Постанова № 52023891, 02.10.2015, Волинський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
02.10.2015
Номер справи
803/3010/15
Номер документу
52023891
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 жовтня 2015 року Справа № 803/3010/15

Волинський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Александрової М.А.,

при секретарі судового засідання Веремчуку В.В.,

за участю представника позивача Купири З.С.,

представника відповідача Костюка А.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луцьку адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ВМП" до Нововолинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "ВМП" (ТзОВ "ВМП") 31 серпня 2015 року звернулося з адміністративним позовом до Нововолинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області (Нововолинська ОДПІ) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення (ППР).

Позовні вимоги обґрунтовано наступним.

Нововолинською ОДПІ 18-19 травня 2015 року проведена камеральна перевірка даних, задекларованих ТзОВ "ВМП" у податковій звітності з податку на додану вартість (ПДВ), за результатами якої складено акт від 19 травня 2015 року № 518/109/15-36266887.

Перевіркою встановлено порушення позивачем пункту 200.1 статті 200, пунктів 200-1.3, 200-1.4, 200-1.6 статті 200-1 розділу V, підпункту а) пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України (ПК України), а також пунктів 5 і 6 розділу V, пунктів 1 - 5 розділу IX Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, а саме: позивачем у декларації з ПДВ за березень 2015 року завищено суму рядка 20.2 на 5 579 599 грн., чим завищено суму рядка 21 на 5 014 603 грн., суму рядка 22 на 5 014 603 грн., суму рядка 22.1 на 2 882 345 грн., суму рядка 23 на 2 132 258 грн., суму рядка 23.3 на 2 132 258 грн., суму рядка 24 на 5 014 603 грн., суму рядка 27 на 5 014 603 грн., в результаті чого занижено суму рядка 31 на 5 579 599 грн., суму рядка 25 на 564 996 грн. та суму рядка 25.1 на 564 996 грн., що вплинуло на розрахунки з бюджетом та спричинило до непроведення розрахунків з бюджетом за березень 2015 року у сумі 564 996 грн.

Заперечення позивача на акт перевірки Нововолинською ОДПІ 11 червня 2015 року відхилені з мотивів відповідності висновку акта перевірки нормам чинного податкового законодавства.

16 червня 2015 року контролюючим органом прийнято податкове повідомлення-рішення № 0000721500/395, яким на підставі акта перевірки від 19 травня 2015 року збільшено позивачу суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість на 847 494 грн., з яких 564 996 грн. за основним платежем і 282 498 грн. - за штрафними (фінансовими санкціями).

Податкове повідомлення-рішення позивачем оскаржувалося в адміністративному порядку: рішенням ГУ ДФС у Волинській області від 14 липня 2015 року № 4776/10/03-20-10-03-06 про результати розгляду первинної скарги і рішенням Державної фіскальної служби України (ДФС України) від 06 серпня 2015 року № 16503/6/99-99-10-01-01-25 про результати розгляду скарги відмовлено у скасуванні податкового повідомлення-рішення Нововолинської ОДПІ від 16 червня 2015 року № 0000721500/395.

Позивач вважав протиправним податкове повідомлення-рішення з тих підстав, що в заяві, поданій у складі податкової декларації з податку на додану вартість за березень 2015 року (подана до контролюючого органу 20 квітня 2015 року), міститься вибір платника податків збільшити розмір суми податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН), визначену пунктом 200-1.3 статті 200-1 розділу V ПК України (реєстраційна сума), з одночасним збільшенням розміру суми податкового кредиту у податковій декларації за звітний (податковий) період, в якому було здійснено таке збільшення, відповідно до підпункту а) пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України. А саме: в рядку 27 розділу IV податкової декларації і в графі 7 таблиці 1 додатка 2 до податкової декларації з ПДВ позивач задекларував бажання збільшити реєстраційну суму на 5 579 599 грн., та переніс цю суму до рядка 20.2 розділу ІІІ цієї декларації. Отже, позивачем не порушено норм податкового законодавства, а значить грошове зобов'язання відповідачем нараховане безпідставно.

В письмових запереченнях проти адміністративного позову від 25 вересня 2015 року № 459/10-04 (а.с. 36-38) Нововолинська ОДПІ адміністративний позов не визнала з посиланням на неправильне застосування позивачем норм матеріального права. Так, позивачем 20 квітня 2015 року подано податкову декларацію з ПДВ за березень 2015 року та додаток 2 до податкової декларації з ПДВ за березень 2015 року "Розрахунок суми залишку від'ємного значення попередніх податкових періодів до 01 лютого 2015 року" (Д2). Позивачем до рядка 20.2 декларації - "у сумі залишку від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів, на яку у поточному звітному (податковому) періоді збільшено розмір суми податків, визначеної пунктом 200-1.3 статті 200-1 розділу V ПК України , на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних" - безпідставно включено суму 5 579 599 грн., що вплинуло на розмір сум, задекларованих у рядках 21, 22, 22.1, 23, 23.3, 24, 25, 25.1 розділу ІІІ "Розрахунки за звітний період" та рядках 27, 31 розділу IV "Погашення залишків сум від'ємного значення звітних (податкових) періодів до 01 лютого 2015 року" та призвело до відсутності нарахувань в інтегрованій картці платника ТзОВ "ВМП" податку на додану вартість та заниження податку, що підлягав сплаті до державного бюджету за березень 2015 року, зокрема по рядку 25.1 у сумі 564 996 грн.

Проте, позивач мав би право перенести з рядка 27 розділу IV декларації з ПДВ за березень 2015 року та з графи 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до податкової декларації з ПДВ за березень 2015 року до рядка 20.2 розділу ІІІ податкової декларації з ПДВ за березень 2015 року залишки від'ємного значення, які виникли (були задекларовані) в звітних (податкових) періодах до 01 лютого 2015 року в сумі 5 579 599 грн., при умові якщо б при поданні податкової декларації з ПДВ за лютий 2015 року було задекларовано платником у додатку 2 "Розрахунок суми залишку від'ємного значення попередніх податкових періодів до 01 лютого 2015 року" (Д2) бажання відповідно до підпункту а) пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України збільшити розмір суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу на суму 5 579 599 грн. Однак, бажання щодо збільшення реєстраційної суми 5 579 599 грн. задекларовано платником у додатку 2 (Д2) до податкової декларації з ПДВ за березень 2015 року, яку подано до контролюючого органу 20 квітня 2015 року, тому вказана сума має бути зазначена платником у рядку 27 розділу IV податкової декларації з ПДВ за квітень 2015 року та перенесена у рядок 20.2 розділу ІІІ такої декларації.

З наведених підстав відповідач вважав податкове повідомлення-рішення правомірним, а тому просив повністю відмовити в задоволенні адміністративного позову.

В судовому засіданні представник позивача Купира З.С. адміністративний позов підтримує з підстав, викладених у позовній заяві.

Представник відповідача Костюк А.Ю. в судовому засіданні адміністративний позов заперечує з мотивів, наведених у письмових запереченнях проти адміністративного позову.

Суд, заслухавши пояснення осіб, які беруть участь у справі, з'ясувавши всі обставини у справі та перевіривши їх доказами, приходить до висновку, що адміністративний позов задоволенню не підлягає.

Судом встановлено, що позивачем 20 квітня 2015 року подано до Нововолинської ОДПІ податкову декларацію з податку на додану вартість за березень 2015 року (а.с. 19-20) та додаток 2 до податкової декларації з ПДВ "Розрахунок суми залишку від'ємного значення попередніх податкових періодів до 01 лютого 2015 року" (Д2) (а.с. 21).

Відповідно до пункту 200.10 статті 200 ПК України протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном отримання податкової декларації, контролюючий орган проводить камеральну перевірку заявлених у ній даних.

18 - 19 травня 2015 року Нововолинською ОДПІ проведено камеральну перевірку даних, задекларованих у податковій звітності ТзОВ "ВМП" з податку на додану вартість про що складено акт від 19 травня 2015 року № 518/109/15-36266887 (а.с. 6-7). Перевіркою встановлено порушення платником вимог пункту 200.1 статті 200, пунктів 200-1.3, 200-1.4, 200-1.6 статті 200-1 розділу V, підпункту а) пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України (ПК України), а також пунктів 5 і 6 розділу V, пунктів 1 - 5 розділу IX Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, а саме: позивачем у декларації з ПДВ за березень 2015 року завищено суму рядка 20.2 на 5 579 599 грн., чим завищено суму рядка 21 на 5 014 603 грн., суму рядка 22 на 5 014 603 грн., суму рядка 22.1 на 2 882 345 грн., суму рядка 23 на 2 132 258 грн., суму рядка 23.3 на 2 132 258 грн., суму рядка 24 на 5 014 603 грн., суму рядка 27 на 5 014 603 грн., в результаті чого занижено суму рядка 31 на 5 579 599 грн., суму рядка 25 на 564 996 грн. та суму рядка 25.1 на 564 996 грн., що вплинуло на розрахунки з бюджетом та спричинило до непроведення розрахунків з бюджетом за березень 2015 року у сумі 564 996 грн.

Подані позивачем 29 травня 2015 року заперечення на акт камеральної перевірки (а.с. 9) висновком Нововолинської ОДПІ від 11червня 2015року (а.с.10) визнано необгрунтованими.

16 червня 2015 року контролюючим органом прийнято податкове повідомлення-рішення № 0000721500/395, яким на підставі акта перевірки від 19 травня 2015 року збільшено позивачу суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість на 847 494 грн., з яких 564 996 грн. за основним платежем і 282 498 грн. - за штрафними (фінансовими санкціями) (а.с. 8).

Рішенням ГУ ДФС у Волинській області від 14 липня 2015 року № 4776/10/03-20-10-03-06 про результати розгляду первинної скарги (а.с. 11-12) відмовлено у скасуванні податкового повідомлення-рішення Нововолинської ОДПІ від 16 червня 2015 року № 0000721500/395; рішенням ДФС України від 06 серпня 2015 року № 16503/6/99-99-10-01-01-25 про результати розгляду скарги (а.с.17-18) відмовлено у скасуванні податкового повідомлення-рішення Нововолинської ОДПІ від 16 червня 2015 року № 0000721500/395 та рішення, прийнятого за розглядом первинної скарги.

Відповідно до частини третьої статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС України) у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

При вирішенні спору судом податкове повідомлення-рішення від 16 червня 2015 року № 0000721500/395, прийняте відповідачем як суб'єктом владних повноважень, перевірялося на відповідність вимогам частини третьої статті 2 КАС України.

Згідно із частиною першою статті 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. Відповідно до частини другої статті 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Суд приходить до висновку, що відповідач довів правомірність прийнятого податкового повідомлення-рішення, а тому адміністративний позов задоволенню не підлягає.

Відповідно до пункту 35 підрозділу 2 розділу ХХ "Перехідні положення" ПК України період з 1 лютого 2015 року до 1 липня 2015 року є перехідним періодом, протягом якого реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється без обмеження сумою податку, обчисленою за формулою, визначеною пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу.

Пунктом 33 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України встановлено, що за вибором платника податку, який він відображає у заяві, що подається у складі податкової декларації, непогашені залишки сум податку на додану вартість, що були заявлені платниками податку до бюджетного відшкодування за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року, задекларовані до бюджетного відшкодування за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року в рахунок зменшення податкових зобов'язань з податку на додану вартість наступних звітних (податкових) періодів, від'ємне значення суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 статті 200 цього Кодексу, та залишок від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів після бюджетного відшкодування, задекларовані платниками податку за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року: а) або без проведення перевірок, передбачених статтею 200 цього Кодексу, збільшують розмір суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу, з одночасним збільшенням розміру суми податкового кредиту у податковій декларації за звітний (податковий) період, в якому було здійснено таке збільшення. Суми такого від'ємного значення та/або бюджетного відшкодування можуть бути перевірені контролюючим органом у загальновстановленому порядку; б) або підлягають поверненню платнику у порядку, визначеному статтею 200 Кодексу у редакції, що діяла станом на 31 січня 2014 року.

