ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 лютого 2016 року м. ПолтаваСправа № 816/4751/15
Полтавський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Єресько Л.О.,
за участю:
секретаря судового засідання - Шевченко О.С.,
представника позивача - Шмельова М.М. ,
представника відповідача - Біленко Н.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства "Крюківський вагонобудівний завод" до Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби - Центральний офіс з обслуговування великих платників про визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання вчинити дії, -
В С Т А Н О В И В:
14 грудня 2015 року Публічне акціонерне товариство " Крюківський вагонобудівний завод" (надалі - позивач або ПАТ "КВЗ") звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби - Центральний офіс з обслуговування великих платників (надалі - відповідач), яким просили:
-визнати протиправною бездіяльність Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби - Центральний офіс з обслуговування великих платників щодо не здійснення коригування в інтегрованій картці платника податків Публічного акціонерного товариства "Крюківський вагонобудівний завод" на суму авансових внесків з податку на прибуток, сплачену при виплаті дивідендів, в розмірі 70 737 207,75 грн.
-зобов'язати Міжрегіональне головне управління Державної фіскальної служби - Центральний офіс з обслуговування великих платників здійснити коригування в інтегрованій картці платника податків Публічного акціонерного товариства "Крюківський вагонобудівний завод" на суму авансових внесків з податку на прибуток, сплачену при виплаті дивідендів в розмірі 70 737 207,75 грн.
В обґрунтування своїх позовних вимог вказували, що податковим органом неправомірно виключено із інтегрованої картки позивача суму авансових внесків з податку на прибуток, сплачену при виплаті дивідендів в розмірі 70 737 207,75 грн., виплачених у 2013 році за 2012 рік, що було відображено підприємством позивача у декларації з податку на прибуток за 2013 рік. Пояснювали, що відповідач на письмові звернення ПАТ «КВЗ» відмовляється включати до їх картки особового рахунку вищевказану суму, а відтак дана сума обліковується в бухгалтерській та податковій звітності позивача, однак відсутня у інтегрованій картці.
В судовому засіданні представник позивача вимоги позовної заяви підтримав, просив їх задовольнити.
Представник відповідача проти задоволення позову заперечувала, просила відмовити у його задоволенні. Вказувала, що ПАТ «КВЗ» переведений на облік до Центрального офісу з обслуговування великих платників Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби з 01.01.2015. Пояснювала, що вилучення означеної суми із інтегрованої картки платника податків пов'язано із зміною алгоритму формування рядка 13.5.1 «сума, що відноситься на зменшення нарахованої суми податку юридичної особи в поточному (звітному) податковому періоді» в автоматичному режимі з урахуванням вимог листа ДФС від 07.02.2014 № 3194/7/99-99-19-03-01-17. Зазначала, що у разі подання податкової декларації з податку на прибуток за 2014 рік з позитивним значенням об'єкту оподаткування ПАТ «КВЗ» мало б можливість скористатися сумою перевищення шляхом зменшення нарахованої суми податку на прибуток, а оскільки, позивачем подано податкову декларацію з податку на прибуток за 2014 рік з від'ємним показником об'єкту оподаткування така можливість за 2014 рік відсутня.
Суд, заслухавши пояснення представників сторін, вивчивши та дослідивши матеріали справи, приходить до наступних висновків.
Судом встановлено, що Публічне акціонерне товариство "Крюківський вагонобудівний завод" є юридичною особою та до 01.01.2015 перебувало на податковому обліку в Кременчуцькій об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області (після реформування - Кременчуцька об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Полтавській області).
Відповідно до платіжних доручень ПАТ «КВЗ» у 2013 році перераховано авансових платежів з податку на прибуток при виплаті дивідендів у розмірі 70 737 307, 75 грн. (а.с. 17-21).
