Старосинявський районний суд Хмельницької області

Адреса
31400, смт Стара Синява, вул. Грушевського, 53
Телефони
(03850) приймальня 2-06-42, канцелярія 2-06-43
Розклад роботи
Пн-Чт з 08:30 до 17:15
Пт з 08:30 до 16:00
Перерва з 12:30 до 13:00
Судові рішення
Дата ухвалення Форма рішення Форма судочинства Номер рішення Номер справи
23.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138424818 684/442/26
23.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138443514 684/287/26
23.07.2026 Рішення Цивільне 138443515 684/287/26
23.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138443517 684/436/26
22.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138389419 684/372/26
21.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138355367 684/434/26
21.07.2026 Постанова Про адмінправопорушення 138355364 684/370/26
21.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138376839 684/433/26
21.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138355370 676/4575/26
21.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138376845 684/417/26
21.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138355366 684/391/26
21.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138352708 684/418/26
21.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138355369 127/7972/26
21.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138355365 684/186/26
21.07.2026 Рішення Цивільне 138376850 684/272/26
21.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138376843 684/272/26
21.07.2026 Рішення Цивільне 138376841 127/7972/26
16.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138269882 684/429/26
16.07.2026 Рішення Цивільне 138269881 684/293/26
16.07.2026 Ухвала суду Цивільне 138251680 684/430/26

Часті запитання

Старосинявський районний суд Хмельницької області: як мені знайти судовий документ?

Знайти необхідний судовий документ по Старосинявський районний суд Хмельницької області можна за допомогою системи YouControl. Наша платформа представляє різні варіанти пошуку як по регіону, судовим органам (що винесли рішення), так і за номером судової справи або рішення.

Звідки збирається інформація про Старосинявський районний суд Хмельницької області ?

На цій сторінці відібрано перелік юридичних документів, які містить Старосинявський районний суд Хмельницької області. Усі ці цінні дані отримано з Єдиного державного реєстру судових рішень України.

Які відомості можна дізнатися про Старосинявський районний суд Хмельницької області?

Завдяки нашому платформі вам відкривається можливість вивчати не лише судові рішення, але й отримати важливу інформацію про Старосинявський районний суд Хмельницької області

Адреса: 31400, смт Стара Синява, вул. Грушевського, 53

Розклад роботи: Пн-Чт з 08:30 до 17:15
Пт з 08:30 до 16:00
Перерва з 12:30 до 13:00

Контактна інформація: (03850) приймальня 2-06-42, канцелярія 2-06-43
inbox@st.km.court.gov.ua

Спробуйте наш систему прямо зараз і дізнайтеся всі необхідні вам деталі про Старосинявський районний суд Хмельницької області!

Старосинявський районний суд Хмельницької області — база судових рішень та справ

Тут запропоновано дані судових документів — Старосинявський районний суд Хмельницької області. Інформація представлена з ЄДР судових рішень України.

Окрім рішень, винесених судовими органами, ви також маєте змогу прочитати дані про суди. Скористайтеся ресурсом просто зараз і отримайте всі потрібні вам дані про судове рішення

Старосинявський районний суд Хмельницької області — пошук судових рішень з Єдиного державного реєстру України

Головним джерелом даних для нашого пошукового агента служить ЄДР судових рішень України. Саме його базу вивчає наш сервіс, а також доповнює дані, які можуть міститися в інших реєстрах. Це дозволяє вам отримати всю необхідну інформацію і головне, дійсну на момент пошукового запиту.

Ознайомившись із справами, які були прийнято Старосинявський районний суд Хмельницької області, ви отримаєте корисні дані.

Старосинявський районний суд Хмельницької області — контактна інформація

Старосинявський районний суд Хмельницької області розміщується за адресою: 31400, смт Стара Синява, вул. Грушевського, 53.

  • Телефон: (03850) приймальня 2-06-42, канцелярія 2-06-43;
  • Електронна адреса: inbox@st.km.court.gov.ua.
Графік роботи Старосинявський районний суд Хмельницької області: з 08:30 до 17:15

Старосинявський районний суд Хмельницької області. Переваги використання сервісу «YouControl» при пошуку судових рішень

  • Використання нашого сервісу дозволяє вам зекономити час. Побачити всю необхідну дані ви можете за декілька хвилин, маючи лише онлайн-доступ до ресурсу «YouControl».
  • Автоматичне оновлення даних. Коли б ви не здійснили запит на пошук судових рішень Старосинявський районний суд Хмельницької області, ви завжди отримаєте діючі дані.
  • Проста навігація сайту, а також можливість необхідних налаштувань, аби відразу отримати необхідні вам дані.
  • Професійна технічна підтримка та можливість отримання більше відомостей.