Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua, код 34390710
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03 березня 2017 р. № 820/7128/16
Харківський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Мельникова Р.В.,
за участю секретаря судового засідання - Цибульник Г.В.,
представника позивача - ОСОБА_1,
представника третьої особи - Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України - ОСОБА_2,
представника третьої особи - публічного акціонерного товариства "ОСОБА_3 Дніпро" - ОСОБА_4,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Кегичівське хлібоприймальне підприємство" до державного реєстратора ОСОБА_5, треті особи - комунальне підприємство "Постачальник послуг" Солоницівської селищної ради, Департамент державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, публічне акціонерне товариство "ОСОБА_3 Дніпро", про визнання дій протиправними, визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В :
Товариство з обмеженою відповідальністю "Кегичівське хлібоприймальне підприємство" звернулося до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, в якому, з урахування заяви про уточнення позовних вимог, просить суд:
- визнати дії державного реєстратора ОСОБА_5 при прийнятті рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 33099325 від 22.12.2016 (запис про право власності № 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 17409763231 протиправними;
- визнати протиправним та скасувати рішення державного реєстратора ОСОБА_5 про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 33099325 від 22.12.2016 (запис про право власності № 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 17409763231;
- зобов'язати органи у тому числі Департамент державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України та суб'єктів, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації прав, а саме: суб'єктів державної реєстрації прав: виконавчим органам сільських, селищних та міських рад, Київській, Севастопольській міським, районним, районним у містах Києві та Севастополі державним адміністраціям, акредитованих суб'єктів та державних реєстраторів прав на нерухоме майно, в тому числі нотаріусам внести зміни до записів Державного реєстру прав шляхом внесення відомостей про скасування рішення державного реєстратора ОСОБА_5 про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 33099325 від 22.12.2016 (запис про право власності № 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 17409763231;
- зобов'язати органи у тому числі Департамент державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України та суб'єктів, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації прав, а саме: суб'єктів державної реєстрації прав: виконавчим органам сільських, селищних та міських рад, Київській, Севастопольській міським, районним, районним у містах Києві та Севастополі державним адміністраціям, акредитованих суб'єктів та державних реєстраторів прав на нерухоме майно, в тому числі нотаріусам внести зміни до записів Державного реєстру прав шляхом поновлення відомостей про об'єкт нерухомого майна реєстраційний номер 17409763231, що передували оскаржуваному рішенню (індексний номер 33099325) про державну реєстрацію права власності (номер запису про право власності: 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно (реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 17409763231).
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що в порушення Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", відповідачем незаконно вчинено оскаржувану реєстраційну дію всупереч наявності діючого обтяження на нерухоме майно.
Відповідач в судове засідання не прибув, хоча належним чином повідомлений про дату, час та місце розгляду справи, подав до суду письмові заперечення на адміністративний позов, в яких зазначив, що прийняв оскаржуване рішення в межах та у спосіб, визначені чинним законодавством.
Представник третьої особи - публічного акціонерного товариства "ОСОБА_3 Дніпро" в судовому засіданні заперечував проти задоволення позовних вимог та надав письмові заперечення, в яких зазначив, що відповідачем при прийнятті оскаржуваного рішення не було допущено порушень чинного законодавства.
Представник третьої особи - Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України в судовому засіданні при вирішенні спору по суті поклався на розсуд суду.
Третя особи - комунальне підприємство "Постачальник послуг" Солоницівської селищної ради в судове засідання представника не направив, хоча належним чином повідомлений про дату, час та місце розгляду справи.
Заслухавши пояснення осіб, які беруть участь у справі, та дослідивши матеріали справи, судом встановлено наступне.
Щодо позовних вимог про визнання протиправними дій відповідача при прийнятті оскаржуваного рішення та визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 33099325 від 22.12.2016 (запис про право власності № 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 17409763231, суд зазначає наступне.
16.12.2016 уповноважена особа ПАТ "ОСОБА_3 Дніпро" звернувся з заявою про реєстрацію переходу права власності в порядку позасудового звернення стягнення на підставі договору іпотеки укладеного 20.06.2013 сторонами по якому є Іпотекодержатель - ПАТ "ОСОБА_3 Дніпро" (код 14352406) та Іпотекодавець - ТОВ "Кегичівське хлібоприймальне підприємство" (код 31929691).
На підставі іпотечного договору № 200613-1 від 20.06.2013 відповідачем - державним реєстратором ОСОБА_5 22.12.2016 зареєстровано перехід права власності від ТОВ "Кегичівське хлібоприймальне підприємство" до ПАТ "ОСОБА_3 Дніпро" (запис про право власності № 18218521 від 22.12.2016).
По суті спірних правовідносин в цій частині суд зазначає наступне.
Відносини, що виникають у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, і спрямований на забезпечення визнання та захисту державою таких прав регулює Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" від 01.07.2004 № 1952-ІV (далі - Закон № 1952).
Відповідно до статті 10 Закону № 1952, державний реєстратор: встановлює відповідність заявлених прав і поданих/отриманих документів вимогам законодавства, а також відсутність суперечностей між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями, зокрема:
- відповідність відомостей про речові права на нерухоме майно та їх обтяження, що містяться у Державному реєстрі прав, відомостям, що містяться у поданих/отриманих документах;
- наявність обтяжень прав на нерухоме майно.
Згідно статті 18 Закону № 1952, державна реєстрація прав проводиться в такому порядку:
1) прийняття/отримання документів для державної реєстрації прав, формування та реєстрація заяви в базі даних заяв;
2) виготовлення електронних копій документів, поданих для державної реєстрації прав, шляхом сканування (у разі подання документів у паперовій формі) та їх розміщення у Державному реєстрі прав;
3) встановлення черговості розгляду заяв, зареєстрованих у базі даних заяв;
4) перевірка документів на наявність підстав для зупинення розгляду заяви, зупинення державної реєстрації прав, відмови у проведенні державної реєстрації прав та прийняття відповідних рішень;
5) прийняття рішення про державну реєстрацію прав (у разі відсутності підстав для зупинення розгляду заяви, зупинення державної реєстрації прав, відмови у проведенні державної реєстрації прав);
6) відкриття розділу в Державному реєстрі прав та/або внесення до відкритого розділу або спеціального розділу Державного реєстру прав відповідних відомостей про речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об'єкти та суб'єктів цих прав;
7) формування витягу з Державного реєстру прав про проведену державну реєстрацію прав для подальшого використання заявником;
8) видача/отримання документів за результатом розгляду заяви.
Під час подання заяви про державну реєстрацію прав заявник зобов'язаний повідомити державного реєстратора про наявність встановлених законом обтяжень речових прав на нерухоме майно.
Приписами статті 20 Закону № 1952 визначено що про подання/отримання заяви на проведення реєстраційних дій державний реєстратор невідкладно повідомляє власника об'єкта нерухомого майна, щодо якого подано заяву.
Статтею 24 Закону № 1952 передбачено, що у державній реєстрації прав та їх обтяжень може бути відмовлено у разі, якщо: 6) наявні зареєстровані обтяження речових прав на нерухоме майно.
За наявності підстав для відмови в державній реєстрації прав державний реєстратор приймає рішення про відмову в державній реєстрації прав.
Рішення про відмову в державній реєстрації прав повинно містити вичерпний перелік обставин, що стали підставою для його прийняття.
Державний реєстратор, до якого з метою вчинення правочину щодо відчуження у будь-який спосіб майна звернувся заявник, внесений на день звернення до Єдиного реєстру боржників, зобов'язаний в день звернення заявника повідомити зазначений в Єдиному реєстрі боржників орган державної виконавчої служби або приватного виконавця про звернення заявника із зазначенням майна щодо відчуження якого звернувся заявник.
Відмова в державній реєстрації прав з підстави, зазначеної у пункті 6 частини першої цієї статті, не застосовується у разі:
1) державної реєстрації речових прав на нерухоме майно на підставі рішення суду щодо права власності та інших речових прав на нерухоме майно;
2) державної реєстрації права власності на нерухоме майно з відкриттям розділу в Державному реєстрі прав та перенесенням щодо такого права власності обтяження, державну реєстрацію якого проведено у спеціальному розділі Державного реєстру прав чи в Єдиному реєстрі заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, що є невід'ємною архівною складовою частиною Державного реєстру прав;
3) державної реєстрації права власності на нерухоме майно, що набувається у результаті його примусової реалізації відповідно до закону;
4) державної реєстрації інших обтяжень речових прав на нерухоме майно;
5) державної реєстрації речових прав на нерухоме майно за наявності згоди іпотекодержателя або контролюючого органу на відчуження або передачу на іншому речовому праві такого майна - у разі якщо обтяженням є заборона відчуження нерухомого майна, що виникла на підставі договору, або податкова застава;
6) державної реєстрації права власності на нерухоме майно на підставі свідоцтва про право на спадщину.
Положеннями статті 26 Закону № 1952 встановлено, що записи до Державного реєстру прав вносяться на підставі прийнятого рішення про державну реєстрацію прав.
Умови, підстави та процедуру проведення відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, об'єкти незавершеного будівництва та їх обтяжень (далі - державна реєстрація прав), перелік документів, необхідних для її проведення, права та обов'язки суб'єктів у сфері державної реєстрації прав, а також умови, підстави та процедуру взяття на облік безхазяйного нерухомого майна визначає Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127 (далі - Порядок № 1127).
Пункт 12 Порядку № 1127 визначає, що розгляд заяви та документів, поданих для державної реєстрації прав, здійснюється державним реєстратором, який встановлює черговість розгляду заяв, що зареєстровані в базі даних заяв на це саме майно, відповідність заявлених прав і поданих документів вимогам законодавства, відсутність суперечностей між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами та їх обтяженнями, а також наявність підстав для проведення державної реєстрації прав, зупинення розгляду заяви, зупинення державної реєстрації прав, відмови в державній реєстрації прав.
Під час розгляду заяви та документів, поданих для державної реєстрації прав, державний реєстратор обов'язково використовує відомості Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна та Державного реєстру іпотек, які є архівною складовою частиною Державного реєстру прав, а також відомості з інших інформаційних систем, доступ до яких передбачено відповідно до законодавства, у тому числі відомості з Державного земельного кадастру та Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів (далі - Єдиний реєстр документів).
Відповідно до пункту 10 Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого Постановою КМУ № 1141 від 26.10.2011, при розгляді заяви державний реєстратор здійснює пошук у Державному реєстрі прав відомостей про: нерухоме майно, право власності та суб'єкта цього права, інші речові права та суб'єкта цих прав, іпотеку та суб'єкта цього права, обтяження прав на нерухоме майно та суб'єкта цих прав.
Судом встановлено, що 16.12.2016 уповноважена особа ПАТ "ОСОБА_3 Дніпро" звернувся з заявою про реєстрацію переходу права власності на об'єкти нерухомого майна (комплекс) з реєстраційним номером 17409763231, що розташований за адресою: Харківська область, Кегичівський район, смт. Кегичівка, вул. Садова, буд. 19, в порядку позасудового звернення стягнення на підставі договору іпотеки укладеного 20.06.2013 сторонами по якому є Іпотекодержатель - ПАТ "ОСОБА_3 Дніпро" (код 14352406) та Іпотекодавець - ТОВ "Кегичівське хлібоприймальне підприємство" (код 31929691).
На підставі іпотечного договору № 200613-1 від 20.06.2013 державним реєстратором ОСОБА_5 зареєстровано перехід права власності від ТОВ "Кегичівське хлібоприймальне підприємство" до ПАТ "ОСОБА_3 Дніпро" запис про право власності № 18096276 від 16.12.2016, але, в зв'язку з тим, що при проведенні реєстрації допущена помилка, право власності № 18096276 від 16.12.2016 скасовано ним як помилкове.
22.12.2016 на підставі іпотечного договору № 200613-1 від 20.06.2013 відповідачем - державним реєстратором ОСОБА_5 рішенням № 33099325 проведено державну реєстрацію права власності, форма власності: приватна, на об'єкти нерухомого майна (комплекс) з реєстраційним номером 17409763231, що розташований за адресою: Харківська область, Кегичівський район, смт. Кегичівка, вул. Садова, буд. 19, за суб'єктом: Публічне акціонерне товариство "ОСОБА_3 Дніпро".
Представник третьої особи - ПАТ "ОСОБА_3 Дніпро" в судовому засіданні зазначив, що був присутній при проведенні відповідачем оскаржуваної реєстраційної дії та щодо вказаного майна жодних обтяжень в реєстрах не містилось, на підтвердження чого надав Інформаційні довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо об'єкта нерухомого майна від 07.11.2016 та 10.01.2017.
Проте, представником позивача під час розгляду справи надано до матеріалів справи Інформаційні довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо об'єкта нерухомого майна станом на час проведення оскарженої реєстраційної дії та станом на час розгляду справи в суді (від 04.10.2016, 19.12.2016, 20.01.2017 та 02.02.2017), з яких вбачається наявність обтяжень на все нерухоме майно ТОВ "Кегичівське хлібоприймальне підприємство".
Так, судом встановлено, що ухвалою Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровськ від 23.03.2016 по справі № 204/1983/16-ц накладено арешт на рухоме та нерухоме майно, яке належить, товариству з обмеженою відповідальністю "Кегичівське хлібоприймальне підприємство" (ідентифікаційний номер 31929691), яке розташоване за адресою: 64003, Харківська область, Кегичівський район, селище міського типу Кегичівка, вул. Садова, буд.19.
Також, постановою ВДВС Кегичівського РУЮ Харківської області про відкриття виконавчого провадження № 50639267 від 28.03.2016 накладено арешт на все нерухоме майно ТОВ "Кегичівське хлібоприймальне підприємство" (ідентифікаційний номер 31929691).
Таким чином, суд приходить до висновку, що відповідачем порушено вимоги чинного законодавства стосовно державної реєстрації речових прав на нерухоме майно за наявності обтяжень, а саме арешту нерухомого майна на підставі судового рішення та постанови державної виконавчої служби, а отже дії відповідача при прийнятті оскаржуваного рішення є протиправними, а рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 33099325 від 22.12.2016 (запис про право власності № 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 17409763231 - таким, що підлягає скасуванню.
Щодо позовних вимог про зобов'язання органи у тому числі Департамент державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України та суб'єктів, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації прав, а саме: суб'єктів державної реєстрації прав: виконавчим органам сільських, селищних та міських рад, Київській, Севастопольській міським, районним, районним у містах Києві та Севастополі державним адміністраціям, акредитованих суб'єктів та державних реєстраторів прав на нерухоме майно, в тому числі нотаріусам внести зміни до записів Державного реєстру прав шляхом внесення відомостей про скасування рішення державного реєстратора ОСОБА_5 про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 33099325 від 22.12.2016 (запис про право власності № 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 17409763231; зобов'язання органи у тому числі Департамент державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України та суб'єктів, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації прав, а саме: суб'єктів державної реєстрації прав: виконавчим органам сільських, селищних та міських рад, Київській, Севастопольській міським, районним, районним у містах Києві та Севастополі державним адміністраціям, акредитованих суб'єктів та державних реєстраторів прав на нерухоме майно, в тому числі нотаріусам внести зміни до записів Державного реєстру прав шляхом поновлення відомостей про об'єкт нерухомого майна реєстраційний номер 17409763231, що передували оскаржуваному рішенню (індексний номер 33099325) про державну реєстрацію права власності (номер запису про право власності: 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно (реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 17409763231), суд зазначає наступне.
