Постанова № 31897019, 17.06.2013, Херсонський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
17.06.2013
Номер справи
821/2173/13-а
Номер документу
31897019
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

73027, м. Херсон, вул. Робоча, 66, тел. 48-51-90

____________

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 червня 2013 р. Справа № 821/2173/13-а

Херсонський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Бездрабка О.І., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Каховської об'єднаної державної податкової інспекції Херсонської області Державної податкової служби до Каховського державного агротехнічного коледжу про стягнення податкового боргу,

встановив:

Каховська об'єднана державна податкова інспекція Херсонської області Державної податкової служби (далі - позивач, Каховська ОДПІ) звернулась з адміністративним позовом до Каховського державного агротехнічного коледжу (далі - відповідач, КДАК), у якому просить стягнути з рахунків відповідача у банках, обслуговуючих такого платника податків, та готівкових коштів відповідача в рахунок погашення боргу:

- з податку на доходи фізичних осіб у розмірі 157668,72 грн.;

- по штрафним санкціям за порушення законодавства про патентування, регулювання обігу готівки та застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування у розмірі 2903 грн.;

- зі збору за спеціальне використання води у розмірі 693956,76 грн.

Свої вимоги мотивує тим, що за результатами здійснення фінансово-господарської діяльності відповідач має узгоджене грошове зобов'язання в сумі 854528,48 грн.

Від представника позивача до суду надійшла заява про розгляд справи в порядку письмового провадження, позовні вимоги підтримує в повному обсязі.

Згідно із ч.4 ст.122 КАС України особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності.

Відповідач явку свого представника в судове засідання не забезпечив, надав до суду заперечення, в яких стягнення податкового боргу визнає частково, а саме щодо сплати податку з доходів фізичних осіб в сумі 7089,32 грн. та штрафних санкцій за порушення законодавства про патентування, регулювання обігу готівки та застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування у розмірі 2903 грн. В решті сум заборгованість не визнає і стверджує, що позивачем не вірно нараховано пеню.

Згідно заперечень відповідача його фінансування здійснюється за рахунок коштів державного бюджету України, а тому сплачує свої податкові зобов'язання в межах фінансування. Вважає, що позивачем невірно нараховано пеню за несвоєчасне перерахування утриманих сум по податку на доходи фізичних осіб в розмірі 766,75 грн. та 147661 грн. Крім того, збір за спеціальне використання водних ресурсів КДЕК не має сплачувати, оскільки є державною установою та воду використовує у власних потребах. Просив відмовити в цій частині позовних вимог.

Пунктом 4 статті 128 КАС України передбачено, що у разі неприбуття відповідача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин розгляд справи може не відкладатися і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів.

Згідно із п.6 ст.128 КАС України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Дослідивши наявні у справі докази, суд прийшов до висновку про обґрунтованість позовних вимог виходячи з наступного.

Каховський державний агротехнічний коледж зареєстровано Каховською районною державною адміністрацією Херсонської області 15.07.1998 р., взято на облік у Каховській ОДПІ 21.03.1996 р. за № 475-Ю.

У період з 29.10.2012 р. по 16.11.2012 р. посадовими особами Каховської ОДПІ Херсонської області ДПС проведено документальну позапланову виїзну перевірку Каховського державного агротехнічного коледжу з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.10.2009 р. по 30.09.2012 р.

За результатами перевірки складено акт від 23.11.2012 р. № 490/22/05453568 "Про результати планової виїзної перевірки Каховського державного агротехнічного коледжу, код за ЄДР 05453568 з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.10.2009 р. по 30.09.2012 р., валютного та іншого законодавства за період з 01.10.2009 р. по 30.09.2012 р.", в якому зафіксовано наступні порушення:

1. пп.4.1.1 п.4.1 ст.4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" та п.54.1 ст.54, п.326,13 ст.326 Податкового кодексу України, в результаті чого за період з 01.10.2009 р. по 30.09.2012 р. не нараховано податкове зобов'язання зі збору за спеціальне використання водних ресурсів всього в сумі 552638,17 грн., в тому числі за 2010 рік в сумі 75741,20 грн., за 2011 рік - 175808,67 грн., за 9 місяців 2012 року - 301088,30 грн.;

