Справа № 815/7386/16
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 лютого 2017 року м.Одеса
У залі судових засідань №29
Одеський окружний адміністративний суд у складі:
Судді Харченко Ю.В.
При секретарі Рудченко О.І.
За участю представників сторін:
Від позивача: представник Товариства з обмеженою відповідальністю "С-Інжиніринг" Новак Т.О. - за довіреністю від 07.12.2016р. б/н.
Від відповідача: представник Іллічівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області Золотаренко А.П. - за довіреністю від 29.12.2016р. №19452/15/03-10.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "С-Інжиніринг" до Іллічівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 19.12.2016р. №0001951400,-
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "С-Інжиніринг" звернулось до Одеського окружного адміністративного суду з позовом, у якому просить суд визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Іллічівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області від 19.12.2016р. №0001951400, посилаючись на те, що 23 листопада 2016р. ТОВ «С-інжиніринг» отримано від Іллічівської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Лист-запит №17046/10//15-03-12-02-18 від 18.11.2016р. щодо взаємовідносин з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія», та ТОВ «Вестерн Юст», у зв'язку з чим, 24 листопада 2016р. ТОВ «С-Інжиніринг» з метою надання висновків з правових питань по господарським взаємовідносинам з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія», та ТОВ «Вестерн Юст», підготування та надання своєчасної аргументованої відповіді на лист-запит Іллічівської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області, відповідно до умов договору №01-08/12 про надання правової допомоги від 01.08.2012р., позивачем передано адвокату Прищепі О.А. вичерпний перелік оригіналів документів по господарським взаємовідносинам ТОВ «С-Інжиніринг» з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія». Однак, 07 грудня 2016р. до ТОВ «С-інжиніринг» від адвоката Прищепи О.А. надійшла інформація, що 07.12.2016р. близько 11год. 30хв. з автомобіля помічника адвоката ОСОБА_6, викрадено портфель, в якому також знаходились оригінали документів по господарським взаємовідносинам ТОВ «С-Інжиніринг» з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія». Також, позивач стверджує, що одним з основних та обов'язкових ознак правопорушення є наявність вини особи, яка його вчинила, тоді як спірне податкове повідомлення-рішення та документи на підставі яких воно приймалось не містять жодних належних доказів, та не підтверджують вини ТОВ "С-Інжиніринг".
Відповідач - Іллічівська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області з позовними вимогами не погоджується, та вважає їх необґрунтованими з підстав, викладених у письмових запереченнях на адміністративний позов (від 01.02.2017р. б/н), наголошуючи, зокрема, на правомірності винесення оскаржуваного податкового повідомлення-рішення від 19.12.2016р. №0001951400, оскільки Товариством з обмеженою відповідальністю "С-Інжиніринг" в порушення вимог п.44.3 ст.44 Податкового кодексу України не забезпечено зберігання документів, пов'язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складання якої використовуються зазначені документи.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши наявні у матеріалах справи письмові докази в сукупності, та системно проаналізувавши приписи чинного законодавства, суд встановив наступне.
Як встановлено судом, та вбачається з матеріалів справи, 08.12.2016р. на підставі направлення, виданого Іллічівською ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області від 07.12.2016року №762/01-045 головним державним ревізором інспектором відділу перевірок платників основних галузей економіки управління аудиту Іллічівської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області ОСОБА_7, згідно з п.п.78.1.4 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України, Наказу в.о. начальника Іллічівської ОДПІ №531 від 07.12.2016р., з урахуванням змін до наказу від 09.12.2016р. №543, розпочато позапланову виїзну документальну перевірку з питань дотримання вимог податкового законодавства в частині правильності нарахування податку на додану вартість по взаємовідносинам ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія» за період з 01.07.2015р. по 30.09.2015р., з 01.04.2016р. по 30.06.2016р., та ТОВ «Елеватор Буд Ін вест» за період з 01.05.2016р. по 30.06.2016р., про що свідчить наявний у матеріалах справи Акт «Про необхідність перенесення термінів проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ "С-Інжиніринг" з питань дотримання вимог податкового законодавства в частині правильності нарахування податку на додану вартість по взаємовідносинах з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія» за період з 01.07.2015р. по 30.09.2015р., з 01.04.2016р. по 30.06.2016р., та з ТОВ «Елеватор Буд Ін вест» за період з 01.05.2016р. по 30.06.2016р.» від 12.12.2016р. №2432/15-03-14-01/34944005, у якому зазначено, що під час проведення вищеозначеної позапланової перевірки директору ТОВ «С-інжиніринг» надано письмові запити про надання документів для проведення перевірки від 08.12.2016р. №18403/10/15-0401, та від 12.12.2016р. №8580/15-03-1401, за результатами розгляду яких 12.12.2016р. директором ТОВ «С-Інжинірінг» ОСОБА_8 контролюючий орган повідомлено про викрадення оригіналів первинних документів по господарським взаємовідносинам ТОВ «С-Інжинірінг» з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія».
У зв'язку з чим, у Акті Іллічівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області «Про необхідність перенесення термінів проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ "С-Інжиніринг" з питань дотримання вимог податкового законодавства в частині правильності нарахування податку на додану вартість по взаємовідносинах з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія» за період з 01.07.2015р. по 30.09.2015р., з 01.04.2016р. по 30.06.2016р., та з ТОВ «Елеватор Буд Ін вест» за період з 01.05.2016р. по 30.06.2016р.» від 12.12.2016р. №2432/15-03-14-01/34944005 встановлено порушення ТОВ «С-Інжиніринг» положень п.44.3 ст.44 Податкового кодексу України, а саме незабезпечення зберігання документів, пов'язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складання якої використовуються зазначені документи.
На підставі складеного Акта перевірки від 12.12.2016р. №2432/15-03-14-01/34944005 Іллічівською ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області 19.12.2016р. винесено податкове повідомлення-рішення №0001951400 щодо визначення суми штрафних (фінансових) санкцій у загальному розмірі 510грн.
Не погодившись з означеним податковим повідомленням-рішенням від 19.12.2016р. №0001951400, позивач - ТОВ «С-Інжиніринг» звернулось до Одеського окружного адміністративного суду з позовною заявою про визнання його протиправним та скасування.
Так, на думку суду, оскаржуване позивачем податкове повідомлення-рішення Іллічівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області від 19.12.2016р. №0001951400, винесено податковим органом правомірно, та з урахуванням положень чинного податкового законодавства, виходячи з наступного.
Відповідно до ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
В силу п.1 ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано, обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії), безсторонньо (неупереджено), добросовісно, розсудливо, з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації, пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія), з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення, своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Зокрема, як встановлено судом, та вбачається з наявних у матеріалах справи документів, 07.12.2016р. на підставі п.п.78.1.4 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України, Іллічівською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області винесено Наказ «Про проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «С-Інжиніринг» №531, пунктом 1 якого наказано провести документальну позапланову виїзну перевірку ТОВ «С-Інжиніринг» з питань дотримання вимог податкового законодавства в частині правильності нарахування податку на додану вартість по взаємовідносинах з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія» за період з 01.07.2015р. по 30.09.2015р., з 01.05.2016р. по 30.06.2016р., та з ТОВ «Елеватор Буд Ін вест» тривалістю 10 робочих днів з 08.12.2016р.
