
Справа №766/25204/18
н/п 1-кс/766/17947/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27.12.2018 року Херсонський міський суд Херсонської області у складі:
слідчого судді - Мусулевського Я.А.,
за участю секретаря - Матієнко А.О.,
прокурора - Попова С.Ю.
слідчого - Головко О.С.,
захисників - адвокатів - Кравець Р.Ю.,Черненко
підозрюваного - ОСОБА_2,
розглянувши клопотання старшого слідчого в ОВС слідчого відділу Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим (з дислокацією в м. Херсон) Головко О.С., погоджене з заступником прокурора прокуратури Автономної Республіки Крим Поночовним І.М. про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні №22018000000000133 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 КК України, відносно підозрюваного - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1,
встановив:
Слідчий звернувся до суду з клопотанням в якому просить: продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 22018000000000133 від 16.04.2018, до чотирьох місяців, тобто до 30.01.2019.
В обґрунтування клопотання посилався на те, що слідчим відділом Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим (з дислокацією в м. Херсон) здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 22018000000000133 за підозрою ОСОБА_2 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що починаючи з 17.11.2014 громадянин України ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, будучи засновником та директором підприємства «ООО «Торговий дом «Черномор» (свідоцтво ЕГРЮЛ серія 1149102084548, ОГРН 1149102084548, ИНН/КПП НОМЕР_4, яке зареєстроване і здійснює свою діяльність відповідно до законодавства Російської Федерації на тимчасово окупованій території України - АР Крим), здійснює господарську діяльність у сфері надання послуг із постачання продуктів харчування для потреб Міністерства оборони РФ та Федеральної служби безпеки РФ, які знаходяться на території АР Крим та м. Севастополь.
Так, будучи громадянином України ОСОБА_2 усвідомлював, що:
- згідно зі ст. 1 Конституції України Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава;
- відповідно до ст. 2 Конституції України суверенітет України поширюється на всю її територію. Україна є унітарною державою. Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною;
- статтею 65 Конституції України визначено, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України;
- статтею 73 Конституції України встановлено, що виключно всеукраїнським референдумом вирішуються питання про зміну території України;
- відповідно до ст. 133 Конституції України Систему адміністративно-територіального устрою України складають: Автономна Республіка Крим, області, райони, міста, райони в містах, селища і села. До складу України входять: Автономна Республіка Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області, міста Київ та Севастополь;
- міста Київ та Севастополь мають спеціальний статус, який визначається законами України;
- згідно зі ст. 134 Конституції України Автономна Республіка Крим є невід'ємною складовою частиною України і в межах повноважень, визначених Конституцією України, вирішує питання, віднесені до її відання.
Крім того, ОСОБА_2, достовірно знав та усвідомлював, що з 20.02.2014 підрозділами Збройних Сил РФ, Федеральної служби безпеки РФ, членами неурядових організацій, а також окремими фізичними особами здійснено захоплення органів державної влади та місцевого самоврядування на території АР Крим, проведено блокування військових частин ЗС України та правоохоронних органів на території півострову.
16.03.2014 на території АР Крим проведено незаконний референдум, організований підрозділами Збройних Сил, ФСБ РФ, та іншими спецслужбами держави-агресора, за результатами якого 18.03.2014 між президентом РФ ОСОБА_7 та представниками самопроголошеної Республіки Крим ОСОБА_8 (на той момент - «Голова Ради міністрів Республіки Крим»), ОСОБА_10 (на той момент - «Голова Державної Ради Республіки Крим») і ОСОБА_11 (на той момент - «Голова координаційної ради по організації Севастопольського міського управління по забезпеченню життєдіяльності міста») підписано так званий «Договір про прийняття Криму до складу Росії», який 20 - 21 березня 2014 був ратифікований Державною думою та Радою Федерації РФ відповідно.
За вказаних обставин відбулась тимчасова окупація території АР Крим.
Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 68/262 від 27.03.2014 про підтримку територіальної цілісності України міжнародна спільнота ствердила факт приналежності АР Крим до України.
Відповідно до положень ст. ст. 1-3 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 внаслідок збройної агресії Російської Федерації починаючи з 20.02.2014 сухопутна територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополя є тимчасово окупованою територією України.
Згідно з вимогами ст. 9 цього ж Закону будь-які органи, їх посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їх діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законом.
Указом Президента України від 16.09.2015 року № 549/2015 введено в дію Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 02.09.2015 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», з якого слідує, що посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування Російської Федерації, в тому числі незаконно створених на тимчасово окупованій території АР Крим, вчиняють дії, які створюють реальні та/або потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяють терористичній діяльності та/або порушують права і свободи людини і громадянина, інтереси суспільства та держави, призводять до окупації території, експропріації чи обмеження права власності, завдання майнових втрат, створення перешкод для сталого економічного розвитку, повноцінної реалізації громадянами України належних їм прав і свобод.
Починаючи з моменту окупації АР Крим, тобто з 20.02.2014, посадові особи Міністерства оборони, Федеральної служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації безперервно вчиняють дії, спрямовані на насильницьку зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, які полягають у:
- розгортанні військових формувань, створення системи їх матеріально-технічного та побутового забезпечення на окупованій території;
- незаконному і великомасштабному привласненні майна - «націоналізації» державної, комунальної та приватної власності;
- переміщенні державою-окупантом частини її власного цивільного населення на окуповану територію;
- примушуванні населення окупованої території АР Крим до служби в збройних силах Російської Федерації;
- викраденні, катуванні та вбивстві людей;
- залякуванні та кримінальному переслідуванні частини населення, що не погоджується з окупацією півострова та придушенні будь-яких проукраїнських настроїв у Криму.
Із викладеного вище слідує, що за своєю правовою природою діяльність посадових осіб органів, підрозділів та установ Міністерства оборони, Федеральної служби безпеки Російської Федерації, незаконно створених на тимчасово окупованій території АР Крим, спрямована лише на підтримання окупаційного режиму на півострові та здійснюється виключно з метою насильницької зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.
Таким чином, усвідомлюючи факт тимчасової окупації території АР Крим з боку Російської Федерації та створення на півострові незаконних органів, підрозділів та установ Міністерства оборони, Федеральної служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації, єдиним завданням яких є зміна меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, ОСОБА_2 діючи умисно, в невстановлений час та в невстановленому місці, розпочав фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.
Зокрема, 31.05.2014 на території АР Крим, реалізовуючи свій злочинний план фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України, ОСОБА_2, в порушення ст. 4 Конституції України отримав паспорт громадянина Російської Федерації НОМЕР_3.
17.11.2014 у Виконавчому комітеті Сімферопольської Ради Республіки Крим, на підставі поданих ОСОБА_2 документів, проведено реєстрацію в якості платника податків до бюджету РФ - ООО «Торговый дом «Черномор», свідоцтво ЕГРЮЛ серія 1149102084548, ОГРН 1149102084548, ИНН/КПП НОМЕР_4.
В подальшому, з 2015 року по даний час ОСОБА_2, з метою реалізації свого злочинного плану та з корисливих мотивів надає допомогу військовим формуванням РФ у вигляді постачання продуктів харчування для потреб Міністерства оборони РФ та Федеральної служби безпеки РФ, на виконання контрактів по державному оборонному замовленню, укладених з їхніми структурним установам: Федеральне державне казенне підприємство «Клінічний санаторій Прикордонник», «Санаторій Євпаторія», «Дім відпочинку «Прибрежний» Федеральної служби безпеки РФ та Федеральним державним бюджетним установам «Сакський військовий клінічний санаторій іменні М.І. Пирогова», «Військовий санаторій «Крим» Міністерства оборони Російської Федерації, які розташовані на території АР Крим та вчиняють дії щодо зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, забезпечуючи тимчасову окупацію частини території України.
Так, ОСОБА_2 з використанням підконтрольного суб'єкта господарювання ТОВ «Торговий дім «Чорномор» поставив продукції, тобто здійснив матеріальне забезпечення дій, направлених на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни меж території та державного кордону України, на загальну суму 24 302 176, 5 рос. роб., яка станом на 31.08.2018 за курсом НБУ становить 9 397 836, 18 грн.:
- у 2015 році на 4 965 603, 96 рос. руб (за курсом НБУ - 1 504 578 грн.);
- у 2016 році на 6 810 095,92 рос. руб. (за курсом НБУ - 2 242 564,59 грн.);
- у 2017 році на 12 526 476,6 рос. руб. (за курсом НБУ - 5 650 693,59 грн.),
що більш ніж у 6000 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян і є великим розміром
Таким чином, ОСОБА_2, за вище викладених обставин обґрунтовано підозрюється у фінансуванні дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, з корисливих мотивів у великих розмірах тобто злочин, передбачений ч. 3 ст. 110-2 КК України.
