Ухвала суду № 31056504, 25.04.2013, Одеський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
25.04.2013
Номер справи
2-а-6062/10/2170
Номер документу
31056504
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

----------------------

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

25 квітня 2013 р.Справа № 2-а-6062/10/2170

Категорія: 8.1.5 Головуючий в 1 інстанції: Гомельчук С.В.

Колегія суддів Одеського апеляційного адміністративного суду у складі:

Головуючогосудді -Жука С.І. судді - Яковлева Ю.В. судді - Запорожана Д.В.при секретаріПилипчук М.І.

розглянувши в порядку письмового провадження у приміщенні Одеського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою закритого акціонерного товариства "Красень" на постанову Херсонського окружного адміністративного суду від 22 березня 2011 року по справі за позовом державної податкової інспекції у м. Херсоні до закритого акціонерного товариства "Красень" про стягнення податкового боргу, -

встановиЛА:

10 листопада 2010 року, Державна податкова інспекція у м. Херсоні (далі позивач, ДПІ) звернувся до суду з позовом до закритого акціонерного товариства "Красень" (далі відповідач) про стягнення податкового боргу на загальну суму 2068450 грн. 95 коп мотивуючи його тим, що закрите акціонерне товариство "Красень" має заборгованість на загальну суму 2068450 грн. 95 коп., а саме з податку на прибуток приватних підприємств в розмірі 1680054 грн. 57 коп., зі збору за спеціальне водокористування загальнодержавного значення в розмірі 1525 грн. 08 коп., по податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) в розмірі 367304 грн. 16 коп., по миту на товари, що ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності в розмірі 204 грн. 63 коп., по пені за порушення термінів розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності та невиконання зобов'язань та порушення вимог валютного законодавства в розмірі 828 грн. 14 коп., по податку з власників наземних транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (юридичних осіб) в розмірі 482 грн. 61 коп., по земельного податку з юридичних осіб в розмірі 14879 грн., по комунальному податку в розмірі 2634 грн. 19 коп., з інших зборів за забруднення навколишнього природного середовища до Фонду охорони навколишнього природного середовища в розмірі 538 грн. 57 коп. Дані податкові зобов'язання є самостійно визначеними ЗАТ "Красень" у податкових деклараціях та розрахунках, узгодженими платником податку, а тому підлягають стягненню. Крім того, представником ДПІ зазначено, що ухвалою Господарського суду Херсонської області від 21.01.2011 прийнято рішення щодо порушення провадження у справі про банкрутство відповідача. Ухвалою від 14.10.2010 затверджено реєстр кредиторів та визнано конкурсні кредиторські вимоги податкового органу на загальну суму 3099169 грн. 22 коп., які заявлені при порушенні провадження у справі про банкрутство.

Представником позивача надано суду першої інстанції заяву про розгляд справи у порядку письмового провадження.

Відповідач письмових заперечень проти позову не надав, у судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив.

Суд першої інстанції своєю постановою від 22 березня 2011 року позов задовольнив повністю.

Стягнув з закритого акціонерного товариства "Красень" податковий борг в розмірі 2068450 (два мільйони шістдесят вісім тисяч чотириста п'ятдесят) грн. 95 коп., а саме податок на прибуток приватних підприємств в розмірі 1680054 (один мільйон шістсот вісімдесят тисяч п'ятдесят чотири) грн. 57 коп. до державного бюджету; збір за спеціальне водокористування загальнодержавного значення в розмірі 1525 (одна тисяча п'ятсот двадцять п'ять) грн. 08 коп. до державного бюджету; по податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) в розмірі 367304 (триста шістдесят сім тисяч триста чотири) грн. 16 коп. до державного бюджету; мито на товари, що ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності в розмірі 204 (двісті чотири) грн. 63 коп. до державного бюджету; пеня за порушення термінів розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності та невиконання зобов'язань та порушення вимог валютного законодавства в розмірі 828 (вісімсот двадцять вісім) грн. 14 коп. до державного бюджету; податок з власників наземних транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (юридичних осіб) в розмірі 482 (чотириста вісімдесят дві) грн. 61 коп. до місцевого бюджету; земельний податок з юридичних осіб в рорзмірі 14879 (чотирнадцять тисяч вісімсот сімдесят дев'ять) грн. до місцевого бюджету; по комунальному податку в розмірі 2634 (дві тисячі шістсот тридцять чотири) грн. 19 коп. до місцевого бюджету; інші збори за забруднення навколишнього природного середовища до Фонду охорони навколишнього природного середовища в розмірі 538 (п'ятсот тридцять вісім) грн. 57 коп. до місцевого бюджету.

Закрите акціонерне товариство "Красень" не погодившись з постановою суду першої інстанції, подало апеляційну скаргу, в якій просить суд апеляційної інстанції скасувати постанову суду та прийняти нову постанову, якою у задоволенні вимог позивача відмовити.

В обґрунтування вимог апеляційної скарги Закрите акціонерне товариство "Красень" посилається на неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи, невідповідність висновків суду обставинам справи, порушення норм матеріального та процесуального права.

Відповідно до ст. 197 КАС України суд апеляційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на основі наявних у ній доказів, або у разі відсутності клопотань від усіх осіб, які беруть участь у справі, про розгляд справи за їх участю.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали та доводи апеляційної скарги, колегія суддів приходить до висновку, що апеляційну скаргу належить залишити без задоволення з наступних підстав.

Судом першої інстанції встановлено, що закрите акціонерне товариство "Красень" зареєстровано як юридична особа 21.11.1995 Херсонським міськвиконкомом. Відповідач знаходиться на обліку в ДПІ у м. Херсоні з 19.04.1994 № 820.

Податковий борг по податку на прибуток приватних підприємств в розмірі 1680054,57 грн. виник, починаючи з 16.11.2009 за рахунок несплати податкових зобов'язань, що є узгодженими відповідно до наданих до ДПІ уточнюючих розрахунків та декларацій від 16.11.2009 № 247751 на суму 1278670 грн. за основним платежем та 63934 грн. за штрафною санкцією, від 30.11.2009 № 255059 в розмірі 240 грн. за штрафною санкцією, від 09.02.2010 № 316243 на суму 88 грн. - штрафна санкція, від 14.05.2010 № 80538 в розмірі 468934 грн., а також несвоєчасної сплати штрафних санкцій, нарахованих за несвоєчасне подання податкової звітності відповідно до пп.17.1.1 п.17.1 ст.17 Закону України „Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" від 21.12.2000 року № 2181-ІІІ (далі- Закон № 2181-ІІІ) .

21.07.2010 податковим органом була проведена невиїзна документальна перевірка своєчасності подання податкової звітності відповідачем. На підставі проведеної перевірки був складений акт від 21.07.2010 № 3274/15-1/00309967. Перевіркою встановлено порушення відповідачем п.4.1.4, п.п.4.1.7 ст.4 Закону № 2181-ІІІ та п.16.4 ст.16 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств". ЗАТ "Красень" несвоєчасно подано до поштового відділення декларацію з податку на прибуток за І квартал 2010 року. Граничний строк подання - 11.05.2010, дата фактичного подання - 14.05.2010. Відповідно до акту від 21.07.2010 № 1069/15-1/00309967 зафіксовано неявку керівника ЗАТ "Красень" до ДПІ у м. Херсоні для узгодження та підписання акту невиїзної документальної перевірки.

На підставі акту перевірки від 21.07.2010 № 3274/15-1/00309967 позивачем винесено податкове повідомлення-рішення від 06.08.2010 № 0006211501/0 на суму 170 грн., яке відповідно до акту ДПІ від 27.08.2010 № 112/15-1/00309967 розміщено на дошці податкових оголошень, при цьому день розміщення вважається днем його вручення.

Податковою службою нараховано відповідачу згідно з вимогами ст.16 Закону № 2181-ІІІ пеню за несвоєчасну сплату узгоджених податкових зобов'язань в сумі 1754 грн. 16 коп.

Згідно з ухвалою від 21.01.2011 Господарським судом Херсонської області прийнято рішення щодо порушення провадження у справі про банкрутство ЗАТ "Красень", про що зроблено запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців згідно з витягом станом на 04.02.2011. Дану ухвалу зареєстровано відповідно до Наказу ДПА України від 27.12.2006 № 820 "Про затвердження Порядку погашення податкового боргу платників податків щодо яких порушено справу про банкрутство та введено мораторій на задоволення вимог кредиторів" в АІС "Облік податків і платежів" у режимі D.3.1. "ведення справи про визнання банкрутом / реєстрація документів" (далі - АІС). У результаті чого було нараховано пеню на суму несплаченого станом на день внесення ухвали від 21.01.2011 податкового боргу, за період від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, по день винесення такої ухвали включно в сумі 26843 грн. 58 коп.

Отже, податковий борг по податку на прибуток приватних підприємств, з урахуванням переплати в розмірі 37315 грн. 17 коп., відповідно до уточнюючих розрахунків та декларацій на зменшення складає 1680054 грн. 57 коп.

З 19.11.2009 у відповідача утворилася заборгованість зі збору за спеціальне водокористування загальнодержавного значення в розмірі 1525 грн. 08 коп. за рахунок несплати узгоджених податкових зобов'язань відповідно до розрахунків, поданих ЗАТ "Красень" до ДПІ від 19.11.2009 № 244239 на суму 651 грн. 54 коп., 15.01.2010 № 285650 в розмірі 601 грн. 98 коп., 06.05.2010 № 71634 в сумі 225 грн. 60 коп. та пені, нарахованої згідно зі ст.16 Закону України № 2181-ІІІ на суму несплаченого станом на день внесення ухвали від 21.01.2011 податкового боргу, за період від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, по день винесення такої ухвали, зареєстрованої в АІС, включно в сумі 45 грн.96 коп.

Згідно з податковими деклараціями з податку на додану вартість від 20.10.2009 № 224108 в розмірі 1578 грн., 19.11.2009 № 252308 на суму 9 грн.(штрафна санкція), 22.02.2010 № 13955 в сумі 234303 грн., 18.03.2010 № 21201 в розмірі 1558 грн., 20.05.2010 № 87008 на суму 2480 грн., 07.06.2010 № 89260 в розмірі 1140 грн., від 11.08.2010 № 161069 на суму 7195 грн. за основним платежем, 316 грн.(штрафна санкція) задекларована сума податку ЗАТ "Красень" не погашена. За несвоєчасну сплату узгоджених податкових зобов'язань відповідачу нараховано пеню в розмірі 508 грн. 85 коп. Пеня на суму несплаченого станом на день внесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство, зареєстрованої в АІС, податкового боргу, нарахована за період від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, по день винесення такої ухвали включно в сумі 148895 грн. 31 коп. На час розгляду справи заборгованість відповідача з податку на додану вартість із ввезених в Україну товарів (робіт, послуг) відповідно до поданих платником податків декларацій на зменшення від 01.08.2009 № 189402 в розмірі 26548 грн., 01.03.2010 № 53085 на суму 3700 грн., 01.06.2010 № 126149 в сумі 242 грн., 01.08.2010 № 176321 на суму 189 грн. складає 367304 грн. 16 коп.

З 18.03.2010 за рахунок реєстрації в АІС ухвали Господарського суду Херсонської області від 21.01.2011, відповідно до чого була нарахована пеня, передбачена ст.16 Закону № 2181-ІІІ , на суму несплаченого станом на день внесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство ЗАТ "Красень" податкового боргу, за період від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, по день винесення такої ухвали включно в сумі 204 грн. 63 коп. виник податковий борг по миту на товари, що ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності. Станом на 09.11.2010 заборгованість в розмірі 204 грн. 63 коп. залишається не сплаченою.

10.08.2009, на підставі направлення від 30.07.2009 № 1413/22-2, старшим державним податковим ревізором - інспектором управління контролю за фінансовими установами та операціями в сфері ЗЕД Компанець І.О. з відома директора ЗАТ "Красень" Кудрявцевої Л.М., у присутності головного бухгалтера Корницької О.О. було проведено позапланову виїзну перевірку ЗАТ "Красень" з питань дотримання вимог валютного законодавства за зовнішньоекономічними контрактами. У результаті проведеної перевірки був складений акт від 10.08.2009 № 2296/22-2/00309967. Перевіркою встановлено порушення відповідачем ст.1 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" від 23.09.1994 № 185/94-ВР - валютна виручка за експорт послуг у сумі 7968 євро (87551 грн. 59 коп) не надійшла на валютний рахунок ЗАТ "Красень", що призвело до порушення законодавчо встановленого строку (180 календарних днів) та ст.1 Указу Президента України від 18.06.1994 № 319/94 "Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами", а саме декларація про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту країни і знаходяться за її межами, до ДПІ надана 15.04.2009 № 57819, з приховуванням даних щодо заборгованості у сумі 13030 грн. 06 коп. GBP (114696 грн. 11 коп.), що призвело до подання недостовірної інформації.

На підставі акту перевірки від 10.08.2009 № 2296/22-2/00309967 позивачем прийняті рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 17.08.2009 № 0000642200/0 на суму 340 грн., № 0000632200/0 в розмірі 488 грн. 52 коп., які отримані уповноваженою особою відповідача під розписку 17.08.2009 та не оскаржені у встановленому законом порядку. Сума фінансових санкцій не погашена відповідачем протягом тридцятиденного терміну у повному обсязі, а тому з 16.09.2009 виник податковий борг по пені за порушення термінів розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності та невиконання зобов'язань та порушення вимог валютного законодавства в розмірі 828 грн. 14 коп., який залишається не сплаченим ЗАТ "Красень".

Заборгованість відповідача по податку з власників наземних транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (юридичних осіб) виникла за рахунок несплати узгоджених податкових зобов'язань відповідно до наданого розрахунку від 17.02.2009 № 10858 в сумі 1402 грн. ЗАТ "Красень" нараховано пеню на суму несплаченого станом на день внесення ухвали від 21.01.2011 податкового боргу, за період від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, по день винесення такої ухвали включно в сумі 1 грн. 14 коп. згідно з зареєстрованою в АІС ухвалою про порушення провадження у справі про банкрутство. Таким чином, податковий борг по податку з власників наземних транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (юридичних осіб), з урахуванням переплати в розмірі 105 грн. 28 коп. та уточнюючого розрахунку на зменшення від 14.07.2009 № 137611 на суму 815 грн. 25 коп. складає 482 грн. 61 коп.

Відповідачем подано до ДПІ податкові розрахунки земельного податку від 28.01.2009 № 4002, від 01.02.2010 № 5452, тобто податкові зобов'язання за даними розрахунками є узгодженими. Податковий борг по земельному податку з юридичних осіб виник починаючи з 30.09.2009 за рахунок несплати узгоджених податкових зобов'язань згідно з наданими розрахунками по строках сплати: за розрахунком № 4002 - 30.09.2009 на суму 1493 грн. 16 коп., 30.10.2009 на суму 1493 грн. 16 коп., 30.11.2009 на суму 1493 грн. 16 коп., 30.12.2009 на суму 1493 грн. 16 коп., 01.02.2010 на суму 1493 грн. 14 коп.; за розрахунком № 5452 - 02.03.2010, 30.03.2010, 30.04.2010, 30.05.2010, 30.06.2010, 30.07.2010, 30.08.2010, 30.09.2010 на суму 1197 грн. 64 коп. за кожний місяць.

ЗАТ "Красень" за несвоєчасну сплату узгоджених податкових зобов'язань нарахована пеня в розмірі 54 грн. 53 коп. На підставі реєстрації в АІС ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство, нараховано пеню на суму несплаченого станом на день внесення ухвали від 21.01.2011 податкового боргу, за період від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, по день винесення такої ухвали включно в сумі 76 грн. 65 коп. Внаслідок поданого платником податку уточнюючого розрахунку на зменшення від 10.08.2009 № 169093 за строками: 30.09.2009, 30.10.2009, 30.11.2009, 30.12.2009 в розмірі 459 грн.82 коп. за кожний місяць та 01.02.2010 на суму 459 грн. 80 коп. на час розгляду справи несплаченим залишається податковий борг по земельному податку в розмірі 14879 грн.

Комунальний податок визначено згідно з розрахунками від 02.11.2009 № 234225 в розмірі 1519 грн. 80 коп., 15.01.2010 № 285660 на суму 496 грн. 40 коп., 06.05.2010 № 71649 в розмірі 302 грн. 60 коп., 16.07.2010 № 126246 на суму 192 грн. 10 коп. Дані податкові зобов'язання на загальну суму 2510 грн. 90 коп. є узгодженими ЗАТ "Красень", однак відповідач не здійснив внесення до бюджету зазначеної суми. Згідно з реєстрацією в АІС ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відповідачу нараховано пеню на суму несплаченого станом на день внесення ухвали від 21.01.2011 податкового боргу, за період від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, по день винесення такої ухвали включно в сумі 123 грн. 29 коп. На момент пред'явлення позову непогашеною залишилася заборгованість в розмірі 2634 грн. 19 коп., яка виникла з 19.11.2009.

Податкове зобов'язання зі збору за забруднення навколишнього природного середовища до Фонду охорони навколишнього природного середовища в розмірі 532 грн. 14 коп. самостійно визначене та узгоджене ЗАТ "Красень" за податковими розрахунками від 09.11.2009 № 244239 на суму 34 грн. 50 коп., 06.05.2010 № 71620 в розмірі 497 грн. 64 коп. та своєчасно не сплачено. Відповідачу нараховано пеню на суму несплаченого станом на день внесення ухвали від 21.01.2011 податкового боргу, за період від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, по день винесення такої ухвали включно в сумі 6 грн. 43 коп. згідно з зареєстрованою в АІС ухвалою про порушення провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до пп. 2.1.4 п. 2.1, пп.2.2.1.п.2.2, пп. 2.3.1 п. 2.3. ст. 2 Закону Закону України „Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" від 21.12.2000 року № 2181-ІІІ (далі- Закон № 2181-ІІІ, чинний на момент пред'явлення позову) контролюючим органом стосовно сплати податків і зборів є податкові органи, які уповноважені здійснювати заходи з погашення податкового боргу.

Відповідно до п. 11 ст. 11 Закону України "Про державну податкову службу в Україні"(чинна на момент пред'явлення позову) органи державної податкової служби мають право застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми недоїмки, пені у випадках, порядку та розмірах, встановлених законами України.

Згідно з пп.20.1.4., пп. 20.1.28. п.20.1. ст.20 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI ( далі- Податковий кодекс України) органи державної податкової служби мають право: проводити перевірки платників податків в порядку, встановленому цим Кодексом; застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції.

За приписами п.14.1.175.ст.14 Податкового кодексу України податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Відповідно до п."е" п. 176.1 ст. 176 Податкового кодексу України платники податку зобов'язані: своєчасно сплачувати узгоджену суму податкових зобов'язань, а також суму штрафних (фінансових) санкцій, нарахованих органом державної податкової служби, та пені, за винятком суми, що оскаржується в адміністративному або судовому порядку.

Згідно з ч. 3 п.1 ст. 9 Закону України "Про систему оподаткування" ( чинний на момент пред'явлення позову) платник податків зобов'язаний сплачувати належні суми податків та зборів у встановлений законом строк, а відповідно до положень ст.1 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" № 2181-ІІІ податковим боргом визнається податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.

Відповідно до пп. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України № 2181-ІІІ, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації. У разі визначення податкового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах "а" - "в" підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4, платник податків зобов'язаний погасити нараховану суму податкового зобов'язання протягом десяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення, крім випадків коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру апеляційного узгодження.

Пунктом 5.4 ст. 5 Закону України № 2181-ІІІ встановлено, що узгоджена сума податкового зобов'язання, не сплачена платником податків у строки, визначені цією статтею, визнається сумою податкового боргу платника податків.

Доказів сплати ЗАТ "Красень" заборгованості на час розгляду справи до суду не надано.

Нормами ст.67 Конституції України встановлено, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законодавством.

З огляду на вищевикладене, колегія суддів вважає, що суд першої інстанції дійшов правильного висновку, що позовні вимоги державної податкової інспекції у м. Херсоні є обґрунтованими та підлягають задоволенню в повному обсязі.

Розглянувши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, судова колегія вважає, що судом першої інстанції повно і всебічно досліджено обставини справи, надані сторонами докази, правильно визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частиною 1 ст.71 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Відповідно до ч.2 ст.71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 198 КАС України за наслідками розгляду апеляційної скарги на постанову суду першої інстанції суд апеляційної інстанції має право залишити апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду - без змін.

Отже судова колегія вважає, що доводи апеляційної скарги не є істотними і не дають підстав для висновку про неправильне застосування судом першої інстанції норм матеріального чи процесуального права, які призвели або могли призвести до неправильного вирішення справи.

Керуючись ст.ст. 160, 195, 196, 198, 200, 205, 206, КАС України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу скаргою закритого акціонерного товариства "Красень", - залишити без задоволення.

Постанову Херсонського окружного адміністративного суду від 22 березня 2011 року по справі за позовом державної податкової інспекції у м. Херсоні до закритого акціонерного товариства "Красень" про стягнення податкового боргу, - залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили через п'ять днів після направлення їх копій особам, які беруть участь у справі, та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням до Вищого адміністративного суду України в порядку статті 212 КАС України.

Головуючийсуддя С.І. Жук суддя Ю.В. Яковлев суддя Д.В. Запорожан