Судом з'ясовано, що 08.12.2016р. головний державний ревізор інспектор відділу перевірок платників основних галузей економіки управління аудиту Іллічівської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області ОСОБА_7 звернулась до директора ТОВ «С-Інжиніринг» із Запитом «Про надання документів» №18403/10/15-03-1401, у якому відповідно до ст.44, п.п.20.1.2, п.п.20.1.6 п.20.1 ст.20, п.85.2 ст.85 Податкового кодексу України, у зв'язку з проведенням виїзної позапланової перевірки ТОВ "С-Інжиніринг", згідно з п.п.78.1.4 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України, та Наказу начальника Іллічівськом ОДПІ №310 від 26.08.2016р., викладено прохання надати до перевірки усі необхідні первині бухгалтерські та податкові документи (в т.ч. ліцензії, дозволи, сертифікати та інше) для проведення позапланової перевірки, а саме: головні книги (або оборотно-сальдовий баланс); журнали-ордери по бухгалтерських рахунках та субрахунках: №10 «Основні засоби», №11 «Інші необоротні матеріальні активи», №12 «Нематеріальні активи», №13«Знос необоротних активів», №20 «Виробничі запаси», №22 «Малоцінні та швидкозношувальні предмети», №28 «Товари», 301 «Каса», №311 «Поточні рахунки в національній валюті», №312 «Розрахунки в іноземній валюті», №361 «Розрахунки з вітчизняними покупцями», №37 «Розрахунки з різними дебіторами», №40 «Статутний капітал», 63.1 «Розрахунки з вітчизняними постачальниками», 63.2 «Розрахунки з іноземними постачальниками», №50 «Довгострокові позики» у розрізі субрахунків, №66 «Розрахунки по виплатам робітникам», №68 «Розрахунки по інших операціях», №70 «Доходи від реалізації», №90 «Собівартість реалізації», №91 «Загальновиробничі витрати», №92 «Адміністративні витрати», №93 «Витрати на збут», №94 «Інші витрати операційної діяльності», №95 «Фінансові витрати», 97 «Інші витрати» та всі первинні документи до них (в т.ч.: акти виконаних робіт/наданих послуг, товарно-транспортні накладні, податкові накладні, видаткові накладні, вантажно-митні декларації, договори, контракти з іноземними постачальниками, банківські виписки, платіжні доручення та інші документи, які підтверджують задекларовані показники у податковій звітності) по взаємовідносинах з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія» за період з 01.07.2015р. по 30.09.2015р., з 01.05.2016р. по 30.06.2016р., та ТОВ «Елеватор Буд Ін вест».
З матеріалів справи вбачається, що на підставі доповідної записки управління аудиту Іллічівської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області від 07.12.2016р. №1370, та листа ГУ ДФС в Одеській області від 20.07.2016р. №6772/7/15-32-14-02-11 «Щодо відпрацювання схемного кредиту», Іллічівською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області винесено Наказ «Про внесення змін до наказу від 07.12.2016р. №531 «Про проведення документальної виїзної позапланової перевірки ТОВ «С-Інжиніринг» від 09.12.2016р. №543, яким внесено зміни до наказу Іллічівської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області від 07.12.2016р. №531 «Про проведення документальної виїзної позапланової перевірки ТОВ «С-Інжиніринг», а саме пункт 1 викладено в наступній редакції: «Провести документальну позапланову виїзну перевірку ТОВ «С-Інжиніринг» з питань дотримання вимог податкового законодавства в частині правильності нарахування податку на додану вартість по взаємовідносинах з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія» за період з 01.07.2015р. по 30.09.2015р., з 01.04.2016р. по 30.06.2016р., та з ТОВ «Елеватор Буд Ін вест» за період з 01.05.2016р. по 30.06.2016р.».
12.12.2016р., в доповнення до листа від 08.12.2016р. №18403/10/15-03-1401, головним державним ревізором інспектором відділу перевірок платників основних галузей економіки управління аудиту Іллічівської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області ОСОБА_7 на адресу директора ТОВ «С-Інжиніринг» надіслано Запит «Про надання документів» №8580/10/15-03-1401, у якому відповідно до ст.44, п.п.20.1.2, п.п.20.1.6 п.20.1 ст.20, п.85.2 ст.85 Податкового кодексу України, у зв'язку з проведенням виїзної позапланової перевірки ТОВ "С-Інжиніринг", згідно з п.п.78.1.4 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України, та Наказу начальника Іллічівськом ОДПІ №310 від 26.08.2016р., викладено прохання надати до перевірки усі необхідні первині бухгалтерські та податкові документи (в т.ч. ліцензії, дозволи, сертифікати та інше) для проведення позапланової перевірки, а саме: головні книги (або оборотно-сальдовий баланс); журнали-ордери по бухгалтерських рахунках та субрахунках: №10 «Основні засоби», №11 «Інші необоротні матеріальні активи», №12 «Нематеріальні активи», №13«Знос необоротних активів», №20 «Виробничі запаси», №22 «Малоцінні та швидкозношувальні предмети», №28 «Товари», 301 «Каса», №311 «Поточні рахунки в національній валюті», №312 «Розрахунки в іноземній валюті», №361 «Розрахунки з вітчизняними покупцями», №37 «Розрахунки з різними дебіторами», №40 «Статутний капітал», 63.1 «Розрахунки з вітчизняними постачальниками», 63.2 «Розрахунки з іноземними постачальниками», №50 «Довгострокові позики» у розрізі субрахунків, №66 «Розрахунки по виплатам робітникам», №68 «Розрахунки по інших операціях», №70 «Доходи від реалізації», №90 «Собівартість реалізації», №91 «Загальновиробничі витрати», №92 «Адміністративні витрати», №93 «Витрати на збут», №94 «Інші витрати операційної діяльності», №95 «Фінансові витрати», 97 «Інші витрати» та всі первинні документи до них (в т.ч.: акти виконаних робіт/наданих послуг, товарно-транспортні накладні, податкові накладні, видаткові накладні, вантажно-митні декларації, договори, контракти з іноземними постачальниками, банківські виписки, платіжні доручення та інші документи, які підтверджують задекларовані показники у податковій звітності) по взаємовідносинах з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія» за період з 01.07.2015р. по 30.09.2015р., з 01.04.2016р. по 30.06.2016р., та ТОВ «Елеватор Буд Ін вест» за період з 01.05.2016р. по 30.06.2016р.
Як встановлено судом, та вбачається з матеріалів справи, 12.12.2016р. ТОВ «С-Інжиніринг» звернулось до Іллічівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області із Заявою-повідомленням про втрату первинних документів №01/12-21, за підписом генерального директора Товариства ОСОБА_8, у якій зазначено, що 23 листопада 2016р. ТОВ «С-інжиніринг» отримано від Іллічівської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Лист-запит №17046/10//15-03-12-02-18 від 18.11.2016р. щодо взаємовідносин з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія», та ТОВ «Вестерн Юст», у зв'язку з чим, 24 листопада 2016р. з метою надання висновків з правових питань по господарським взаємовідносинам з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія», та ТОВ «Вестерн Юст», підготування та надання своєчасної аргументованої відповіді на лист-запит Іллічівської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області, відповідно до умов договору №01-08/12 про надання правової допомоги від 01.08.2012р., ТОВ «С-Інжиніринг» передано адвокату Прищепі О.А. вичерпний перелік оригіналів документів по господарським взаємовідносинам ТОВ «С-Інжиніринг» з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія». 07 грудня 2016р. до ТОВ «С-інжиніринг» від адвоката Прищепи О.А. надійшла інформація, що 07.12.2016р. близько 11год. 30хв. з автомобіля помічника адвоката ОСОБА_6, викрадено портфель, в якому також знаходились оригінали документів по господарським взаємовідносинам ТОВ «С-Інжиніринг» з ТОВ «Чорноморська будівельно-монтажна компанія». З урахуванням чого, та зважаючи, що первинні документи котрі необхідні для проведення зазначеної перевірки викрадено, ТОВ «С-Інжиніринг» відповідно до п.44.5 ст.44, п.82.4 ст.82 Податкового кодексу України, викладено прохання надати строк (90 календарних днів) для відновлення даної документації, зупинити проведення документальної позапланової перевірки ТОВ «С-Інжиніринг», та перенести термін її проведення до дати відновлення та надання вищевказаної документації в межах законодавчо передбаченого строку.
Відповідно до п. 44.1 ст. 44 Податкового кодексу України для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.
Пунктом 44.3 статті 44 Податкового кодексу України передбачено, що платники податків зобов'язані забезпечити зберігання документів, визначених у пункті 44.1 цієї статті, а також документів, пов'язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складення якої використовуються зазначені документи, а у разі її неподання - з передбаченого цим Кодексом граничного терміну подання такої звітності.
Згідно із п. 44.5 ст. 44 Податкового кодексу України у разі втрати, пошкодження або дострокового знищення документів, зазначених в пунктах 44.1 і 44.3 цієї статті, платник податків зобов'язаний у п'ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку в порядку, встановленому цим Кодексом для подання податкової звітності, та контролюючий орган, яким було здійснено митне оформлення відповідної митної декларації.
Платник податків зобов'язаний відновити втрачені документи протягом 90 календарних днів з дня, що настає за днем надходження повідомлення до контролюючого органу.
У разі неможливості проведення перевірки платника податків у випадках, передбачених цим підпунктом, терміни проведення таких перевірок переносяться до дати відновлення та надання документів до перевірки в межах визначених цим підпунктом строків.
Пунктом 121.1 ст. 121 Податкового кодексу України передбачено, що незабезпечення платником податків зберігання первинних документів, облікових та інших регістрів, бухгалтерської та статистичної звітності, інших документів з питань обчислення і сплати податків та зборів протягом установлених статтею 44 цього Кодексу строків їх зберігання та/або ненадання платником податків контролюючим органам оригіналів документів чи їх копій при здійсненні податкового контролю у випадках, передбачених цим Кодексом, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.
Із системного аналізу вищенаведених законодавчих приписів вбачається, що нормами Податкового кодексу України передбачено фінансову відповідальність платників податку за неподання, або несвоєчасне подання до контролюючого органу документів при здійсненні податкового контролю.
Отже, беручи до уваги вищевикладене, а також те, що під час проведення перевірки фахівцем контролюючого органу встановлено порушення ТОВ «С-Інжиніринг» положень п.44.3 ст.44 Податкового кодексу України, а саме незабезпечення зберігання документів, пов'язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складання якої використовуються зазначені документи, суд дійшов висновку щодо правомірності застосування до позивача суми штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 510грн., оскільки положеннями п.121.1 ст.121 Податкового кодексу України передбачено відповідальність, зокрема, за незабезпечення платником податків зберігання первинних документів.
Між тим, дії платника податків щодо повідомлення контролюючого органу про втрату, пошкодження або дострокове знищення документів, зазначених в пунктах 44.1, 44.3 статті 44 Податкового кодексу України, не звільняють його від відповідальності, а лише дають можливість з дня, що настає за днем надходження повідомлення до контролюючого органу, протягом 90 календарних днів відновити втрачені документи.
Таким чином, з урахуванням наведеного, судом встановлено, що зазначені обставини свідчать про наявність підстав для застосування до позивача - ТОВ «С-Інжиніринг» штрафних (фінансових) санкцій у розмірі 510грн. за незабезпечення зберігання документів, пов'язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складання якої використовуються зазначені документи, а тому спірне податкове повідомлення-рішення Іллічівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області від 19.12.2016р. №0001951400, винесено контролюючим органом правомірно, обґрунтовано, та з урахуванням приписів чинного податкового законодавства.
Вищевикладене спростовує твердження позивача, наведені у позовній заяві.
Частиною 1 статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, а частиною 1 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України зазначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Згідно з ч.1 ст.69 та ч.ч.1,4 ст.70 КАС України, доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування. Обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору.
Відповідно до ч.ч.1,3 ст.86 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.
Згідно зі ст.159 Кодексу адміністративного судочинства України судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.
Відтак, беручи до уваги наведене, та оцінюючи надані сторонами по справі письмові докази в їх сукупності, суд дійшов висновку, що позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "С-Інжиніринг" до Іллічівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 19.12.2016р. №0001951400, не обґрунтовані, документально не підтверджені, не ґрунтуються на положеннях чинного податкового законодавства, отже задоволенню не підлягають.
У зв'язку з тим, що у задоволенні позовних вимог відмовлено повністю, витрати по сплаті судового збору покладаються на позивача, відповідно до положень ст.94 КАС України.
Керуючись ст.ст.2, 4, 7-9, 11, 12, 69, 71, 94, ст.ст.158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
У задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю "С-Інжиніринг" до Іллічівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 19.12.2016р. №0001951400, відмовити.
Постанова може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Постанова набирає законної сили в порядку, передбаченому приписами ст.254 КАС України.
Повний текст постанови складено та підписано судом « 27» лютого 2017року.
Суддя Харченко Ю.В.
У задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю "С-Інжиніринг" до Іллічівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 19.12.2016р. №0001951400, відмовити.
27 лютого 2017 року.