Згідно з пунктами 200.1 і 200.2 статті 200 ПК України сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.

При позитивному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету у строки, встановлені цим розділом.

Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість визначено статтею 200-1 ПК України.

Відповідно до пункту 9-1 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 569 від 16 жовтня 2014 року, із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2015 року № 82, сума податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, визначена відповідно до пункту 9 цього Порядку, за рішенням платника податку може бути збільшена на суму непогашених залишків сум податку, заявлених ним до бюджетного відшкодування за звітні (податкові) періоди до 01 лютого 2015 року, задекларованих до бюджетного відшкодування за такі періоди в рахунок зменшення податкових зобов'язань з податку наступних звітних (податкових) періодів, від'ємного значення суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 статті 200 Податкового кодексу України, та залишку від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів після бюджетного відшкодування, задекларованих платником податку за звітні (податкові) періоди до 01 лютого 2015 року.

Таке рішення платник податку відображає у заяві, що подається у складі податкової декларації за звітний (податковий) період після 01 лютого 2015 року, в якому воно прийняте.

ДФС після проведення камеральної перевірки зазначеної податкової декларації автоматично збільшує суму податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, на відповідну суму та на запит платника податку інформує його про суму збільшення шляхом надсилання електронного повідомлення.

Сума такого збільшення відображається платником податку у складі податкового кредиту податкової декларації за звітний (податковий) період, в якому воно здійснене.

Подання декларації за звітні (податкові) періоди починаючи з лютого 2015 року здійснюється за формою і в порядку, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 23 вересня 2014 року № 966 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року № 13 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30 січня 2015 року за № 102/26547.

Відповідно до підпункту 8 пункту 5 розділу 5 Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість рядок 20.2 передбачений для відображення суми залишку від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів, на яку збільшено розмір суми податку, визначеної пунктом 200-1.3 статті 200-1 розділу V Кодексу, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні / розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. Рядок 20.2 заповнюється в звітному (податковому) періоді, в якому було здійснено таке збільшення.

Значення рядка 20.2 відповідає значенню рядка 27.

Як встановлено судом з податкової декларації з ПДВ позивача за березень 2015 року, поданої до контролюючого органу 20 квітня 2015 року за вхідним № 9073396132 (а.с. 19-20), а також встановлено відповідачем під час камеральної перевірки (а.с. 6-7), позивачем до рядка 20.2 податкової декларації - "у сумі залишку від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів, на яку у поточному звітному (податковому) періоді збільшено розмір суми податків, визначеної пунктом 200-1.3 статті 200-1 розділу V ПК України, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних" - включено суму 5 579 599 грн.

З графи 7 таблиці 1 додатка 2 до податкової декларації з ПДВ за березень 2015 року "Розрахунок суми залишку від'ємного значення попередніх податкових періодів до 01 лютого 2015 року" (Д2), поданого до контролюючого органу 20 квітня 2015 року за вхідним № 9073396004 (а.с. 21), встановлено, що позивачем задекларовано бажання збільшити реєстраційну суму на 5 579 599 грн.

Судом також встановлено з податкової декларації з ПДВ за лютий 2015 року і додатка 2 до податкової декларації з ПДВ за лютий 2015 року "Розрахунок суми залишку від'ємного значення попередніх податкових періодів до 01 лютого 2015 року" (Д2), поданого до контролюючого органу 20 березня 2015 року (а.с. 22-24), що позивачем не було задекларовано бажання платника відповідно до підпункту а) пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ "Перехідні положення" ПК України збільшити розмір суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену пунктом 200-1.3 статті 200-1 ПК України на суму 5 579 599 грн.

