
Справа № 560/3743/20
РІШЕННЯ
іменем України
29 грудня 2020 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Божук Д.А. розглянувши адміністративну справу за позовом приватного підприємства "Ойлагротрейд" до Головного управління ДПС у Хмельницькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся в суд з позовом, в якому просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління Державної податкової служби у (далі - ГУ ДФС) Хмельницькій області №0001463201 від 19 березня 2020 року.
В обґрунтування позовних вимог зазначає, що приватним підприємством (далі - ПП) "Ойлагротрейд" за результатами фактичної перевірки отримано оскаржуване податкове повідомлення-рішення, яким нараховано суму штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) та/або пені в розмірі 250000,00 грн., за порушення ч.20, ч.33, ст.15 Закону "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" №481/95-ВР від 19 грудня 1995 року (далі - Закон №481/95-ВР).
ПП "Ойлагротрейд" вважає таке податкове повідомлення-рішення безпідставним, незаконним і таким, що підлягає скасуванню в зв`язку із процедурними порушеннями, допущеними податковим органом, зокрема, під час прийняття рішення про призначення фактичної перевірки позивача.
Ухвалою суду від 04 серпня 2020 року відкрито провадження в адміністративній справі та вирішено її розглянути за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.
На адресу суду 20 серпня 2020 року надійшов відзив відповідача на позовну заяву, в якому останній просив відмовити в задоволенні позовних вимог в зв`язку з їх необґрунтованістю. Зауважив, що контролюючим органом повністю дотримано вимоги положень статей 75, 80 та 81 Податкового кодексу (далі - ПК) України, вказав що доводи, викладені у позовній заяві, не спростовують висновків акту перевірки та встановлених під час неї фактів порушень.
Ухвалою суду від 18 вересня 2020 року відмовлено у задоволенні клопотання ГУ ДПС у Хмельницькій області про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням сторін.
Ухвалою суду від 09 грудня 2020 року витребувано у відповідача копії усіх звернень ПП "Ойлагротрейд" щодо видачі ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним
Дослідивши матеріали адміністративної справи, суд дійшов наступних висновків.
Згідно інформації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань видами діяльності ПП "Ойлагротрейд", код 37163335, є: 47.30 роздрібна торгівля пальним (основний); 45.20 технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів; 46.11 діяльність посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами; 46.12 діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами; 46.71 оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; 47.11 роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами; 47.19 інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах.
26 лютого 2020 року посадовими особами ГУ ДПС в Хмельницькій області на виконання наказу №558 "Про проведення фактичної перевірки", від 24 лютого 2020 року на підставі п.п.80.2.2., п.п.80.2.5, п.80.2 ст.80 ПК України, проведено фактичну перевірку АЗС, що розташована за адресою Теофіпольський район, смт. Теофіполь, вул. Заводська, 3 та належить суб`єкту господарювання ПП "Ойлагротрейд", з питань додержання вимог, встановлених законодавством України, які є обов`язковими до виконання при здійсненні роздрібної торгівлі пальним.
В той же день позивачу надано направлення на проведення фактичної перевірки, в якому зазначено дату видачі, найменування служби, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, мета, вид, підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадових осіб, які проводитиму цю перевірку, та вручено копію наказу про проведення перевірки, пред`явлено службові посвідчення осіб, які зазначені в направленні на проведення перевірки.
Позивач отримав копію наказу про проведення перевірки про, що розписався у направленнях, що слугувало підставою для початку проведення такої перевірки.
За наслідками перевірки посадовими особами відповідача складено акт фактичної перевірки №0052/22-01-32-01/37163335 від 26 лютого 2020 року, відповідно до якого встановлено, що позивачем реалізовано 7,63 літрів пального (бензину) марки АІ-95 по ціні 26,20 грн. на загальну суму 199,91 грн. і вибито касовий чек №97242 від 26 лютого 2020 року. Водночас, в ході проведення перевірки встановлено, що згідно бази ІС "Податковий блок" підсистеми "Виторги РРО", на АЗС позивача за адресою: Теофіпольський район, смт. Теофіполь, вул. Заводська, 31, зафіксовано 04 липня 2019 року реалізацію палива (бензин) марки А-92 на суму 199,72 грн., та 07 липня 2019 року палива (бензин) марки А-92 на суму 819,00 грн.
Крім того, перевіркою встановлено і зазначено в акті, що позивачем з 01 липня 2019 року по 23 серпня 2019 року здійснювалась роздрібна торгівля пальним на загальну суму 419301,96 гривень. При цьому, ліцензія на право здійснення роздрібної торгівлі пальним видана позивачу 23 серпня 2019 року за №22170314201900231.
Відтак, за наслідками проведеної перевірки контролюючим органом встановлено порушення позивачем вимог ч.20 ст.15 Закону №481/95-ВР, що і зазначено в акті перевірки №0052/22-01-32-01/37163335 від 26 лютого 2020 року, який, в свою чергу, підписав оператор АЗС Словецький С.С. та отримав його один екземпляр, про що зроблено відмітку на стор. 4 акта.
За виявлені порушення, до позивача податковим повідомленням-рішенням №0001463201 від 19 березня 2020 року застосовано штрафні (фінансові) санкції у розмірі 250000 грн., відповідно до абз.9 ч.2 ст.17 Закону №481/95-ВР.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд враховує наведене нижче.
Основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової та роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами, забезпечення їх високої якості та захисту здоров`я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території України визначені Законом №481/95-ВР (зі змінами та доповненнями).
Законом України від 23 листопада 2018 року №2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" внесено зміни до Закону №481/95-ВР, зокрема запроваджено ліцензування видів господарської діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним. Зазначені зміни набрали чинності з 01 липня 2019 року.
Відповідно до ст.1 Закону №481/95-ВР, в редакції від 01 липня 2019 року, роздрібна торгівля пальним - діяльність із придбання або отримання та подальшого продажу або відпуску пального із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик з автозаправної станції/автогазозаправної станції/газонаповнювальної станції/газонаповнювального пункту та інших місць роздрібної торгівлі через паливороздавальні колонки та/або оливороздавальні колонки; ліцензія (спеціальний дозвіл) - документ державного зразка, який засвідчує право суб`єкта господарювання на провадження одного із зазначених у цьому Законі видів діяльності протягом визначеного строку.
Частиною 20 ст.15 Закону №481/95-ВР передбачено, що роздрібна торгівля пальним може здійснюватися суб`єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.
Ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним/зберігання пального видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем торгівлі/зберігання суб`єкта господарювання терміном на п`ять років.
Згідно із ст.15 Закону №481/95-ВР, для отримання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального разом із заявою на отримання ліцензії додатково подаються завірені заявником копії документів, зокрема - щодо дозволу на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Копії таких документів не подаються у разі їх наявності у відкритих державних реєстрах, якщо реквізити таких документів та назви відповідних реєстрів зазначено в заяві на видачу ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на зберігання пального. Відповідальність за достовірність даних у документах, поданих разом із заявою, несе заявник.
Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше 20 календарних днів з дня одержання зазначених у цьому Законі документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови з посиланням на відповідні норми законодавства.
Згідно ч.33 ст.15 зазначеного Закону №481/95-ВР, суб`єкти господарювання отримують ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним на кожне місце роздрібної торгівлі пальним.
Отже, саме лише подання заяви на отримання відповідної ліцензії не надає право суб`єкту господарювання на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі пальним.
Суд звертає увагу на те, що зміни до Закону №481/95-ВР в частині ліцензування роздрібної торгівлі пальним внесені Законом України від 23 листопада 2018 року №2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" (далі - Закон №2628-VIII).
Пунктом 1 розділу ІІ Закону № 2628-VIII встановлено, що цей Закон набирає чинності з 1 січня 2019 року, крім: абзаців 18-23 підп.1 (щодо змін до ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення), підп.6 (щодо змін до Закону №481/95-ВР), підп.17 (щодо змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності") п.2 розділу II цього Закону, що набирають чинності з 1 липня 2019 року.
Враховуючи вищезазначене, з 01 липня 2019 року суб`єкти господарювання мають право здійснювати роздрібну торгівлю пальним тільки за наявності ліцензії.
При цьому, Закон №2628-VIII опублікований 12 грудня 2018 року у Відомостях Верховної Ради України, а також 12 грудня 2018 року у Голосі України.
Отже, законодавчі приписи щодо здійснення роздрібної торгівлі пальним з 01 липня 2019 року тільки за наявності ліцензії (а також переліку документів, необхідних для її отримання) були чіткими і передбачуваними, а тому підлягали додержанню всіма суб`єктами господарювання.
У листі Державної фіскальної служби України від 30 травня 2019 року №17014/7/99-99-12-01-01-17 (https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v7014872-19#Text) зазначено, що суб`єкти господарювання можуть подати документи на розгляд до органу ліцензування для отримання відповідних ліцензії (на адресу Головних управлінь ДФС в областях та м. Києві за місцем розташування місць зберігання та роздрібної торгівлі пальним) починаючи з 12 червня 2019 року. При цьому, головні управління ДФС у областях та м. Києві мають видавати зазначені ліцензії суб`єктам господарювання починаючи з 01 липня 2019 року.
Отже, починаючи з 12.06.2019 суб`єкти господарювання могли подати документи на розгляд до органу ліцензування для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним. Розгляд відповідних документів має тривати не більше 20 календарних днів з дня одержання відповідних документів, а орган ліцензування має право видавати зазначені ліцензії, починаючи з 01.07.2019.
Водночас, за змістом ст.15 Закону №481/95-ВР подання заяви на отримання ліцензії не є безумовною підставою для видачі суб`єкту господарювання ліцензії, оскільки вказаним законодавчим приписом передбачена можливість прийняття рішення про відмову в її видачі.
Тому суд вважає, що подання заяви на отримання ліцензії не є підставою для провадження суб`єктом господарювання діяльності з роздрібної торгівлі пальним до вирішення уповноваженим органом питання щодо видачі ліцензії.
Матеріалами справи підтверджується, що на виконання вищевказаних норм позивач звертався до Головного управління Державної фіскальної служби (далі - ГУ ДФС) у Хмельницькій області із відповідними заявами щодо видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, а саме - 25 червня 2019 року, 03 та 18 липня 2019 року.
При цьому, згідно інформації від 17 грудня 2020 року, наданої на ухвалу суду про витребування доказів та змістом поданих заяв (п.13) підтверджується, що позивачем не було додано до них усіх документів, визначених статтею 15 Закону №481/95-ВР.
Тому рішеннями ГУ ДФС у Хмельницькій області №28038/7/22-01-40-01-15 від 17 липня 2019 року та №30855/7/22-01-40-01-15 від 06 серпня 2019 року відмовлено ПП "Ойлагротрейд" у видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, оскільки позивачем при поданні вищевказаних заяв не надано дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Після отриманих відповідних дозволів та висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб`єкта господарювання під час виконання робіт підвищеної небезпеки №21324155.029.19 від 06 серпня 2019 року, позивач повторно звернувся до Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області із відповідною заявою щодо ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним.
У результаті розгляду поданого пакету документів, 23 серпня 2019 року ГУ ДФС у Хмельницькій області видано ПП "Ойлагротрейд" ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним з терміном дії до 23 серпня 2024 року, реєстраційний номер – 22170314201900231.
Водночас, з огляду на завчасне опублікування вимог Закону №481/95-ВР щодо переліку документів, необхідних для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю пальним, суд не погоджується із твердженнями позивача про штучне створення державою перешкод в реалізації ПП "Ойлагротрейд" права на отримання такої ліцензії.
Також суд звертає увагу на те, що відповідно до ст.16 Закону №481/95-ВР контроль за дотримання норм цього Закону здійснюють органи, які видають ліцензії, а також інші органи в межах компетенції визначеної законами України.
Відповідно до Переліку органів ліцензування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 року №609, у редакції, чинній з 01 липня 2019 року, територіальні органи ДФС є органами ліцензування щодо видів діяльності: роздрібна торгівля алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним.
Статтею 75 ПК України передбачено, що контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні та фактичні перевірки.
Фактичною вважається перевірка, яка здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об`єктів права власності такого платника. Така перевірка здійснюється контролюючими органом щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, в тому числі виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).
Порядок проведення фактичної перевірки встановлений ст.80 ПК України, а саме: фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи).
Згідно абз.1 п.86.5 ст.86 ПК України, акт (довідка) про результати фактичних перевірок, визначених статтею 80 ПК України складається у двох примірниках, підписується посадовими особами контролюючих органів, які проводили перевірку, реєструються не пізніше наступного робочого дня після закінчення перевірки. Акт (довідка) про результати зазначених перевірок підписується особою, яка здійснювала розрахункові операції, платником податків та його законними представниками.
Один примірник акта або довідки про результати перевірки не пізніше наступного робочого дня після його складення реєструються в журналі реєстрації актів контролюючого органу і не пізніше наступного дня після його реєстрації вручається або надсилається платнику податків, його законному представнику або особі, яка здійснювала розрахункові операції (абз.3 п.86.5 ст.86 ПК України).
Стосовно доводів позивача про те, що у оскаржуваному наказі відсутні будь-які посилання на конкретні підстави призначення перевірки, відсутня інформація про можливі порушення позивачем законодавства, суд зазначає наступне.
Наказ містить визначені пунктом 81.1 статті 81 ПК України реквізити, зокрема, підстави для проведення перевірки (підпункти 80.2.2 та 80.2.5 пункту 80.2 статті 80 ПК України).
Так, відповідно до п.п.80.2.5 пункту 80.2 статті 80 ПК України фактична перевірка може проводитися на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації від державних органів або органів місцевого самоврядування, яка свідчить про можливі порушення платником податків законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи, зокрема, щодо здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності патентів, ліцензій та інших документів, контроль за наявністю яких покладено на контролюючі органи, виробництва та обігу підакцизних товарів.
При цьому, у витязі з ІС «Податковий блок» наявний факт здійснення позивачем роздрібної торгівлі пальним за період з 01.07.2019 по 23.08.2019 включно, без наявності на це ліцензії, наявність інформації про що могла слугувати окремою підставою для прийняття оскаржуваного наказу.
Суд зазначає, що на вимогу п.7 ст.3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", суб`єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (крім електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг) повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв`язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам`яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам`яті модемів, які до них приєднані.
Порядок передачі інформації до органів доходів і зборів по дротових або бездротових каналах зв`язку встановлюється органом доходів і зборів на базі технології, розробленої Національним банком України та погодженої центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.
За приписами абз.31 ст.2 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" терміни "система обліку даних реєстраторів розрахункових операцій" і "контролюючий орган" для цілей цього Закону вживаються у значенні, наведеному в Податковому кодексі України.
Зміст інформації, зазначеної у фіскальному чеку (копія чеку реєстратора розрахункових операцій) під час проведення кожної розрахункової операції на реєстраторі розрахункових операцій (надалі РРО) автоматично направляється на сервер податкової служби України "Податковий блок" "Інформація" "фіскальні чеки".
Відповідно до підп.14.1.212 п.14.1 ст.14 ПК України, реалізація підакцизних товарів (продукції) - будь-які операції на митній території України, що передбачають відвантаження підакцизних товарів (продукції) згідно з договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими господарськими, цивільно-правовими договорами з передачею прав власності або без такої, за плату (компенсацію) або без такої, незалежно від строків її надання, а також безоплатного відвантаження товарів, у тому числі з давальницької сировини, реалізація суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
На підставі підп.72.1.14 п.72.1 ст.72 ПК України, для інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності контролюючого органу використовується інформація, що надійшла від платників податків та податкових агентів, зокрема інформація про застосування реєстраторів розрахункових операцій.
Як вбачається з п.2 Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 1997 №1442 із змінами та доповненнями (далі - Постанова №1442), роздрібний продаж нафтопродуктів здійснюється через мережу автозаправних станцій, які призначені для відпуску споживачам нафтопродуктів.
Розрахунки за продані нафтопродукти здійснюються готівкою та/або у безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, талонів, відомостей на відпуск нафтопродуктів тощо) в установленому законодавством порядку. Разом з нафтопродуктами споживачеві в обов`язковому порядку видається розрахунковий документ за установленою формою на повну суму проведеної операції, який підтверджує факт купівлі товару. У розрахунковому документі зазначається інформація про форму здійснення розрахунку. Розрахунки за продані нафтопродукти із застосуванням згідно з договорами талонів чи відомостей на відпуск нафтопродуктів здійснюються виключно через установи банків (п.10 Постанови № 1442)
Державний реєстр РРО містить окремий розділ "Спеціалізовані електронні контрольно-касові апарати для автозаправних станцій (АЗС) ".
Враховуючи вище викладене, реалізація палива на АЗС здійснюється із застосуванням зареєстрованого, опломбованого у встановленому порядку та переведеного у фіскальний режим роботи спеціалізованого РРО з роздрукуванням чеків установленої форми.
Як підтверджується наявними в матеріалах справи роздруківками з ІС "Податковий блок" підсистеми "Чеки РРО" виявлено факти реалізації пального, а саме: 04 липня 2019 року реалізацію палива (бензин) марки А-92 на суму 199,72 грн., та 07 липня 2019 року палива (бензин) марки А-92 на суму 819,00 грн.
При цьому, як зазначалося вище, перевіркою встановлено, що позивачем з 01 липня 2019 року по 23 серпня 2019 року здійснено роздрібну торгівлю пальним на загальну суму 419301,96 гривень. Водночас, ліцензія на право здійснення роздрібної торгівлі пальним за №22170314201900231 видана позивачу 23 серпня 2019 року.
Тобто, відповідач правомірно здійснив фактичну перевірку позивача на підставі здійснення контролюючим органом функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу пального, та рішення керівника контролюючого органу.
З огляду на вищенаведене, суд критично оцінює доводи ПП "Ойлагротрейд", викладені в позовній заяві, щодо порушення контролюючим органом правових приписів щодо умов, порядку допуску, проведення та оформлення результатів перевірки.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що на АЗС позивача в період з 01 липня 2019 року по 22 серпня 2019 року роздрібна торгівля пальним здійснювалась з порушенням наведених вище норм №481/95-ВР. Зазначений факт підтверджується належними та допустимими доказами. Ліцензія протягом цього часу не була отримана позивачем у зв`язку з неподанням усіх необхідних документів, визначених ст.15 Закону №481/95-ВР.
Частинами 1-3 ст.17 Закону №481/95-ВР, у редакції, чинній з 01 липня 2019 року, за порушення норм цього Закону щодо виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, дистилятом виноградним спиртовим, спиртом-сирцем плодовим, біоетанолом, алкогольними напоями та тютюновими виробами, пальним та зберігання пального посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.
До суб`єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі: роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії - 250000 гривень.
Таким чином, доводи позивача не спростовують висновків акту перевірки та встановлених обставин справи, що свідчить про те, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення №0001463201 від 19 березня 2020 року є правомірним та таким, що відповідає вимогам чинного законодавства. Тому у суду відсутні підстави для задоволення позовних вимог ПП "Ойлагротрейд".
У зв`язку з відмовою у задоволенні позовних вимог, судові витрати позивача на сплату судового збору, з врахуванням положень ст. 139 КАС України, розподілу не підлягають.
Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
у задоволенні позову приватного підприємства "Ойлагротрейд" відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Повне рішення складене 29 грудня 2020 року
Позивач:Приватне підприємство "Ойлагротрейд" (вул. Шевченка, 67, корп. Д,Теофіполь,Хмельницька область,30600 , код ЄДРПОУ - 37163335) Відповідач:Головне управління ДПС у Хмельницькій області (вул. Пилипчука, 17,Хмельницький,Хмельницька область,29000 , код ЄДРПОУ - 43142957)
Головуючий суддя Д.А. Божук