
Справа № 3/714/467/18
ЄУН:714/983/18
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"23" листопада 2018 р. м. Герца
Суддя Герцаївського районного суду Чернівецької області Акостакіоає О.Т. розглянувши матеріали, які надійшли з Головного управління ДФС у Чернівецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, проживає ІНФОРМАЦІЯ_1, голового бухгалтера ТОВ «Техно – нафта плюс»
за ст. 163-1 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
В С Т А Н О В И Л А:
23 листопада 2018 року до Герцаївського районного суду після доопрацювання надійшов матеріал про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст. 163-1 ч. 1 КпАП України. Як вбачається з адміністративного протоколу ОСОБА_1 обвинувачується, що працюючи на посаді головного бухгалтера ТОВ «Техно- нафта плюс» порушила п.п.134.1.1, ст. 134 Податкового кодексу України завищила від’єднанє значного об’єкту до оподаткування та занижено податок на прибуток в сумі 194568 грн., чим порушила вимоги ст. 163-1 ч. 1 КпАП України.
Даний протокол постановою Герцаївського районного суду від 08 листопада 2018 року був направлений на доопрацювання в зв’язку з тим, що не зазначено коли саме була проведена перевірка для визначення часу виявлення правопорушення, чому саме 04.10.2018 року зазначено датою скоєння правопорушення; немає відповідного підтвердження про виявлені порушення - акту перевірки (додано лише довідку без номера, яка не містить усі необхідні відомості для визначення наявності складу правопорушення). Після доопрацювання зазначені недоліки не виправлені, такі відомості відсутні і у протоколі про адміністративне правопорушення та не додано відповідного доказу ( акт перевірки).
Відповідно до ч. 1 ст. 256 КпАП України у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення; посада, прізвище, ім’я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
У відповідності до вимог ст. 278 КУпАП при підготовці даної справи до розгляду судом виявлено ряд суттєвих порушень, що унеможливлюють її розгляд а саме:
- в матеріалах справи немає відомостей коли саме було скоєно правопорушення ( час виявлення триваючого правопорушення);
- відсутня постанова, про направлення адміністративної справи на доопрацювання.
Враховуючи викладене, вважаю необхідним повернути адміністративний матеріал посадовій особі, яка його склала для дооформлення протоколу та приведення його у відповідність із вимогами ст.256 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 245, 256, 278 КУпАП, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, за ст. 163-1 ч. 1 КупАП повернути до Головного управління ДФС у Чернівецькій області для дооформлення та приведення адміністративного матеріалу у відповідність із вимогами ст.256 КУпАП.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: