YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Теми 5 жовтня 2021 р.

Перевірка арешту майна

Поділитися:
Перевірка арешту майна

У разі виявлення порушень українського законодавства судовим рішенням може бути накладено арешт на майно. Наприклад, через наявність кредитної заборгованості, несплату комунальних платежів або відкриту кримінальну справу. Після накладення арешту на майно власник може продовжувати жити та користуватися  майном, але не має права  провадити з ним будь-які операції.

 

Чому важливо перевірити майно на наявність арешту

 

Якщо перевірка арешту майна дала позитивний результат, то на майно, яке перебуває  під арештом – квартира або будинок, – накладаються обмеження, які стосуються:

продажу;

обміну;

здачі в оренду;

застави;

оформлення заповіту.

 

Будь-який досвідчений юрист рекомендує зробити перевірку арешту майна, адже недоброчесний власник здатний провернути шахрайські дії,  залучивши  недобросовісного нотаріуса або ріелтора. Ви гарантовано втратите гроші, заплативши за майно, яке перебуває під арештом, адже така угода згідно з  законом вважається недійсною.

 

Як провести перевірку арешту майна

 

Офіційний сайт Єдиного державного реєстру судових рішень допоможе провести перевірку арешту майна.  Необхідно перейти у вкладку "пошук за контекстом" і ввести адресу об'єкта нерухомості, який вас цікавить. Далі слід натиснути клавішу "пошук", і реєстр знайде весь список об'єктів в Україні, які перебувають  під арештом або в судових суперечках.

Якщо система видасть надто великий список різних документів, то ви можете звузити критерії пошуку і для більш швидкого результату застосувати доступні фільтри сортування. Рекомендуємо використовувати фільтр "регіон суду", який відсіє безліч непотрібної інформації. Після цього слід застосувати фільтр "форма судочинства", де можна опрацювати документи в таких правових напрямках: господарський, адміністративний, цивільний, кримінальний і справи з адміністративних порушень.

Наступним важливим етапом є уточнення категорії справи. Для цього використовуйте вже відомі вам фільтри  для вибірки за судовими категоріями. На сайті можна встановити  налаштування для  зручного  пошуку судових проваджень, кожне з яких позначене відповідним статусом. Функціональні можливості ресурсу дозволяють вибрати одразу кілька різних статусів.

Буває, що не вдається знайти інформацію про арешт майна. Тому рекомендуємо додатково вести пошук на Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’