Отже, позивач мав би право перенести з рядка 27 розділу IV декларації з ПДВ за березень 2015 року та з графи 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до податкової декларації з ПДВ за березень 2015 року до рядка 20.2 розділу ІІІ податкової декларації з ПДВ за березень 2015 року залишки від'ємного значення, які виникли (були задекларовані) в звітних (податкових) періодах до 01 лютого 2015 року в сумі 5 579 599 грн., при умові якщо б при поданні податкової декларації з ПДВ за лютий 2015 року було задекларовано платником у додатку 2 "Розрахунок суми залишку від'ємного значення попередніх податкових періодів до 01 лютого 2015 року" (Д2) бажання відповідно до підпункту а) пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України збільшити розмір суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу, на суму 5 579 599 грн. Однак, бажання щодо збільшення реєстраційної суми 5 579 599 грн. задекларовано платником у додатку 2 (Д2) до податкової декларації з ПДВ за березень 2015 року, яку подано до контролюючого органу 20 квітня 2015 року, тому вказана сума має бути зазначена платником у рядку 27 розділу IV податкової декларації з ПДВ за квітень 2015 року та перенесена у рядок 20.2 розділу ІІІ такої декларації.

Тому суд погоджується з висновком відповідача, що ТзОВ "ВМП" такими діями порушено вимоги пункту 200.1 статті 200, пунктів 200-1.3, 200-1.4, 200-1.6 статті 200-1 розділу V, підпункту а) пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України (ПК України), а також пунктів 5 і 6 розділу V, пунктів 1 - 5 розділу IX Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, в результаті чого завищено значення рядка 20.2 на суму 5 579 599 грн., чим завищено суму рядка 21 на 5 014 603 грн., суму рядка 22 на 5 014 603 грн., суму рядка 22.1 на 2 882 345 грн., суму рядка 23 на 2 132 258 грн., суму рядка 23.3 на 2 132 258 грн., суму рядка 24 на 5 014 603 грн., суму рядка 27 на 5 014 603 грн., в результаті чого занижено суму рядка 31 на 5 579 599 грн., суму рядка 25 на 564 996 грн. та суму рядка 25.1 на 564 996 грн., що вплинуло на розрахунки з бюджетом та спричинило до непроведення розрахунків з бюджетом за березень 2015 року у сумі 564 996 грн.

Таким чином відповідачем правомірно прийнято податкове повідомлення-рішення від 16 червня 2015 року № 0000721500/395 про збільшення суми грошового зобов'язання з податку на додану вартість на 564 996 грн.

Відповідно до пункту 123.1 статті 123 ПК України у разі якщо контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання, зменшення суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків на підставах, визначених підпунктами 54.3.1, 54.3.2, 54.3.4, 54.3.5, 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, тягне за собою накладення на платника податків штрафу в розмірі 25 відсотків суми визначеного податкового зобов'язання, завищеної суми бюджетного відшкодування. При повторному протягом 1095 днів визначенні контролюючим органом суми податкового зобов'язання з цього податку, зменшення суми бюджетного відшкодування - тягне за собою накладення на платника податків штрафу у розмірі 50 відсотків суми нарахованого податкового зобов'язання, завищеної суми бюджетного відшкодування.

Отже, відповідачем також правомірно застосовано до позивача штраф у розмірі 50 відсотків суми нарахованого податкового зобов'язання - 282 496 грн., оскільки позивач не заперечує, що контролюючим органом повторно протягом 1095 днів визначено суму податкового зобов'язання з цього податку.

Керуючись частиною третьою статті 160, статтями 162, 163 Кодексу адміністративного судочинства України, на підставі Податкового кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

В задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю "ВМП" до Нововолинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 16 червня 2015 року № 0000721500/395 про збільшення суми грошового зобов'язання з податку на додану вартість на 847 494 грн. відмовити повністю.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови, яка буде складена у повному обсязі 07 жовтня 2015 року. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Львівського апеляційного адміністративного суду.

Головуючий М.А. Александрова