YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Теми 6 березня 2021 р.

Реєстр боржників

Поділитися:
Реєстр боржників

Найбільш відвідуваний держреєстр України – Єдиний реєстр боржників. Реєстр веде Міністерство юстиції України. Офіційний веб-ресурс містить в собі дані про невиконані зобов'язання майнового характеру.

 

Згідно з актуальним даними Міністерства юстиції, зараз в реєстрі боржників перебуває близько двох мільйонів громадян України. Тільки 8% виконавчих проваджень застосовується до юридичних осіб, а 92% проваджень є стягненнями з фізосіб.

 

Чому люди потрапляють до реєстру боржників і якими можуть бути наслідки?

 

Найчастіше українські громадяни поповнюють реєстр боржників в наступних випадках:

несплачений адміністративний штраф (наприклад, за порушення ПДР);

своєчасно не сплачені комунальні послуги;

програної судової справи й ігнорування прийнятого судового рішення;

невиплачені аліменти;

непогашений вчасно кредит.

 

 

Серед обмежувальних заходів у боротьбі з боржниками держава використовує найрізноманітніші способи. Зокрема, боржники повинні бути готові до того, що не зможуть виїхати за межі території України. Банки мають право відмовити їм у відкритті рахунків. Юристи можуть скасувати запити, пов'язані з відчуженням майна та не обслуговувати боржників. Крім того, більшість роботодавців перевіряють потенційних співробітників у реєстрі і за результатами перевірки можуть відмовити в наданні роботи.

 

Як перевірити себе в реєстрі боржників

 

Часто людина у якої є борг не знає, що вона внесена до Єдиного реєстру боржників. Щоб виконати перевірку, досить зайти на офіційний веб-портал реєстру і ввести свої дані: серію ІНН, ім'я та прізвище, після цього вибрати фізична або юридична особа. Потім потрібно в пункті "Категорія стягнення" вибрати необхідну графу. У переліку можуть перебувати борги, отримані з різних причин.

 

Зупинившись на категорії, яка вас цікавить, ввівши персональні дані, слід натиснути клавішу "шукати" і після цього вибрати пункт меню "Сформувати документ". Після цього система видасть вам інформацію щодо ваших заборгованостей. У представленому документі буде міститися інформація щодо номера відкритого провадження і самого виконавця. У тому випадку, якщо ви не маєте заборгованості, то реєстр зможе це підтвердити. Всю отриману на сайті інформацію можна зберегти або роздрукувати.

 

На жаль, використання реєстру боржників часто пов'язане із значними технічними збоями і незручностями. Тому більшість користувачів вважає за краще звертатися до інших сервісів для отримання актуальної інформації.

 

В YouControl за хвилину можна перевірити компанію або людину й дізнатися про наявність боргу , отримати розгорнуте і структуроване досьє на будь-якого українського контрагента.

 

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’