Єдиний державний реєстр судових рішень № 3-1052/2009 рік
ПОСТАНОВА
Іменем України
25 вересня 2009 року м. Зміїв
Суддя Зміївського районного суду Харківської області Россолов В.В. , розглянувши матеріали, які надійшли від начальника державної податкової інспекції у Зміївському районі Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, українця, громадянина України, керуючого філією Зміївського відділення № НОМЕР_1 «Державний ощадний банк України», до адміністративної відповідальності не притягався,
за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
Керуючому філією Зміївського відділення № НОМЕР_1 «Державний ощадний банк України» ОСОБА_1 ставиться в вину порушення п.п. 8.2.2 п. 8.2, п.п. 8.4.1 п. 8.4, п.п. 8.6.1 ст. 8 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28 грудня 1994 року № 334/94/ВР, п. 2, п. 4, п. 9, п. 10 Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища та стягнення цього збору, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 1999 року № 303 та п. 6.4 п. 6, п. 7.1 п.7.3 Інструкції про порядок обчислення та сплати збору за забруднення навколишнього середовища, затвердженого наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища і ядерної безпеки України, яке виявилося у завищенні суми амортизації за період з 1 липня 2008 року по 17 липня 2009 року в сумі 919,29 грн. та не нарахуванні та несплаті збору за забруднення навколишнього природного середовища саме за розміщення відходів та викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел на суму 51,28 грн., в тому числі за ІІ півріччя 2008 року - 19,73 грн..
Ознайомившись з протоколом про адміністративне правопорушення № 373/22-0-38 від 18 серпня 2009 року, витягом з акту документальної перевірки № 1076/22-015/02765681 від 18 серпня 2009 дійшов наступного висновку:
У відповідністю зі ст. 38 Кодексу України про адміністративне правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - три місяці з дня його виявлення.
Відповідно до ч. 2 ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якщо справа про адміністративне правопорушення підвідомча суду (судді), адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – три місяці з дня його виявлення.
У відповідністю з п. 7 ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
В діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки порушення посадовими особами встановленого законом порядку ведення податкового обліку, однак порушення вказані у протоколі про адміністративні правопорушення мали місце у 2008 році та на час надходження матеріалу на розгляд суду минув встановлений ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення строк накладення стягнення, тому провадження в справі про адміністративне правопорушення належить закрити.
Керуючись ст. 38, п. 7 ч. 1 ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ПОСТАНОВИВ:
Провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення - закрити.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня її винесення.
Апеляційна скарга подаються до апеляційного суду Харківської області через Зміївський районний суд Харківської області
Суддя: