Рішення № 3680036, 24.04.2009, Господарський суд Запорізької області

Дата ухвалення
24.04.2009
Номер справи
10/49/09
Номер документу
3680036
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Запорізької області

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24.04.09 Справа № 10/49/09

Суддя Алейникова Т.Г.

м. Запоріжжя

За позовом: Товариство з обмеженою відповідальністю “АГАТ, ЛТД”,

69037, м. Запоріжжя, бул. Шевченка, 8

до відповідача : ВАТ “Запоріжжяобленерго” в особі Запорізьких міських електричних мереж, 69035, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, 25

про визнання дії відповідача неправомірними.

Суддя Алейникова Т.Г.

Представники сторін:

Від позивача: Царіцин М.Б., протокол № 2., від 07.09.07 р.

Від відповідача: Верета В. В., дов. № 298, від 05.09.08 р.

Рубльова О. А., дов. б/н, від 24.04.09 р.

СУТЬ СПОРУ:

Заявлено позов про визнання дій ВАТ «Запоріжжяобленерго»неправомірними, заборону припиняти електропостачання Товариству з обмеженою відповідальністю «АГАТ, ЛТД».

Ухвалою суду від 29.12.08р позовна заява прийнята до розгляду, судове засідання призначено на 02.02.09р. ,розгляд справи було зупинено в зв’язку зі скаргою відповідача на ухвалу суду від 29.12.08. 17.04.09р.провадження по справі поновлено. Справа призначена до розгляду на 24.04.09р .. Відповідачем було надано клопотання про зупинення розгляду справи т.я. оскаржується постанова Запорізького апеляційного господарського суду від 18.03.09р,потім надано клопотання про відкладення розгляду справи для підготовки обґрунтованого заперечення на позов. Суд клопотання задовольнив, об’явив перерву до 15-00 24.04.2009рРішення оголошено 24.04.09.

СУД ВСТАНОВИВ: У грудні 2009 року позивач ТОВ «АГАТ, ЛТД»пред’явив у господарському суді позов до відповідача - Відкритого акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго»в особі Запорізьких міських електричних мереж, про визнання дій Відповідача (ВАТ „Запоріжжяобленерго” в особі Запорізьких міських електричних мереж) неправомірними та заборону Відповідачу припиняти електропостачання Товариству з обмеженою відповідальністю «АГАТ, ЛТД». В ході розгляду справи позивач уточнив свої вимоги та просив визнати дії відповідача (ВАТ „Запоріжжяобленерго” в особі Запорізьких міських електричних мереж) по складанню Акту порушень № 00002277 від 15.12.2008 року та проведення нарахування по ньому неправомірними, визнати відсутність права вимоги у відповідача до Товариства з обмеженою відповідальністю «АГАТ, ЛТД»відносно сплати недорахованої електроенергії визначної за актом № 00002277 від 15.12.2008 року, визнати недійсним рішення комісії відповідача по розгляду актів про порушення Правил користування електричною енергією, яке оформлено протоколом засідання комісії від 25.12.2008 року, про нарахування Товариству з обмеженою відповідальністю «АГАТ, ЛТД»плати за недообліковану електричну енергію на підставі Акту порушень № 00002277 від 15.12.2008 року, заборонити Відповідачу припиняти електропостачання Товариству з обмеженою відповідальністю «АГАТ, ЛТД»за несплату недооблікованої електроенергії, визначеної відповідно до Методики, затвердженої постановою НКРЕ № 562 по Акту порушень № 00002277 від 15.12.2008 року. Уточнення позовних вимог виконано відповідно до статті 22 Господарського процесуального кодексу, приймається судом, справа розглядається за уточненими позовними вимогами.

Відповідач проти позову заперечує, посилаючись на відповідність своїх дій вимогам діючого законодавства. Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню виходячи з наступного.

27.01.2006 року між Товариством з обмеженою відповідальністю «АГАТ, ЛТД»та Відкритим акціонерним товариством «Запоріжжяобленерго»в особі Запорізьких міських електричних мереж (Відповідач) укладено договір № 1911 про постачання електричної енергії, відповідно до умов якого енергопостачальник (відповідач) здійснює постачання електричною енергії споживачу (Товариству з обмеженою відповідальністю «АГАТ, ЛТД») на умовах, встановлених договором.

15.12.2008 року представниками Відповідача проведено перевірку дотримання вимог розділів 3 та 6 Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.1996 р. № 28. за результатами перевірки представниками відповідача складено Акт № 00002277 порушень Правил користування електричною енергією. У вказаному акті зазначено, що «Перевіркою встановлено що споживач порушив вимоги п. 6.40 ПКЕЕ «самовільне підключення трьохфазного мідного кабелю поза приладом обліку перерізом 4 мм2 мимо розрахункового приладу обліку електричної енергії. Підключення виконано від внутрішньбудинкових без облікових мереж житлового будинку, кабель прокладено приховано у стінах та виведено у шафу обліку. Під час підключення на даний без обліковий кабель навантаження (за допомогою ІРСУ) диск електролічильника не обертається, споживана ел.енергія не враховується»; Виявлені порушення є підставою для нарахування споживачеві плати за не обліковану електроенергію згідно з Методикою, затвердженою постановою НКРЕ України від 04.05.2006р. № 562 та зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 04.07.2006р. за № 782/12656 зі змінами і доповненнями, внесеними постановою НКРЕ від 08.02.2007 № 154.».

Відповідно до діючого на час перевірки пункту 6.40. Правил користування електричною енергією, затверджених постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 31 липня 1996 р. N 28 (у редакції постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 17 жовтня 2005 р. N 910), зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 серпня 1996 р. за N 417/1442 (надалі Правила) - У разі виявлення у споживача пошкоджень або зриву пломб електропередавальної організації та/або пломб держповірки або за умови збереження цілісності пломб держповірки та електропередавальної організації пошкодження розрахункових приладів обліку (розбите скло, пошкодження цілісності корпусу приладу обліку тощо), встановлення перемички, шунтуючої коло струму лічильника, використання різного роду пристроїв з метою зменшення показів приладу обліку, несанкціонованого втручання у параметри багатофункціональних лічильників, порушення цілісності ізоляції вторинних кіл трансформаторів струму чи напруги, знеструмлення кіл струму або кіл напруги приладу обліку, самовільного встановлення споживачем трансформаторів струму чи напруги, коефіцієнти трансформації яких не відповідають указаним на паспорті (табличці) трансформатора та/або вказаним у договорі про постачання, інших дій або бездіяльності споживача з метою зниження значення показів засобу обліку, покази розрахункового засобу обліку не враховуються, а електропередавальна організація (постачальник електричної енергії за регульованим тарифом) здійснює перерахунок обсягу фактично спожитої електричної енергії за період від дня останнього контрольного огляду засобу обліку представником електропередавальної організації (постачальника електричної енергії за регульованим тарифом) чи фактично проведеної і підтвердженої актом технічної перевірки роботи схеми комерційного обліку, що мала передувати виявленню порушень, але цей період має не перебільшувати шести місяців.

Якщо у споживача електричної енергії виявлено підключену та/або приєднану поза розрахунковим засобом обліку приховану проводку пристрій, що занижує покази засобу обліку, порушення умов монтажу, виявити які представник постачальника електричної енергії при попередніх відвідуваннях не мав можливості, споживачу робиться перерахунок обсягу фактично спожитої електричної енергії з дати допуску електроустановок споживача в експлуатацію, але не більше трьох років.

Перерахунок обсягу фактично спожитої електричної енергії та його вартості здійснюється відповідно до Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією, затвердженої постановою НКРЕ від 4 травня 2006 року N 562, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 4 липня 2006 року за N 782/12656, за тарифами, що діяли протягом споживання електричної енергії з порушенням.

Відповідно до діючого на час перевірки пункту 6.41. - У разі виявлення під час контрольного огляду або технічної перевірки уповноваженим представником постачальника електричної енергії, від якого споживач одержує електричну енергію, або електропередавальної організації порушень цих Правил або умов договору на місці виявлення порушення у присутності представника споживача оформляється двосторонній акт порушень. В акті мають бути зазначені зміст виявленого порушення із посиланням на відповідні пункти цих Правил та вихідні дані, необхідні та достатні для визначення обсягу недоврахованої електричної енергії та/або суми завданих споживачем збитків. За необхідності в акті зазначаються заходи, яких необхідно вжити для усунення допущених порушень. Акт складається в двох примірниках, один з яких передається або надсилається споживачеві. У разі відмови споживача підписати акт в ньому робиться запис про відмову. У цьому разі акт вважається дійсним, якщо він підписаний не менше ніж трьома уповноваженими представниками постачальника електричної енергії (електропередавальної організації). Споживач має право подати пояснення і зауваження щодо змісту акта, які зазначаються в акті, а також викласти мотиви своєї відмови від його підписання. Акт підписують тільки особи, які брали участь в контрольному огляді або технічній перевірці.

Відповідно до діючого на час перевірки пункту 6.42. - На підставі акта порушень уповноваженими представниками постачальника електричної енергії (електропередавальної організації) під час засідань комісії з розгляду актів про порушення визначаються обсяг недоврахованої електричної енергії та сума завданих споживачем збитків.

Комісія з розгляду актів порушень створюється постачальником електричної енергії (електропередавальною організацією) і має складатися не менше ніж з трьох уповноважених представників постачальника електричної енергії.

Споживач має бути повідомлений про час і дату засідання комісії не пізніше ніж за 5 робочих днів до призначеного дня засідання і має право бути присутнім на засіданні комісії.

Рішення комісії оформляється протоколом і набирає чинності з дня вручення протоколу споживачу. Разом з протоколом споживачу надаються розрахунок величини вартості та розрахункові документи для оплати недоврахованої електричної енергії та/або збитків.

Споживач має право оскаржити до суду рішення комісії протягом 10 робочих днів з дня вручення протоколу споживачу.

Відповідно до діючого на час перевірки пункту 6.43. - Кошти за недовраховану електричну енергію перераховуються споживачем на поточний рахунок із спеціальним режимом використання постачальника електричної енергії за регульованим тарифом або поточний рахунок постачальника електричної енергії за нерегульованим тарифом. Споживач має оплатити розрахункові документи за недовраховану електричну енергію протягом 30 календарних днів від дня отримання рахунка.

Нараховані до оплати за актами порушень обсяги електричної енергії, які припадають на попередні розрахункові періоди, не враховуються під час підбиття підсумків розрахункового періоду при визначенні фактичної величини споживання за цей розрахунковий період.

Сума збитків перераховується споживачем на поточний рахунок постачальника електричної енергії або електропередавальної організації.

Спірні питання, які виникають між сторонами при складанні акта, визначення розміру коштів, належних до оплати, здійснення платежів вирішуються у судовому порядку.

Відповідно до діючих на час винесення рішення змін Правил, внесених Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики N 1449 від 25.12.2008 пункт 6.42 –«Споживач має право оскаржити рішення комісії в суді. У разі звернення до суду впродовж 10 робочих днів з дня вручення протоколу споживачу останній має право не оплачувати виставлені рахунки до вирішення спірних питань у судовому порядку. {Абзац п'ятий пункту 6.42 в редакції Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики N 1449 від 25.12.2008}

Постачальник електричної енергії (електропередавальна організація) під час вручення протоколу споживачу зобов'язаний ознайомити споживача з його правом щодо можливості оскарження рішення комісії. {Абзац пункту 6.42 в редакції Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики N 1449 від 25.12.2008}

На період розгляду судом спірних питань щодо порушення споживачем цих Правил обмеження та відключення електропостачання такого споживача, пов'язане з оскаржуваним фактом порушення, не здійснюється. {Абзац пункту 6.42 в редакції Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики N 1449 від 25.12.2008}».

Як встановлено судом, та підтверджується матеріалами справи 25 грудня 2008 року відбулося засідання комісії відповідача, на якій позивач прохав провести повторний та додатковий огляд електрообладнання, так як він не згоден з пред’явленими до нього звинуваченнями в порушенні Правил. Не задовольнивши прохання позивача, щодо повторного огляду на комісії позивачеві було вручено «Попередження про відключення», згідно якого ЗМЕМ припиняють постачання електричної енергії Товариству з обмеженою відповідальністю «АГАТ, ЛТД»відповідно до пункту 7.5.4. Правил з 05.01.2009 року. Всупереч вищезазначеним вимогам під час засідання комісії Правил позивачеві не було вручено ні протоколу комісії, ні розрахунку по акту порушень, а ні розрахункових документів на сплату, не була означена сума нарахованої не облікованої електроенергії. Зазначена обставина стала приводом звернення позивача до суду за захистом своїх прав. При цьому суд зазначає, що позивач не мав можливості своєчасно скористатися наданим йому пунктом 6.41 Правил правом оскаржити до суду ні рішення комісії, а ні протокол, яким це рішення оформлено. Лише після відкриття судом провадження за даною справою та винесенням ухвали про забезпечення позову шляхом заборони відповідачеві припиняти електропостачання, відповідач направив на адресу позивача листом від 04.01.2009 року вих. № 10/44 копію протоколу засідання комісії від 25.12.2008 р., копію розрахунку по Акту, рахунок до сплати на суму 122808 грн. 95 коп. та повторне попередження про відключення. Зазначені обставини однозначно свідчать про невідповідність дій відповідача встановленим Правилами вимогам, грубе їх порушення. Також зазначені дії відповідача свідчать про те, що саме рішення комісії оформлено за відсутністю позивача і не під час засідання самої комісії. Таким чином відповідачем не дотримано вимог правил щодо строку повідомлення позивача про час і місце засідання та позбавлено позивача права бути присутнім на комісії під час розгляду акту по суті.

Відповідно до протоколу комісії по розгляду актів про порушення Правил користування електричною енергією від 25.12.2008 року комісією прийнято рішення виконати розрахунок недорахованої електричної енергії відповідно до Методики п. 2.1.9. за період з 16.12.2005 р. по 15.12.2008 р. (за 1096 днів), час роботи –12 год., кількість недорахованої електроенергії складає 273430 кВт.год. на суму 122808 грн. 95 коп.

Згідно пункту 6.4. Правил кількість недорахованої електроенергії розраховується відповідно до Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією, затвердженої постановою НКРЕ від 4 травня 2006 року N 562, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 4 липня 2006 року за N 782/12656.

Пункт 2.1.9 Методики застосовується у випадку самовільного підключення до електричної мережі електроустановок, струмоприймачів або електропроводки поза розрахунковими засобами обліку електричної енергії без порушення схеми обліку. Згідно пункту 2.2. Методики - Обсяг електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення ПКЕЕ (Wно, кВт·год.), розраховується на підставі акта порушень, який складається відповідно до передбаченої ПКЕЕ процедури.

Згідно пункту 2.9. Методики –«У разі виявлення у споживача порушень, зазначених у підпункті 9 пункту 2.1 цієї Методики, розрахунковий добовий обсяг споживання електричної енергії через проводи (кабелі), якими здійснене самовільне підключення (Wдоб.с.п), розраховується за формулою (2.7) Методики.

Wдоб.с.п. = Pс.п · tвик.с.п.,

(2.7)

де Pс.п - потужність самовільного підключення (кВт), що визначається за формулами: у разі підключення до трьох фаз:

Pс.п = 3 · I · Uном.фаз · cosj,

(2.9)

де I - сила струму, визначена, виходячи з найменшої поперечної площі перерізу проводів (кабелів), що використані в схемі самовільного підключення до мережі, виміряної з дотриманням вимог законодавства у сфері метрології, та допустимого тривалого струму, який може ними протікати (згідно з главою 1.3 Правил улаштування електроустановок /далі - ПУЕ/), А;

У разі здійснення самовільного підключення поза розрахунковим засобом обліку прихованою електропроводкою, виявити яку представники електропередавальної організації під час проведення контрольного огляду засобу обліку не мали можливості, споживачу робиться перерахунок за користування електричною енергією з дати останньої технічної перевірки або допуску електроустановки споживача в експлуатацію (у разі, коли технічна перевірка в період з дати допуску електроустановки споживача в експлуатацію та до дати виявлення порушення не проводилась), але не більше ніж за три роки»".

З матеріалів справи не вбачається і відповідачем не надано пояснень та належних доказів з того приводу яким чином була виміряна з дотриманням вимог законодавства у сфері метрології поперечна площа перерізу кабелю, що використаний в схемі самовільного підключення до мережі. Судом встановлено не дотримання відповідачем передбаченої ПКЕЕ процедури.

Також відповідачем не надано належних доказів та пояснень з приводу проведення розрахунку недооблікованої електроенергії за період 1096 днів. Судом не приймаються пояснення відповідача, що до необхідності проведення розрахунку за прихованою електропроводкою, так як Правила чітко наведено поняття (термін) «прихована електропроводка» - електрична проводка, яка приєднана до електричної мережі поза розрахунковим засобом обліку, яку представник постачальника без використання спеціальних технічних засобів або часткового демонтажу будівельних конструкцій, оздоблювальних матеріалів, під час попереднього контрольного огляду засобу обліку або технічної перевірки не мав можливості виявити. Ні з Акту порушення, а ні з матеріалів справи не вбачається заходів відповідача що до проведення демонтажних робіт з метою виявлення прихованого кабелю. Натомість, кабель, як вбачається прокладено саме «відкритим»у розуміння Правил способом. Відповідно до однолінійної схеми електропостачання житлового будинку Бульвар Шевченко № 8 спірний кабель підключено до лічильника житлового будинку, що знаходиться у віданні «Врежо № 13», доказів зміни схеми електропостачання будинку відповідачем не надано, не надано доказів залучення відповідачем працівників «Врежо № 13»під час перевірки, як і не надано доказів огляду відповідачем будинкового лічильника.

Оцінюючи обставини справи у їх сукупності суд зазначає наступне. Як вбачається і підтверджене матеріалами справи 11. 08. 2005 року відповідачем відносно позивача складено Акт про порушення Правил користування електричною енергією № 00002475. Даним актом зазначено, що у позивача виконано без обліковий ввід мідним кабелем. Розглянувши матеріали справи з приводу цього Акту, та виявивши у діях відповідача ознаки порушення антимонопольного законодавства Запорізьке територіальне відділення Антимонопольного комітету винесло відповідачеві з цього приводу відповідні рекомендації. У той же час цей кабель був заізольований працівниками відповідача і залишений на місці. У подальшому з боку відповідача відносно цього кабелю ніяких зауважень не надходило, як і вимог щодо його демонтажу. Зазначено підтверджує акт приймання от 03.10.2005 года, в якому зазначено, що схема підключення залишилася без змін та акт від 24.05.2007 року, який також не містить зауважень. Вочевидь ці достеменно відомі відповідачеві обставини стали приводом для складання Акту № 00002277 від 15.12.2008 року. Суд також зазначає, що для застосування Методики розрахунку не облікованої енергії необхідною та обов’язковою умовою є реальне споживання електроенергії, яка не враховується приладом обліку. Але ні у Акті № 00002475 від 11. 08. 2005 року ні у Акті № 00002277 від 15.12.2008 року не зазначено жодного струмоприймача, який було б приєднано до спірного кабелю, то б то докази використання кабелю відсутні на протязі кількох років. Всупереч вимог ст. 30 ГПК України належних доказів на підтвердження факту споживання електричної енергії з використанням спірного кабелювідповідачем не надано. Тим більше, що підтверджується наявними матеріалами справи та поясненнями сторін –саме працівники відповідача під час перевірки приєднали навантаження до спірного кабелю (прилад ІРСУ). Цих обставин не заперечував та не спростовував відповідач при розгляді справи судом. Таким чином суд знаходить у діях відповідача ознаки свідомого створення ситуації, що є предметом судового розгляду за даною справою. Відповідно до статті 1193 ЦК України - шкода, завдана потерпілому внаслідок його умислу, не відшкодовується

З огляду на зазначене, суд приходить до висновку, що Акт порушень № 00002277 від 15.12.2008 року не може бути підставою для нарахування позивачеві плати за не обліковану електроенергію згідно з Методикою, затвердженою постановою НКРЕ України від 04.05.2006р. № 562 і, відповідно, у відповідача відсутнє право вимоги до позивача відносно сплати недорахованої електроенергії визначної за актом № 00002277 від 15.12.2008 року.

Протоколом засідання комісії по розгляду актів про порушення Правил користування електричної енергії від 25.12.2008 року оформлене рішення комісії відповідача, прийняте за результатами розгляду акту № 00002277 від 15.12.2008 року порушень правил користування електричною енергією, зазначене рішення комісії є актом ненормативного характеру і має обов'язковий характер для позивача щодо сплати вартості недоврахованої електричної енергії.

Відповідно до ст. 15 Цивільного кодексу України, кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Статтею 16 ЦК України передбачені способи захисту цивільних прав та інтересів. Зокрема, права та законні інтереси суб'єктів захищаються шляхом: визнання права; визнання правочину недійсним; припинення дії, яка порушує право; відновлення становища, яке існувало до порушення; примусове виконання обов'язку в натурі; зміна правовідношення; припинення правовідношення; відшкодування збитків та інші способи відшкодування майнової шкоди; відшкодування моральної (немайнової) шкоди; визнання незаконними рішення, дій чи бездіяльності органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб. Окрім того, права і законні інтереси суб'єктів господарювання захищаються, відповідно до вимог ст. 21 ЦК України шляхом визнання повністю або частково недійсними актів органів державної влади та органів місцевого самоврядування, актів інших суб'єктів, що суперечать законодавству, порушують права та законні інтереси суб'єкта господарювання або споживачів. Відповідно до статті 5 Закону України «Про електроенергетику» - Державна політика в електроенергетиці базується на принципах: додержання єдиних державних норм, правил і стандартів всіма суб'єктами відносин, пов'язаних з виробництвом, передачею, постачанням і використанням енергії; забезпечення захисту прав та інтересів споживачів енергії; забезпечення відповідальності енергопостачальників та споживачів. Заперечення відповідача суд до уваги не приймає на підставі вищевикладених обставин.

Оцінивши вищевикладені обставини в їх сукупності, суд приходить до висновку що до обґрунтованості заявлених позовних вимог. Позовні вимоги підлягають задоволенню.

Згідно з ст. 49 ГПК України судові витрати у справі відносяться на відповідача.

Керуючись ст. ст. , 49, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги задовольнити у повному обсязі.

1. Визнати дії відповідача (ВАТ „Запоріжжяобленерго” в особі Запорізьких міських електричних мереж) по складанню Акту порушень № 00002277 від 15.12.2008 року та проведення нарахування по ньому неправомірними.

2. Визнати відсутність права вимоги у відповідача до Товариства з обмеженою відповідальністю «АГАТ, ЛТД»відносно сплати недорахованої електроенергії визначної за актом № 00002277 від 15.12.2008 року.

3. Визнати недійсним рішення комісії відповідача по розгляду актів про порушення Правил користування електричною енергією, яке оформлено протоколом засідання комісії від 25.12.2008 року, про нарахування Товариству з обмеженою відповідальністю «АГАТ, ЛТД»плати за недообліковану електричну енергію на підставі Акту порушень № 00002277 від 15.12.2008 року.

4. Заборонити Відповідачу припиняти електропостачання Товариству з обмеженою відповідальністю «АГАТ, ЛТД»за несплату недооблікованої електроенергії, визначеної відповідно до Методики, затвердженої постановою НКРЕ № 562 по Акту порушень № 00002277 від 15.12.2008 року.

5. Стягнути з ВАТ “Запоріжжяобленерго” в особі Запорізьких міських електричних мереж, 69035, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, 25, ЄДРПОУ 00130926 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю “АГАТ, ЛТД”, 69037, м. Запоріжжя, бул. Шевченка, 8, ідент. Код 13610651, 255 державного мита та 118 грн. витрат за ІТЗ судового процесу. Видати наказ.

Суддя Т. Г. Алейникова

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня підписання. Рішення оформлено і підписано у повному обсязі 24.04. 2009 р.