03.03.2014 ПАТ "КВЗ" подано до Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області податкову декларацію з податку на прибуток підприємства за 2013 рік (а.с. 10-14), у рядку 20 АВ якої "Сума нарахованого авансового внеску у зв'язку із виплатою дивідендів (прирівняних до них платежів), що має бути сплачена у звітному (податковому) періоді за місцезнаходженням юридичної особи - платника консолідованого податку" задекларована позивачем у розмірі 70 737 208 грн., по рядку 14 "Податок на прибуток за звітний (податковий) період" задекларовано суму у розмірі: - 212 067 500,00 грн., а у рядку 13 ЗП "Зменшення нарахованої суми податку" задекларована сума в розмірі 301 520 026,00 грн (а.с. 71).
На виконання ухвали Полтавського окружного адміністративного суду від 22.01.2016 про витребування доказів, Кременчуцькою ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області, крім іншого, надано письмові пояснення (а.с. 216-217), за змістом яких ПАТ «КВЗ» подано до Кременчуцької ОДПІ декларацію з податку на прибуток за 2013 рік 03.03.2014 № 9091114694, за формою, затвердженою наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 № 872 та відповідно до вимог ст. 57 та ст. 153 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (зі змінами та доповненнями).
Відповідно до поданої декларації податок на прибуток склав 89 452 526,00 грн. Зазначену суму податку зменшено на 301 520 026,00 грн. (рядок 13 декларації з розшифровкою у додатку ЗП до неї).
Сума зменшення по податку складається з:
-сума нарахованого авансового внеску при виплаті дивідендів у звітному періоді у розмірі 70 737 208 грн.;
-сума нарахованого авансового внеску з податку на прибуток відповідно до п. 57.1 ПКУ - 230 782 818 грн.
Сума податку на прибуток по рядку 14 декларації з урахуванням зменшення склала «-212 067 500,00 грн.» та була мігрована до інтегрованої картки «Авансові внески з податку на прибуток» по коду платежу 11024000 у законодавчо визначений термін (11.03.2014), та як наслідок була відображена контролюючим органом у графі «Переплата».
При цьому заповнення додатку ЗП та відповідно і декларації з податку на прибуток з податку на прибуток здійснено у відповідності до алгоритму заповнення показників по рядках та з урахуванням вимог п.п. 153.3.3 та 153.3.4 ст. 153 ПКУ «…підприємство зменшує суму нарахованого податку звітного періоду на суму авансового внеску попередньо сплаченого протягом такого звітного періоду в зв'язку з нарахуванням дивідендів…» та «…у разі, якщо сума авансового внеску, попередньо сплаченого протягом звітного періоду, перевищує суму податкових зобов'язань, сума такого перевищення переноситься у зменшення податкових зобов'язань наступного податкового періоду…».
Відповідно до форми заповнення додатку ЗП до рядка 13 декларації позивачем визначено першочерговість зменшення нарахованої суми податку:
-по рядку 13.5 на суму нарахованого авансового внеску у зв'язку із виплатою дивідендів;
-по рядку 13.7 на суму нарахованого авансового внеску відповідно до п. 57.1 ПКУ.
Далі за змістом пояснень Кременчуцької ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області листом від 16.06.2014 № 226/7/16-31-18-04-13 ГУ Міндоходів у Полтавській області повідомлено про перепроведення ДФС України нарахувань в інтегрованих картках платників податків декларацій з податку на прибуток згідно затверджених алгоритмів. Після закінчення таких робіт по ІКПП за кодом платежу 110240 "Авансові внески з податку на прибуток приватних підприємств" ПАТ "КВЗ" змінилася сума переплати на дату, яка уже минула (на 11.03.2014) і склала 141 430 292,00 грн (картка по авансовим внескам за 2014 рік на а.с. 226-227), різниця у розмірі 70 737 208,00 грн є сумою авансового внеску, попередньо сплаченого платником протягом 2013 року у зв'язку з нарахуванням дивідендів.
Судом встановлено, що з 01.01.2015 позивача переведено на податковий облік до Центрального офісу з обслуговування великих платників Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби.
Матеріалами справи підтверджується, що позивач неодноразово звертався до відповідача з письмовими заявами як про повернення грошових коштів у розмірі 70 737 208,00 грн на рахунок платника так і щодо здійснення коригування в інтегрованій картці платника ПАТ «КВЗ» та надання акту звірки.
Відповідачем надавалися відповіді, зокрема, лист від 14.12.2015 № 27035/10/28-10-20-30-20, де, крім іншого, роз'яснювалося у разі подання податкової декларації з податку на прибуток за 2014 рік з позитивним значенням об'єкту оподаткування ПАТ «КВЗ» мало б можливість скористатися сумою перевищення шляхом зменшення нарахованої суми податку на прибуток. Оскільки, ПАТ «КВЗ» за 2014 рік подано податкову декларацію з податку на прибуток з від'ємним показником об'єкту оподаткування, така можливість за 2014 рік відсутня. А отже, така сума не підлягає включенню до інтегрованої картки платника податків з податку на прибуток авансових внесків з податку на прибуток, сплачених при виплаті дивідендів в розмірі 70 737 207, 75 грн.
Листом від 21.12.2015 № 27448/10/28-10-20-3-00 Центральним офісом з обслуговування великих платників Міжрегіонального ГУ ДФС позивачу надано відповідь, що станом на 01.12.2015 алгоритм контролю податкової декларації з податку на прибуток уже реалізовано в АІС "Податковий блок" та здійснено рознесення показників декларацій з податку на прибуток підприємств за 2014 рік згідно вказаного алгоритму, а у разі зміни алгоритму контролю декларацій з податку на прибуток за 2013 рік, в ІКПП автоматично будуть внесені відповідні зміни.
Відповідач обґрунтовує свою сторону листом ДФС України від 12.11.2014 № 10346/7/99-99-15-02-01-17, в якому викладено наступну позицію: "Сума авансових внесків при виплаті дивідендів, що не врахована у зменшення податкових зобов'язань у поточному звітному (податковому) періоді та не відображена у рядку 13.5.1 додатка ЗП до декларації відноситься на зменшення нарахованої суми податку в наступних звітних (податкових) періодах та відображається в рядку 13.5.2 додатка ЗП до податкової декларації № 1213 або № 872".
Вищевказаним листом роз'яснено, що означене перепроведення нарахувань в інтегрованих картках платників податків декларацій з податку на прибуток ґрунтуватиметься на такому алгоритмі: у декларації з податку на прибуток підприємства, значення рядка 13.5.1 додатка ЗП не може перевищувати значення (рядок 11 + рядок 12 + сума податку на прибуток від операції з торгівлі цінними паперами) - (рядок 13.1 + рядок 13.2 + рядок 13.6 + рядок 13.7 додатка ЗП до рядка 13). Тобто, якщо сума авансових внесків з податку на прибуток сплачена при виплаті дивідендів відповідно до п. 153.3 ст. 153 ПК України, перевищує суму податку на прибуток, зменшену на суму авансових внесків з податку на прибуток, сума перевищення зараховується у зменшення нарахованої суми податку, у наступних звітних періодах до повного її погашення.
Таким чином, сума авансового внеску з податку на прибуток при виплаті дивідендів у звітному періоді зараховується у зменшення сум нарахованого податкового зобов'язання з податку на прибуток (з урахуванням зарахованого авансового внеску відповідно до ст. 57 ПКУ) у декларації за підсумками звітного періоду з перенесенням суми перевищення до складу наступних податкових періодів.
При цьому, сума не врахованого у зменшення нарахованої суми податкових зобов'язань з податку на прибуток залишку авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів у звітному періоді не формує надміру сплачену суму податку у звітному періоді згідно з п.п. 14.1.115 п. 14.1 ст. 14 та п.п. 153.3.4 п. 153.3 ст. 153 ПКУ, а акумулюється у декларації звітного періоду та переноситься на зменшення податкових зобов'язань з податку на прибуток наступних податкових періодів».
МГУ ДФС - Центральний офіс з ОВП листом від 14.12.2015 № 27035/10/18-10-20-3-00 надіслано акт від 01.12.2015 № 10138-20 звірки розрахунків з бюджетом з податку на прибуток (код платежу 11021000) станом на 17.11.2015, за змістом якого розбіжність між даними позивача та відповідача складає 70 737 208,00 грн. (а.с. 150-151).
Надаючи правову оцінку позовним вимогам, суд дійшов наступних висновків.
Відповідно до п.п. 153.3.2 п. 153.3 ст. 153 Податкового кодексу України крім випадків, передбачених підпунктом 153.3.5 цього пункту, емітент корпоративних прав, який приймає рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам (власникам), нараховує та вносить до бюджету авансовий внесок із податку в розмірі ставки, встановленої пунктом 151.1 статті 151 цього Кодексу, нарахованої на суму дивідендів, що фактично виплачуються, без зменшення суми такої виплати на суму такого податку. Зазначений авансовий внесок вноситься до бюджету до/або одночасно з виплатою дивідендів.
Згідно п.п. 153.3.3 п. 153.3 ст. 153 Податкового кодексу України платник податку - емітент корпоративних прав, державне некорпоратизоване, казенне чи комунальне підприємство зменшує суму нарахованого податку звітного періоду на суму авансового внеску, попередньо сплаченого протягом такого звітного періоду у зв'язку з нарахуванням дивідендів згідно з підпунктом 153.3.2 цього пункту. Не дозволяється проведення зазначеного заліку з податком, передбаченим статтею 156 цього Кодексу.
Відповідно до п.п. 153.3.4 п. 153.3 ст. 153 Податкового кодексу України у разі якщо сума авансового внеску, попередньо сплаченого протягом звітного періоду, перевищує суму податкових зобов'язань підприємства - емітента корпоративних прав за податком на прибуток такого звітного періоду, сума такого перевищення переноситься у зменшення податкових зобов'язань наступного податкового періоду, а при отриманні від'ємного значення об'єкта оподаткування такого наступного періоду - на зменшення податкових зобов'язань майбутніх податкових періодів.
За змістом п. 54.1 ст. 54 Податкового кодексу України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.
Механізм ведення територіальними органами Міністерства доходів і зборів України (після реформування - Державна фіскальна служба України) оперативного обліку податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, інших платежів, які сплачуються під час митного оформлення товарів встановлено Порядком ведення органами Міністерства доходів і зборів України оперативного обліку податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, інших платежів, які сплачуються під час митного оформлення товарів, затвердженим наказом Міністерства доходів і зборів України від 05.12.2013 № 765, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 04.02.2014 за № 217/24994 /надалі - Порядок/.
Відповідно до пункту 3 розділу І Порядку інтегрована картка платника - форма оперативного обліку податків, зборів, митних платежів, передоплати та єдиного внеску, що включає комплекс облікових показників з інтегрованих підсистем, за повноту, достовірність і своєчасність відображення яких несуть відповідальність структурні підрозділи територіальних органів Міндоходів за функціональними напрямами роботи.
Згідно пункту 4 розділу І Порядку облік податків, зборів та єдиного внеску ведеться підрозділами Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центрального офісу з обслуговування великих платників, спеціалізованих державних податкових інспекцій з обслуговування великих платників, державних податкових інспекцій в районах, містах (крім міст Києва та Севастополя), районах у містах, об'єднаних державних податкових інспекцій відповідно до функціональних повноважень.
Пунктом 11 розділу 2 Порядку передбачено, що форми інтегрованих карток платника мають лицьовий та зворотний боки. Зворотний бік інтегрованої картки відображає стан розрахунків платника (суми нарахованого та сплаченого платежів, пені, штрафних (фінансових) санкцій, процентів за користування розстроченням (відстроченням) грошових зобов'язань (податкового боргу), суми податкового боргу, недоїмки із сплати єдиного внеску, надміру та/або помилково сплачені, заявлені до відшкодування тощо) за податками, зборами, єдиним внеском, митними платежами, операції, що проводяться з коштами передоплати. На лицьовому боці інтегрованої картки відображається додаткова інформація щодо стану розрахунків платника за податками, зборами, єдиним внеском, митними платежами та передоплатою.
Відповідно до пунктів 1, 2 розділу 3 Порядку нарахуванню в інтегрованій картці платника підлягають: зобов'язання, штрафні санкції та пеня за податками, зборами, митними платежами, самостійно визначені платником; суми до сплати єдиного внеску, самостійно визначені платником; зобов'язання, штрафні санкції та пеня за податками, зборами, митними платежами, суми до сплати єдиного внеску, визначені територіальним органом Міндоходів та узгоджені відповідно до чинного законодавства; пеня за порушення встановлених строків погашення узгоджених сум зобов'язань за податками, зборами, митними платежами, єдиним внеском; пеня на суму заниження податкового зобов'язання, нарахованого територіальним органом Міндоходів або платником; проценти за користування розстроченням (відстроченням).
Зобов'язання, штрафні санкції, пеня за податками, зборами, митними платежами, суми до сплати єдиного внеску, самостійно визначені платником у звітності, відображаються контролюючим органом в інтегрованій картці платника.
При цьому, станом на момент подачі позивачем декларації з податку на прибуток за 2013 рік контролюючим органом здійснювався облік податку на прибуток та авансових внесків з податку на прибуток в двох окремих інтегрованих картках, які в подальшому були злиті в одну інтегровану картку з податку на прибуток.
Таке злиття обумовлено перш за все тим, що за приписами п.п. 9.1, 9.4 ст. 9 Податкового кодексу України встановлено вичерпний перелік загальнодержавних податків та зборів, за яким передбачено тільки такий вид податку як "податок на прибуток підприємств". Таким чином, термін "авансовий внесок з податку на прибуток "зазначає строк сплати одного й того ж виду податку - "податок на прибуток підприємств", а саме його попередню оплату - авансування до наступного терміну сплати за підсумками річної декларації.
Авансовий внесок із податку, сплачений у зв'язку з нарахуванням/сплатою дивідендів, є невід'ємною частиною податку на прибуток та не може розцінюватися як податок, який справляється при репатріації дивідендів (їх сплати на користь резидентів) (пп. 153.8 п. 153.3 ст. 153 ПК України).
Як встановлено судом вище, Кременчуцькою ОДПІ сума податку на прибуток по рядку 14 декларації ПАТ «КВЗ» з урахуванням зменшення (сума зменшення = сума нарахованого авансового внеску при виплаті дивідендів у звітному періоді у розмірі 70 737 208,00 грн + сума нарахованого авансового внеску з податку на прибуток відповідно до п. 57.1 ПКУ - 230 782 818 грн.) склала « - 212 067 500,00 грн.» та була мігрована до інтегрованої картки "Авансові внески з податку на прибуток" по коду платежу 11024000 у законодавчо визначений термін (11.03.2014), та як наслідок була відображена контролюючим органом у графі "Переплата".
Розмір визначеної "Переплати" змінився у сторону зменшення на суму у розмірі 70 737 208 грн, що є сумою авансового внеску, попередньо сплаченого платником протягом 2013 року у зв'язку з нарахуванням дивідендів, через перепроведення ДФС України нарахувань в інтегрованих картках платників податків декларацій з податку на прибуток згідно затверджених алгоритмів згідно листа ДФС України від 12.11.2014 № 10346/7/99-99-15-02-01-17.
При цьому, судом встановлено, що з приводу суми зменшення вищевказаної "Переплати" контролюючим органом не проводилися будь-які перевірки, якими б було встановлено порушення позивачем формування показників податкової звітності із нарахування авансового внеску у зв'язку з нарахуванням дивідендів у 2013 році.
Таким чином, відповідачем належними доказами по суті не заперечує доводів позивача про сплату податку на прибуток при виплаті дивідендів за 2013 рік в сумі 70 737 208 грн, разом з тим згідно відомостей про нарахування та сплату вказаних сум податку інтегрована картка платника податку на прибуток ПАТ "КВЗ" не містить із вищевказаних причин.
