ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА
01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва, 8, корпус 1
ПОСТАНОВАP>
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Київ
29 листопада 2013 року 14 год. 15 хв. № 826/12654/13-а
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії судів: головуючого судді Данилишина В.М., суддів Качура І.А., Келеберди В.І., розглянув у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Укрбудмонтаж" до Міністерства доходів і зборів України про визнання протиправними дій відповідача та зобов’язання його вчинити певні дії.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
До Окружного адміністративного суду міста Києва 06 серпня 2013 року надійшов позов товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Укрбудмонтаж" (також далі - позивач) до державної податкової інспекції у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у місті Києві (також далі - відповідач-1, ДПІ у Святошинському районі) та Міністерства доходів і зборів України (також далі - відповідач-2) про:
- визнання протиправними дій відповідача-1 та відповідача-2 щодо відмови у реєстрації податкових накладних позивача від 30 квітня 2013 року № 31, 02 липня 2013 року № 1, від 03 липня 2013 року № 3, від 04 липня 2013 року № 4 і № 5, від 05 липня 2013 року № 6, від 09 липня 2013 року № 7 і № 8, від 10 липня 2013 року № 9, від 12 липня 2013 року № 10 та додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 24 квітня 2013 року № 1) до податкової накладної від 12 березня 2013 року № 7, від 16 липня 2013 року № 12 і № 13, від 18 липня 2013 року № 14, № 15, № 16 і № 17, від 19 липня 2013 року № 18 і № 19, від 22 липня 2013 року № 20, від 23 липня 2013 року № 21, № 22 і № 23, від 24 липня 2013 року № 24, № 25, № 26 і № 27, від 26 липня 2013 року № 28, № 29 і № 31, від 29 липня 2013 року № 34 і № 35, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 01 липня 2013 року № 1) до податкової накладної від 22 травня 2013 року № 9, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 2) до податкової накладної від 03 липня 2013 року № 3, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 3) до податкової накладної від 11 червня 2013 року № 10, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 4) до податкової накладної від 27 червня 2013 року № 23, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 5) до податкової накладної від 20 червня 2013 року № 19, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 6) до податкової накладної від 18 червня 2013 року № 15, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 7) до податкової накладної від 13 червня 2013 року № 12, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 8) до податкової накладної від 12 червня 2013 року № 11, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 9 до податкової накладної від 10 червня 2013 року № 8, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 10) до податкової накладної від 11 червня 2013 року № 10, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 11) до податкової накладної від 10 червня 2013 року № 8, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 12) до податкової накладної від 07 червня 2013 року № 5, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 13) до податкової накладної від 12 березня 2013 року № 7, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 14) до податкової накладної від 07 березня 2013 року № 6, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 15) до податкової накладної від 06 березня 2013 року № 5, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 16) до податкової накладної від 06 березня 2013 року № 4, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 17) до податкової накладної від 05 березня 2013 року № 3, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 18) до податкової накладної від 04 березня 2013 року № 2, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 19 липня 2013 року № 19) до податкової накладної від 11 червня 2013 року № 10, додатку 2 (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 19 липня 2013 року № 20) до податкової накладної від 07 червня 2013 року № 6 (також далі - податкові накладні, розрахунки коригування) у Єдиному реєстрі податкових накладних;
- зобов’язання відповідача-1 та відповідача-2 визнати податкові накладні та розрахунки коригування позивача зареєстрованими відповідно до ст. 201 Податкового кодексу України (також далі - ПК України), а також внести їх до Єдиного реєстру податкових накладних.
В обґрунтування позову законний представник позивача зазначив, що дії відповідача-1 та відповідача-2 щодо неприйняття та відмови у реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування є протиправними, оскільки суперечать чинному законодавству.
Ухвалою суду від 09 серпня 2013 року відкрито провадження в адміністративній справі, яку призначено до розгляду у судовому засіданні.
До суду 13 вересня 2013 року через канцелярію від представника позивача надійшла письмова заява про зміну позовних вимог, а саме про визнання відповідачем у справі Міністерства доходів і зборів України (також далі - відповідач), а також про визнання протиправними дій відповідача щодо відмови у реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування та зобов’язання відповідача визнати їх зареєстрованими відповідно до ст. 201 ПК України та внести їх до Єдиного реєстру податкових накладних. Вказану заяву судом, згідно з ч. 1 ст. 137 Кодексу адміністративного судочинства України (також далі - КАС України), прийнято до розгляду та долучено до матеріалів справи для врахування при прийнятті у справі судового рішення по суті.
У зв’язку з відмовою позивача від будь-яких вимог до відповідача-1, у судовому засіданні 16 вересня 2013 року судом виключено державну податкову інспекцію у Святошинському районі із числа осіб, які беруть участь у справі.
У ході судового розгляду справи представник позивача підтримала позов та просила задовольнити його повністю.
Представник відповідача у судові засідання не прибув, хоча про дати, час та місце судового розгляду справи відповідач повідомлений належним чином, заява про розгляд справи за відсутності його представника до суду не надійшла.
Враховуючи викладене та зважаючи на достатність наявних у матеріалах справи доказів для розгляду та вирішення справи по суті, у судовому засіданні 09 жовтня 2013 року судом, відповідно до ч.ч. 4, 6 ст. 128 КАС України, прийнято рішення про подальший розгляд та вирішення справи у порядку письмового провадження.
До суду 06 листопада 2013 року через канцелярію від представника відповідача надійшли письмові заперечення проти позову, які судом долучено до матеріалів справи для врахування при прийнятті у справі судового рішення по суті.
Оцінивши докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх всебічному, повному та об’єктивному дослідженні, суд -
ВСТАНОВИВ:
Між позивачем та ДПІ у Святошинському районі 29 квітня 2010 року укладено договір № 2652/28-324 про визнання електронних документів, предметом якого є визнання як оригіналів податкових документів (податкової звітності, реєстрів отриманих та виданих податкових накладних з податку на додану вартість та інших звітних податкових документів), поданих позивачем до ДПІ у Святошинському в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису засобами телекомунікаційного зв’язку або на електронних носіях.
На підставі вказаного договору, позивачем подано до ДПІ у Святошинському районі за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку податкові накладні та додатки в електронному вигляді з метою реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних, які, однак, не прийнято та не зареєстровано.
Суд погоджується з доводами представників позивача щодо наявності підстав для визнання протиправними дій відповідача, виходячи з оцінки наявних у матеріалах справи доказів та аналізу наступних положень і обставин.
Так, згідно з підпунктами 201.1, 201.6, 201.10 ст. 201 ПК України, платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну, складену за вибором покупця (отримувача) в один з таких способів: а) у паперовому вигляді; б) в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та умови реєстрації податкової накладної у Єдиному реєстрі податкових накладних. У такому разі складання податкової накладної у паперовому вигляді не є обов'язковим.
У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити: а) порядковий номер податкової накладної; б) дата виписування податкової накладної; в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг; г) податковий номер платника податку (продавця та покупця); ґ) місцезнаходження юридичної особи - продавця або податкова адреса фізичної особи - продавця, зареєстрованої як платник податку; д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг; е) опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг; є) ціна постачання без урахування податку; ж) ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні; з) загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку; и) вид цивільно-правового договору; і) код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України); ї) номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України.
Податкова накладна є податковим документом і одночасно відображається у податкових зобов'язаннях і реєстрі виданих податкових накладних продавця та реєстрі отриманих податкових накладних покупця.
Контролюючі органи за даними реєстрів виданих та отриманих податкових накладних, наданих в електронному вигляді, повідомляють платника податку про наявність у такому реєстрі розбіжностей з даними контрагентів. При цьому платник податку протягом 10 днів після отримання такого повідомлення має право уточнити податкові зобов'язання без застосування штрафних санкцій, передбачених розділом II цього Кодексу.
Податкова накладна видається платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, на вимогу покупця та є підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
При здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний надати покупцю податкову накладну та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.
Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.
Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не пізніше п'ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання.
Тобто, як вбачається з викладених положень, реєстрація податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних є обов’язком постачальника товарів чи послуг.
При цьому, такому обов’язку кореспондує обов’язок органу центральної виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, прийняти та зареєструвати надані платником податків податкові накладні у Єдиному реєстрі податкових накладних.
Відмовити у прийнятті для реєстрації наданих платником податків податкових накладних вказаний орган може тільки у разі, якщо надані податкові накладні та/або розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, встановлених п. 201.1 ст. 201 та/або п. 192.1 ст. 192 ПК України.
Відповідно до п. 1 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1246, подання податкової накладної та/або розрахунку коригування Державній податковій службі в електронній формі здійснюється відповідно до Порядку підготовки і подання податкових документів в електронній формі засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженого Державною податковою службою.
Згідно з п. 1 розділу ІІ Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом Державної податкової адміністрації України від 10 квітня 2008 року № 233, платник податків здійснює формування та подання податкових документів в електронному вигляді відповідно до законодавства із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення формування податкових документів, засобу КЗІ, керуючись цією Інструкцією та договором.
Тобто, для забезпечення електронної подачі податкових документів від платника податків вимагається укладення договору з контролюючим органом за місцем реєстрації платника податків.
У ході розгляду справи судом з’ясовано, що позивач, діючи на підставі вище вказаного договору, подав відповідачу засобами телекомунікаційного зв’язку податкові накладні та розрахунки коригування в електронному вигляді для їх реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних.
З наявних у матеріалах справи копій квитанцій № 1 вбачається, що податкові документи не прийняті для реєстрації у зв’язку з тим, що місцезнаходження юридичної особи - позивача, зазначене у таких документах, не відповідає інформації, яка міститься у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (також далі - ЄДР), а також у зв’язку з тим, установу, тобто позивача, закрито із 08 липня 2013 року.
Однак, викладені обставини не відповідають дійсності, оскільки як вбачається з витягів з ЄДР та інших реєстраційних документів позивача, які містяться у матеріалах справи, місцезнаходженням позивача є: 03179, м. Київ, Святошинський район, вул. Михайла Котельникова, 51.
У податкових накладних та розрахунках коригування, які подавались позивачем для реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних, також зазначена вказана адреса.
Факт того, що у базі даних АІС ОР обласного рівня відповідача зазначена вище вказана адреса позивача, підтверджується листом Державної податкової служби у місті Києві від 29 травня 2013 року № 525/10/18-7-16.
Відповідно до п. 45.2 ст. 45 ПК України, податковою адресою юридичної особи (відокремленого підрозділу юридичної особи) є місцезнаходження такої юридичної особи, відомості про що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
Згідно з ч. 1 ст. 1 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", місцезнаходження юридичної особи - адреса органу або особи, які відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступають від її імені.
Крім того, під час розгляду справи судом з’ясовано, що позивач не перебуває у процесі припинення та не припинений.
Таким чином, проаналізувавши викладені положення та обставини, суд прийшов до висновку про безпідставне неприйняття відповідачем для реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування.
Стосовно вимоги позивача про зобов’язання відповідача визнати податкові накладні та розрахунки коригування зареєстрованими відповідно до ст. 201 ПК України та внести їх до Єдиного реєстру податкових накладних суд зазначає наступне.
У листі Вищого адміністративного суду України від 24 жовтня 2013 року № 1486/12/13-13 зазначено, зокрема, що резолютивна частина постанови адміністративного суду про задоволення позовних вимог у справі, предметом оскарження у якій є протиправність неприйняття податкової накладної для реєстрації, з урахуванням вимог п. 1 ч. 2 ст. 162 КАС України повинна містити висновок про визнання протиправним неприйняття податкової накладної для реєстрації, а також зазначення того, що податкову накладну потрібно вважати прийнятою та зареєстрованою протягом операційного дня, коли її було надіслано платником податку (із зазначенням дати).
Застереження щодо конкретної дати, з якої податкова накладна є прийнятою та зареєстрованою у Єдиному реєстрі податкових накладних, поряд із визнанням протиправним власне неприйняття податкової накладної для реєстрації, є правомірним з огляду на приписи абзацу 10 ч. 2 ст. 162 КАС України. Зазначена норма надає право суду прийняти іншу постанову, яка б гарантувала дотримання і захист прав позивача. Отже, незалежно від того, чи містить вимога позивача прохання щодо визначення дати, з якої податкова накладна є прийнятою та зареєстрованою у Єдиному реєстрі податкових накладних, суд з метою захисту прав позивача повинен вказати відповідну дату у резолютивній частини постанови.
Вимоги про зобов’язання податкового органу прийняти податкову накладну, визнання протиправними рішення, дії, бездіяльності податкового органу, визнання поданої накладної зареєстрованою тощо варто розглядати як вимогу про визнання протиправним неприйняття податкової накладної для реєстрації протягом операційного дня, коли таку накладну надіслано для реєстрації у Єдиному державному реєстрі податкових накладних. Тому суди повинні розглянути питання щодо протиправності неприйняття податкової накладної для реєстрації, незважаючи на те, у якій словесній формі сформульовані позовні вимоги позивача, якщо зі змісту таких вимог вбачається, що вони спрямовані на відновлення прав платника податків, порушених внаслідок такого неприйняття.
У зв’язку з цим у суду немає підстав для відмови у позові платнику податку або відмови у відкритті провадження (закриття провадження) у разі, якщо таким платником інакше сформульовано позовні вимоги, фактичним предметом яких є протиправність неприйняття податкової накладної для реєстрації у Єдиному державному реєстрі податкових накладних.
Відповідно до ч. 1 ст. 11, ч. 1 ст. 69, ч.ч. 1, 2 ст. 71 КАС України, розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.
Кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст. 72 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
На підставі викладених положень та обставин, суд прийшов до висновку, що позов товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Укрбудмонтаж" до Міністерства доходів і зборів України про визнання протиправними дій відповідача та зобов’язання його вчинити певні дії є обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню повністю.
Згідно з ч. 1 ст. 94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова чи службова особа).
Керуючись ст.ст. 7-11, 24, 25, 69-71, 86, 128, 158-163, 167 КАС України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. Позов задовольнити повністю.
2. Визнати протиправними дії Міністерства доходів і зборів України щодо неприйняття для реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних поданих товариством з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Укрбудмонтаж" податкових накладних від 30 квітня 2013 року № 31, 02 липня 2013 року № 1, від 03 липня 2013 року № 3, від 04 липня 2013 року № 4 і № 5, від 05 липня 2013 року № 6, від 09 липня 2013 року № 7 і № 8, від 10 липня 2013 року № 9, від 12 липня 2013 року № 10, від 16 липня 2013 року № 12 і № 13, від 18 липня 2013 року № 14, № 15, № 16 і № 17, від 19 липня 2013 року № 18 і № 19, від 22 липня 2013 року № 20, від 23 липня 2013 року № 21, № 22 і № 23, від 24 липня 2013 року № 24, № 25, № 26 і № 27, від 26 липня 2013 року № 28, № 29 і № 31, від 29 липня 2013 року № 34 і № 35, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 24 квітня 2013 року № 1 до податкової накладної від 12 березня 2013 року № 7, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 01 липня 2013 року № 1 до податкової накладної від 22 травня 2013 року № 9, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 2 до податкової накладної від 03 липня 2013 року № 3, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 3 до податкової накладної від 11 червня 2013 року № 10, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 4 до податкової накладної від 27 червня 2013 року № 23, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 5 до податкової накладної від 20 червня 2013 року № 19, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 6 до податкової накладної від 18 червня 2013 року № 15, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 7 до податкової накладної від 13 червня 2013 року № 12, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 8 до податкової накладної від 12 червня 2013 року № 11, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 9 до податкової накладної від 10 червня 2013 року № 8, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 10 до податкової накладної від 11 червня 2013 року № 10, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 11 до податкової накладної від 10 червня 2013 року № 8, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 12 до податкової накладної від 07 червня 2013 року № 5, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 13 до податкової накладної від 12 березня 2013 року № 7, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 14 до податкової накладної від 07 березня 2013 року № 6, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 15 до податкової накладної від 06 березня 2013 року № 5, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 16 до податкової накладної від 06 березня 2013 року № 4, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 17 до податкової накладної від 05 березня 2013 року № 3, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 18 до податкової накладної від 04 березня 2013 року № 2, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 19 липня 2013 року № 19 до податкової накладної від 11 червня 2013 року № 10, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 19 липня 2013 року № 20 до податкової накладної від 07 червня 2013 року № 6.
2. Податкові накладні від 30 квітня 2013 року № 31, 02 липня 2013 року № 1, від 03 липня 2013 року № 3, від 04 липня 2013 року № 4 і № 5, від 05 липня 2013 року № 6, від 09 липня 2013 року № 7 і № 8, від 10 липня 2013 року № 9, від 12 липня 2013 року № 10, від 16 липня 2013 року № 12 і № 13, від 18 липня 2013 року № 14, № 15, № 16 і № 17, від 19 липня 2013 року № 18 і № 19, від 22 липня 2013 року № 20, від 23 липня 2013 року № 21, № 22 і № 23, від 24 липня 2013 року № 24, № 25, № 26 і № 27, від 26 липня 2013 року № 28, № 29 і № 31, від 29 липня 2013 року № 34 і № 35, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 24 квітня 2013 року № 1 до податкової накладної від 12 березня 2013 року № 7, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 01 липня 2013 року № 1 до податкової накладної від 22 травня 2013 року № 9, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 2 до податкової накладної від 03 липня 2013 року № 3, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 3 до податкової накладної від 11 червня 2013 року № 10, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 4 до податкової накладної від 27 червня 2013 року № 23, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 5 до податкової накладної від 20 червня 2013 року № 19, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 6 до податкової накладної від 18 червня 2013 року № 15, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 7 до податкової накладної від 13 червня 2013 року № 12, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 8 до податкової накладної від 12 червня 2013 року № 11, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 16 липня 2013 року № 9 до податкової накладної від 10 червня 2013 року № 8, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 10 до податкової накладної від 11 червня 2013 року № 10, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 11 до податкової накладної від 10 червня 2013 року № 8, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 12 до податкової накладної від 07 червня 2013 року № 5, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 13 до податкової накладної від 12 березня 2013 року № 7, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 14 до податкової накладної від 07 березня 2013 року № 6, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 15 до податкової накладної від 06 березня 2013 року № 5, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 16 до податкової накладної від 06 березня 2013 року № 4, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 17 до податкової накладної від 05 березня 2013 року № 3, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 18 липня 2013 року № 18 до податкової накладної від 04 березня 2013 року № 2, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 19 липня 2013 року № 19 до податкової накладної від 11 червня 2013 року № 10, розрахунок коригування кількісних і вартісних показників від 19 липня 2013 року № 20 до податкової накладної від 07 червня 2013 року № 6, вважати прийнятими та зареєстрованими протягом операційного дня, коли їх надіслано товариством з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Укрбудмонтаж" до Міністерства доходів і зборів України.
3. Присудити на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Укрбудмонтаж" (ідентифікаційний код 34482827) здійснений ним судовий збір у розмірі 68,82 грн. (Шістдесят вісім гривень вісімдесят дві копійки) із Державного бюджету України.
Копії постанови у повному обсязі направити (вручити) сторонам (їх уповноваженим представникам) у порядку та строки, встановлені ст. 167 КАС України.
Згідно зі ст.ст. 185, 186 КАС України, постанова може бути оскаржена шляхом подання до Київського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд міста Києва апеляційної скарги протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Київського апеляційного адміністративного суду.
Відповідно до ст. 254 КАС України, постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Головуючий суддя В.М. Данилишин
Суддя І.А. Качур
Суддя В.І. Келеберда