Ухвала суду № 6894120, 12.10.2009, Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
12.10.2009
Номер справи
2-а-984/08/0170
Номер документу
6894120
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Ухвала

Іменем України

12.10.2009           Справа № 2-а-984/08/0170

                    Севастопольський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого судді          Дадінської Т.В.,

суддів           Лядової Т.Р. , Щепанської О.А.                      секретар судового засідання          Клюкіна Н.С. за участю представників сторін:

представник позивача, Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопськ - Русович Олександр Володимирович, довіреність № б/н дійсна до 31.12.09 від 01.01.09

представник відповідача, Міністерства палива та енергетики України м.Київ- не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином та своєчасно, про причину неявки суд не повідомив,

представник третьої особи, Державного підприємства "Енергоринок"- не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином та своєчасно, про причину неявки суд не повідомив,

розглянувши апеляційну скаргу Міністерства палива та енергетики України м.Київ на постанову Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим (суддя Трещова О.Р. ) від 15.10.08 по справі №2-а-984/08/0170

за позовом           Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопськ (вул. Привокзальна, 10, Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000)

до          Міністерства палива та енергетики України м.Київ (вул. Хрещатик 30, Київ 1, 01001)

3-ті особи: Державне підприємство "Енергоринок" (вул. Комінтерну, 27, Київ, 01032)

про скасування наказу

ВСТАНОВИВ:

Постановою Окружного адміністративного суду АР Крим ( головуючий суддя Трещова О.Р., судді Циганова Г.Ю., Кушнова А.О.) від 15 жовтня 2008 року у справі № 2-а-984/08 (№ 2-а-984/08/0170) позов Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопськ до Міністерства палива та енергетики України м. Київ за участю третьої особи –Державного підприємства «Енергоринок»про скасування наказу було задоволено частково. Визнано протиправним та скасовано наказ Міністерства палива та енергетики України від 19 червня 2007 року № 298 в частині виключення Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопськ (код ЄДРПОУ 20723344 з Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості згідно Закону України від 23 червня 2005 року № 2711 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємства паливно-енергетичного комплексу». Міністерство палива та енергетики України зобов’язано відновити Комунальне підприємство теплових мереж м. Красноперекопська (код ЄДРПОУ 20723344) у Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості згідно Закону України від 23 червня 2005 року № 2711 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємства паливно-енергетичного комплексу».

Не погодившись з постановою суду, Міністерство палива та енергетики України м. Київ звернулося з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 15 жовтня 2008 року, прийняти нову постанову, якою у задоволенні позову відмовити у повному обсязі.

Апеляційна скарга мотивована невідповідністю судового рішення суду першої інстанції нормам матеріального права. Заявник апеляційної скарги посилається на те, що позивач був зобов’язаний складати та надавати Розрахунковому центру звітність за результатами проведених розрахунків із застосуванням механізмів, визначених Законом, щомісячно у межах дії процедури погашення заборгованості, проте ці вимоги ним не виконувалися, що стало наслідком винесення спірного наказу. Заявник апеляційної скарги посилається на те, що звітність повинна подаватися протягом всього періоду перебування підприємства ПЕК у Реєстрі. За даними Розрахункового центру ДП «Енергоринок» в наявності є звіти за період січень-жовтень 2006 року, звітність за листопад-грудень 2006 року та січень-жовтень 2007 року надійшла до Розрахункового центру лише 14 листопада 2007 року, тобто вже після видання Наказу Мінпаливенерго № 298 від 19 червня 2007 року. Заявник апеляційної скарги посилається на судову практику з аналогічних справ.

Заявник апеляційної скарги просив розглянути справу за відсутності представника Міністерства палива та енергетики України.

Від заявника апеляційної скарги надійшли додаткові обґрунтування до апеляційної скарги, у яких зазначено, що підставою для виключення з Реєстру згідно з пунктом 3.5.1 статті 3 Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу»є ненадання підприємством звітності за результатами проведених розрахунків із застосуванням механізмів протягом трьох місяців з дня видання Міністерством палива та енергетики України відповідного наказу. Позивач протягом семи місяців не виконував обов’язок, покладений на нього Законом щодо надання звітності за проведені взаєморозрахунки за період листопад 2006 – травень 2007 року.

У судове засідання представник заявника апеляційної скарги не з’явився. Про дату, час і місце апеляційного розгляду справи сповіщений належним чином.

Представник позивача у судовому засіданні проти апеляційної скарги заперечував, вважав, що судове рішення суду першої інстанції ухвалено на підставі з’ясування усіх обставин справи, що мають значення для справи, а висновки суду відповідають фактичним обставинам справи та нормам матеріального та процесуального права.

