
1 - до справи;
2 - ОСОБА_1 ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області, 21027, м. Вінниця, вул.К.Василенка,21;
3 - Дочірнього підприємства "Дитячий санаторій імені ОСОБА_2" Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця", 21019, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Маяковського, буд. 243;
4 - Фонд державного майна України, 01601, м. Київ-133, вул. Генерала Алмазова, 18/9;
5 - Арбітражному керуючому ОСОБА_5, м. Київ, пр-т. Червонозряний 150, прим.44;
6 - Староміський відділ державної виконавчої служби міста Вінниця Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, 21009, м. Вінниця, вул. Замостянська,16;
7- державному реєстратору, ОСОБА_1 МВК Департамент адміністративних послуг ОСОБА_1 міської ради, м. Вінниця, вул. Соборна, б.59.