Беру до уваги наведене, облік нарахованих та сплачених сум податків і зборів, який ведеться органами ДФС, спричиняє правові наслідки для підприємства у вигляді змін у структурі податкових зобов'язань платника податків в інформаційних системах (базах) органів ДФС, що, в свою чергу, свідчить про наявність матеріально-правового інтересу у тому, щоб дані у картці особового рахунку підприємства правильно відображали фактичний стан його зобов'язань та платежів до бюджету.
Відомості, внесені податковим органом до баз даних, є податковою інформацією, що повинна відповідати принципу достовірності та відображати дійсний стан розрахунків платника з бюджетом (ухвала Вищого адміністративного суду України від 08.04.2015 по справі № К 800/6889/14).
Доводи податкового органу з приводу зміни алгоритму розрахунків сум, указаних у податковій звітності платників, що мають бути відображені у податкових базах, зокрема, в інтегрованій картці платника податку судом до уваги не приймаються. Лист міністерства доходів і зборів України від 07.02.2014 № 3194/7/99-99-19-03-01-17 «Про подання податкової звітності з податку на прибуток за 2013 рік» не є нормативно-правовим актом, а відтак не є обов'язковим до застосування. Зазначений підхід суперечить принципу прозорості, послідовності та повної фіксації податкових операцій платників податків та унеможливлює контроль за ними.
Перепризначення органами ДФС нарахувань в інтегрованих картках платників податків шляхом видачі листів зі змінами алгоритмів обліку податків та зборів виходить за межі повноважень органів ДФС, не ґрунтується на нормах Податкового кодексу України та не узгоджується із вимогами ч. 2 ст. 19 Конституції України, відповідно до якої органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.
Зі змісту названих вище положень випливає, що платник податку, у якого при сплаті авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів утворилася сума, що перевищує суму авансових внесків з податку на прибуток, вправі зменшити сплату внесків з цього податку на суму перевищення у наступних звітних місяцях до повного її погашення. Платник податку має право також очікувати від контролюючого органу дії щодо зарахування суми перевищення у рахунок зменшення авансових внесків з податку на прибуток у визначених законом наступних звітних місячних періодах.
За таких обставин, суд дійшов висновку, що Міжрегіональне головне управління Державної фіскальної служби - Центральний офіс з обслуговування великих платників неправомірно відмовляється зарахувати зазначену переплату в рахунок щомісячних авансових внесків з податку на прибуток.
Аналогічна правова позиція викладена у постанові Верховного Суду України від 08.12.2015 по справі № 810/6086/13-а (реєстраційний номер в Єдиному державному реєстрі судових рішень - 54688766).
Приймаючи до уваги вищевикладене, позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню.
У відповідності до частини першої статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.
На підставі викладеного, керуючись статтями 7, 8, 9, 10, 11, 71, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України,-
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративний позов Публічного акціонерного товариства "Крюківський вагонобудівний завод" до Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби - Центральний офіс з обслуговування великих платників про визнання бездіяльності протиправно, зобов'язання вчинити дії задовольнити.
Визнати протиправною бездіяльність Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби - Центральний офіс з обслуговування великих платників щодо не здійснення коригування в інтегрованій картці з податку на прибуток платника податків Публічного акціонерного товариства "Крюківський вагонобудівний завод" на суму авансових внесків з податку на прибуток, сплачену при виплаті дивідендів, в розмірі 70 737 207,75 грн.
Зобов'язати Міжрегіональне головне управління Державної фіскальної служби - Центральний офіс з обслуговування великих платників здійснити коригування в інтегрованій картці з податку на прибуток платника податків Публічного акціонерного товариства "Крюківський вагонобудівний завод" на суму авансових внесків з податку на прибуток, сплачену при виплаті дивідендів в розмірі 70 737 207,75 грн.
Стягнути на користь Публічного акціонерного товариства "Крюківський вагонобудівний завод" (код ЄДРПОУ 05763814) судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 2 436,00 грн (дві тисячі чотириста тридцять шість гривень) за рахунок бюджетних асигнувань Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби - Центральний офіс з обслуговування великих платників (код ЄДРПОУ 39440996).
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня отримання копії постанови в повному обсязі.
Повний текст постанови складено 01.03.2016.
Суддя Л.О. Єресько