ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 червня 2009 р.
№ 2-а-1240/09
приміщення суду за адресою:
м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, кабінет № 1003
час прийняття постанови : 16 год. 05 хв.
Київський окружний адміністративний суд в складі:
головуючого - судді Лиска І.Г.
при секретарі - Пономаренко Т.М.
за участю представника позивача Колодій О.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом Державної податкової інспекції у Вишгородському районі Київської області
до Закритого акціонерного товариства «Арлен»
про стягнення податкової заборгованості до бюджету в сумі 2454 грн. 30 коп.
ВСТАНОВИВ:
Позивач, Державна податкова інспекція у Вишгородському районі Київської області звернулась до Київського окружного адміністративного суду з позовом до відповідача ЗАТ «Арлен», в якому просить стягнути до Державного бюджету України податкову заборгованість у розмірі 2454 грн. 30 коп.
Свої позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що відповідач має заборгованість перед бюджетом по податку на додану вартість в сумі 1276 грн. 40 коп. та податку з прибутку у розмірі 1177 грн.90 коп. Позивачем було вжито всіх заходів щодо добровільного погашення відповідачем заборгованості перед бюджетом, надіслано на адресу відповідача першу № 1/226 від 01.12.2006р. та другу № 2/23 від 09.01.2007р. податкові вимоги, але заборгованість до цього часу не погашена.
В судовому засіданні представник позивача Колодій О.М. позовні вимоги підтримав, просив стягнути з відповідача заборгованість у сумі 2454 грн. 30 коп., підтвердив обставини викладені в позовній заяві. Також, зазначив, що в позовній заяві була допущена описка, вказана назва відповідача ТОВ «Арлен», а не ЗАТ «Арлен», як зазначено у всіх доданих до позову документах.
Відповідач в судове засідання не з'явився, про розгляд справи повідомлений належним чином, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення - копії ухвали про відкриття провадження та позовної заяви з додатками та судової повістки (а.с. 42, а.с. 61), відзиву на позов не надав, явку своїх представників в судове засідання не забезпечив, судом визнано за можливе розглянути справу у відсутності відповідача на підставі наявних у справі доказів .
Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши фактичні обставини, на яких грунтується позов, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, вислухавши представника позивача Колодій О.М. суд вважає встановленими наступні обставини та відповідні їм правовідносини.
ЗАТ«Арлен» 28.11.1997 року зареєстроване, як юридичну особу, 15.07.2008 року Вишгородською районною державною адміністрацією Київської області ЗАТ «Арлен» було замінено свідоцтво про державну реєстрацію , в зв'язку зі зміною місцезнаходження юридичної особи, що підтверджується Свідоцтвом про державну реєстрацію юридичної особи Серії А01 №069740 (а.с 5).
11.12.1997 року за №100-AT Закрите акціонерне товариство «Арлен» узяте на облік як платник податків у ДШ у Вишгородському районі Київської області, що підтверджується Довідкою про взяття на облік платника податку №268 від 18.07.2008 року (а.с 6), виданою Начальником відділу (підрозділу) з обліку платників податків органу податкової служби В.П. Філоненко.
07.02.2008 року відповідачем було заповнено Декларацію з податку на прибуток підприємства за 2007 рік та подано її до ДПІ у Вишгородському районі Київської області за вх. №52340, в якій відповідачем самостійно зазначено сума податку на прибуток підприємств за 2007 рік в сумі 1247 грн. 00 коп. (а.с. 12-а.с.13)
06.05.2008 року за вх. №13022 відповідачем було подано до ДШ у Вишгородському районі Київської області Декларацію з податку на прибуток підприємства за 1 квартал 2008 року, в якій відповідачем самостійно зазначено сума податку на прибуток підприємств за перший квартал 2008 рік в сумі 5 грн. (а.с. 10-а.с.11)
08.08.2008 року за вх. №27346 відповідачем було подано до ДПІ у Вишгородському районі Київської області Декларацію з податку на прибуток підприємства за півріччя 2008 року, в якій відповідачем самостійно зазначено сума податку на прибуток підприємств - 2 грн. (а.с. 8-а.с.9).
Згідно ст. 1 п. 1.1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року зі змінами та доповненнями, платники податків юридичні особи, їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, а також фізичні особи, які мають статус суб'єктів підприємницької діяльності чи не мають такого статусу, на яких згідно з законами покладено обов'язок утримувати та/або сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі), пеню та штрафні санкції.
Відповідно до п. 1.11 ст. 1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року зі змінами та доповненнями, податкова декларація, розрахунок (далі податкова декларація) документ, що подається платником податків до контролюючого органу у строки, встановлені законодавством, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податку, збору (обов'язкового платежу); (Пункт 1.11 статті 1 із змінами, внесеними згідно із Законом N 550-IV від 20.02.2003)
Платники податків, відповідно до підпункту 4.І.І. п.4.1. ст.4 Закону України №2181, самостійно обчислює суму податкового зобов'язання, яку зазначає у податковій декларації, крім випадків, передбачених п.п. 4.2.2. пункту 4.2., а також п. 4.3 цієї статті.
Згідно з п. 5.1 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року зі змінами та доповненнями, податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.
Відповідно до вимог п.п. 5.3.1 п.5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року зі змінами та доповненнями, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.
Згідно з п. 4.1.4 п.4.1 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами», податкова декларація подається за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних
авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя); за базовий період, що дорівнює календарному року - протягом 60 календарних днів за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
Як встановлено судом та вбачається з Довідки -розрахунку суми податкового боргу по ЗАТ «Арлен» від 16.10.2008 року №11830/9/24-040/402 (а.с 34) та зворотнього боку облікової картки платника ЗАТ «Арлен» , заборгованість відповідача по податку з прибутку складає 1177 грн. 99 коп. (1247грн + 5 грн. + 2 грн -76 грн. 10 коп., (сума податку, яка була погашена за рахунок переплати) =1177 грн. 90 коп.).
року відповідачем до ДПІ у Вишгородському районі Київської області було подано податкову Декларацію з податку на додану вартість за 5 місяць 2007року за вх. № 16006, в якій відповідач самостійно зазначив суму ПДВ, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет - 11010 грн. (а.с 25-а.с 27). року відповідачем до ДПІ у Вишгородському районі Київської області за вх. №49787 було подано податкову декларацію з податку на додану вартість за 12 місяць 2007року , в якій відповідач самостійно зазначив суму ПДВ, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет-1126 грн. (а.с 18-а.с 19).Згідно ст. 1 п. 1.6 Закону України «Про податок на додану вартість» від 3 квітня 1997 року зі змінами та доповненнями, податкове зобов'язання - загальна сума податку, одержана (нарахована) платником податку в звітному (податковому ) періоді, визначена згідно з цим Законом.
Згідно з п. 5.1 ст. 5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами " , податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.
Відповідно до вимог п.п. 5.3.1 п.5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року зі змінами та доповненнями, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.
Відповідно до вимог п. 4.1.4. ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року зі змінами та доповненнями , податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків), протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Загальна сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті відповідачем, згідно зазначених вище декларацій складає 12136грн. Згідно Довідки-розрахунку суми податкового боргу по ЗАТ «Арлен» від 16.10.2008 року №11830/9/24-040/402 (а.с 34) та зворотнього боку облікової картки платника ЗАТ «Арлен» заборгованість по податку на додану вартість в сумі 10921 грн. 29 коп. була погашена за рахунок переплати.
Отже, судом встановлено, що сума заборгованості відповідача по податку на додану вартість, яка підлягає сплаті, згідно Декларації з податку на додану вартість за 5 місяць 2007 року за вх. №16006 та Декларації податку на додану вартість за 12 місяць 2007 року вх. №49787 складає - 1214 грн. 71 коп.
12.06.2007 року Головним державним податковим ревізором -інспектором відділу адміністрування податку на додану вартість Управління оподаткування юридичних осіб ДПІ у Вишгородському районі Київської області Мельник Д.В. проведена перевірка своєчасності подання платіжних доручень до установ банку по ПДВ ЗАТ «Арлен» за період з 31.03.2006 року по 18.05.2007 року. За результатами перевірки було складено Акт № 283/15-317/25296415 від 12.06.2007 року (а.с 20).
Перевіркою встановлено, порушення ЗАТ «Арлен» строків сплати податкового
зобов'язання по ПДВ, передбачених п.п.5.3.1. п.5.3 ст.5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та держаними цільовими фондами» від 21.12.2000 року, а саме : за лютий, червень, жовтень 2006 року; за січень, лютий, березень 2007 року. Дата фактичної сплати, дата сплати передбачена законодавством , сума сплаченого податку, кількість днів затримки відображені в табличці нижче:
Дата фактичної сплатиДата сплати , згідно законодавстваСума сплаченого податкуКількість днів затримки14.07.2006 р.30.03.2006р.11, 9410606.05.2006р.30.03.2006р.55, 053708.09.2006р.31.07.2006р.3, 753917.11.2006р.31.07.2006р.10, 0010916.03.2007р.30.11.2006р.10, 3410616.03.2007р.02.03.2007р.76, 001417.04.2007р.30.03.2007р.16, 001818.05.2007р.30.03.2007р.70, 954918.05.2007р.03.05.2007р.16, 0015Відповідно до вимог п.п. 5.3.1 п.5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року зі змінами та доповненнями, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.