Відповідно до частини 4 статті 196 Кодексу адміністративного судочинства України неприбуття у судове засідання сторін або інших осіб, які беруть участь у справі, належним чином повідомлених про дату, час і місце апеляційного розгляду, не перешкоджає судовому розгляду справи.

Колегія суддів, заслухавши у відкритому судовому засіданні пояснення представника позивача, обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування Окружним адміністративним судом АР Крим норм матеріального та процесуального права, вважає, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає з наступних підстав.

Згідно Преамбули Закону України від 23 червня 2005 року № 2711 “Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємства паливно-енергетичного комплексу” метою цього Закону є сприяння поліпшенню фінансового становища підприємств паливно-енергетичного комплексу, запобіганню їх банкрутству та підвищенню рівня інвестиційної привабливості шляхом урегулювання процедурних питань та впровадження механізмів погашення заборгованості, надання суб'єктам господарської діяльності права їх застосування, визначення порядку взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розпорядників бюджетних коштів із суб'єктами господарської діяльності щодо застосування механізмів погашення заборгованості.

Відповідно до пункту 1.1. статті 1 Закону підприємства паливно-енергетичного комплексу - гірничі підприємства (шахти, рудники, копальні, кар'єри, розрізи, збагачувальні фабрики), газовидобувні підприємства, котельні, підключені до магістральних теплових мереж, а також підприємства, які на дату виникнення заборгованості мали ліцензію хоча б з одного виду діяльності.

Пунктом 3.1. статті 3 Закону встановлено, що для участі у процедурі погашення заборгованості шляхом застосування механізмів, визначених цим Законом, орган управління підприємства паливно-енергетичного комплексу приймає відповідне рішення. Підприємство паливно-енергетичного комплексу, яке прийняло рішення про участь у процедурі погашення заборгованості, підлягає реєстрації шляхом внесення цього підприємства до Реєстру. Порядок ведення та користування даними Реєстру визначається Кабінетом Міністрів України

Порядок внесення до Реєстру встановлений також пунктом 3.2.5. статті 3 Закону, яким визначено що розрахунковий центр протягом десяти днів після закінчення терміну, встановленого для підприємств паливно-енергетичного комплексу, які прийняли рішення про участь у процедурі погашення заборгованості, для подачі підтверджувальних документів формує і подає до Міністерства палива та енергетики України на затвердження перелік підприємств паливно-енергетичного комплексу, які прийняли рішення про участь у процедурі погашення заборгованості. Розрахунковий центр згідно з пунктом 1.7. Закону це підрозділ оптового постачальника електричної енергії - державного підприємства "Енергоринок", уповноважений здійснювати функції, визначені цим Законом, зокрема ведення Реєстру, координації дій учасників розрахунків під час проведення процедури погашення заборгованості.

Відповідно до пункту 3.2.6. статті 3 Закону Міністерство палива та енергетики України протягом п'яти днів після надання розрахунковим центром переліку підприємств паливно-енергетичного комплексу, які прийняли рішення про участь у процедурі погашення заборгованості, видає наказ про затвердження такого переліку. Наказ Міністерства палива та енергетики України є підставою для внесення до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, визначених переліком. Підприємство паливно-енергетичного комплексу вважається таким, що бере участь у процедурі погашення заборгованості, з дня видання наказу Міністерством палива та енергетики України про затвердження переліку підприємств паливно-енергетичного комплексу, які прийняли рішення про участь у процедурі погашення заборгованості. Документом, що підтверджує участь підприємства паливно-енергетичного комплексу у процедурі погашення заборгованості, є виписка з Реєстру.

На виконання вказаного положення Міністерством палива та енергетики України прийнято наказ № 568 від 10 жовтня 2005 року, яким затверджений перелік підприємств, які прийняли рішення про участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України від 23 червня 2005 року № 2711 “Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємства паливно-енергетичного комплексу”. До зазначеного переліку під номером 151 включено також і Комунальне підприємство теплових мереж м. Красноперекопська.

Зазначений факт також підтверджується наданими Державним підприємством “Розрахунковий центр “Енергоринок” виписками з Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України від 23 червня 2005 року № 2711 “Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємства паливно-енергетичного комплексу” від 28 листопада 2005 року № 153 та від 04.07.07 року № 1113/1127, які засвідчують, що Комунальне підприємство теплових мереж м. Красноперекопська внесено до реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу та підтверджує участь підприємства у процедурі погашення заборгованості згідно з Законом України від 23 червня 2005 року № 2711 “Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємства паливно-енергетичного комплексу”.

Наказом Мінпаливенерго від 19 червня 2007 року № 298 Комунальне підприємство теплових мереж м. Красноперекопська виключено з Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України від 23 червня 2005 року № 2711 у зв’язку з неподанням Комунальним підприємством теплових мереж м. Красноперекопська звітності за результатами проведених розрахунків із застосуванням механізмів, визначених Законом.

Судова колегія вважає, що суд першої інстанції правильно дійшов до висновку про те, що вказаний наказ в частині виключення позивача з Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості згідно Закону України від 23 червня 2005 року № 2711 є протиправним та підлягає скасуванню у зв’язку з наступним.

Пунктом 3.3. статті 3 Закону встановлено, що підприємства, що внесені до Реєстру, зобов'язані надавати звітність Міністерству палива та енергетики України. Відповідальність за достовірність наданої звітності несе керівник підприємства.

Відповідно до пункту 3.5. Закону України від 23 червня 2005 року № 2711 “Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємства паливно-енергетичного комплексу” виключення з Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу здійснюється у випадках та в порядку, встановленому цим законом.

Підпунктом 3.5.1. пункту 3.5 ст. 3 Закону передбачено, що у разі, якщо протягом трьох місяців з дня видання Міністерством палива та енергетики України відповідного наказу підприємство паливно-енергетичного комплексу не надає звітності за результатами проведених розрахунків із застосуванням механізмів, визначених цим Законом, Міністерство палива та енергетики України приймає рішення про виключення підприємства з переліку підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості.

Згідно з пунктом 3.5.4. Закону підприємство вважається виключеним з переліку підприємств паливо-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України від 23 червня 2005 року № 2711 з дня видання відповідного наказу Міністерством палива та енергетики України, про що здійснюється відповідний запис у Реєстрі.

Процедура включення, виключення з Реєстру, вчинення дій, пов’язаних з перебуванням в Реєстрі визначена також Порядком ведення реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, що беруть участь у процедурі погашення заборгованості, та користування його даними, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2005 року № 1163.

Пункт 16 Порядку зазначає, що підприємство виключається з реєстру на підставі наказу Мінпаливенерго у разі:

1) неподання ним протягом трьох місяців з дати видання Мінпаливенерго наказу про затвердження переліку звітності за результатами проведених згідно із Законом України від 23 червня 2005 року № 2711 “Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємства паливно-енергетичного комплексу” розрахунків;

2) надходження до адміністратора реєстру рішення підприємства про припинення участі у процедурі погашення заборгованості.

Наказом Міністерства палива та енергетики України № 612 від 22 грудня 2005 року був затверджений Порядок надання звітності підприємствами, внесеними до Реєстру підприємств паливо-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості.

Відповідно до пункту 2.1. Порядку надання звітності підприємствами, внесеними до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості, підприємства паливно-енергетичного комплексу, які внесені до Реєстру, подають звітність Міністерству палива та енергетики через розрахунковий центр.

Пунктом 2.2. Порядку встановлено, що звіти складаються щомісяця. Звітним періодом, вважається строк від першого до останнього числа відповідного місяця у межах дії процедури погашення заборгованості. Першим звітним періодом вважається строк від першого до останнього числа місяця, наступного за місяцем прийняття цього Порядку. Разом зі звітністю підприємства паливно-енергетичного комплексу, які внесені до Реєстру, подають до розрахункового центру пояснювальну записку щодо причин коригування сум дебіторської та/або кредиторської заборгованості, якщо таке коригування відбувалось.

Відповідно до пункту 2.3 Порядку підприємства паливно-енергетичного комплексу, які внесені до Реєстру, подають звітність розрахунковому центру до 20-го числа місяця, наступного за звітним періодом.

Таким чином, суд першої інстанції правильно дійшов до висновку про те, що надання та складання звітності підприємствами ПЕК фактично та юридично стало можливим тільки після прийняття Мінпаливенерго вищевказаного Наказу, у зв’язку з чим тримісячний строк для Комунального підприємства теплових мереж розраховувався з 22.12.2005 року до 22.03.2006 року.

З матеріалів справи вбачається, що підставою прийняття Наказу Мінпаливенерго від 19 червня 2007 року № 298 про виключення Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопська з Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України від 23 червня 2005 року № 2711 зазначено неподання підприємством звітності.

Однак ця підстава спростовується доказами, які є в матеріалах справи, а саме:

1.          Звітом про стан погашення заборгованості за грудень 2005 року;

2.          Звітом про стан погашення заборгованості за січень 2006 року, відправленим до розрахункового центру “Енергоринок” 16 лютого 2006 року, що підтверджується відповідним поштовим повідомленням.

3.          Звітом про стан погашення заборгованості за лютий 2006 року, відправленим до розрахункового центру “Енергоринок” 20 березня 2006 року, що підтверджується відповідним поштовим повідомленням.

4.          Звітом про стан погашення заборгованості за березень 2006 року, відправленим до розрахункового центру “Енергоринок” 06 квітня 2006 року, що підтверджується відповідним поштовим повідомленням.

5.          Звітом про стан погашення заборгованості за квітень 2006 року, відправленим до розрахункового центру “Енергоринок” 26 квітня 2006 року, що підтверджується відповідним поштовим повідомленням.

6.          Звітом про стан погашення заборгованості за травень 2006 року, відправленим до розрахункового центру “Енергоринок” 05 червня 2006 року, що підтверджується відповідним поштовим повідомленням.

7.          Звітом про стан погашення заборгованості за червень 2006 року, відправленим до розрахункового центру “Енергоринок” 03 липня 2006 року, що підтверджується відповідним поштовим повідомленням.

8.          Звітом про стан погашення заборгованості за липень 2006 року, відправленим до розрахункового центру “Енергоринок” 09 серпня 2006 року, що підтверджується відповідним поштовим повідомленням.

9.          Звітом про стан погашення заборгованості за серпень 2006 року, відправленим до розрахункового центру “Енергоринок” 08 вересня 2006 року, що підтверджується відповідним поштовим повідомленням.

10.          Звітом про стан погашення заборгованості за вересень 2006 року, відправленим до розрахункового центру “Енергоринок” 26 жовтня 2006 року, що підтверджується відповідним поштовим повідомленням.

11.          Звітом про стан погашення заборгованості за жовтень 2006 року.

12.          Супровідним листом від 08 листопада 2006 року № 845 Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопська до директора департаменту Державного підприємства “Розрахунковий центр “Енергоринок” Врубльовського А.Г. про направлення звіту про обсяги та структуру заборгованості та звіту про стан погашення заборгованості за листопад 2006 року та відповідний Звіт про стан погашення заборгованості за листопад 2006 року від 08 листопада 2006 року № 845.

13.          Супровідним листом від 29 грудня 2006 року № 989 Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопська до директора департаменту Державного підприємства “Розрахунковий центр “Енергоринок” Врубльовського А.Г. про направлення звіту про обсяги та структуру заборгованості та звіту про стан погашення заборгованості за грудень 2006 року та відповідний Звіт про стан погашення заборгованості за грудень 2006 року від 29 грудня 2006 року № 989.

14.          Супровідним листом від 29 січня 2007 року № 74 Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопська до директора департаменту Державного підприємства “Розрахунковий центр “Енергоринок” Врубльовського А.Г. про направлення звіту про обсяги та структуру заборгованості та звіту про стан погашення заборгованості за січень 2007 року, та відповідний Звіт про стан погашення заборгованості за січень 2007 року № 74 від 29 січня 2007 року.

15.          Супровідним листом від 20 лютого 2007 року № 222 Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопська до директора департаменту Державного підприємства “Розрахунковий центр “Енергоринок” Врубльовського А.Г. про направлення звіту про обсяги та структуру заборгованості та звіту про стан погашення заборгованості за лютий 2007 року, та відповідний Звіт про стан погашення заборгованості за лютий 2007 року № 222 від 20 лютого 2007 року.

16.          Супровідним листом від 27 березня 2007 року № 323 Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопська до директора департаменту Державного підприємства “Розрахунковий центр “Енергоринок” Врубльовського А.Г. про направлення звіту про обсяги та структуру заборгованості та звіту про стан погашення заборгованості за березень 2007 року, та Звіт про стан погашення заборгованості за березень 2007 року від 27 березня 2007 року № 323 від 27 березня 2007 року.

17.          Супровідним листом від 03 травня 2007 року № 407 Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопська до директора департаменту Державного підприємства “Розрахунковий центр “Енергоринок” Врубльовського А.Г. про направлення звіту про обсяги та структуру заборгованості та звіту про стан погашення заборгованості за квітень 2007 року, та відповідний Звіт про стан погашення заборгованості за квітень 2007 року № 407 від 03 травня 2007 року.

18.          Супровідним листом від 29 травня 2007 року № 473 Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопська до директора департаменту Державного підприємства “Розрахунковий центр “Енергоринок” Врубльовського А.Г. про направлення звіту про обсяги та структуру заборгованості та звіту про стан погашення заборгованості за травень 2007 року, та відповідний Звіт про стан погашення заборгованості за травень 2007 року № 473 від 29 травня 2007 року.

19.          Супровідним листом від 07 липня 2007 року № 561 Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопська до директора департаменту Державного підприємства “Розрахунковий центр “Енергоринок” Врубльовського А.Г. про направлення звіту про обсяги та структуру заборгованості та звіту про стан погашення заборгованості за червень 2007 року, та відповідний Звіт про стан погашення заборгованості за червень 2007 року № 561 07 липня 2007 року.

20.          Супровідним листом від 24 липня 2007 року № 622 Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопська до директора департаменту Державного підприємства “Розрахунковий центр “Енергоринок” Врубльовського А.Г. про направлення звіту про обсяги та структуру заборгованості та звіту про стан погашення заборгованості за липень 2007 року, та відповідний Звіт про стан погашення заборгованості за липень 2007 року № 622 від 24 липня 2007 року.

21.          Супровідним листом від 28 серпня 2007 року № 690 Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопська до директора департаменту Державного підприємства “Розрахунковий центр “Енергоринок” Врубльовського А.Г. про направлення звіту про обсяги та структуру заборгованості та звіту про стан погашення заборгованості за серпень 2007 року, та відповідний Звіт про стан погашення заборгованості за серпень 2007 року № 690 від 28 серпня 2007 року.

22.          Супровідним листом від 24 вересня 2007 року № 819 Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопська до директора департаменту Державного підприємства “Розрахунковий центр “Енергоринок” Врубльовського А.Г. про направлення звіту про обсяги та структуру заборгованості та звіту про стан погашення заборгованості за вересень 2007 року, та відповідний Звіт про стан погашення заборгованості за вересень 2007 року № 819 від 24 вересня 2007 року.

23.          Супровідним листом від 02 листопада 2007 року № 1105 Комунального підприємства теплових мереж м. Красноперекопська до директора департаменту Державного підприємства “Розрахунковий центр “Енергоринок” Врубльовського А.Г. про направлення звіту про обсяги та структуру заборгованості та звіту про стан погашення заборгованості за жовтень 2007 року, та відповідний Звіт про стан погашення заборгованості за жовтень 2007 року № 1105 від 02 листопада 2007 року.

24. Довідкою Красноперекопського центру поштового зв’язку, що підтверджує надіслання позивачем звітів рекомендованою кореспонденцією на адресу ДП “Енергоринок” у період з листопада 2006 року по жовтень 2007 року.

Таким чином, судом першої інстанції правильно встановлено, що Комунальне підприємство теплових мереж м. Красноперекопськ регулярно надсилало до розрахункового центру звітність про стан погашення заборгованості за період з грудня 2005 року по жовтень 2007 року, що підтверджується зазначеними вище доказами в сукупності.

Отже наведені вище факти свідчать про неправомірність виключення позивача з Переліку підприємств які беруть участь у процедурі погашення заборгованості, оскільки позивач дотримувався вимог Закону України від 23 червня 2005 року № 2711 “Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємства паливно-енергетичного комплексу” та Порядку ведення реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, що беруть участь у процедурі погашення заборгованості, та користування його даними, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2005 року № 1163.

Відповідно до статті 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відповідач не спростував надані суду докази, тому у судової колегії немає підстав вважати, що Комунальним підприємством теплових мереж м. Красноперекопськ не було надано звітність за проведені взаєморозрахунки за період листопад 2006 року – травень 2007 року, тобто протягом семи місяців.

Таким чином, суд першої інстанції повно з’ясував обставини справи, що мають значення для вирішення справи, висновки суду, викладені в судовому рішенні, відповідають обставинам справи, судове рішення ухвалено на підставі норм матеріального та процесуального права, тому підстави для його скасування відсутні.

                    Керуючись статтями 195, 198, 205, 206, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Міністерства палива та енергетики України залишити без задоволення.

Постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 15 жовтня 2008 року у справі № 2-а-984/08 (№ 2-а-984/08/0170) залишити без змін.

                    Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення згідно з частиною п’ятою статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

                    Ухвалу може бути оскаржено в порядку статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України, згідно з якою касаційна скарга на судові рішення подається безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом одного місяця після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення постанови в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення постанови в повному обсязі.

Повний текст судового рішення виготовлений 19 жовтня 2009 р.

Головуючий суддя                                        Т.В. Дадінська

Судді                                         Т.Р.Лядова                               О.А.Щепанська