Ухвала суду № 33031324, 15.08.2013, Господарський суд Херсонської області

Дата ухвалення
15.08.2013
Номер справи
5024/1035/2012
Номер документу
33031324
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

тел. /0552/ 49-31-78, 42-06-22, 32-11-36

_________________

УХВАЛА

"15" серпня 2013 р. Справа № 5024/1035/2012

Господарський суд Херсонської області у складі судді Пінтеліна Т.Г. при секретарі Чернявській О.П., розглянувши справу порушену

за заявою: Публічного акціонерного товариства "СЕБ Банк" в особі Центрального відділення ПАТ "СЕБ Банк" у місті Херсоні

до: Товариства з обмеженою відповідальністю "СТРАФОР" місцезнаходження: вул. Домобудівна, буд.11, м. Херсон, ЄДРПОУ 35468997

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора: - Булига І.М. дов. № 27 від 03.06.2013 року - ТОВ "СКАЙ КЕПІТАЛ";

- Єрашов І.Є. дов. № 14661/9/10-105 від 29.12.2013 року - ДПІ у м. Херсоні

від боржника - ліквідатор арбітражний керуючий Кирилін М.В.

в с т а н о в и в:

Постановою від 24.01.2013р. суд визнав Товариство з обмеженою відповідальністю "СТРАФОР" банкрутом та відкрив щодо нього ліквідаційну процедуру. Пунктом 3 постанови ліквідатором банкрута за пропозицією ініціюючого кредитора суд призначив арбітражного керуючого Кириліна Михайла Володимировича та зобов'язав його здійснити повноваження ліквідатора згідно ст.ст. 25 - 34 Закону, щомісяця надавати повні звіти суду та кредиторам, після закінчення ліквідаційної процедури подати суду звіт та ліквідаційний баланс боржника згідно ст. 32 Закону.

До суду надійшов звіт ліквідатора з клопотанням затвердити наданий звіт та припинити провадження у справі.

Для розгляду звіту та ліквідаційного балансу в порядку статті 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" з метою затвердження звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу боржника, прийняття рішення про ліквідацію підприємства - боржника і припинення провадження у справі призначено судове засідання.

Сторони належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, ухвала про призначення засідання направлена сторонам рекомендованою поштою.

Відповідно до наданого звіту ліквідатором проведено наступну роботу.

На виконання вимог постанови суду розмішено оголошення в газеті "Голос України" від 15.02.2013р. № 31(5531) про визнання ТОВ "СТРАФОР" банкрутом для виявлення можливих кредиторів.

На адресу ліквідатора надійшла кредиторська заява від ДПІ у м. Херсоні, вимоги податкової розглянуті ліквідатором та включені до реєстру вимог кредиторів відповідно до встановленої черговості.

Для виявлення активів зареєстрованих за банкрутом ліквідатором направлені запити до Херсонського ДБТІ та Одеського міського БТІ про зареєстроване за боржником нерухоме майно, до Управління ДАІ УМВС України у Херсонській області та Управління ДАІ УМВС України в Одеській області про наявність зареєстрованого за Боржником автотранспорту, до інспекції Держтехнагляду Херсонської ОДА та Інспекції Держтехнагляду Одеської ОДА про наявність зареєстрованої за Боржником сільськогосподарської та іншої техніки.

На адресу інспекції державного архітектурно - будівельного контролю у Херсонській області направлено запит про видані Боржнику дозволі на виконання будівельних робіт.

На адреси Управління Держкомзему у м. Херсоні Херсонської області та ГУ Держземагенства в Одеській області направлено запит про земельні ділянки які виділені у користування або знаходяться у власності Боржника.

Направлено запит до Державної адміністрації України морського та річкового транспорту направлено запит про зареєстровані за Боржником плавзасоби.