Відповідно до вимог п. 17.1.7. ст 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року зі змінами та доповненнями, у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах:
при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобовязання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
при затримці, що є більшою 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, у розмірі пятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.
Відповідно до Акту №283/15-317/25296415 від 12.06.2007 року про результати перевірки дотримання вимог податкового законодавства в частині своєчасності подання платіжних доручень до установ банку, податкового повідомлення-рішення №0003281502/0 від 12 червня 2007року, податкового повідомлення-рішення №0003271502/0 від 12 червня 2007року податкового повідомлення-рішення №0003261502/09 від 12 червня 2007року (а.с 21, а.с 22, а.с 23), загальна сума штрафу , яка підлягає сплаті відповідачем складає 52 грн. 89 коп. (10, 8 грн .+ 25, 95грн. + 16, 14 грн)
15.08.2007 року Головним державним податковим ревізором -інспектором відділу адміністрування податку на додану вартість Управління оподаткування юридичних осіб ДШ у Вишгородському районі Київської області Томко И.О. була проведена перевірка дотримання вимог податкового законодавства в частині своєчасності подання платіжних доручень до установ банку ЗАТ «Арлен» за період з 30.05.2007року по 15.08.2007 року. За результатами перевірки було складено Акт №407/15-317 від 15.08.2007 року (а.с 14).
Перевіркою встановлено, порушення ЗАТ «Арлен» строків сплати податкового зобов'язання по ПДВ, передбачених п.п.5.3.1. п.5.3 ст.5 Закону України «Про порядок
погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та держаними цільовими фондами» від 21.12.2000 року, за квітень 2007року, на 28 днів затримано сплату податку на додану вартість в сумі 88, 02 коп.
Відповідно до вимог п. 17.1.7. ст 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року зі змінами та доповненнями, у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобовязання у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу.
Відповідно до Акту №407/15-317 від 15.08.2007 року та податкового повідомлення -рішення №0004841502/0 від 15 серпня 2007 року (а.с 15 ), сума штрафу, яка підлягає сплаті відповідачем складає 8 грн. 8 коп.
Отже, судом встановлено, що відповідач має заборгованість перед бюджетом по податку на додану вартість у розмірі 1276 грн. 40 коп., яка складається з узгодженої суми податкового зобов'язання по податку на додану вартість - 1214 грн. 71 грн. та загальної суми штрафу у розмірі 61 грн. 69 коп. (10, 8 грн .+ 25, 95грн. + 16, 14 грн. + 8, 8=61 грн. 69 коп.)
Згідно з п. 6.1. ст. 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року зі змінами та доповненнями, у разі коли сума податкового зобов'язання розраховується контролюючим органом відповідно до статті 4 цього Закону, такий контролюючий орган надсилає платнику податків податкове повідомлення, в якому зазначаються підстава для такого нарахування, посилання на норму податкового закону, відповідно до якої був зроблений розрахунок або перерахунок податкових зобов'язань, сума податку чи збору (обов'язкового платежу), належного до сплати, та штрафних санкцій за їх наявності, граничні строки їх погашення, а також попередження про наслідки їх несплати в установлений строк та граничні строки, передбачені законом для оскарження нарахованого податкового зобов'язання (штрафних санкцій за їх наявності).
Відповідно до п. 6.2.1 ст. 6 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами ", у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.
Позивачем було надіслано на адресу відповідача першу №1/1226 від 01 грудня 2006 року на суму 13 грн. 97 коп. та другу №2/23 від 09 січня 2007 року податкові вимоги на суму 12 грн. 28 коп.
Згідно з пп. 6.2.3 п. 6.2 ст. 6 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами " перша податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобов'язання та виникнення права податкової застави на активи платника податків, обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк.
Відповідно до пп. 6.2.3 п. 6.2 ст. 6 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами " друга податкова вимога направляється не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.
Згідно з п. 6.2.4. п. 6.2 ст. 6 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», податкова
вимога вважається надісланою (врученою) юридичній особі, якщо її передано посадовій особі такої юридичної особи під розписки або надіслано листом з повідомленням про вручення.
У такому самому порядку надсилаються податкові повідомлення.
У разі коли податковий орган або пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення або податкові вимоги у зв'язку з незнаходженням посадових осіб, їх відмовою прийняти податкове повідомлення або податкову вимогу, незнаходженням фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків, податковий орган розміщує податкове повідомлення або податкові вимоги на дошці податкових оголошень, встановленій на вільному для огляду місці біля входу до приміщення податкового органу.
При цьому день розміщення такої податкової вимоги вважається днем її вручення.