2. на порушення пп. "б" пп.9.10.1 та пп. "б" пп.9.10.2 п.9.10 ст.9, пп."г" пп.4.2.9 та останнього абзацу пп. "е" пп.4.2.9, пп.4.2.15 п.4.2 ст.4 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб", в порушення пп. "г" пп.164.2.18 та пп. "е" пп.164.2.18, пп.164.2.19 п.164.2 ст.164 Податкового кодексу України КДАК занижено податок з доходів фізичних осіб у перевіряємому періоді на суму 7089,32 грн., в тому числі: на 3152,77 грн. у 2010 році; на 1855,47 грн. у 2011 році; на 2081,08 грн. у 2012 році.

3. В порушення вимог ст.17 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" та пп.168.1.2 п.168.1 ст.168 Податкового кодексу України підприємством несвоєчасно перераховувались в бюджет утримані суми податку з доходів фізичних осіб;

4. у порушення пп.3.2.1 п.3.2 та п.3.3 розділу 3 Наказу ДПА України від 29.09.2003 р. № 451 "Про затвердження форми податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (Ф. №1ДФ) та в порушення п.51.1 ст.51 Податкового кодексу України, Порядку заповнення та подання податковими агентами податкового розрахунку сум доходу нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (Ф. №1ДФ) підприємством допущено невідображення даних про фактично проведені виплати фізичним особам у 2011-2012 роках у поданих за формою 1 ДФ розрахунках.

5. В порушення п.3.1 Постанови № 637 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.2004 р. № 637 КДАК затверджено та прийнято до обліку авансові звіти, відповідно до яких документально не підтверджено факт сплати готівкових коштів на суму 2903 грн.

На підставі акта перевірки від 23.11.2012 р. № 490/22/05453568 відповідачем винесено податкові повідомлення-рішення від 06.12.2012 р.:

- № 0000372200 про застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про патентування, регулювання обігу готівки та застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування у сумі 2903 грн.;

- № 0000382200 про збільшення суми грошового зобов'язання за платежем: збір за спеціальне використання води на 690797,71 грн.;

- № 0000941702 про збільшення суми грошового зобов'язання по податку з доходів фізичних осіб на 9240,97 грн., з яких за основним платежем на 7089,32 грн., за штрафними (фінансовими) санкціями на 2151,65 грн.

Щодо позовних вимог Каховської ОДПІ про стягнення заборгованості по податку з доходів фізичних осіб.

Відповідно до п.18.1 ст.18 Податкового кодексу України податковим агентом визнається особа, на яку цим Кодексом покладається обов'язок з обчислення, утримання з доходів, що нараховуються (виплачуються, надаються) платнику, та перерахування податків до відповідного бюджету від імені та за рахунок коштів платника податків.

Положеннями п.51.1 ст.51 Податкового кодексу України передбачено, що податковий агент зобов'язаний подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, а також сум нарахованого та утриманого з них податку органу державної податкової служби за місцем свого обліку.

Як вбачається із заперечення відповідача Каховський державний агротехнічний коледж визнає суму основного платежу по податку з доходів фізичних осіб у розмірі 7089,32 грн.

Статтею 111 Податкового кодексу України визначено, що за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, застосовуються такі види юридичної відповідальності: фінансова; адміністративна; кримінальна.

Фінансова відповідальність за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства встановлюється та застосовується згідно з цим Кодексом та іншими законами. Фінансова відповідальність застосовується у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені.

Відповідно до пп.14.1.265 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

За порушення норм податкового законодавства, яке виразилось у заниження КДАК податку з доходів фізичних осіб у перевіряємому періоді на суму 7089,32 грн. Каховською ОДПІ застосовано до порушника штрафні (фінансові) санкцій в розмірі 2151,65 грн.

