
Справа № 439/776/19
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
31 травня 2019 року м.Броди
Суддя Бродівського районного суду Львівської області Бунда А.О., з участю особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , розглянувши матеріали справи, які надійшли з управління захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрований в/ч А3595, м.Броди АДРЕСА_1 Львівської АДРЕСА_2 , начальника відділу зберігання авіаційної техніки військової частини А 3595
в с т а н о в и в:
16.05.2019 року до Бродівського районного суду Львівської області надійшов протокол № 430 від 10 травня 2018 року відносно ОСОБА_1 про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією в протоколі зазначено 00.00 год. 19 грудня 2017 2019 року. Крім цього вказано, що ОСОБА_1 станом на 16 год. 05 хв. 10 травня 2019 року не повідомив НАЗК про суттєві зміни в майновому стані.
Згідно ст. 7 КУпАП провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
В ст. 278 КУпАП визначено, що під час підготовки до розгляду справи про адміністративне правопорушення суддя повинен перевірити чи правильно складений протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення, чи сповіщено осіб, які беруть участь у справі, про час, місце і день її розгляду, чи витребувано необхідні додаткові матеріали та інше.
Відповідно до ст. 256 КУпАП протокол про адміністративне правопорушення є важливим процесуальним документом, яким фіксується факт адміністративного правопорушення і який є підставою для подальшого провадження у справі. До складання протоколу та його змісту предявляють спеціальні вимоги. Так, відповідно до вимог ст. 256 КУпАП, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, імя, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.
Оглянувши матеріали справи суддя встановив, що протокол №430 про адміністративне правопорушення, пов`язаного з корупцією складено 10 травня 2018, однак датою виявлення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією в самому протоколі є зазначено 10 травня 2019.
Наведені вище обставини позбавляють суд об`єктивно розглянути матеріали про адміністративне правопорушення.
Враховуючи викладене, керуючись ст.256 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя
п о с т а н о в и в:
Повернути до Управління захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч.2 ст.172-6 КУпАП на доопрацювання.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя А.О.Бунда