Як вбачається з матеріалів справи, податкове повідомлення-рішення №0003281502/0 від 12 червня 2007року, податкове повідомлення-рішення №0003271502/0 від 12 червня 2007року, податкове повідомлення -рішення №0003261502/09 від 12 червня 2007року, були отримані відповідачем, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення (а.с. 24) Податкове повідомлення -рішення №0004841502/0 від 15 серпня 2007 року, перша податкова вимога №1/1226 від 01 грудня 2006 року на суму 13 грн. 97 коп. та друга податкова вимога № 2/23 від 09 січня 2007 року на суму 12 грн. 28 коп., також , вважаються врученими відповідачу, оскільки були вивішені на дошку податкових оголошень, що підтверджується Актом №130 від 16.10.2007 року про розміщення на дошці податкових оголошень податкового повідомлення рішення (а.с 17), Актом № 3 від 09 січня 2007 року ( а.с 29) та Актом №189 від Оігрудня 2006 року ( а.с 30).
Відповідно до п.п. 5.2.1. п.5.2 ст. 5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" податкове зобов'язання платника податків, нараховане контролюючим органом відповідно до пунктів 4.2 та 4.3 статті 4 цього Закону, вважається узгодженим у день отримання платником податків податкового повідомлення, за винятком випадків, визначених підпунктом 5.2.2 цього пункту.
Таким чином, вручені відповідачу податкові повідомлення - рішення та розміщені на дошці податкових оголошень податкове повідомлення рішення та податкові вимоги є узгодженими.
Доказів оскарження в апеляційному чи судовому порядку податкового повідомлення-рішення №0003281502/0 від 12 червня 2007року, податкового повідомлення-рішення №0003271502/0 від 12 червня 2007року податкового повідомлення-рішення №0003261502/09 від 12 червня 2007року, податкове повідомлення -рішення №0004841502/0 від 15 серпня 2007 року, першої податкової вимоги №1/1226 від 01 грудня 2006 року на суму 13 грн. 97 коп. та другої податкової вимога № 2/23 від 09 січня 2007 року на суму 12 грн. 28 коп. суду не надано.
Пунктом 1.3 ст. 1 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" податковий борг (недоїмка) визначається як податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.
Відповідно до п.п 5.4.1 п. 5.4 ст.5 Закону України № 2181, узгоджена сума податкового зобов'язання, не сплачена платником податків у строки, визначені цією статтею , визнається сумою податкового боргу платника податків.
Отже, судом встановлено станом на 16.10.2008 року за відповідачем рахується заборгованість в сумі 2454 грн. 30 коп., яка складається з узгодженої суми податкового зобов'язання по податку на прибуток - 1177 грн. 90 коп.; з узгодженої суми заборгованості по податку на додану вартість у розмірі - 1214 грн. 71 коп. та штрафу у розмірі 61 грн. 69 коп.
Також, судом встановлено , що відповідно до п. 1.3 ст. 1 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними
цільовими фондами" заборгованість відповідача у сумі 2454 грн. 30коп. є податковим боргом і станом на день розгляду справи відповідач податковий борг не сплатив.
Відповідно до п. 11 ст. 10 Закону України « Про державну податкову службу» державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах , міжрайонні та об'єднані державні податкові інспекції подають до судів позови до підприємств , установ, організацій та громадян про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна.
Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
Доказів, які б спростовували доводи позивача, відповідач суду не надав.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що позовні вимоги Державної податкової інспекції у Вишгородському районі Київської області підлягають задоволенню.
Оскільки спір вирішено на користь суб'єкта владних повноважень, звільненого від сплати судового збору, а також за відсутності витрат позивача - суб'єкта владних повноважень, пов'язаних із залученням свідків та проведенням судових експертиз, судові витрати (судовий збір) згідно ч. 4 ст. 94 КАС України стягненню з відповідача не підлягають.
Керуючись статтями 2-15, 17-18, 33-35, 41-42, 47-51, 56-59, 69-71, 79, 86, 87, 94, 99, 104-107, 110-111, 122-143, 151-154, 158-163, 167, 185-186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Позов Державної податкової інспекції у Вишгородському районі Київської області до Закритого акціонерного товариства «Арлен» про стягнення податкової заборгованості до бюджету в сумі 2454 грн. 30 коп. - задовольнити.
Стягнути з Закритого акціонерного товариства «Арлен» (07300, Київська область, м. Вишгород, вул. Кургузова, 4, кв. 20, код ЄДРПОУ 25296415) до Державного бюджету України податкову заборгованість в сумі 2454 ( дві тисячі чотириста п'ятдесят чотири) грн. 30 коп.
Постанова відповідно до частини 1 статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Постанова може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом десяти днів з дня її складення в повному обсязі за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження з наступним поданням протягом двадцяти днів апеляційної скарги. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.