Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Підтримай ЗСУ!

Збираємо кошти на викуп та адресну доставку

10 квадрокоптерів Autel Dual 640T
30 бронежилетів

Підтримати
Новини 4 березня 2022 р.

YouControl надає безоплатні доступи ТРО та волонтерам

Повне досьє на кожну компанію України

Поділитися:
YouControl надає безоплатні доступи ТРО та волонтерам

Підприємці хочуть і можуть допомагати, але не знають потреб, з ким контактувати й куди підвозити допомогу. Щоб волонтерам і бізнесу швидко знаходили один одного, YouControl вирішив надавати безоплатні доступи до системи.

Таким чином представники територіальної оборони та волонтери зможуть шукати підприємства, які працюють з харчуванням, засобами гігієни, медикаментами тощо.

За доступом, варто писати 👇

• Пошта – mikhail.horobtsov@youcontrol.com.ua

• Facebook – facebook.com/mikhail.horobtsov

• Telegram – @mhorobtsov

Відеоінструкція як шукати постачальника тут.

Також ми закликаємо увесь бізнес, який працює в Україні, постійно та наполегливо інформувати  міжнародних партнерів про війну в Україні! Аби друзі, партнери, клієнти з усього світу отримували правдиві дані про перебіг справ.  Про те, як Росія загарбницьки вторглася на територію суверенної держави, як Путін та його прибічники продовжують нехтувати всіма можливими міжнародними законами, нормами та правами. Про те, як мужньо захищає наш народ українська армія!

Міжнародна бізнес-спільнота має оперативно ухвалити рішення щодо повної відмови від співпраці з партнерами з Росії. Адже будь-яка співпраця з РФ – це однозначні ризики і безповоротні наслідки: репутаційні, фінансові, операційні, технічні та правові. Ігнорування ситуації та продовження бізнес-взаємодії з окупантами сьогодні прирівнюється до співучасті в злочинах Росії.

Неважливо хто ви – ФОП, представник великого бізнесу чи комунального закладу. Важливо, що кожен з нас здатен впливати та змінювати. Зупинимо Путіна разом! Перемога близько!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман.     Темпи відкриття наборів даних в Україні не дозволяють сказати, що ми топчимося на місці, але й для ракетного старту цього відверто кажучи недостатньо.

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’