Ліквідатором направлено до колишнього директора - Мацуєва Вадима Миколайовича лист з вимогою про передачу ліквідатору документів фінансово-господарської діяльності, печатки і штампу, матеріальних та інших цінностей ТОВ «Страфор». Документи ліквідатора не передавались

Оскільки бездіяльність колишнього директора ТОВ «Страфор» перешкоджала виконанню ліквідатором його функцій та є невиконанням рішення суду, ліквідатор був вимушений звернутися до Управління міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області із заявою про притягнення до адміністративної відповідальності колишнього керівника підприємства за ознаками, передбаченими ст.166-16 Кодексу України про адміністративні правопорушення та до його кримінальної відповідальності за ознаками, передбаченими ч.2 ст.382 Кримінального кодексу України. Станом на 17.07.2013 будь-якої інформації з Управління міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області ліквідатору не надходила.

Протягом ліквідаційної процедури дебіторську заборгованість не виявлено.

Встановлено що земельних ділянок на праві власності (користування) за ТОВ «Страфор» у Херсонській та Одеській області немає. Дозволів на ведення будівельних робіт Інспекціями ДАБК у Херсонській області не видавалося. Прав власності на автомототранспорт, об'єкти нерухомого майна та плавзасоби не зареєстровано.

З матеріалів справи та звіту ліквідатора вбачається, що ліквідатором проведено у встановленому Законом порядку ліквідаційну процедуру банкрута, в ході якої ліквідаційну масу банкрута не виявлено. Розрахунки з кредиторами не проводились у зв'язку з відсутністю майнових активів зареєстрованих за ТОВ "Страфор".

Враховуючи вищенаведене, ліквідатором банкрута були вжиті всі можливі заходи по виявленню майна банкрута та вірогідних кредиторів.

Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів може винести ухвалу про затвердження звіту та ліквідаційного балансу.

Звіт ліквідатора розглянути у судовому засіданні, представники кредиторів підтримали клопотання ліквідатора про затвердження звіту та припинення провадження у справі. Будь - яких скарг на дії чи бездіяльність арбітражного керуючого, чи до проведеної ним робота на адресу суду не надходило.

Ліквідатор зобов'язаний також повідомити державний орган з питань банкрутства про завершення ліквідаційної процедури.

Згідно статті 34 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом ", ліквідатор забезпечує належне оформлення, упорядкування та зберігання всіх, в тому числі фінансово-господарських, документів банкрута протягом ліквідаційної процедури, зобов'язаний забезпечити збереження архівних документів банкрута і за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою нею архівною установою, визначити місце їх подальшого зберігання.

Ліквідатор надав докази завершення ліквідаційної процедури - звіт про виконання повноважень, ліквідаційний баланс боржника, з клопотанням надані документи затвердити, провадження по справі припинити.

У урахуванням думки кредиторів суд приходить до висновку, що звіт ліквідатора підлягає затвердженню, провадження по справі припиненню.

Сторонам повідомлено про час виготовлення повного тексту ухвали та роз'яснено порядок апеляційного оскарження

Враховуючи вищенаведене та керуючись ст.ст.22-34, ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

у х в а л и в:

1.Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "СТРАФОР" місцезнаходження: вул. Домобудівна, буд.11, м. Херсон, ЄДРПОУ 35468997 затвердити.

2.Юридичну особу банкрута - Товариство з обмеженою відповідальністю "СТРАФОР", код ЄДРПОУ №35468997 ліквідувати та виключити з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України.

3. Згідно п.6 ст.31 цього Закону, вимоги не задоволені за відсутністю майна, вважаються погашеними.

4. Провадження у справі припинити.

5. Ухвалу направити: кредитору, ДПІ у м. Херсоні Херсонської області ДПС, державному реєстратору, Відділу з питань банкрутства ГУЮ у Херсонській області, ВДВС Комсомольського РУЮ, ліквідатору Кириліну М.В., Херсонському облстатуправлінню.

Суддя Т.Г. Пінтеліна