ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
_____________
У Х В А Л А
"29" березня 2017 р.Справа № 924/159/14
Господарський суд Хмельницької області у складі головуючого судді Грамчука І.В. при секретарі судового засідання Мазій І.А. розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи, порушеної
за спільною заявою
1. ОСОБА_1 м. Хмельницький
2. ОСОБА_2 м. Хмельницький
3. Національної акціонерної компанії "Украгролізинг", за дорученням якої діє Хмельницька філія Національної акціонерної компанії "Украгролізинг" ст. Богданівці Хмельницького району
про визнання банкрутом товариства з обмеженою відповідальністю "Октант-центр" м. Хмельницький
розгляд заяви управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області (вх. № 05-06/1102/16 від 26.12.2016р.) про визнання грошових вимог в сумі 26 870 865,50 грн.
За участю представників :
кредитора : ОСОБА_3 - за довіреністю
боржника : не з'явились
прокуратури : не з'явились
абітражний керуючий Сибаль А.М.
Ухвалою суду від 24.07.2014р. (суддя Яроцький А.М.) порушено провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Октант-центр" (м. Хмельницький, вул. Озерна, 20, код 30145299), введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, введено процедуру розпорядження майном боржника на строк 115 календарних днів, тобто до 16 листопада 2014 року, призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Сибаля Андрія Михайловича (АДРЕСА_2, ідентифікаційний код НОМЕР_1 свідоцтво № 431 від 02.04.2013р., E-mail ІНФОРМАЦІЯ_1)
24.07.2014р. на офіційному веб - сайті Вищого господарського суду України розміщено оголошення (повідомлення) про порушення провадження у справі №924/159/14. про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Октант-центр" (м. Хмельницький, вул. Озерна, 20, код 30145299) і призначення розпорядником майна арбітражного керуючого Сибаля Андрія Михайловича (АДРЕСА_2, ідентифікаційний код НОМЕР_1 свідоцтво № 431 від 02.04.2013р., E-mail ІНФОРМАЦІЯ_1).
В межах справи ухвалою від 4 жовтня 2016р. задоволено заяву судді Яроцького А.М. про самовідвід, тоді як за Розпорядженням № 59/16 від 4 жовтня 2016р. керівника апарату суду відповідно до пунктів 2.3.25, 2.3.49 Положення про автоматизовану систему документообігу суду призначено повторний автоматичний розподіл судової справи № 924/159/14.
У відповідності до Протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 4.10.2016р. через задоволення відводу (самовідводу) судді відповідно до ст. 20 ГПКУ справу № 924/159/14 передано на розгляд судді Грамчуку І.В., а тому останню прийнято до провадження поряд із наявними у матеріалах справи заявами та клопотаннями учасників у справі про банкрутство.
При цьому у межах справи господарським судом отримано заяву управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області Державної архітектурно-будівельної інспекції України (вх. № 05-06/1102/16 від 26.12.2016р.) про визнання грошових вимог в сумі 26 870 865,50 грн., що призначена до розгляду по суті з викликом повноважних представників учасників у справі про банкрутство та прокуратури Хмельницької області.
У відповідності до заяви (вх. № 05-06/1102/16 від 26.12.2016р.) господарським судом Хмельницької області 24.07.2014 р. порушено провадження у справі № 924/159/14 про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю «Октант-центр».
24.07.2014 р. (номер публікації : 6606, дата публікації на сайті ВГСУ 24.07.2014р. 17:43 год.) на веб-сайті Вищого господарського суду України офіційно оприлюднене оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Октант-центр».
Відповідно до ч. 1 ст. 23 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.
Наразі 14 червня 2012 року Хмельницьким окружним адміністративним судом була винесена постанова по справі № 2270/3270/12 за позовом першого заступника прокурора Хмельницької області в інтересах держави в особі Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій області до Закритого акціонерного товариства "Октант» про стягнення з останнього 26 870 865 грн. 50 коп. штрафних санкцій.
Додатково заявник просив звернути увагу суду, що відповідно до п. 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 року № 150 «Питання функціонування територіальних органів Державної архітектурно - будівельної інспекції», територіальний орган Державної архітектурно - будівельної інспекції - Інспекція державного архітектурно - будівельного контролю у Хмельницькій області ліквідована як юридична особа публічного права.
Згідно з п. 2 вказаної постанови, Кабінет Міністрів України погоджується з пропозицією Державної архітектурно - будівельної інспекції щодо утворення її територіальних органів як структурних підрозділів апарату Інспекції в АРК, областях, містах Києві та Севастополі.
У відповідності до наказу Державної архітектурно - будівельної інспекції України «Щодо діяльності Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Хмельницькій області», Управління забезпечує здійснення функцій та повноважень територіального органу, утвореного як територіальний підрозділ апарату Державної архітектурно - будівельної інспекції України, покладених на нього Положенням про Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Хмельницькій області.
Відповідно до п. 6 Порядку здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою КМУ від 20.10.2011 року № 1074, у разі ліквідації органу виконавчої влади і передачі його завдань та функцій іншим органам виконавчої влади, права та обов'язки органів виконавчої влади переходять до органів виконавчої влади, визначених відповідним актом КМУ.
За Положенням про Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області (далі - Управління), затвердженого наказом Держархбудінспекції України № 237 від 01.10.2014 року, з внесеними змінами Наказом Держархбудінспекції України № 988 від 08.09.2015 року Управління є територіальним органом - структурним підрозділом апарату Держархбудінспекції України. Таким чином, заявником про визнання грошових вимог до боржника по даній справі являється Держархбудінспекція України.
Відповідно до п. 1 Положення про Державну архітектурно-будівельну інспекцію України, державна архітектурно-будівельна інспекція України (Держархбудінспекція) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем'єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і який реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.
Частиною 1 ст. 55 Кодексу адміністративного судочинства України (далі -КАС України) визначено, що у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії адміністративного процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов'язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов'язкові для особи, яку він замінив.
Згідно з п.9 постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України "Про практику застосування адміністративними судами окремих положень Кодексу адміністративного судочинства України під час розгляду адміністративних справ" від 06.03.2008 № 2, при визначенні процесуального правонаступництва судам слід виходити з того, хто є правонаступником у спірних правовідносинах, та враховувати, що якщо під час розгляду адміністративної справи буде встановлено, що орган державної влади, орган місцевого самоврядування, рішення, дії чи бездіяльність яких оскаржуються, припинили свою діяльність, то в такому випадку суду необхідно залучити до участі у справі їх правонаступників. У випадку ж відсутності правонаступників суду необхідно залучити до участі у справі орган, до компетенції якого належить вирішення питання про усунення порушень прав, свобод чи інтересів позивача. З врахуванням відміченого, заявник просив суд замінити неналежного позивача Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій області на належного - Державну архітектурно-будівельну інспекцію України, а також керуючись ст. ст. 23, 45 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. ст. 2, 4-1, 12 ГПК України, просив визнати грошові вимоги кредитора до боржника, що становлять 26 870 865 грн. 50 коп. (двадцять шість мільйонів вісімсот сімдесят тисяч вісімсот шістдесят п'ять гривень п'ятдесят коп.) та включити їх до реєстру вимог кредиторів.
В отриманому судом повідомленні (вх. № 05-22/894/17 від 30.01.2017р.) про результати розгляду заяви розпорядник майна боржника арбітражний керуючий Сибаль А.М. вказав, що боржником вимоги визнані повністю у відзиві від 30.01.2017р. № 30/01-01.
Відповідно до ч.1 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.
Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.
Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.
Згідно із ч. 4 ст. 23 цього ж Закону особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.
Ухвалою господарського суду Хмельницької області від 24.07.2014р. порушено провадження у справі № 924/159/14 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Октант-Центр" (код ЄДРПОУ 30145299, місцезнаходження : 29000, м. Хмельницький, вул. Озерна, 20) та введено процедуру розпорядження майном боржника.
Арбітражним керуючим (розпорядником майна) призначений Сибаль А.М.
24.07.2014р. на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України розміщено оголошення (повідомлення) про порушення провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Октант-Центр".
Оскільки Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій області звернулась із заявою про грошові вимоги до боржника поза межами встановленого строку, розпорядник майна вважає, що їх необхідно включити до реєстру вимог кредиторів в сумі 26 870 865,50 грн., як такі, що підлягають погашенню в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.
В доповненні до повідомлення про результати розгляду заяви (вх. № 05-22/1393/17 від 08.02.2017р.) розпорядник майна боржника арбітражний керуючий Сибаль А.М. уточнив, що як було з'ясовано, за подання заяви про грошові вимоги до боржника кредитором було сплачено судовий збір в сумі 2 756 грн. згідно платіжного доручення від 10.11.2016р. № 5838.
Відтак, розпорядник майна вважає, що до реєстру вимог кредиторів необхідно включити грошові вимоги на суму 26 873 621,50 грн., в т.ч. :
2 756 грн. судового збору - перша черга погашення ;
26 870 865,50 грн. - як такі, що підлягають погашенню в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.
Наразі учасники у справі про банкрутство № 924/159/14 про визнання банкрутом товариства з обмеженою відповідальністю „Октант-центр" (м. Хмельницький, вул. Озерна, 20, код 30145299), до суду 1 березня 2017 р. не прибули, надіславши уточнення до заяви про грошові вимоги (вх. № 05-06/185/17 від 15.02.2017р.) і клопотання (вх. № 05-22/2215/17 від 01.03.2017р.), а тому розгляд заяви управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області Державної архітектурно-будівельної інспекції України (вх. № 05-06/1102/16 від 26.12.2016р.) про визнання грошових вимог в сумі 26 870 865,50 грн. із врахуванням відміченого уточнення (вх. № 05-06/185/17 від 15.02.2017р.), потребував відкладення.
До початку судового засідання 29 березня 2017р. господарським судом отримано (вх. № 05-06/378/17 від 28.03.2017р.) уточнення до заяви про грошові вимоги Державної архітектурно-будівельної інспекції України як правонаступника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій області в порядку ст. 25 ГПК України, що деталізує процесуальний статус кредитора та черговість задоволення заявлених грошових вимог.
Розглядаючи по суті заяву (вх. № 05-06/1102/16 від 26.12.2016р.) Державної архітектурно-будівельної інспекції України в особі управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області із врахуванням послідуючих уточнень про визнання кредитором товариства з обмеженою відповідальністю „Октант-центр" (м. Хмельницький, вул. Озерна, 20, код 30145299) з грошовими вимогами у сумі 26 870 865 грн. 50 коп., господарським судом зважається, що відповідно до ч. 1 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в редакції Закону від 22.12.2011 №4212-VI) конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.
Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.
Згідно ч. 4 цієї ж статті Закону, особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.
Відповідне правило не поширюється на вимоги кредиторів щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також на вимоги щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування і на вимоги Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" та/або її дочірнього підприємства, що здійснювало постачання природного газу на підставі ліцензії, щодо сплати заборгованості (у тому числі неустойки, 3 відсотків річних та інфляційних втрат) за поставлений/спожитий природний газ, що утворилася станом на 1 травня 2015 року. {Абзац другий частини четвертої статті 23 із змінами, внесеними згідно із Законом № 423-VIII від 14.05.2015}
5. Розпорядник майна боржника не пізніше ніж на десятий день з дня, наступного після закінчення встановленого частиною першою цієї статті строку, з урахуванням результатів розгляду вимог кредиторів боржником повністю або частково визнає їх або відхиляє з обґрунтуванням підстав визнання чи відхилення, про що письмово повідомляє заявників і господарський суд, а також подає до суду письмовий звіт про надіслані всім кредиторам боржника повідомлення про результати розгляду грошових вимог та їх отримання кредиторами разом з копіями повідомлень про вручення поштового відправлення та описів вкладення в поштове відправлення або інших документів, що підтверджують надсилання повідомлення кредиторами.
6. Кредитор, вимоги якого визнані боржником чи господарським судом, має право отримувати від розпорядника майна інформацію щодо вимог інших кредиторів, визнаних боржником та розпорядником майна. Такий кредитор може подати розпоряднику майна, боржнику та суду заперечення щодо визнання вимог інших кредиторів.
Заяви з вимогами конкурсних кредиторів або забезпечених кредиторів, у тому числі щодо яких є заперечення боржника чи інших кредиторів, розглядаються господарським судом у попередньому засіданні суду.
За наслідками розгляду зазначених заяв господарський суд ухвалою визнає чи відхиляє (повністю або частково) вимоги таких кредиторів.
Прибулий до суду 29.03.2017р. повноважний представник кредитора наполягав на визнанні грошових вимог заявника на суму 26 870 865,50 грн., що на переконання інспекції з огляду на порушення строків звернення підлягали внесенню до шостої черги реєстру вимог кредиторів Т0В "Октант-центр" м. Хмельницький, тоді як витрати управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області Державної архітектурно-будівельної інспекції України на оплату судового збору у розмірі 2 756 грн. слід віднести до першої черги. Відповідну позицію кредитором підтримано в надісланому до суду уточненні (вх. № 05-06/378/17 від 28.03.2017р.), тоді як повноважні представники боржника до суду не прибули та доказів визнання грошових вимог заявника суду не надали.
Вислухавши міркування прибулих до суду повноважних представників учасників судового процесу судом враховується, що у відповідності до ч. 2 п. 6 ст. 23 Закону, заяви з вимогами конкурсних кредиторів або забезпечених кредиторів, у тому числі щодо яких є заперечення боржника чи інших кредиторів, розглядаються господарським судом у попередньому засіданні суду.
В отриманій судом заяві (вх. № 05-06/1102/16 від 26.12.2016р.) Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області Державної архітектурно-будівельної інспекції України з врахуванням уточнень (вх. № 05-06/185/17 від 15.02.2017р.) та (вх. № 05-06/378/17 від 28.03.2017р.) про визнання кредитором ТОВ "Октант-центр" м.Хмельницький з грошовими вимогами у сумі 26 870 865 грн. 50 коп. кредитор зазначив, що 14 червня 2012 року Хмельницьким окружним адміністративним судом була винесена постанова по справі № 2270/3270/12 за позовом першого заступника прокурора Хмельницької області в інтересах держави в особі Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій області до Закритого акціонерного товариства "Октант» про стягнення з останнього 26 870 865 грн. 50 коп. штрафних санкцій.
Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 року № 150 «Питання функціонування територіальних органів Державної архітектурно - будівельної інспекції», у відповідності до наказу Державної архітектурно - будівельної інспекції України «Щодо діяльності Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Хмельницькій області», а також відповідно до п. 6 Порядку здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою КМУ від 20.10.2011 року № 1074, Положення про Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області (далі - Управління), затвердженого наказом Держархбудінспекції України № 237 від 01.10.2014 року, з внесеними змінами Наказом Держархбудінспекції України № 988 від 08.09.2015 року заявником про визнання грошових вимог до боржника по даній справі являється Держархбудінспекція України як правонаступник у спірних правовідносинах в порядку ст. 25 ГПК України Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій.
Аналізуючи надані докази, оцінюючи їх в сукупності судом враховується наступне :
У відповідності до ч.2 ст.41 Господарського процесуального кодексу України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Згідно п. 1, 2 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.
Забезпечені кредитори зобов'язані подати заяву з грошовими вимогами до боржника під час провадження у справі про банкрутство лише в частині вимог, що є незабезпеченими, або за умови відмови від забезпечення. Склад і розмір грошових вимог кредиторів визначаються в національній валюті України. Якщо зобов'язання боржника визначені в іноземній валюті, то склад і розмір грошових вимог кредиторів визначаються в національній валюті за курсом, встановленим Національним банком України на дату подання кредитором заяви з грошовими вимогами до боржника. Майнові вимоги кредиторів до боржника мають бути виражені в грошових одиницях і заявлені до господарського суду в порядку, встановленому цією статтею.
Згідно ч. 4 цієї ж статті Закону, особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.
Згідно постанови Пленуму Верховного Суду України "Про судову практику в справах про банкрутство" від 18.12.2009р. № 15, в п. 14 вказано, що при визначенні розміру вимог за грошовими зобов'язаннями господарським судам слід враховувати, що грошове зобов'язання - це зобов'язання боржника заплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового договору та з інших підстав, передбачених цивільним законодавством України.
Відповідно до ч. 2 ст. 25 Закону, у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, у тому числі, щодо яких були заперечення боржника і які не були внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, а також ті, що визнані боржником та внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, і вирішує питання про його затвердження.
Згідно зі ст. 174 Господарського кодексу України, господарські зобов'язання можуть виникати, зокрема, з господарського договору та інших угод, передбачених законом, а також з угод, не передбачених законом, але таких, які йому не суперечать.
Відповідно до ст. 173 Господарського кодексу України, господарським визнається зобов'язання, що виникає між суб'єктом господарювання та іншим учасником (учасниками) відносин у сфері господарювання з підстав, передбачених цим Кодексом, в силу якого один суб'єкт (зобов'язана сторона, у тому числі боржник) зобов'язаний вчинити певну дію господарського чи управлінсько-господарського характеру на користь іншого суб'єкта (виконати роботу, передати майно, сплатити гроші, надати інформацію тощо), або утриматися від певних дій, а інший суб'єкт (управнена сторона, у тому числі кредитор) має право вимагати від зобов'язаної сторони виконання її обов'язку.
Відповідно до пп. 1 та 7 ст. 193 Господарського кодексу України, суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов'язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. Не допускаються одностороння відмова від виконання зобов'язань, крім випадків, передбачених законом, а також відмова від виконання або відстрочка виконання з мотиву, що зобов'язання другої сторони за іншим договором не було виконано належним чином.
Тому, враховуючи положення ст.33 ГПК України в силу яких кожна сторона повинна довести ті обставини на які вона посилається, вимоги Державної архітектурно-будівельної інспекції України в особі управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області як правонаступника у спірних правовідносинах в порядку ст. 25 ГПК України Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій підлягають визнанню та задоволенню з дотриманням вимог ст.ст. 23, 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Керуючись ст.ст. 2-1, 4- 47, 22, 25, 38, 49, 65, 86 ГПК України, -
У х в а л и в:
Заяву Державної архітектурно-будівельної інспекції України в особі управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області Державної архітектурно-будівельної інспекції України (вх. № 05-06/1102/16 від 26.12.2016р.) про визнання грошових вимог в сумі 26 870 865,50 грн. у справі № 924/159/14 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Октант-центр" (м. Хмельницький, вул. Озерна, 20, код 30145299) із врахуванням уточнень (вх. № 05-06/185/17 від 15.02.2017р.) та (вх. № 05-06/378/17 від 28.03.2017р.) задовольнити.
Визнати грошові вимоги кредитора - Державної архітектурно-будівельної інспекції України в особі управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області Державної архітектурно-будівельної інспекції України до боржника - товариства з обмеженою відповідальністю „Октант-центр" (м. Хмельницький, вул. Озерна, 20, код 30145299) в сумі 26 870 865 грн. 50 коп. (двадцять шість мільйонів вісімсот сімдесят тисяч вісімсот шістдесят п'ять гривень п'ятдесят копійок), з віднесенням їх до шостої черги задоволення вимог кредиторів та в сумі 2 756 грн. (судовий збір) - з віднесенням їх до першої черги задоволення вимог кредиторів.
Суддя Грамчук І.В.
Віддрук. 5 прим.:
1- до справи
2 - ТОВ "Октант-центр" - м. Хмельницький, вул. Озерна, 20.
3 - розпоряднику майна Сибалю А.М. (79039, АДРЕСА_1 )
4 - 5 - Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій області (м.Київ-113, бульвар Лесі Українки,26; 29013 м.Хмельницький вул. Грушевського,87/2 )