Ухвала суду № 62316910, 25.10.2016, Київський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
25.10.2016
Номер справи
826/22361/15
Номер документу
62316910
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа: № 826/22361/15 Головуючий у 1-й інстанції: Погрібніченко І.М. Суддя-доповідач: Вівдиченко Т.Р.

У Х В А Л А

Іменем України

25 жовтня 2016 року м. Київ

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

Головуючого судді Суддів За участю секретаряВівдиченко Т.Р., Петрика І.Й., Сорочко Є.О. Кондратенко Я.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за апеляційною скаргою Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 серпня 2016 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Глорія Трейд» до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про скасування рішення, зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Глорія Трейд» звернувся до суду з позовом до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про: - визнання неправомірними дії розпорядника публічної інформації - Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо прийняття рішення про оприлюднення 30.06.2015р. на офіційному веб-порталі Департаменту графіку проведення демонтажів незаконних МАФ та ТС, який у пунктах під №335-347 містить неправдиву інформацію щодо правового статусу споруд, їх власника та їх кількості; - визнання неправомірним та скасування рішення відповідача, яке оформлено листом від 16.10.2015р. №004-10344 за підписом заступника директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); - зобов'язання відповідача утриматися від прийняття рішень щодо нежитлового приміщення будівлі (літ. Н), площею 424,2 кв.м., щодо капітальної споруди (літ. М), площею 260,9 кв.м., щодо нежитлового приміщення будівлі (літ. О) площею 208 кв.м., розташованих на земельній ділянці (кадастровий номер 8000000000:78:098:0131) за адресою: м. Київ, площа Дружби Народів, 6, пов'язаних з позбавленням чи з обмеженням ТОВ «Торговий дім «Глорія Трейд» у здійсненні права приватної власності, зареєстрованого 31.01.2014р. у Державному реєстрі прав на нерухоме майно згідно витягів серії ЕАІ №681648, №681644, №681646.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 серпня 2016 року позов задоволено частково.

Визнано протиправним та скасовано рішення Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у формі доручення № 390/10-15, яке надіслано листом від 16.10.2015р. № 004-10344 за підписом заступника директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

В іншій частині позовних вимог відмовлено.

Не погодившись з постановою суду, відповідач - Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) звернувся з апеляційною скаргою, просить скасувати постанову суду першої інстанції в частині задоволення позовних вимог та прийняти нову, якою у задоволенні позовних вимог в цій частині відмовити, посилаючись на порушення судом норм процесуального і матеріального права.

Згідно ч. 1 ст. 195 КАС України, суд апеляційної інстанції переглядає судові рішення суду першої інстанції в межах апеляційної скарги. Суд апеляційної інстанції може вийти за межі доводів апеляційної скарги в разі встановлення під час апеляційного провадження порушень, допущених судом першої інстанції, які призвели до неправильного вирішення справи.

Виходячи з приписів ч. 1 ст. 195 КАС України, колегія суддів вважає за можливе переглянути постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 серпня 2016 року в частині задоволення позовних вимог ТОВ «Торговий дім «Глорія Трейд».

Заслухавши у відкритому судовому засіданні суддю-доповідача, пояснення учасників процесу, які з'явилися в судове засідання, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає, з наступних підстав.

Відповідно до частини 1 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судом першої інстанції, 30.06.2015р. на офіційному веб-порталі Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу КМР (КМДА) (далі - Департамент) оприлюднено графік проведення демонтажів незаконних МАФ та ТС, де за №№335-347 вказані споруди, розташовані за адресою: місто Київ, площа Дружби Народів, 6, як належні підприємству ТОВ «Торговий дім «Глорія Трейд».

Крім цього, 13.10.2015 року посадовими особами відповідача проведено перевірку правомірності встановлення малих архітектурних форм (тимчасових споруд) за адресою: Київ, Оболонський район, площа Дружби Народів, 6.

За результатами проведеної перевірки, відповідачем встановлено порушення ТОВ «Торговий дім «Глорія Трейд» Правил благоустрою міста Києва, а саме: п.п. 13.3.1, 20.1.1, у зв'язку із чим винесено приписи №№ 1513509, 1513508, 1513510 від 13.10.2015 року, відповідно до яких, запропоновано усунути порушення шляхом «надання проектно-дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд (ТС). В разі ненадання проектно-дозвільної документації демонтувати тимчасову споруду власними силами, відновити благоустрій. В разі невиконання вимог припису будуть вжиті заходи згідно чинного законодавства». Як вбачається з вказаних приписів їх «наклеєно на Т.С., зроблено фотофіксацію».