30.09.2018, о 07 год. 30 хв. в порядку, передбаченому п. 1 ч. 1 ст. 208 КПК України, ОСОБА_2 затримано на КПВВ «Каланчак» Херсонської області.
Цього ж дня, о 19 год. 35 хв. ОСОБА_2 вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 КК України.
30.09.2018 допитаний як підозрюваний ОСОБА_2 на підставі ст. 63 Конституції України від дачі показань відмовився.
Проте обставини, що дають підстави обґрунтовано підозрювати ОСОБА_2 у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, підтверджуються наступними матеріалами провадження:
- протоколами огляду від 28.08.2018, 29.09.2018 та 02.10.2018 сайту «ІНФОРМАЦІЯ_3» в ході яких до протоколу огляду долучено копії документів (контракти із додатками, платіжні доручення, товарно-транспортні накладні), щодо виконання ОСОБА_2 з 2015 року по даний час державного оборонного замовлення РФ, а саме: постачання продуктів харчування для потреб Міністерства оборони, Федеральної служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ, які є федеральними органами виконавчої влади РФ та розташовані на території АР Крим, на загальну суму 38720579,00 рос. руб., яка станом на 09.10.2018 за курсом НБУ складає 16789440,30 грн.;
- протоколом огляду від 01.10.2018 сайту «ІНФОРМАЦІЯ_3» в ході якого до протоколу долучено примірник «Постановление Российской Федерации от 23.12.2015, № 1414, «О порядке функционирования единой информационной системы в сфере закупок» яким затверджені «Правила функционирования единой информационной системы в сфере закупок» відповідно до яких «Настоящие Правила устанавливают порядок функционирования единой информационной системы в сфере закупок… Информация, содержащая в единой информационной системе, размещается на официальном сайте единой информационной системы в сети «Интернет»… Официальный сайт имеет доменное имя www.zakupki.gov.ru...»;
- протоколом огляду від 02.10.2018 в ході якого оглянуто сайти ІНФОРМАЦІЯ_4», ІНФОРМАЦІЯ_5, та встановлено, що до складу ФСБ РФ входять Прикордонні органи, військово-медичні підрозділи, управління та санаторно-курортні заклади: «Клінічний санаторій «Прикордонник», «Санаторій Євпаторія», «Дім відпочинку «Прибрежний» в яких отримують медичне та рекреаційне забезпечення співробітники ФСБ РФ. Крім того, до складу Міністерства оборони РФ входять наступні санаторно-курортні заклади: «Військовий санаторій «Крим», «Сакський військовий клінічний санаторій іменні М.І. Пирогова», які призначенні для лікування, медичної, психологічної реабілітації та відпочинку військовослужбовців РФ, учасників бойових дій, членів їх сімей;
- протоколом огляду від 29.09.2018 сайту «www.pravo.gov.ru» в ході якого отримано копію «Федерального закону РФ № 275-ф3 від 29.12.2012» «Про державне оборонне замовлення» відповідно до якого «государственный оборонный заказ - установленные нормативным правовым актом Правительства Российской Федерации задания на поставки товаров, выполнение робот, оказание услуг для федеральных нужд в целях обеспечения обороны и безопасности Российской Федерации…» та «в состав государственного оборонного заказа могут включаться: поставки продовольственных товаров…»;
- протоколом огляду від 15.08.2018 сайту «ІНФОРМАЦІЯ_6» в ході якого встановлено, що ОСОБА_2 документований паспортом громадянина РФ № НОМЕР_1 від 31.05.2014;
- протоколом затримання підозрюваного ОСОБА_2 від 30.09.2018 в ході особистого обшуку якого вилучено паспорт громадянина Російської Федерації № 39 14 141185 на ім'я ОСОБА_14 від ІНФОРМАЦІЯ_2;
- протоколом огляду від 15.08.2018 сайту «ІНФОРМАЦІЯ_7» вході якого отримано витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб (ЕГРЮЛ) РФ, відповідно до якого засновником та директором ТОВ «Торговий дім «Чорномор» є ОСОБА_2;
- протоколом огляду від 03.10.2018 сайту Прокуратури Автономної Республіки Крим: «ІНФОРМАЦІЯ_8
- протоколом допиту свідка ОСОБА_15, який показав, що ОСОБА_2 використовує електронну поштову скриньку: ІНФОРМАЦІЯ_9, та на даний час продовжує виконувати державне оборонне замовлення РФ, а саме постачає продукти харчування для потреб санаторно-курортних закладів, а саме: Федеральна державна бюджетна установа «Сакський військовий клінічний санаторій ім. М.І. Пирогова» Міністерства оборони РФ, Федеральна державна казенна установа «Санаторій Алупка» МВС РФ, Федеральна державна казенна установа «Клінічний санаторій «Прикордонник» ФСБ РФ та інші з якими як директор ТОВ «Торговий дім «Чорномор» уклав відповідні договори термін виконання яких закінчується лише в грудні 2018 року.
- рапортом ГУ по БКОЗ СБ України № 14/2/4-2584 від 10.04.2018 відповідно до якого мешканець АР Крим ОСОБА_2 використовуючи підконтрольний йому суб'єкт підприємницької діяльності ТОВ «Торговий дім «Чорномор» з корисливих мотивів, здійснив матеріальне забезпечення дій, направлених на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни меж території та державного кордону України;
- листом від 24.07.2018 Головного центру обробки спеціальної інформації ДПС України відповідно до якого ОСОБА_2 приблизно один раз на місяць виїздить на тимчасово окуповану територію АР Крим;
- листом № 222/1/3043дск від 23.10.2018 в/ч № А0193 МО України відповідно до якого зазначені вище санаторно-курортні заклади Міністерства оборони, Федеральної служби безпеки Російської Федерації використовуються для медичного та рекреаційного забезпечення військовослужбовців та працівників правоохоронних органів РФ, а також тимчасового розміщення для проживання осіб вказаної категорії, які прибувають у відрядження з РФ на окуповану територію АР Крим з метою вчинення незаконних дій, а саме:
забезпечення окупаційного режиму в АР Крим шляхом збройного утримання сухопутних та водних територій півострову;
залякування цивільного населення АР Крим шляхом викрадення і вбивств проукраїнських активістів;
запровадження суворої цензури в ЗМІ та розпалювання неприязні до народу України;
запобігання будь-яким акціям протесту та рухам проти окупаційної влади;
створення, підготовка «козацьких дружин», «підрозділів самооборони» та використання їх в якості парамілітарних підрозділів для силового впливу на проукраїнських активістів, будь-яких осіб, не згідних із діями окупаційної влади;
вербування та підготовка осіб, з числа мешканців АР Крим, для їхньої подальшої участі у бойових діях на Сході України у складі незаконних збройних формувань терористичних організацій «ЛНР», «ДНР»;
перешкоджання руху суден до морських портів України на Чорному та Азовському морях.
- іншими матеріалами вказаного кримінального провадження, які у своїй сукупності обґрунтовують підозру ОСОБА_2
На даний час у кримінальному провадженні проводяться слідчі (розшукові) дії та процесуальні дії, спрямовані на всебічне та повне дослідження обставин вчинення ОСОБА_2 зазначеного кримінального правопорушення, виявлення обставин, що пом'якшують чи обтяжують покарання, а також встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності інших осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.
Однак, закінчити розслідування у тримісячний строк (до 30.12.2018) не виявляється за можливе, оскільки необхідно виконати слідчі (розшукові) дії та процесуальні заходи, без яких неможливо завершити досудове розслідування та скласти обвинувальний акт, зокрема:
- отримати відповідь на запит про міжнародну правову допомогу до Королівства Іспанія, що направлявся з метою допиту дружини ОСОБА_2 - ОСОБА_16, витребування з компетентних органів Королівства Іспанія відомостей (документальних матеріалів) щодо місць реєстрації, проживання та роботи ОСОБА_2; оформлення ним «Permiso de Residencia» № НОМЕР_6 руху коштів, оформлення банківської картки «Banco Sabadell» № НОМЕР_7 та по банківському рахунку № НОМЕР_5 (власником якого є ОСОБА_2, зареєстрований за адресою РФ, АДРЕСА_1);
- провести тимчасовий доступ до документів, що становлять банківську таємницю по банківських рахунках ОСОБА_2, які відкриті в ПАТ «Креді Агріколь Банк» та АТ «Райфайзен Банк Аваль»;
- за участю спеціалістів із числа співробітників Державної аудиторської служби України здійснити аналіз отриманих матеріалів кримінального провадження з метою встановлення загальної суми на яку було поставлено товари відповідно до укладених договорів та суму сплачених податків до бюджету РФ;
- отримати від ГУ БКОЗ СБ України матеріали виконаних доручень щодо проведених слідчих (розшукових) та інших дій, в ході яких встановлюються особи, яким відомі обставини вчинення підозрюваним ОСОБА_2 злочинів та інші обставини, що мають значення для кримінального провадження;
- додатково допитати підозрюваного ОСОБА_2 з урахуванням отриманих фактичних даних в ході досудового розслідування;
- провести інші слідчі (розшукові) дії, в яких виникне необхідність;
- виконати вимоги ст. 290 КПК України, скласти обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування, який направити для погодження до прокуратури АР Крим.
Результати вищевказаних процесуальних дій підтверджуватимуть незаконні дії ОСОБА_2, спрямовані на вчинення інкримінованого йому правопорушення, та мають значення для подальшого судового розгляду, оскільки їх проведення під час досудового розслідування дозволить всебічно, повно та неупереджено дослідити обставини кримінального провадження, виявити як ті обставини, що викривають, так і ті, що виправдовують підозрюваного, надати їм належну правову оцінку та забезпечити прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.
Прокурор та слідчий в судовому засіданні підтримали клопотання, просили його задовольнити.
Підозрюваний та його захисники заперечували, щодо задоволення клопотання.
Вивчивши надані матеріали, заслухавши учасників процесу, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання задоволенню не підлягає з наступних підстав.
Статтею 295 п.5 ч.2 КПК України, встановлено, що у клопотанні про продовження строку досудового розслідування зазначаються процесуальні дії, проведення або завершення яких потребує додаткового часу.
Відповідно до ст. 295-1 ч.4,5 КПК України, слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про продовження строку досудового розслідування до повідомлення особі про підозру у разі його протиправності та необґрунтованості.
5. Крім підстав, передбачених частиною четвертою цієї статті, слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про продовження строку досудового розслідування після повідомлення особі про підозру, якщо слідчий не доведе, що додатковий строк необхідний для отримання доказів, які можуть бути використані під час судового розгляду, або для проведення чи завершення проведення експертизи, за умови що ці дії не могли бути здійснені чи завершені раніше з об'єктивних причин, а також якщо досліджені під час вирішення цього питання обставини свідчать про відсутність достатніх підстав вважати, що сталася подія кримінального правопорушення, яка дала підстави для повідомлення про підозру, та/або підозрюваний причетний до цієї події кримінального правопорушення.
Для встановлення наявності складу кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст. 110 -2 КК України, є доведення, що особою здійснювалось фінансування дій, а саме вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.
Як вбачається з наданої до суду ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 02.10.2018 року у задоволенні клопотання про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою відносно підозрюваного ОСОБА_2 відмовлено. Оскільки матеріали кримінального провадження не містять доказів, які б підтвердили факт вчинення дій передбачений ст. 110-2 ч.3 КК України. Тобто слідчий належним чином як встановлено нормами КПК України не обґрунтував підозру. Дана обставина підтверджена ухвалою Київського апеляційного суду від 07.11.2018 року, колегія суддів Київського апеляційного суду також вказала на відсутність обґрунтованої підозри, щодо ОСОБА_2
Завданням кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свободи та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своє вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана не обґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
Враховуючи вищевикладене, слідчий суддя приходить до висновку, що оскільки відсутні обставини та докази вважати підозру щодо ОСОБА_2 обґрунтованою, підстав для задоволення клопотання слідчого про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні відсутні.
Керуючись ст.ст. 295-1 КПК України,
ухвалив:
В задовленні клопотанн істаршого слідчого в ОВС слідчого відділу Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим (з дислокацією в м. Херсон) Головко О.С., погоджене з заступником прокурора прокуратури Автономної Республіки Крим Поночовним І.М. про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні №22018000000000133 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 КК України, відносно підозрюваного - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження- відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: