YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми 17 березня 2021 р.

Перевірка штрафів в Україні

Поділитися:
Перевірка штрафів в Україні

Починаючи з 2020 року, українські водії отримали нововведення у вигляді сервісу, який дозволяє автоматично фіксувати порушення правил дорожнього руху, включаючи перевищення встановленого ліміту швидкості. Разом з цим фахівці створили спеціальний додаток, в якому можна перевірити наявність штрафів і навіть провести їх оплату.

 

Як користуватися сервісами з перевірки штрафів в Україні?

 

Перевірити наявність власних штрафів за порушення ПДР тепер можна в режимі онлайн. Для цього передбачено кілька актуальних способів. Одним з поширених способів є офіційний кабінет водія, який відкрито на вебсайті державного сервісу. На ньому можна отримати найактуальнішу інформацію щодо транспортних засобів. Для того щоб зробити вхід в особистий кабінет, потрібно залишити електронний підпис, пройти ідентифікацію через MobileID або BankID.

 

Крім цього перевірка штрафів в Україні можлива на офіційному ресурсі МВС, де діють такі додатки для мобільних пристроїв:

"Дія";

"Штрафи UA";

"Штрафи ПДР".

 

Певним попитом користуються телеграм-боти, які надають аналогічні послуги, але до їх вибору варто ставитися уважно і серйозно, адже крім перевірених офіційних додатків тут можна натрапити на ботів, створених шахраями. МВС України розробило власний телеграм-бот під назвою "Штрафи ПДР", який надає можливість не тільки підписатися на необхідний транспортний засіб, але й за допомогою банківської карти оплачувати отримані штрафи.

Максимально зручним сервісом є аналітичний майданчик YouControl, який пропонує інноваційний інструмент під назвою "Фізичні особи". Всього за кілька секунд система здатна підготувати розгорнуте досьє, де крім неоплачених штрафів є вся необхідна інформація, яка дозволяє зробити висновки щодо благонадійності людини.

 

Як сплатити штраф онлайн?

 

Для того щоб сплатити штраф онлайн, досить зайти на офіційний сайт МВС, ввести у відведене для цього поле серію і номер посвідчення водія, дату його видачі. Крім того, портал пропонує інші інструменти пошуку штрафів.

Наступним за популярністю способом є сплата штрафу за допомогою офіційних мобільних додатків і спамерських пошукових роботів. Все, що потрібно для оплати, – це ввести дані  автомобіля, серію і номер посвідчення водія, номер постанови, номер ІПН або паспорта власника машини.

Серед додаткових способів варто відзначити можливість сплатити штраф онлайн, за допомогою інтернет-банкінгу. Багато українських банків мають відповідний пункт у меню власних додатків.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’