В подальшому, відповідачем було прийнято рішення у вигляді доручення №390/10-15, яке оформлене листом від 16.10.2015 року за №004-10344, адресоване КП «Київблагоустрій», яким вимагалося вжити заходів шляхом демонтажу, відповідно до вимог чинного законодавства самовільно встановлених елементів благоустрою в разі відсутності проектно-дозвільної документації на розміщення торгівельних рядів з ролетів або кіосків за адресою: м. Київ, Оболонський район, площа Дружби Народів,4 (6) та 6, підприємство ТОВ «Глорія Трейд», приписи №№ 1513509, 1513508, 1513510 від 13.10.2015 року.

Незгода позивача з вказаним рішенням та діями відповідача обумовили його звернутися до суду з даним адміністративним позовом.

Надаючи правову оцінку встановленим обставинам справи та висновкам суду першої інстанції, колегія суддів зазначає наступне.

Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Правові, економічні, екологічні, соціальні та організаційні засади благоустрою міста і спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини визначають Правила благоустрою міста Києва, затверджені рішенням Київської міської ради №1051/1051 від 25 грудня 2008 року (далі - Правила).

Відповідно до п. 19.1.1 Правил, Контроль за станом благоустрою міста, а також контроль за дотриманням та здійсненням заходів, спрямованих на виконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», цих Правил здійснюється Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), яке виконує функції інспекції з питань благоустрою в м. Києві, та управліннями (відділами) контролю за благоустроєм виконавчих органів районних у м. Києві рад (районних у м. Києві державних адміністрацій), а також Головним управлінням МВС України в м. Києві, іншими структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), в межах наданих повноважень, комунальними підприємствами, установами та організаціями, які несуть відповідальність за належне утримання об'єктів благоустрою.

Згідно п. 19.2.1 Правил, уповноважені працівники Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) мають право залучати спеціалістів структурних підрозділів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), комунальних підприємств, установ та організацій, об'єднань громадян (за погодженням з їхніми керівниками) для розгляду питань у сфері благоустрою території міста, вносити приписи з вимогою усунення порушень Закону України «Про благоустрій населених пунктів» і цих Правил, складати протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Уповноважені працівники районних управлінь (відділів) контролю за благоустроєм виконавчих органів районних у м. Києві рад (районних у м. Києві державних адміністрацій) мають право вносити приписи з вимогою усунення порушень Закону України «Про благоустрій населених пунктів» і цих Правил, складати протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

При цьому, пунктом 13.1.1 Правил визначено, що розміщення малих архітектурних форм та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності проводиться відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.1994р. № 198, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2011 року за № 1330/20068, інших нормативно-правових актів, а також рішень Київської міської ради та розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Крім того, встановлення тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально - культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності вчиняється на підставі паспорту прив'язки тимчасової споруди, оформлений Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та договору щодо пайової участі в утриманні об'єкта благоустрою, укладеного між Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та власником тимчасової споруди (п. 15.3.5 Правил благоустрою м. Києва).

Згідно п. 13.3.1 Правил благоустрою м. Києва, у разі виявлення самовільно розміщених (встановлених) малих архітектурних форм, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, в т.ч. тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, паспорти прив'язки яких анульовані або строк дії яких закінчився, самовільно розміщених (встановлених) засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі (автомагазини, автокафе, автокав'ярні, авторозвозки, автоцистерни, лавки-автопричепи, візки, спеціальне технологічне обладнання (низькотемпературні лотки-прилавки) тощо) (далі - засоби пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі), об'єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі (на розміщення яких відсутні оформлені в установленому порядку документи) уповноважені особи Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), структурних підрозділів з питань контролю за благоустроєм районних в місті Києві державних адміністрацій, комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київблагоустрій» (далі - КП «Київблагоустрій») вносять припис його власнику (користувачу або особі, яка здійснила розміщення (встановлення)) з вимогою усунення порушень шляхом проведення демонтажу малої архітектурної форми, тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, демонтажу (переміщення) засобу пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, об'єкта сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі із зазначенням строку демонтажу (переміщення) відповідно до абзаців другого і третього цього підпункту.

Положенням про Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу КМР (КМДА), затвердженого розпорядженням Київської міської ради від 27 січня 2011 року № 94, зі змінами відповідно до розпорядження КМДА від 12.12.2012 р. № 1205, визначено, що до повноважень Департаменту належить, зокрема, здійснення контролю за станом благоустрою міста, а також контролю за дотриманням та здійсненням заходів, спрямованих на виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою м. Києва.

Відповідно до покладених на нього завдань Департамент вживає заходів щодо впорядкування об'єктів благоустрою міста від безхазяйного майна, самовільно розміщених об'єктів та споруд, покинутих будівельних матеріалів і конструкцій, транспортних засобів, механізмів тощо; виявляє тимчасові споруди, що розміщені без відповідної документації, та застосовує заходи впливу до власників відповідно до законодавства України та Правил благоустрою м. Києва.

