YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Теми 23 липня 2021 р.

Реєстр виконавчих проваджень

Поділитися:
Реєстр виконавчих проваджень

Реєстр виконавчих проваджень – автоматизована система даних, яка доступна для використання і роботи в електронному варіанті. У реєстрі перебувають рішення, які повинні бути виконані за результатами суду та інших державних органів у порядку, передбаченому  виконавчим провадженням.

 

Яку інформацію можна отримати за допомогою реєстру виконавчих проваджень?

 

Автоматизована система виконавчих проваджень доступна для роботи в загальному режимі або ж здатна надати доступ сторін до виконавчого провадження. Для роботи з системою необхідно зайти на офіційний сайт, доступний за посиланням – https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors

Для роботи в загальному режимі необхідно вибрати тип боржника – фізична або юридична особа. Після цього заповнити поля з датою народження, прізвищем, ім'ям та по батькові для фізичних осіб або ввести назву підприємства, код ЄДРПОУ. Крім того, завжди можна звернутися за зазначеним телефоном виконавчого провадження та з'ясувати на якій стадії знаходяться виконавчі провадження. Як результат, ви можете дізнатися статус провадження, яке вас цікавить.

Та частина платформи, яка необхідна для доступу сторін виконавчого провадження, дозволяє отримати наступну інформацію:

дані щодо того ким було відкрито виконавче провадження і який виконавець займається ним;

інформацію щодо проведених дій державного виконавця;

дані про поточний стан і статус виконавчого провадження.

Крім того, ви можете дізнатися про постанови, які були винесені з боку державного виконавця. Тут же ви зможете відшукати рішення виконавчого провадження тощо.

 

Як отримати доступ до реєстру виконавчих проваджень?

 

Державний реєстр виконавчих проваджень надає вільний і повністю безкоштовний доступ. Для того щоб скористатися його функціями не потрібно проходити процес реєстрації, а вся інформація, що відображається, є актуальною на момент  запиту.

У тому випадку, якщо вам буде потрібен доступ до інформації щодо конкретного виконавчого провадження, то знадобиться ідентифікатор доступу до виконавчого провадження та його порядковий номер. Ідентифікатор доступу і номер виконавчого провадження знаходиться в постанові, яка складається під час відкриття виконавчого провадження. Зверніть увагу, що ідентифікатор доступу містить у собі спеціальний код, який складається з комбінації 12 цифр і букв.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
 • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
 • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
 • Всі ліцензії і дозволи компаній;
 • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
 • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
 • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’