
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Р І Ш Е Н Н Я
і м е н е м У к р а ї н и
03 березня 2021 року м. Ужгород№ 260/3454/20
Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Скраль Т.В.,
з участю секретаря судового засідання - Шестак Н.В.,
учасники справи:
позивач: Головне управління ДПС у Закарпатській області - представник в судове засідання не з`явився;
відповідач: ОСОБА_1 - в судове засідання не з`явився;
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу Головного управління ДПС у Закарпатській області (88000, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Волошина,52, код ЄДРПОУ ВП 44106694) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) про стягнення суми податкового боргу, -
ВСТАНОВИВ:
У відповідності до статті 243 частини 3 КАС України 03 березня 2021 року проголошено вступну та резолютивну частини рішення. Рішення у повному обсязі складено 09 березня 2021 року.
22 жовтня 2020 року Головне управління ДПС у Закарпатській області через уповноваженого представника Подойму Наталію Віталіївну звернулося до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовною заявою до фізичної особи ОСОБА_1 податковий борг у розмірі 590 004,14 гри., у тому числі пеня у розмірі 91 294,26 грн. по платежам 30 1 101 1001 "Військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування" у розмірі 45 371,87 грн. в т.ч. пеня у розмірі 7 022,64 грн.; 85 11010500 "Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування" у розмірі 544 632,27 грн. в т.ч. пеня у розмірі 84 271,62 грн.
27 жовтня 2020 року ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду було відкрито провадження в даній адміністративній справі.
01 березня 2021 року позивачем подано клопотання про заміну сторони правонаступником, а саме Головне управління ДПС у Закарпатській області (код ЄДРПОУ 43143065) на правонаступника - Головне управління ДПС у Закарпатській області (код ЄДРПОУ ВП 44106694).
Розглядаючи подане клопотання, судом встановлено, що постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2020 №893 "Про деякі питання територіальних органів Державної податкової служби" ліквідовано як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної податкової служби, зокрема, Головне управління ДПС у Закарпатській області.
Наказом Державної податкової служби України від 30.09.2020 №529, відповідно до статті 21-1 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" та Положення про Державну податкову службу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2019 р. № 227, утворено як відокремлений підрозділ Державної податкової служби України Головне управління ДПС у Закарпатській області.
Наказом Державної податкової служби України від 24.12.2020 №755 з 01 січня 2021 року розпочато здійснення територіальними органами ДПС, утвореними як її відокремлені підрозділи згідно з наказом ДПС від 30.09.2020 № 529, повноважень та функцій територіальних органів ДПС, що ліквідуються відповідно до п. 1 постанови №893.
Позивач, в розумінні положень пункту 9 частини 1 статті 4 КАС України є суб`єктом владних повноважень.
Відповідно до статті 52 КАС України у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії судового процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов`язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов`язкові для особи, яку він замінив.
На підставі вищевикладеного, суд дійшов висновку про наявність підстав для заміни первісного позивача Головне управління ДПС у Закарпатській області (код ЄДРПОУ - 43143065) на правонаступника Головне управління ДПС у Закарпатській області (код ЄДРПОУ ВП 44106694).
1. Позиції сторін.
Свої позовні вимоги позивач мотивує тим, що станом на 06.10.2020 року за Відповідачем рахується податковий борг у розмірі 590 004, 14 грн., у тому числі пеня у розмірі 91294,26грн. по платежам: 30 11011001 «Військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування» у розмірі 45 371,87 грн., в т.ч. пеня у розмірі 7 022,64 грн.; 85 11010500 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування» у розмірі 544 632,27 грн., в т.ч. пеня у розмірі 84 271,62грн. Вказана заборгованість виникла у зв`язку із наступним: нарахування та своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору з отриманому у 2016 році доходу, як додаткове благо, від AT «Укрсиббанк». За наслідками проведеної перевірки складено Акт перевірки від 14.11.2018 №1151 /07-16-13-05-07/ НОМЕР_1 та винесено податкові повідомлення-рішення від 27.12.2018: №0198311305, яким визначено грошове зобов`язання у сумі 38 349,23 грн. (30 679,38грн. за податковими зобов`язаннями та 7 669,85грн. за штрафними санкціями) по платежу «Військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування». Вказана сума залишається несплаченою в повному обсязі. №0198291305, яким визначено грошове зобов`язання у сумі 460 190,65грн. (368 152,52грн. за податковими зобов`язаннями та 92 038,13 грн. за штрафними санкціями) по платежу «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування». Вказана сума залишається несплаченою в повному обсязі; №0198301305, яким визначено суму штрафних санкцій у розмірі 170,00 грн. по платежу «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування». Дана сума також залишається несплаченою в повному обсязі. Вказані податкові повідомлення-рішення не оскаржувалось Відповідачем ні в адміністративному, ні в судовому порядку. Відтак, податковий борг є узгодженим. Відповідно до ст. 129 ПК України Відповідачу проведено нарахування пені у розмірі 91 294,26 грн.. Однак, вказана, сума пені залишається Відповідачем не сплаченою в повному обсязі.
Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2020 року відкрито спрощене позовне провадження в даній адміністративній справі, надано відповідачу строк для подання до суду відзиву на позовну заяву та повідомлено, що згідно з вимогами ч. 6 ст. 162 КАС України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Зазначену ухвалу направлено засобами поштового зв`язку на адресу відповідача, зазначено у позовній заяві, однак така повернулася до суду 03 грудня 2020 року з відміткою «адресат відсутній за вказаною адресою».
Відповідно до статті 162 частини 6 КАС України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
27 жовтня 2020 року судом до відділу реєстрації місця проживання Виконавчого комітету Ужгородської міської ради надіслано запит про надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) ОСОБА_1 , (а.с. 33).
16 листопада 2020 року на адресу суду надійшла довідка від 10 листопада 2020 року № 1246/18-06 про те, що відповідно до відомостей реєстру територіальної громади ОСОБА_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 не значиться, (а.с. 41).
Отже, судом встановлено, що адреси за запитом суду та довідкою від 10 листопада 2020 року відділу реєстрації місця проживання - різняться.
Відповідно до частини 7 статті 171 КАС України якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи, суд вирішує питання про відкриття провадження у справі. Виклик такої особи як відповідача у справі здійснюється у порядку, визначеному статтею 130 цього Кодексу.
Відповідно до частини 1 статті 130 КАС України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання. Відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.
05 лютого 2021 року на офіційному веб-порталі судової влади України опубліковано оголошення про виклик особи зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якої невідоме, (а.с. 70).
Відповідач у судове засідання не з`явився, однак про час і дату судового засідання повідомлений належним чином.
Представник позивача у судове засідання не з`явився, однак 03 березня 2021 року подав заяву про розгляд справи без їх участі.
У відповідності до статті 205 частини 1, 3 пункту 1 КАС України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи, за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті. Якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі, зокрема, неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки.
Таким чином, суд вважає за можливе розгляд справи провести без участі учасників справи.
Відповідно до статті 229 частини 4 КАС України у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
2. Обставини, встановлені судом.
Судом встановлено, що 14 листопада 2018 року ГУ ДФС у Закарпатській області складено акт № 1151/07-16-13-05-07/ НОМЕР_1 "Про результати документальної позапланової невиїзної перевірки фізичної особи ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 з питання правильності нарахування та своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору з отриманого у 2016 році доходу, як додаткове благо, від АТ "Укрсиббанк"(код ЄДРПОУ 09807750), (а.с. 11-13).
У зв`язку із виявленими порушеннями, позивачем винесено податкові повідомлення-рішення від 27 грудня 2018 року:
- № 0198291305, яким визначено грошове зобов`язання по платежу "Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування" у сумі 460 190, 65 грн. (368 152,52 грн. за податковими зобов`язаннями та 92 038,13 грн. за штрафними санкціями), (а.с. 21).
- № 0198301305, яким визначено штрафну санкцію по платежу "Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування" у сумі 170,00 грн., (а.с. 24);
- № 0198311305, яким визначено грошове зобов`язання по платежу "Військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування " у сумі 38 349,23 грн. (30 679,38 грн. за податковими зобов`язаннями та 7 669,85 грн. за штрафними санкціями), (а.с. 18).
Вищевказані податкові повідомлення-рішення направлено відповідачу 28 грудня 2018 року, (а.с. 15-17).
Відповідно до ст. 129 ПК України Відповідачу проведено нарахування пені у розмірі у розмірі 91 294,26 грн. по платежам: 30 11011001 «Військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування» у розмірі 7 022,64 грн.; 85 11010500 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування» у розмірі 84 271,62 грн., (а.с. 4).
11 лютого 2019 року податкову вимогу форми "Ф" № 2440-50 про сплату боргу на загальну суму 590 004,14 грн. надіслано відповідачу, (а.с. 26-27).
Крім того, заборгованість відповідача підтверджується розрахунком податкового боргу ОСОБА_1 станом на 06 жовтня 2020 року, відповідно до якого за відповідачем обліковується заборгованість зі сплати адміністративних штрафів та санкцій на суму 590 004,14 грн., (а.с. 4).