Департамент має право, зокрема: - вимагати від підприємств, установ, організацій, суб'єктів підприємницької діяльності та громадян, у власності або користуванні яких знаходяться території, будівлі споруди, інженерні мережі, транспортні магістралі тощо усунення виявлених порушень Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою міста Києва, а також вживати заходів щодо притягнення до адміністративної відповідальності за порушення законодавства України у сфері благоустрою; - здійснювати контроль в межах компетенції за демонтажем безхазяйного майна, самовільно розміщених об'єктів та споруд, покинутих будівельних матеріалів і конструкцій, транспортних засобів, механізмів тощо.

Підпунктом 5.101 Положення встановлено, що Департамент, відповідно до покладених на нього завдань, здійснює у встановленому порядку демонтаж та очищення території міста від безхазяйного майна, самовільно розміщених тимчасових споруд та елементів благоустрою, рекламних носіїв, покинутих будівельних матеріалів і конструкцій, транспортних засобів тощо.

Відповідно до п. 6 Положення, Департамент має право, зокрема, здійснювати у встановленому порядку демонтаж та очищення території міста від безхазяйного майна, самовільно розміщених тимчасових споруд та елементів благоустрою рекламних носіїв, покинутих будівельних матеріалів і конструкцій, транспортних засобів тощо (п. 6.7)., надавати відповідні доручення профільним структурним підрозділам, зокрема підпорядкованих комунальним підприємствам та контролювати їх виконання (п. 6.25).

Як зазначено відповідачем, на час проведення перевірки, у ТОВ «Глорія Трейд» були відсутні проектно-дозвільні документи на розміщення тимчасових споруд за адресою: м. Київ, Оболонський район, площа Дружби Народів, 6.

Проте, як вказує позивач, вказані приписи стосуються нежитлових приміщень будівлі (літ. Н), площею 424,2 кв.м., щодо капітальної споруди (літ. М), площею 260,9 кв.м., щодо нежитлового приміщення будівлі (літ. О) площею 208 кв.м., розташованих на земельній ділянці (кадастровий номер 8000000000:78:098:0131) за вказаною вище адресою, належних йому на підставі договорів купівлі-продажу нерухомого майна від 31.01.2014р., про що внесено відповідні записи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (№4529340,№4529355,№4529330).

Крім цього, позивачем було надано копії висновків Департаменту містобудування та архітектури м. Києва від 22.06.2015р. та ГУ Держземзагенства у м. Києві від 04.06.2015р. про погодження проекту відведення земельної ділянки ТОВ «Торговий дім «Глорія Трейд»; копію витягу з ДЗК від 05.06.2015р., декларацій про готовність об'єктів до експлуатації № KB 143I534110778, № КВ 143153410784, № КВ 143153410796, з яких вбачається, що на земельній ділянці за кадастровим № 8000000000:78:098:0131 загальною площею 1479 кв.м. розташованою за адресою: м. Київ, площа Дружби Народів, 6 розміщено 3 об'єкти нерухомого майна площею 424,2 кв.м, 260,9 кв.м. та 208 кв.м.

З наданого витягу з кримінального провадження №12015100050009949 від 17.10.2015 року, також, вбачається, що Оболонським РУ ГУ МВС України у місті Києві проводиться досудове розслідування за заявою директора позивача, відповідно до якої, 17.10.2015 року за адресою: м. Київ, площа Дружби Народів, 6 посадові особи КП «Київблагоустрій» самовільно, всупереч встановленого законом порядку, вчинили дії, спрямовані на демонтаж об'єктів нерухомості, що належать ТОВ «Торговий дім «Глорія Трейд», за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України.

Таким чином, судом першої інстанції вірно відхилено відповідні докази, надані відповідачем, що об'єкти нерухомості та споруди, визначені в оскаржуваному дорученні та об'єкти, на які посилається позивач, не є одними й тими ж об'єктами через відсутність у Департаменту містобудування та архітектури ВО КМР (КМДА) інформації щодо присвоєння таким об'єктами адрес з відповідними літерами.

Крім цього, відповідачем не було надано жодних доказів, які б свідчили що оскаржуване рішення стосується інших об'єктів, а відтак, колегія суддів виходить з того, що таке доручення стосується саме майна позивача.

Разом з тим, колегія суддів звертає увагу, що оскаржуване рішення та вказані вище приписи стосуються ТОВ «Глорія Трейд», а не позивача, який, згідно виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, має найменування ТОВ «Торговий дім «Глорія Трейд» (код 39049504).

При цьому, відповідні приписи посадовим особам позивача з боку відповідача не вручалися, а оскаржуване доручення в п.1 містить адресу, яка не відповідає припису №1513509 від 13.10.2015 року.

В той же час, слід зазначити, що, відповідно до Розділу І Правил благоустрою міста Києва, тимчасова споруда - це споруда функціонального (в тому числі для здійснення підприємницької діяльності), декоративно-технологічного призначення, в тому числі мала архітектурна форма, яка виготовляється з полегшених збірних конструкцій та встановлюється без улаштування заглибленого фундаменту тощо.

Згідно ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», тимчасова споруда торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності - одноповерхова споруда, що виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту.

Тимчасова споруда для здійснення підприємницької діяльності може мати закрите приміщення для тимчасового перебування людей (павільйон площею не більше 30 квадратних метрів по зовнішньому контуру) або не мати такого приміщення.

Отже, вказаними нормами чинного законодавства України визначені критерії, які відносять той чи інший об'єкт до тимчасових споруд.

Як вбачається з Декларацій про готовність до експлуатації об'єкта, який належить до І-ІІІ категорії складності, зареєстровані в Департаменті ДАБІ у м. Києві 07.12.2015р. за №КВ143153410778, №КВ143153410784, №КВ143153410796, за адресою: м. Київ, площа Дружби Народів, 6, відбулась реконструкція груп приміщень №1 нежитлової будівлі в літ. «О», приміщень №1-9 нежитлової будівлі в літ. «М» та приміщень №1 нежитлової будівлі в літ. «Н».

Згідно зазначених Декларацій, загальна площа приміщень складає (приміщення під літ. «Н») - 424,2 кв.м.; опис об'єкта: несучі конструкції - цегла, металоконструкції; огороджувальні конструкції - цегла; фасади - цегла; (приміщення під літ. «М») - 260,9 кв.м.; опис об'єкта: несучі конструкції - цегла, металоконструкції; огороджувальні конструкції - цегла; фасади - цегла; (приміщення під літ. «О») - 208,0 кв.м.; опис об'єкта: несучі конструкції - цегла, металоконструкції; огороджувальні конструкції - цегла; фасади - цегла.

З огляду на зазначене, колегія суддів погоджується з доводами позивача, що вищевказані нежитлові приміщення, розташовані за адресою: м. Київ, площа Дружби Народів, 6, не підпадають під визначення тимчасової споруди за ознаками площі, будівельних матеріалів, з яких вони виготовлені, а відтак, відповідні положення Правил благоустрою міста Києва (п.п. 13.3.1, 13.3.2 тощо), які стосуються демонтажу (переміщення) самовільно розміщеного (встановленого) засобу пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, відповідачем до таких приміщень не можуть бути застосовані.

Крім цього, до суду апеляційної інстанції представником позивача надано проект рішення Київської міської ради «Про передачу ТОВ «Глорія Трейд» земельної ділянки для реконструкції будівель - нежитлових приміщень торговельного призначення з подальшою експлуатацією на площі Оболонській, 6 в Оболонському районі м. Києва», (кадастрова справа Д-7083), відповідно до якого, земельна ділянка за кадастровим номером 8000000000:78:098:0131 згідно витягу з ДЗК № НВ-8000181832015 передається в оренду позивачу, у зв'язку з набуттям ним права власності на нерухоме майно.

Аналізуючи обставини справи та норми чинного законодавства, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про обґрунтованість позовних вимог ТОВ «Глорія Трейд» в частині визнання протиправним та скасування рішення Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у формі доручення № 390/10-15, яке надіслано листом від 16.10.2015р. № 004-10344 за підписом заступника директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та відсутність правових підстав для їх задоволення в цій частині.

Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову (ч. 2 ст. 71 КАС України).

При цьому, доводи викладені в апеляційній скарзі, не спростовують висновки суду першої інстанції та не знайшли свого належного підтвердження в суді апеляційної інстанції.

Відповідно до ст. 159 КАС України, обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин у адміністративній справі, підтверджених такими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

З підстав вищенаведеного, колегія суддів дійшла висновку, що суд першої інстанції вірно встановив фактичні обставини справи, дослідив наявні докази, надав їм належну оцінку та прийняв рішення, з дотриманням норм матеріального і процесуального права, а тому підстав для його скасування не вбачається.

Відповідно до ст. 200 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Керуючись ст. ст. 160, 167, 198, 200, 205, 206, 212, 254 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) залишити без задоволення.

Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 серпня 2016 року залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня складання в повному обсязі, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Головуючий суддя Судді Вівдиченко Т.Р. Петрик І.Й. Сорочко Є.О.Повний текст ухвали виготовлено 28.10.2016 року

Головуючий суддя Вівдиченко Т.Р.

Судді: Петрик І.Й.

Сорочко Є.О.