
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 жовтня 2019 р. м. Чернівці Справа № 824/532/19-а
Чернівецький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Брезіної Т.М.,
за участю:
секретаря судового засідання Філянович О.І.,
представника позивача Петренка В.А.,
представника відповідача та третьої особи Олара В.Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Евіденс Трейд" до Головного управління Державної фіскальної служби України у Чернівецькій області , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Державна фіскальна служба України про визнання протиправними та скасування рішень, про зобов`язання вчинити певні дії,-
В С Т А Н О В И В:
В поданому до суду адміністративному позові позивач просить суд винести рішення, яким:
- визнати протиправним та скасування рішення № 996388/41969589 від 21.11.2018 року комісії Головного управління ДФС у Чернівецькій області, яка приймає рішення про реєстрацію, або відмову в реєстрації, податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕВІДЕНС ТРЕЙД» від 30.09.2018 року № 30013 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- визнати протиправним та скасування рішення № 996255/41969589 від 21.11.2018 року комісії Головного управління ДФС у Чернівецькій області, яка приймає рішення про реєстрацію, або відмову в реєстрації, податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕВІДЕНС ТРЕЙД» від 30.09.2018 року № 30014 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- зобов`язати Державну фіскальну службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну № 30013 від 30.09.2018 року датою прийняття рішення № 996388/41969589 - 21.11.2018 року;
- зобов`язати Державну фіскальну службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну № 30014 від 30.09.2018 р. датою прийняття рішення № 996255/41969589 - 21.11.2018 року.
В обґрунтування позовних вимог позивач вказував, що на виконання вимог п. 201.1, п. 201.10 ст. 201 ПК України оформив та подав для реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні від 30.09.2018 року № 30013 та №30014. Однак, відповідачем протиправно відмовлено в реєстрації вказаних податкових накладних, без роз`яснення підстав та умов, за яких податкові накладні від 30.09.2018 року № 30013 та №30014 будуть зареєстровані. Позивач вказує, що підставою для відмови в реєстрації податкових накладних зазначено - надання платником податку документів, які складені з порушенням законодавства, а в примітці зазначено, що при відкриті файлів – відсутні будь-які дані для перегляду. Однак, позивач вважає вказані дії податкового органу необґрунтованими, оскільки не вказано, оцінку яких документів здійснював відповідач, які документи складено з порушенням законодавства та які норми законодавства було порушено ТзОВ "Евіденс Трейд".
Позивач вважає оскаржувані рішення про відмову в реєстрації, податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних протиправними та просить їх скасувати.
У відзиві на позов Головне управління ДФС у Чернівецькій області вказувало, що податкові накладні від 30.09.2018 року № 30013 та №30014, відповідно до вимог чинного законодавства, підлягали моніторингу та мали бути перевірені на відповідність критеріям ризиковості платника податку, критеріям ризиковості здійснення операцій та показникам позитивної податкової історії платника податку. В ході розгляду наданих позивачем податкових накладних, встановлено, що податкові накладні відповідають критеріям ризиковості платника податку та запропоновано позивачу подати пояснення та/або документи, достатні для прийняття рішення про реєстрацію податкових накладних. З аналізу наданих позивачем документів для реєстрації податкових накладних, на відповідність їх п. 14 Порядку №117 Комісією встановлено: відсутність письмових пояснень платника податку стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено; ненадання копій документів відповідно до пп.4 п. 13 Порядку №117; надання копій документів, які складені з порушенням законодавства.
З вказаних підстав відповідач стверджує про відсутність підстав для реєстрації податкових накладних від 30.09.2018 року № 30013 та №30014, а тому просив суд відмовити в задоволенні позовних вимог.
Ухвалою суду від 21.05.2019 р. відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження за ініціативою суду з викликом сторін та призначено розгляд справи на 25.07.2019 року.
В судовому засіданні 25.07.2019 р. оголошено перерву до 02.09.2019 р. на підставі клопотання представника позивача.
В судовому засіданні 02.09.2019 р. представником позивача подано заяву про відвід головуючому судді. Ухвалою суду від 02.09.2019 р. заяву про відвід судді Брезіної Тетяни Миколаївни визнано необґрунтованою. Передано заяву про відвід суді, разом з матеріалами адміністративної справи, до канцелярії суду для реєстрації в автоматизованій системі документообігу, для визначення судді по розгляду заяви про відвід судді. Зупинено провадження у справі №824/532/19-а до вирішення і прийняття рішення по заяві представника позивача про відвід судді.
Ухвалою Чернівецького окружного адміністративного суду від 03.09.2019 р. №824/1027/19-а у задоволенні заяви представника позивача про відвід судді Брезіної Т.М. в адміністративний справі №824/532/19-а відмовлено.
З вказаних підстав, ухвалою суду від 11.09.2019 р. поновлено провадження по справі №824/532/19-а та призначено розгляд справи на 26.09.2019 року.
В судовому засіданні 26.09.2019 р. оголошено перерву до 17.10.2019 р. у зв`язку із витребуванням у відповідача усіх документів, що стали підставою для прийняття оскаржуваних рішень.
В судовому засіданні 17.10.2019 р. представником відповідача надано суду документи, що стали підставою для прийняття оскаржуваних рішень. Після з`ясування фактичних обставин справи та дослідження письмових доказів по справі представник позивача підтримав заявлені позовні вимоги, з підстав вказаних у позові. Представник відповідача заперечував проти задоволення позовних вимог з підстав, вказаних у відзиві на позов.
Оцінивши повідомлені представниками сторін обставини справи, суд вважає, що наявні достатні підстави для прийняття судового рішення і приходить до наступних висновків.
Судом встановлені такі обставини та відповідні їм правовідносини.
Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕВІДЕНС ТРЕЙД» ( вул. Я.Мудрого, 76, м. Чернівці, 58000) зареєстроване як юридична особа та взяте на облік, як платник податків.
Основним видом діяльності ТзОВ «ЕВІДЕНС ТРЕЙД» є роздрібна торгівля пальним. (а.с. 11).
Позивач склав 30.09.2018 р. та направив для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні № 30013 та №30014. (а.с. 13-14, 20-21).
Згідно квитанцій від 15.10.2018 р. податкові накладні №30013 та №30014 прийнято податковим органом, а реєстрація зупинена на підставі п.201.16 ст. 201 ПК України. (а.с. 15, 22).
20.11.2018 р. позивач надав податковому органу повідомлення про надання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено. (а.с. 16, 23).
21.11.2018 р. комісією Головного управління ДФС у Чернівецькій області, яка приймає рішення про реєстрацію, або відмову в реєстрації, податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних прийнято рішення № 996388/41969589 та № 996255/41969589 про відмову у реєстрації податкових накладних Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕВІДЕНС ТРЕЙД» від 30.09.2018 року № 30013 та №30014. (17-18, 24-25).
Позивач подав скарги до комісії ДФС з питань розгляду скарг на рішення від 21.11.2018 р. № 996388/41969589 та № 996255/41969589, однак 06.12.2018 р. рішеннями №48862/41969589/2 та №48873/41969589/2 залишено вказані скарги без задоволення. (а.с.19, 26).
На вимогу суду відповідачем подано усі документи, що були подані позивачем для реєстрації податкових накладних № 30013 та №30014 та на підставі яких прийнято рішення від 21.11.2018 р. № 996388/41969589 та № 996255/41969589, зокрема: договір поставки №П18-15б/ЛТ від 07.09.2018 р. укладений між ТзОВ «ЕВІДЕНС ТРЕЙД» та ТзОВ «ЛІВАЙН ТОРГ» з додатками; сертифікати відповідності продукції бензину А95-Євро5-Е5, А92-Євро5-Е5, ДП-Євро5-ВО, газ вуглеводневий скраплений експортний; акт приймання передачі до договору поставки П18-15б/ЛТ від 07.09.2018 р.; скріншоти з журналу поданих 20.11.2018 р. документів ТзОВ «ЕВІДЕНС ТРЕЙД» для реєстрації податкових накладних №30013 та №30014. (а.с. 118-151).
Судом встановлено, що спірні правовідносини полягають в перевірці правомірності дій податкового органу щодо відмови в реєстрації податкових накладних від 15.10.2018 р. №30013 та №30014.
Спірні правовідносини врегульовано Податковим кодексом України від 02.12.2010 р. № 2755- IV, постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року N 1246 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних", постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року N 117 "Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних".
До вказаних правовідносин суд застосовує положення законодавства та робить висновки по суті спору.
Згідно положень ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія);) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Суд перевіряє дотримання вказаних критеріїв суб`єктом владних повноважень при прийнятті оскаржуваного рішення, вчиненні дій чи допущенні бездіяльності.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства врегульовані Податковим кодексом України від 02.12.2010 р. № 2755- IV (далі - ПК України, в редакції чинній на час спірних правовідносин).
Відповідно з п. 185.1 ст. 185 розділу ПК України об`єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів/послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 ПК України.
Відповідно до п. 201.1 ст. 201 ПК України на дату виникнення податкових зобов`язань платник податку зобов`язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.
Згідно з п. 201.16 ст. 201 ПК України встановлено, що реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
На виконання цієї норми постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року N 1246 затверджено Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних (далі - Порядок N 1246).
Пунктом 12 Порядку N 1246 передбачено, зокрема, здійснення в автоматичному режимі розшифрування та проведення перевірки наявності підстав для зупинення реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування.
Згідно з п. 13 та п. 14 Порядку N 1246 за результатами перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування (далі - квитанція). Квитанція в електронній формі надсилається платнику податку протягом операційного дня та є підтвердженням прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування. Примірник квитанції в електронній формі зберігається в ДФС.
Порядок прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної або відмову у такій реєстрації регламентовано постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року N 117 "Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних" (далі - Постанова 117).
Згідно з п. 2 Постанови N 117 визначено поняття: моніторинг - сукупність заходів та методів роботи контролюючих органів, що виявляє за результатами проведення аналізу наявної інформації в інформаційних ресурсах ДФС та/або за результатами проведення обробки та аналізу податкової інформації об`єктивні ознаки наявності ризиків порушення норм податкового законодавства; критерій оцінки ризиків, достатній для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, - визначений показник моніторингу, що характеризує ризик; ризик порушення норм податкового законодавства - ймовірність складання та надання податкової накладної / розрахунку коригування для реєстрації в Реєстрі з порушенням норм підпункту "а"/"б" пункту 185.1 статті 185, підпункту "а"/"б" пункту 187.1 статті 187, абзацу першого пунктів 201.1, 201.7, 201.10 статті 201 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) за наявності об`єктивних ознак неможливості здійснення операції з постачання товарів/послуг, дані про яку зазначено у такій податковій накладній / розрахунку коригування та/або ймовірності уникнення платником податку на додану вартість (далі - платник податку) виконання свого податкового обов`язку.
Відповідно до п. 6 Постанови N 117 у разі коли за результатами моніторингу платник податку, яким складено податкову накладну / розрахунок коригування, відповідає критеріям ризиковості платника податку, реєстрація таких податкової накладної / розрахунку коригування зупиняється.
Згідно з пп. 4 п. 13 Постанови N 117 у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування зазначається пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі.
Відповідно до п. 14 Постанови N 117 перелік документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, включає в себе:
- договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них;
- договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції;
- первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні;
- розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків;
- документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.
Пунктами 19-21 Постанови N 117 визначено, що Комісії контролюючих органів складаються з комісій регіонального рівня (комісії головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників ДФС) та комісії центрального рівня (ДФС). Зазначені комісії приймають рішення, серед іншого, про реєстрацію податкової накладної в Реєстрі або відмову у реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі.
Підставами для прийняття комісіями контролюючих органів рішення про відмову в реєстрації податкової накладної є: ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній, реєстрацію яких зупинено; ненадання платником податку копій документів відповідно до підпункту 4 пункту 13 цього Порядку (за Переліком документів); надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства.
Статтею 56 ПК України платнику податків надано можливість оскаржити рішення про відмову у реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних в адміністративному або судовому порядку.
Судом встановлено, що на виконання умов договору поставки №П18-15б/ЛТ від 07.09.2018 р., укладеного між ТзОВ «ЕВІДЕНС ТРЕЙД» та ТзОВ «ЛІВАЙН ТОРГ», позивачем складено 30.09.2018 р. та направлено для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні № 30013 та №30014.
Згідно квитанцій про зупинення реєстрації податкових накладних від 30.09.2018 р. № 30013 та №30014 вказано про зупинення реєстрації на підставі п. 201.16 ст. 201 ПК України. Вказано, що податкові накладні відповідають вимогам пп.1.6 п.1 Критеріїв ризиковості платника податку. Позивачу запропоновано подати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
На виконання квитанції про зупинення реєстрації податкових накладних позивач 20.11.2018 р. подав податковому органу повідомлення про надання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено. Однак, у вказаних повідомленнях частина документів не відкривалась, тобто не містилось документів, які б надали змогу перевірити податковому органу господарську операцію для реєстрації податкових накладних. В судовому засіданні на вимогу суду надати для дослідження документи, які було надано в електронному вигляді до податкового органу для реєстрації податкових накладних, представник позивача повідомив суду, що документи були подані відповідачу і саме відповідач зобов`язаний їх надати. Також представник позивача зазначив, що обов`язок доказування обґрунтованості прийнятих рішень у відповідності до ст. 77 КАС України лежить на відповідачу, а тому будь - яких інших документів, ніж ті, що містяться у справі надати немає змоги.
З огляду на повідомлене, суд зазначає, що у відповідності до ч.1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача. У таких справах суб`єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.
Судом встановлено, що відповідачем було надано ТзОВ «ЕВІДЕНС ТРЕЙД» можливість надати перелік документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкових накладних. Однак, список документів, який було прикріплено позивачем до вказаних повідомлень від 20.11.2018 р. частково не відкривався, що унеможливлювало перевірити документи необхідні для реєстрації податкових накладних.
Водночас, податковим органом надано суду скріншоти з журналу поданих 20.11.2018 р. документів ТзОВ «ЕВІДЕНС ТРЕЙД» для реєстрації податкової накладної №30013, де в списку вказано наступні електронні документи: пояснення 2018; акт 1 від 2018_09_30 догов П18-156_ЛТ; сертифікат відповідності А95-Євро5-Е5; договір поставки П18-156ЛТ від 2018 р.; сертифікат відповідності А92-Євро5-Е5; дод 3 від 2018_09_07 договір П18-156_ЛТ; платіжне доручення 14056 від 2018_10_19; дод 1 від 2018_09_07 договір П18-156_ЛТ; дод 4 від 2018_09_07 договір П18-156_ЛТ; платіжне доручення 14337 від 2018_10_29; сертифікат відповідності ДП-Л-Євро5-ВО; дод 2 від 2018_09_07 договір П18-156_ЛТ.
Із переліку вказаних електронних документів, завантажувались (були закріплені): договір поставки П18-156ЛТ від 2018 р.; додаток 2 до договору П18-156/ЛТ від 07.09.2018 р. (опис бланків довірчих документів); додаток 3 до договору П18-156/ЛТ від 07.09.2018 р. (бланки акту приймання – передачі товару); сертифікати відповідності продукції бензину А95-Євро5-Е5, А92-Євро5-Е5, ДП-Євро5-ВО. Решту документів не завантажувались.
Крім того, податковим органом надано суду скріншоти з журналу поданих 20.11.2018 р. документів ТзОВ «ЕВІДЕНС ТРЕЙД» для реєстрації податкової накладної №30014, де в списку вказано наступні електронні документи: платіжне доручення 14056 від 2018_10_19; договір поставки П18-156ЛТ від 2018 р.; пояснення 2018; сертифікат відповідності Газ (бт) 2018_05; платіжне доручення 14337 від 2018_10_29; сертифікат відповідності Газ (спбт) 2017; додаток 4 від 2018_09_07 договір П18-156_ЛТ; сертифікат відповідності ДП-Л-Євро5-ВО; сертифікат відповідності ГАЗ (суміш проп); дод 1 від 2018_09_07 договір П18-156_ЛТ; акт 2 від 2018_09_30 догов П18-156_ЛТ; дод 2 від 2018_09_07 договір П18-156_ЛТ; сертифікат відповідності А95-Євро5-Е5; сертифікат відповідності А92-Євро5-Е5; дод 3 від 2018_09_07 договір П18-156_ЛТ.
Із переліку вказаних електронних документів, завантажувались (були закріплені): договір поставки П18-156ЛТ від 2018 р.; додаток 2 до договору П18-156/ЛТ від 07.09.2018 р. (опис бланків довірчих документів); додаток 3 до договору П18-156/ЛТ від 07.09.2018 р. (бланки акту приймання – передачі товару); сертифікати відповідності продукції бензину А95-Євро5-Е5, А92-Євро5-Е5, ДП-Євро5-ВО, ГАЗУ; акт приймання-передачі товару від 30.09.2018 року. Решту документів не завантажувались.
З вказаних підстав суд вважає, що позивачем не надано податковому органу відповідні пояснення та належні докази, які визначені у п. 14 Постанови №117, на підтвердження правомірності реєстрації податкових накладних від 30.09.2018 р. № 30013 та №30014, оскільки частина документів не завантажувалась. А тому, суд дійшов висновку, що рішення від 21.11.2018 р. № 996388/41969589 та № 996255/41969589 щодо відмови в реєстрації даних податкових накладних, є правомірними, а позов таким, що не підлягає задоволенню.
Відповідно до ч.1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Згідно з вимогами ч. 1 та ч. 2 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Відповідачем доведено правомірність та законність оскаржуваних рішень від 21.11.2018 р. № 996388/41969589 та № 996255/41969589, якими відмовлено у реєстрації податкових накладних від 30.09.2018 р. № 30013 та №30014. Водночас, позивач не надав суду доказів на підтвердження подання комісії Головного управління ДФС у Чернівецькій області пояснень та усіх документів, що визначені п. 14 Постанови N 117.
Згідно з вимогами статей 132-143 КАС України суд не вирішує питання щодо розподілу судових витрат.
Керуючись статтями 241 - 246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
В И Р І Ш И В:
1. У задоволені адміністративного позову відмовити у повному обсязі.
Згідно статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У відповідності до статей 293, 295 Кодексу адміністративного судочинства України рішення суду першої інстанції можуть бути оскаржені в апеляційному порядку повністю або частково. Апеляційна скарга на рішення до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи подається до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Чернівецький окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення (складання).
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Повне судове рішення складено 28 жовтня 2019 р.
Найменування сторін:
позивач: Товариства з обмеженою відповідальністю "Евіденс Трейд" (вул. Я. Мудрого, буд. 76, м. Чернівці, Чернівецька область, 58000, код РНОКПП 41969589);
відповідач: Комісія Головного управління ДФС у Чернівецькій області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (вул. Героїв Майдану, 200-А, м. Чернівці, 58013);
третя особа: Державна фіскальна служба України (Львівська площа 6-8, м.Київ-53, 04655).
Суддя Т.М. Брезіна