3. Мотиви суду та норми права, застосовані судом.
Відповідно до статті 57 пункту 57.3 ПК України у разі визначення грошового зобов`язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов`язаний сплатити нараховану суму грошового зобов`язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу. У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов`язання платник податків зобов`язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження.
Відповідно до статті 56 пунктів 56.1, 56.2, 56.12, 56.15, 56.18 ПК України рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку. У разі якщо платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов`язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених цим Кодексом або іншими законами України, такий платник має право звернутися із скаргою про перегляд цього рішення до контролюючого органу вищого рівня. Якщо відповідно до цього Кодексу контролюючий орган самостійно визначає грошове зобов`язання платника податків за причинами, не пов`язаними із порушенням податкового законодавства, такий платник податків має право на адміністративне оскарження рішень контролюючого органу протягом 30 календарних днів, що настають за днем надходження податкового повідомлення-рішення (рішення) контролюючого органу. Скарга, подана із дотриманням строків, визначених абзацом першим пункту 56.3 цієї статті, зупиняє виконання платником податків грошових зобов`язань, визначених у податковому повідомленні-рішенні (рішенні), на строк від дня подання такої скарги до контролюючого органу до дня закінчення процедури адміністративного оскарження. Протягом зазначеного строку податкові вимоги з податку, що оскаржується, не надсилаються, а сума грошового зобов`язання, що оскаржується, вважається неузгодженою. З урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу, платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення - рішення або інше рішення контролюючого органу у будь-який момент після отримання такого рішення. Рішення контролюючого органу, оскаржене в судовому порядку, не підлягає адміністративному оскарженню. Процедура адміністративного оскарження вважається досудовим порядком вирішення спору. При зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання протиправним та/або скасування рішення контролюючого органу грошове зобов`язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.
Відповідно до статті 14 пункту 14.1 підпункту 14.1.156 ПК України податкове зобов`язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк), та/або сума коштів, сформована за рахунок податкових пільг, що були використані платником податків не за цільовим призначенням чи з порушенням порядку їх надання, встановленим цим Кодексом та/або Митним кодексом України.
14 листопада 2018 року ГУ ДФС у Закарпатській області складено акт № 1151/07-16-13-05-07/ НОМЕР_1 "Про результати документальної позапланової невиїзної перевірки фізичної особи ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 з питання правильності нарахування та своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору з отриманого у 2016 році доходу, як додаткове благо, від АТ "Укрсиббанк"(код ЄДРПОУ 09807750), (а.с. 11-13).
У зв`язку із виявленими порушеннями, позивачем винесено податкові повідомлення-рішення від 27 грудня 2018 року:
- № 0198291305, яким визначено грошове зобов`язання по платежу "Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування" у сумі 460 190, 65 грн. (368 152,52 грн. за податковими зобов`язаннями та 92 038,13 грн. за штрафними санкціями), (а.с. 21).
- № 0198301305, яким визначено штрафну санкцію по платежу "Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування" у сумі 170,00 грн., (а.с. 24);
- № 0198311305, яким визначено грошове зобов`язання по платежу "Військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування " у сумі 38 349,23 грн. (30 679,38 грн. за податковими зобов`язаннями та 7 669,85 грн. за штрафними санкціями), (а.с. 18).
Вищевказані податкові повідомлення-рішення направлено відповідачу 28 грудня 2018 року, (а.с. 15-17).
Дані податкові повідомлення - рішення не оскаржували відповідачем ні в адміністративному, ні в судовому порядку. Таким чином, податковий борг за даними податковими повідомленнями - рішеннями є узгодженими.
Статтею 14 пунктом 14.1 підпунктом 14.1.175 ПК України встановлено, що податковий борг - сума узгодженого грошового зобов`язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Відповідно до статті 14 пункту 14.1 підпункту 14.1.162 ПК України пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахована на суми грошових зобов`язань у встановлених цим Кодексом випадках та не сплачена у встановлені законодавством строки.
Відповідно до статті 129 пункту 129.1 підпункту 129.1.1 ПК України нарахування пені розпочинається при нарахуванні суми грошового зобов`язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків податкового зобов`язання, визначеного цим Кодексом (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження).
Відповідно до статті 129 пункту 129.1 підпункту 129.1.2 ПК України нарахування пені розпочинається при нарахуванні суми податкового зобов`язання, визначеного контролюючим органом у випадках, не пов`язаних з проведенням податкових перевірок, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов`язання (в тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження).
Відповідно до статті 129 пункту 129.4 ПК України пеня, визначена підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 цієї статті, нараховується на суми грошового зобов`язання, визначеного підпунктами 129.1.1 та 129.1.2 пункту 129.1 цієї статті (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені), та в інших випадках визначення пені відповідно до вимог цього Кодексу, коли її розмір не встановлений, нараховується пеня за кожний календарний день прострочення сплати грошового зобов`язання, включаючи день погашення, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день.
Відповідно до ст. 129 ПК України Відповідачу проведено нарахування пені у розмірі у розмірі 91 294,26 грн. по платежам: 30 11011001 «Військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування» у розмірі 7 022,64 грн.; 85 11010500 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування» у розмірі 84 271,62 грн., (а.с. 4).
Однак, вказана сума пені залишається відповідачем не сплачена в повному обсязі.
Згідно статті 59 пункту 59.1 ПК України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов`язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Відповідно до статті 14 пункту 14.1 підпункту 14.1.153 даного Кодексу податкова вимога - письмова вимога контролюючого органу до платника податків щодо погашення суми податкового боргу.
Судом встановлено, що позивачем з метою погашення податкового боргу було надіслано відповідачу податкову вимогу від 11 лютого 2019 року податкову вимогу форми "Ф" № 2440-50 про сплату боргу на загальну суму 590 004,14 грн., (а.с. 26-27).
При цьому, з часу виставлення податкової вимоги податковий борг не переривався.
Заперечень щодо суми податкового боргу або доказів його сплати відповідачем суду не надано.
Податковий борг відповідача підтверджений матеріалами справи, зокрема обліковою (інтегрованою) карткою платника податків та розрахунком податкового боргу, (а.с. 4).
Відповідно до статті 20 пункту 20.1 підпункту 20.1.19 ПК України контролюючі органи мають право застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи; стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов`язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України; стягувати суми недоїмки із сплати єдиного внеску; стягувати суми простроченої заборгованості суб`єктів господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитами (позиками), залученими державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державні (місцеві) гарантії, а також за кредитами із бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом та іншими законами України.
Відповідно до статті 20 пункту 20.1 підпункту 20.1.34 ПК України контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.
Відповідно до статті 102 пункту 102.4 ПК України у разі якщо грошове зобов`язання нараховане контролюючим органом до закінчення строку давності, визначеного у пункті 102.1 цієї статті, податковий борг, що виник у зв`язку з відмовою у самостійному погашенні такого грошового зобов`язання, може бути стягнутий протягом наступних 1095 календарних днів з дня виникнення податкового боргу. Якщо платіж стягується за рішенням суду, строки стягнення встановлюються до повного погашення такого платежу або визначення боргу безнадійним.
Відповідно до статті 95 пункту 95.3 ПК України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Відповідно до статті 95 пункту 95.4 ПК України контролюючий на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до статті 77 частини 1 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановленихстаттею 78 цього Кодексу.
Матеріалами справи та письмовими доказами, наданими позивачем доведено податковий борг відповідача у сумі 590 004,14 грн. та правомірність звернення до суду з зазначеним позовом, в зв`язку з чим вимоги позовної заяви є обґрунтованими, підтверджені належними та допустимими доказами, відповідачем не спростовані та підлягають до задоволення повністю.
Відповідно до статті 139 частини 2 КАС України при задоволенні позову суб`єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб`єкта владних повноважень, пов`язані із залученням свідків та проведенням експертиз.
Таким чином, судові витрати по справі з відповідача не стягуються.
Керуючись статтями 9, 14, 90, 139, 242-246, 255 КАС України, суд,
В И Р І Ш И В:
1. Позов Головного управління ДПС у Закарпатській області до Фізичної особи ОСОБА_1 про стягнення суми податкового боргу - задовольнити повністю.
2. Стягнути з фізичної особи ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , - податковий борг у розмірі 590 004,14 грн. (п`ятсот дев`яносто тисяч чотири гривні, 14 коп.), у тому числі пеня у розмірі 91 294,26 грн. по платежам 30 1 101 1001 "Військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування" у розмірі 45 371,87 грн. в т.ч. пеня у розмірі 7 022,64 грн.; 85 11010500 "Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування" у розмірі 544 632,27 грн. в т.ч. пеня у розмірі 84 271,62 грн.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції (з урахуванням особливостей, що встановлені Розділом VII КАС України).
СуддяТ.В.Скраль