ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 116/3911/13-п
Провадження № 3/116/1077/13
09.07.2013 рокум. Сімферополь
Суддя Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим Кулішов А.С., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у відношенні громадянина України ОСОБА_1, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1, працює на посаді керівника СТ «Весна», РНОКПП НОМЕР_1, -
ВСТАНОВИВ:
За даними протоколу про адміністративне правопорушення від 18.06.2013 року № 14/17-1, який складено уповноваженою посадовою особою органу державної податкової служби України, ОСОБА_1 вчинила правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 163-4 ч. 1 КУпАП за наступних обставин.
При проведенні документальної планової виїзної перевірки дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства фізичною особою - підприємцем ОСОБА_1 за перший квартал 2013 року встановлено не нарахування, неутримання і неперерахування податку з доходів фізичних осіб.
ОСОБА_1 у судове засідання не зявилася, про час і місце розгляду справи повідомлявся належним чином, про причини неявки не повідомив, у звязку з чим вважаю за можливе розглянути справу за відсутності правопорушника, що відповідає положенням статті 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, вважаю, що в діях ОСОБА_1 містяться ознаки складу адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 163-4 КУпАП.
Частиною першою статті 163-4 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність за неутримання або неперерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян.
Відповідно до статті 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Пунктом 111.1.2 статті 111 ПК України передбачено, що за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, застосовується адміністративна відповідальність.
Вина ОСОБА_1 в інкримінованому правопорушенні підтверджується наявними доказами адміністративної справи, дослідженими в їх сукупності, у тому числі даними протоколу про адміністративне правопорушення, акту перевірки.
Обставин, що помякшують чи обтяжують відповідальність ОСОБА_1 не встановлено.
Матеріали адміністративної справи не містять відомостей про те, що ОСОБА_1 раніше притягалася до адміністративної відповідальності.
Дотримуючись вимог статті 33 КУпАП, при визначенні ОСОБА_1 виду адміністративного стягнення враховую характер вчиненого ним адміністративного правопорушення, ступень вини правопорушника, особу правопорушника, і, оцінивши всі зібрані у справі докази в їх сукупності, вважаю необхідним призначити ОСОБА_1 адміністративне стягнення, яке буде достатнім та необхідним для запобігання вчинення у подальшому порушень в межах санкції статті 163-4 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ч. 1 ст. 163-4, статтями 283, 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення і притягнути її до адміністративної відповідальності з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51 (пятдесят одна) гривня.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
Штраф сплачувати: номер рахунку 31117149700268, код бюджетної класифікації 21081300, утримувач: УК УТР в Сімферопольському районі, ЕГРПОУ 37978655, БАНК - ГУ ДКСУ в АР Крим м. Сімферополь, МФО 824026.
У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується: подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті КУпАП та зазначеного у постанові про стягнення штрафу; витрати на облік зазначених правопорушень.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора. Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим.
Суддя