Відповідно до ст. 162 Кодексу адміністративного судочинства України при вирішенні справи по суті суд може задовольнити адміністративний позов повністю або частково чи відмовити в його задоволенні повністю або частково, у разі задоволення адміністративного позову суд може прийняти постанову про визнання протиправними рішення суб'єкта владних повноважень чи окремих його положень, дій чи бездіяльності і про скасування або визнання нечинним рішення чи окремих його положень, про поворот виконання цього рішення чи окремих його положень із зазначенням способу його здійснення.
Суд може прийняти іншу постанову, яка б гарантувала дотримання і захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб'єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.
Тобто, спосіб захисту має враховувати суть правопорушення, допущеного суб'єктом владних повноважень - відповідачем.
Відповідно до правової позиції палати в адміністративних справах Верховного Суду України, викладеної у постанові від 24.01.2006, суд має обрати спосіб захисту права, який би гарантував дотримання і захист прав, свобод, інтересів від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.
Відповідно до приписів ч. 1 ст. 244-2 КАС України, висновок Верховного Суду України щодо застосування норми права, викладений у його постанові, прийнятій за результатами розгляду справи з підстав, передбачених пунктами 1 і 2 частини першої статті 237 цього Кодексу, є обовязковим для всіх субєктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права. Висновок щодо застосування норм права, викладений у постанові Верховного Суду України, має враховуватися іншими судами загальної юрисдикції при застосуванні таких норм права.
Таким чином, суд вважає, що належний спосіб захисту прав позивача в даному випадку можливий саме шляхом внесення змін до записів Державних реєстрів прав шляхом внесення відомостей про скасування рішення державного реєстратора ОСОБА_5 про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 33099325 від 22.12.2016 (запис про право власності № 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 17409763231; та внесення змін до записів Державних реєстрів прав шляхом поновлення відомостей про об'єкт нерухомого майна реєстраційний номер 17409763231, що передували оскаржуваному рішенню (індексний номер 33099325 від 22.12.2016) про державну реєстрацію права власності (номер запису про право власності: 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно (реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 17409763231).
Статтею 19 Конституції України передбачено, що правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії).
За приписами ч. 1 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 КАС України.
Враховуючи викладене, суд задовольняє позовні вимоги товариства з обмеженою відповідальністю "Кегичівське хлібоприймальне підприємство" частково.
Розподіл судових витрат здійснюється відповідно до статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України.
Керуючись статтями 159-163, 167, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
П О С Т А Н О В И В :
Адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю "Кегичівське хлібоприймальне підприємство" до державного реєстратора ОСОБА_5, треті особи - комунальне підприємство "Постачальник послуг" Солоницівської селищної ради, Департамент державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, публічне акціонерне товариство "ОСОБА_3 Дніпро", про визнання дій протиправними, визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити частково.
Визнати протиправними дії державного реєстратора ОСОБА_5 при прийнятті рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 33099325 від 22.12.2016 (запис про право власності № 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 17409763231.
Визнати протиправним та скасувати рішення державного реєстратора ОСОБА_5 про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 33099325 від 22.12.2016 (запис про право власності № 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 17409763231.
Внести зміни до записів Державних реєстрів прав шляхом внесення відомостей про скасування рішення державного реєстратора ОСОБА_5 про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 33099325 від 22.12.2016 (запис про право власності № 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 17409763231.
Внести зміни до записів Державних реєстрів прав шляхом поновлення відомостей про об'єкт нерухомого майна реєстраційний номер 17409763231, що передували оскаржуваному рішенню (індексний номер 33099325 від 22.12.2016) про державну реєстрацію права власності (номер запису про право власності: 18218521 від 22.12.2016) на нерухоме майно (реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 17409763231).
В задоволенні решти позовних вимог відмовити.
Стягнути на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Кегичівське хлібоприймальне підприємство" сплачену суму судового збору в розмірі 5512 (п'ять тисяч п'ятсот дванадцять) грн 00 коп. за рахунок бюджетних асигнувань державного реєстратора ОСОБА_5.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Повний текст постанови виготовлено 09 березня 2017 року.
Суддя Р.В. Мельников