Рішення № 92584827, 02.11.2020, Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Дата ухвалення
02.11.2020
Номер справи
607/8766/20
Номер документу
92584827
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02.11.2020 Справа №607/8766/20

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:

головуючого - судді Вийванко О.М.

при секретарі с/з Хримко У. А.

за участю

позивача ОСОБА_1

представника третьої особи Нацюк О. М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Відділу примусового виконання рішення управління забезпечення примусового виконання рішення у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), треті особи на стороні відповідача, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «Укргазбанк» про визнання протиправною та скасування постанови та зобов`язання вчинити певні дії, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся в суд із позовом до відповідача Відділу примусового виконання рішення управління забезпечення примусового виконання рішення у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), треті особи на стороні відповідача, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «Укргазбанк» про визнання протиправною та скасування постанови та зобов`язання вчинити певні дії.

Посилаючись на те, що постановою Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 01 березня 2017 року справа № 607/11768/16-а, постановлено визнати дії Тернопільського об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області неправомірними, щодо неврахування до страхового стажу при призначені пенсії періодів роботи та щодо не зарахування у розмір заробітної плати суми заробітної плати по цих періодах, а саме період з 24 травня 2007 року по 23 жовтня 2007 року - 17848,28 грн.; період з 24 жовтня 2007 року по 31 грудня 2007 року - 11078,26 грн.; період з 13 вересня 2008 року по 12 травня 2009 року - 82780,02 грн.; період з 13 травня 2009 року по 11 жовтня 2009 року - 45122,70 грн.; період з 12 жовтня 2009 року по 31 грудня 2009 року - 19078,79 грн.

Виконавчий лист № 607/11768/16-а виданий 12.06.2017 р., котрий нею передано до

Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в

Тернопільській області до примусового виконання. Головним управлінням Пенсійного фонду України в Тернопільській області, подано повідомлення № 19854/10 від 12 грудня 2017 року управлінню ДВС ГТУЮ в Тернопільській області, котрим повідомлено про виконання рішення Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 01 березня 2017 року справа №607/11768/16-а, і відповідач виніс постанову від 18.12.2017 про закінчення виконавчого провадження.

Однак, як виявилося виконавче провадження від 28 липня 2017 року тільки частково виконане, оскільки заробітна плата та страховий стаж не враховано для перерахунку пенсії за періоди, а саме: не виконано період вимушеного прогулу з 13 вересня 2008 року по 12 травня 2009 року заробітна плата - 82780,02 грн.; не виконано період з 13 травня 2009 року по 11 жовтня 2009 року заробітна плата - 45122,70 грн.

У зв`язку з не досягненням згоди щодо досудового врегулювання спору, з підстав викладених у позові, позивач просить позов задовольнити та визнати постанову державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Наконечної Ірини Валеріївни від 18.12.2017 про закінчення виконавчого провадження №54405684 неправомірною та зобов`язати Тернопільський міський відділу Державної виконавчої служби Південно - західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) відновити виконавче провадження №54405684 по примусовому виконанню постанови Тернопільського міськрайонного суду по справі № 607/11768/16-а від 12.06.2017 р.

У судовому засіданні позивач зміст позовних вимог підтримав з підстав та обґрунтувань викладених у позові та просить його задовольнити.

Представником відповідача Відділу примусового виконання рішення управління забезпечення примусового виконання рішення у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) подано відзив на позов у якому позовні вимоги не визнав повністю і заперечує щодо наведених позивачем обставин та правових підстав позову. Виходячи з того, що на адресу Відділу надійшло повідомлення Тернопільського об`єднаного управління пенсійного фонду України Тернопільської області № 19854/10 від 12.12.2017 про виконання виконавчого листа № 607/11768/16-а про зобов`язання Тернопільського об`єднаного управління Пенсійного Фонду України в Тернопільській області провести перерахунок і виплату пенсії ОСОБА_1 з включенням у страховий стаж її періоди роботи і заробітну плату: 1) із 24 травня 2007 року по 23 жовтня 2007 року - заробітна плата 17848,28 грн.; 2) з 24 жовтня 2007 року по 31 грудня 2007 року - заробітна плата 11078,26 грн.; 3) з 13 вересня 2008 року по 12 травня 2009 року - заробітна плата 82780,02 грн.; 4) з 13 травня 2009 року по 11 жовтня 2009 року - 45122,70 грн.; 5) з 12 жовтня 2009 року по 31 грудня 2009 року заробітна плата 19078 грн. починаючи з 18 квітня 2016 року. Тому в державного виконавця були усі підстави для винесення оскаржуваної постанови. Тому просить відмовити у задоволенні позову.

У судове засідання представник відповідача не з`явився з невідомої суду на те причини, хоча про день та час розгляду справи повідомлявся належним чином.

За наявності вказаних обставин, приймаючи до уваги що відповідач, який повідомлений про час та місце розгляду справи належним чином в судове засідання не з`явився, причин неявки не повідомив, суд вважає за можливе розглядати справу у відсутності сторони на підставі наявних у справі доказів, в порядку письмового провадження, відповідно до ч. 9ст. 205 КАС України.

Позивачем не подано відповідь на відзив відповідача.

У судовому засіданні представник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області заперечив проти задоволення позову.

Представник публічного акціонерного товариства Акціонерний банк «Укргазбанк» у судове засідання не з`явився з невідомої суду на те причини, хоча про день та час розгляду справи повідомлявся належним чином.

Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтується позов, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, заслухавши стислий виклад позиції учасників справи, суд приходить до наступного висновку.

Згідно ст. 90 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), що міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).

Положеннями ч. 2 ст. 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

З обставин справи вбачається, що постановою Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 01 березня 2017 року, визнано неправомірними дії Управління Пенсійного Фонду України в місті Тернополі щодо неврахування до страхового стажу при призначенні пенсії періодів роботи на посаді головного бухгалтера Тернопільської філії АБ «Укргазбанк» та щодо не зарахування у розмір заробітної плати позивача з якої нараховується пенсія та зобов`язано Тернопільське об`єднане управління Пенсійного Фонду України в Тернопільській області зарахувати стаж роботи при призначенні пенсії та в розмір заробітної плати з якої нараховується пенсія: 1) із 24 травня 2007 року по 23 жовтня 2007 року - заробітна плата 17848,28 грн.; 2) з 24 жовтня 2007 року по 31 грудня 2007 року - заробітна плата 11078,26 грн.; 3) з 13 вересня 2008 року по 12 травня 2009 року - заробітна плата 82780,02 грн.; 4) з 13 травня 2009 року по 11 жовтня 2009 року - 45122,70 грн.; 5) з 12 жовтня 2009 року по 31 грудня 2009 року заробітна плата 19078 грн. Також зобов`язано Тернопільське об`єднане управління Пенсійного Фонду України в Тернопільській області провести перерахунок і виплату пенсії ОСОБА_1 з включенням у страховий стаж її періоди роботи і заробітну плату: 1) із 24 травня 2007 року по 23 жовтня 2007 року - заробітна плата 17848,28 грн.; 2) з 24 жовтня 2007 року по 31 грудня 2007 року - заробітна плата 11078,26 грн.; 3) з 13 вересня 2008 року по 12 травня 2009 року - заробітна плата 82780,02 грн.; 4) з 13 травня 2009 року по 11 жовтня 2009 року - 45122,70 грн.; 5) з 12 жовтня 2009 року по 31 грудня 2009 року заробітна плата 19078 грн. починаючи з 18 квітня 2016 року

Відповідно, 12.06.2017 був виданий виконавчий лист № 607/11768/16-а про зобов`язання Тернопільське об`єднане управління Пенсійного Фонду України в Тернопільській області провести перерахунок і виплату пенсії ОСОБА_1 з включенням у страховий стаж її періоди роботи і заробітну плату: 1) із 24 травня 2007 року по 23 жовтня 2007 року - заробітна плата 17848,28 грн.; 2) з 24 жовтня 2007 року по 31 грудня 2007 року - заробітна плата 11078,26 грн.; 3) з 13 вересня 2008 року по 12 травня 2009 року - заробітна плата 82780,02 грн.; 4) з 13 травня 2009 року по 11 жовтня 2009 року - 45122,70 грн.; 5) з 12 жовтня 2009 року по 31 грудня 2009 року заробітна плата 19078 грн. починаючи з 18 квітня 2016 року.

Відповідно до частини 3 статті 2 КАС у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно, під час розгляду спорів щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень суди незалежно від підстав, наведених у позовній заяві, повинні перевіряти їх відповідність усім зазначеним вимогам, у тому числі, чи прийняті вони з метою, з якою це повноваження надано.

Частиною 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ст. 1 Закону України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016р. №1404-VІІІ (далі - Закон № 1404) виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) - сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.

Підпункт 1 частини 1 статті 3 Закону № 1404 передбачає відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню рішення на підставі таких виконавчих документів, зокрема, виконавчих листів та наказів, що видаються судами у передбачених законом випадках на підставі судових рішень, рішень третейського суду, рішень міжнародного комерційного арбітражу, рішень іноземних судів та на інших підставах, визначених законом або міжнародним договором України.

Виконавчий документ передбачає відповідні вимоги, які він має містити, зокрема, у виконавчому документі зазначаються резолютивна частина рішення, що передбачає заходи примусового виконання рішень (п.5 ч. 1 ст. 4 Закону № 1404).

Згідно ч. 1 ст. 13 Закону № 1404 під час здійснення виконавчого провадження виконавець вчиняє виконавчі дії та приймає рішення шляхом винесення постанов, попереджень, внесення подань, складення актів та протоколів, надання доручень, розпоряджень, вимог, подання запитів, заяв, повідомлень або інших процесуальних документів у випадках, передбачених цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Частинами 1, 2, 3 статті 18 Закону № 1404 передбачено, що виконавець зобов`язаний вживати передбачених цим Законом заходів щодо примусового виконання рішень, неупереджено, ефективно, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії.

Виконавець зобов`язаний: 1) здійснювати заходи примусового виконання рішень у спосіб та в порядку, які встановлені виконавчим документом і цим Законом; 2) надавати сторонам виконавчого провадження, їхнім представникам та прокурору як учаснику виконавчого провадження можливість ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження; 3) розглядати в установлені законом строки заяви сторін, інших учасників виконавчого провадження та їхні клопотання; 4) заявляти в установленому порядку про самовідвід за наявності обставин, передбачених цим Законом; 5) роз`яснювати сторонам та іншим учасникам виконавчого провадження їхні права та обов`язки.

Виконавець під час здійснення виконавчого провадження має право, зокрема: проводити перевірку виконання боржниками рішень, що підлягають виконанню відповідно до цього Закону; з метою захисту інтересів стягувача одержувати безоплатно від державних органів, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, посадових осіб, сторін та інших учасників виконавчого провадження необхідні для проведення виконавчих дій пояснення, довідки та іншу інформацію, в тому числі конфіденційну; здійснювати інші повноваження, передбачені цим Законом.

Частина 4 даної статті визначає, що вимоги виконавця щодо виконання рішень є обов`язковими на всій території України. Невиконання законних вимог виконавця тягне за собою відповідальність, передбачену законом.

Відповідно до пункту 9 частини 1 статті 39 Закону № 1404 виконавче провадження підлягає закінченню у разі, зокрема, фактичного виконання в повному обсязі рішення згідно з виконавчим документом.

Частина 1 статті 40 Закону № 1404 передбачає, що у разі закінчення виконавчого провадження (крім закінчення виконавчого провадження за судовим рішенням, винесеним у порядку забезпечення позову чи вжиття запобіжних заходів, а також, крім випадків нестягнення виконавчого збору або витрат виконавчого провадження, нестягнення основної винагороди приватним виконавцем), повернення виконавчого документа до суду, який його видав, арешт, накладений на майно (кошти) боржника, знімається, відомості про боржника виключаються з Єдиного реєстру боржників, скасовуються інші вжиті виконавцем заходи щодо виконання рішення, а також проводяться інші необхідні дії у зв`язку із закінченням виконавчого провадження.

Виконавче провадження, щодо якого винесено постанову про його закінчення, не може бути розпочате знову, крім випадків, передбачених цим Законом.

З дослідженої в матеріалах справи постанови про закінчення виконавчого провадження від 18.12.2017 за ВП №54405684 вбачається, що однією з підстав для закінчення вчинення державним виконавцем дій по виконавчому листу № 607/11768/16-а, виданого 12.06.2017, стала наявність повідомлення Тернопільського об`єднаного пенсійного фонду України Тернопільської області №19854/10 від 12.12.2017.

Судом з`ясовано, що до відділу примусового виконання рішення управління забезпечення примусового виконання рішення у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) перейшли усі права та обов`язки відділу примусового виконання рішення управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Частини 2 та 3 статті 14 КАС України передбачає, що судові рішення, що набрали законної сили, є обов`язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об`єднаннями на всій території України. Невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Частина 4 ст. 78 КАС України обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.

Згідно ч. 1 ст. 72 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Суд вважає необґрунтованою позицію відповідача виходячи з наступного.

Виконавчий лист № 607/11768/16-а було видано про зобов`язання Тернопільське об`єднане управління Пенсійного Фонду України в Тернопільській області провести перерахунок і виплату пенсії ОСОБА_1 з включенням у страховий стаж її періоди роботи і заробітну плату: 1) із 24 травня 2007 року по 23 жовтня 2007 року - заробітна плата 17848,28 грн.; 2) з 24 жовтня 2007 року по 31 грудня 2007 року - заробітна плата 11078,26 грн.; 3) з 13 вересня 2008 року по 12 травня 2009 року - заробітна плата 82780,02 грн.; 4) з 13 травня 2009 року по 11 жовтня 2009 року - 45122,70 грн.; 5) з 12 жовтня 2009 року по 31 грудня 2009 року заробітна плата 19078 грн. починаючи з 18 квітня 2016 року.

Судом з`ясовано, що в порядку виконання постанови Тернопільського міськрайонного суду від 01.03.2017 у справі №607/11768/16-а, за період з 24 травня 2007 року по 23 жовтня 2007 року враховано заробітну плату за час вимушеного прогулу у розмірі 17848,28 грн. із розбивкою по місяцях, за період з 24 жовтня 2007 року по 31 грудня 2007 року, враховано заробітну плату за час вимушеного прогулу у розмірі 11078,26 грн. із розбивкою по місяцях, відповідно до довідки ВАТ "Укргазбанк" від 02.11.2007 №1204/12143/2017. За періоди з 13 вересня 2008 року по 12 травня 2009 року та з 13 травня 2009 року по 11 жовтня 2009 року враховано заробітну плату за час вимушеного прогулу за даним, які містяться в Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування щодо індивідуальних відомостей про застраховану особу ОСОБА_1 , а саме 10035,00грн. у травні 2009 року та 13260,00грн. у квітні 2010 року. За період з 12 жовтня 2009 року по 31 грудня 2009 року враховано заробітну плату по листках тимчасової непрацездатності у розмірі 19028,79грн із розбивкою по місяцях, відповідно до довідки ВАТ"Укргазбанк" від 02.11.2007 №1204/12143/2017. листа ПАТ АБ «Укргазбанк» №1204/3236/248 від 02.03.2018

Таким чином, період з 13 вересня 2008 року по 12 травня 2009 року - 82780,02 грн. та період з 13 травня 2009 року по 11 жовтня 2009 року - 45122,70 грн. не були розбиті по місцях, не внесено у відомості персоніфікованого обліку корегуючи змін по заробітній платі і не включено у страховий стаж ОСОБА_1 необхідний для перерахунку і виплату пенсії, а томуповідомлення Тернопільського об`єднаного пенсійного фонду України Тернопільської області №19854/10 від 12.12.2017 про виконання постанови суду є помилковим.

Дослідивши надані відповідачем копії матеріалів виконавчого провадження за виконавчим листом № 607/11768/16-а, суд зазначає про те, що державним виконавцем не в повній мірі були вчинені дії по виконанню постанови Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 01 березня 2017 року, державний виконавець мав перевіряти боржника щодо виконання рішення суду в частині проведення Тернопільським об`єднаним управлінням Пенсійного Фонду України в Тернопільській області перерахунок і виплату пенсії ОСОБА_1 з включенням у страховий стаж її періоди роботи і заробітну плату: з 13 вересня 2008 року по 12 травня 2009 року - заробітна плата 82 780,02 грн.; з 13 травня 2009 року по 11 жовтня 2009 року - 45 122,70 грн.

Також суд не приймає до уваги позицію третьої особи у справі з підстав аналогічності її позиції відповідача. Належних та допустимих доказів виконання постанови суду у справі №607/11768/16-а, третя особа Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, до суду не надала.

Згідно ст. 41 Закону № 1404 у разі якщо постанова виконавця про закінчення виконавчого провадження або повернення виконавчого документа стягувачу визнана судом незаконною чи скасована в установленому законом порядку, виконавче провадження підлягає відновленню за постановою виконавця не пізніше наступного робочого дня з дня одержання виконавцем відповідного рішення.

Статтею 76 КАС України визначено, що достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування. Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.

Відповідно до ч.ч. 1, 3, 4 ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні; оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності; суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), що міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).

За таких обставин, суд вважає, слід визнати протиправною та скасувати постанову державного виконавця відділу примусового виконання рішення управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 18 грудня 2017 про закінчення виконавчого провадження №54405684 та зобов`язати державного виконавця відділу примусового виконання рішення управління забезпечення примусового виконання рішення у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) відновити виконавче провадження №54405684 по примусовому виконані постанови Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області по справі №607/11768/16-а від 12.06.2017.

Частиною 1 статті 139 КАС України визначено, що при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

На підставі та керуючись ст.ст. 9, 72-77, 242, 244-246, 257, 271, 286 КАС України, суд,-

П О С Т А Н О В И В :

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Відділу примусового виконання рішення управління забезпечення примусового виконання рішення у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), треті особи на стороні відповідача, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «Укргазбанк» про визнання протиправною та скасування постанови та зобов`язання вчинити певні дії - задовольнити.

Визнати протиправною та скасувати постанову державного виконавця відділу примусового виконання рішення управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 18 грудня 2017 про закінчення виконавчого провадження №54405684.

Зобов`язати державного виконавця відділу примусового виконання рішення управління забезпечення примусового виконання рішення у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) відновити виконавче провадження №54405684 по примусовому виконані постанови Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області по справі №607/11768/16-а від 12.06.2017.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань відділу примусового виконання рішення управління забезпечення примусового виконання рішення у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) на користь держави суму судового збору в розмірі 840,80 грн. (вісімсот сорок гривень 80 копійок).

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Тернопільський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Позивач: ОСОБА_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 .

Відповідач: Відділ примусового виконання рішення управління забезпечення примусового виконання рішення у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), місцезнаходження: вул. Грушевського, 8, м. Тернопіль, код ЄДРПОУ 43316386.

Треті особи: Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, місцезнаходження: майдан Волі, 3, м. Тернопіль, код ЄДРПОУ 14035769.

Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «Укргазбанк» місцезнаходження: вул. Богдана Хмельницького, 16-22, м. Київ, код ЄДРПОУ 23697280.

Рішення суду складено та підписано 02 листопада 2020 року.

Головуючий суддяО. М. Вийванко