Згідно із п.109.2 ст.109 Податкового кодексу України вчинення платниками податків, їх посадовими особами та посадовими особами контролюючих органів порушень законів з питань оподаткування та порушень вимог, встановлених іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, тягне за собою відповідальність, передбачену цим Кодексом та іншими законами України.

Оскільки відповідач визнав порушення податкового законодавства, не оскаржував суму штрафних (фінансових) санкцій у порядку, визначеному Податковим кодексом України, суд приходить до висновку про стягнення з КДАК штрафної санкції у сумі 2151,65 грн.

Положеннями п.31.1 ст.31 Податкового кодексу України визначено, що строком сплати податку та збору визнається період, що розпочинається з моменту виникнення податкового обов'язку платника податку із сплати конкретного виду податку і завершується останнім днем строку, протягом якого такий податок чи збір повинен бути сплачений у порядку, визначеному податковим законодавством. Податок чи збір, що не був сплачений у визначений строк, вважається не сплаченим своєчасно.

Момент виникнення податкового обов'язку платника податків, у тому числі податкового агента, визначається календарною датою.

Стаття 32 Податкового кодексу України передбачає, що зміна строку сплати податку здійснюється у формі, зокрема: відстрочки; розстрочки. Зміна строку сплати податку не скасовує діючого і не створює нового податкового обов'язку.

Підпунктом 14.1.162 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України визначено, що пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахованих на суми грошових зобов'язань, не сплачених у встановлені законодавством строки.

Відповідно до пп.129.1.1 п.129.1 ст.129 Податкового кодексу України після закінчення встановлених цим Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

Нарахування пені розпочинається при нарахуванні суми грошового зобов'язання контролюючими органами - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного у податковому повідомленні-рішенні згідно із цим Кодексом.

Судом встановлено, що податкове повідомлення-рішення від 06.12.2012 р. № 0000941702 про збільшення суми грошового зобов'язання по податку з доходів фізичних осіб на 9240,97 грн., з яких за основним платежем на 7089,32 грн., за штрафними (фінансовими) санкціями на 2151,65 грн., відповідачем отримано 08.12.2012 р., про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення. КДАК не скористався своїм правом на оскарженням податкового повідомлення-рішення у адміністративному чи судовому порядку, а тому граничним строком сплати грошового зобов'язання є 18.12.2012 р. Таким чином, Каховською ОДПІ 19.12.2012 р. нараховано пеню за несвоєчасне перерахування утриманих сум по податку на доходи фізичних осіб в розмірі 766,75 грн.

Крім того, за відповідачем станом на 01.10.2009 р. рахувався борг по податку на доходи фізичних осіб у розмірі 635666,04 грн. В подальшому за несвоєчасне перерахування утриманих сум по податку на доходи фізичних осіб позивачем нараховано пеню в розмірі 147661 грн.

Суд не погоджується з твердженнями відповідача про протиправне нарахування пені за несвоєчасне перерахування утриманих сум по податку на доходи фізичних осіб в розмірі 147661 грн. та зазначає, що відповідачем в особі в.о. головного бухгалтера Гладишевої С.І. самостійно надано розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку на доходи фізичних осіб за період з 01.10.2009 р. по 30.09.2012 р., в якому сума нарахованої КДАК пені відповідає сумі, заявленій Каховською ОДПІ до стягнення.

Відповідно до п.57.1 ст.57 Податкового кодексу України податковий агент зобов'язаний сплатити суму податкового зобов'язання (суму нарахованого (утриманого) податку), самостійно визначеного ним з доходу, що виплачується на користь платника податку - фізичної особи та за рахунок такої виплати, у строки, передбачені цим Кодексом.

За даними облікової картки платника податку та довідки Каховської ОДПІ про виникнення заборгованості, наданої позивачем, підприємство має заборгованість у сумі 157668,72 грн., яку відповідачем не сплачено.

Щодо позовних вимог Каховської ОДПІ про стягнення штрафних санкцій у сумі 2903 грн.

За результатами перевірки встановлено порушення п.3.1 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.2004 р. № 637, а саме: КДАК затверджено та прийнято до обліку авансові звіти, відповідно до яких документально не підтверджено факт сплати готівкових коштів на суму 2903 грн.

На підставі акта перевірки позивачем сформовано податкове повідомлення-рішення від 06.12.2012 р. № 0000372200 про застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про патентування, регулювання обігу готівки та застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування у сумі 2903 грн.

Відповідачем вказане рішення отримано 08.12.2012 р. та у адміністративному чи судовому порядку не оскаржено. Крім того, у своїх запереченнях грошове зобов'язання у сумі 2903 грн. КДАК визнано у повному обсязі.

Згідно із положеннями пункту 56.17 статті 56 Податкового кодексу України грошове зобов'язання в сумі 2903 грн. вважається узгодженим.

Положеннями п.57.3 ст.57 Податкового кодексу України визначено, що у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.

Щодо позовних вимог Каховської ОДПІ Херсонської області про стягнення заборгованості по збору за спеціальне використання води.

Перевіркою повноти визначення збору за спеціальне використання водних ресурсів з період з 01.10.2009 р. по 30.09.2012 р. Каховською ОДПІ встановлено заниження на загальну суму 552638,17 грн., в тому числі за 2010 рік в сумі 75741,20 грн., за 2011 рік в сумі 175808,67 грн., за 9 місяців 2012 року в сумі 301088,30 грн.

Вказані висновки податковим органом зроблено у зв'язку із тим, що КДЕК на протязі 2009-2012 років було укладено договори підряду з ПП "Агро-Максі", ФГ "Алтан-Агро", ФОП ОСОБА_3, ФГ "Каховське", ПП ОСОБА_4 Згідно із укладеними договорами відповідач отримував прибуток:

від ФГ "Алтан-Агро" за вирощування сільськогосподарської продукції на земельній ділянці площею 140,1 га в загальній сумі 299095 грн.,

від ПП "Агро-Максі" за вирощування сільськогосподарської продукції на земельній ділянці площею 339,1 га в загальній сумі 251178 грн.,

від ФОП ОСОБА_3 за вирощування сільськогосподарської продукції на земельній ділянці площею 42 га в загальній сумі 27300 грн.,

від ФГ "Каховське" за вирощування сільськогосподарської продукції на земельній ділянці площею 28 га в загальній сумі 39200 грн.,

від ПП ОСОБА_4 за вирощування сільськогосподарської продукції на земельній ділянці площею 97,19 га в загальній сумі 24297 грн.

За усіма договорами підряду полив сільськогосподарської продукції проводився ресурсами та силами агротехнічного коледжу, а замовники проводили оплату послуг.

У зв'язку із тим, що КДАК у своїх розрахунках вказував зменшені суми збору за спеціальне використання водних ресурсів, позивачем було визначено грошове зобов'язання у розмірі 552638,17 грн.

Суд не погоджується з твердженням КДАК про те, що коледж є бюджетною установою, використовує воду у своїх потребах, а тому не має сплачувати збір за спеціальне використання водних ресурсів, з наступних підстав.

Підпунктом 14.1.67 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України визначено, що збір за спеціальне використання води - загальнодержавний збір (застосовується для розділу XVI цього Кодексу), який справляється за спеціальне: а) використання води водних об'єктів; б) використання води, отриманої від інших водокористувачів; в) використання води без її вилучення з водних об'єктів для потреб гідроенергетики і водного транспорту; г) використання води для потреб рибництва.

Відповідно до п.323.1 ст.323 Податкового кодексу України платниками збору є водокористувачі - суб'єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об'єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

Не є платниками збору водокористувачі, які використовують воду виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення (сукупності людей, які знаходяться на даній території в той чи інший період часу, незалежно від характеру та тривалості проживання, в межах їх житлового фонду та присадибних ділянок), у тому числі для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та платників єдиного податку (п.323.2 ст.323 Податкового кодексу України).

Положеннями п.326.13 ст.326 Податкового кодексу України визначено, що у разі якщо водокористувачі, які повністю утримуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, використовують обсяги води для господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, збір обчислюється на загальних підставах з усього обсягу використаної води з урахуванням обсягу втрат води в їх системах постачання.

Таким чином, суд погоджується з твердженнями позивача про обов'язок КДЕК сплатити збір за спеціальне використання водних ресурсів у сумі 552638,17 грн., оскільки у період з 2009 року по 2012 рік водні ресурси використовувались для отримання прибутку (полив сільськогосподарської продукції під час виконання договорів підряду).

Каховською ОДПІ 06.12.2012 р. сформовано податкове повідомлення-рішення № 0000382200 про збільшення суми грошового зобов'язання за платежем: збір за спеціальне використання води на 690797,71 грн., яке отримано відповідачем 08.12.2012 р.

Крім того, відповідачем до КДЕК до Каховської ОДПІ були подані розрахунки збору за спеціальне водокористування: від 04.02.2013 р. № 9086365041, в якому визначено суму до сплати у розмірі 1980,44 грн. (граничний строк сплати 19.02.2013 р.); від 07.05.2013 р. № 9026039532, в якому визначено суму до сплати у розмірі 1180,12 грн. (термін сплати 20.05.2013 р.).

З урахуванням наявної переплати у сумі 1,51 грн. загальна суму заборгованості по збору за спеціальне використання водних ресурсів складає 693956,76 грн.

Пунктом 46.1. статті 46 Податкового кодексу України визначено, що податкова декларація, розрахунок - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

Відповідно до ст. 203 Податкового кодексу України податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Пункт 203.2 статті 203 Податкового кодексу України визначає, що платник податку зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.

Згідно із ст.36 Податкового кодексу України податковим обов'язком визнається обов'язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи.

Податковий обов'язок виникає у платника за кожним податком та збором.

Суд вважає безпідставними твердження відповідача про відсутність у нього обов'язку сплати збору за спеціальне використання водних ресурсів, оскільки Податковим кодексом України визначено перелік водокористувачів, які на є платниками збору. Судом встановлено, що КДЕК не має ознак водокористувачів, що не сплачують збір.

Положеннями п.14.1.175 ст.14 Податкового кодексу України визначено, що податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Згідно абз.1 п.95.3 ст.95 Податкового кодексу України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Нормами ст.67 Конституції України визначено, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законодавством.

Таким чином, виходячи з системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, суд дійшов висновку, що викладені в позовній заяві доводи позивача є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі.

Керуючись ст.ст.8, 9, 12, 19, 71, 128, 158-163, 167 КАС України, суд -

постановив:

Позов задовольнити.

Стягнути з розрахункових рахунків Каховського державного агротехнічного коледжу (74824, Херсонська область, Каховський район, с.Коробки, вул.Каховська, 30, код ЄДРПОУ 05453568) у банках, що його обслуговують, кошти за рахунок готівки в рахунок погашення податкового боргу:

- до місцевого бюджету с. Коробки (р/р 33216800700203 ГУДКСУ у Херсонській області, ЄДРПОУ 38008980, код платежу 0545368, МФО 852010) по податку на доходи з фізичних осіб у розмірі 157668 (сто п'ятдесят сім тисяч шістсот шістдесят вісім) грн. 72 коп.;

- до державного бюджету (р/р 31117104700199 УДКСУ у Каховському районі Херсонської області, ЄДРПОУ 38008980, код платежу 21080900, МФО 852010) по штрафним санкціям за порушення законодавства про патентування, регулювання обігу готівки та застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування у розмірі 2903 (дві тисячі дев'ятсот три) грн.;

- до місцевого бюджету м. Каховки (р/р 33111357700199 УДКСУ у Каховському районі Херсонської області, ЄДРПОУ 38008980, код платежу 13020100, МФО 852010) по збору за спеціальне використання води в розмірі 693956 (шістсот дев'яносто три тисячі дев'ятсот п'ятдесят шість) грн. 76 коп.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 10-денний строк з дня отримання копії постанови.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлений строк. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Суддя Бездрабко О.І.

кат.