Постанова № 29548829, 20.02.2013, Донецький апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
20.02.2013
Номер справи
2а/0570/16384/2012
Номер документу
29548829
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Головуючий у 1 інстанції - Шинкарьова І.В.

Суддя-доповідач - Геращенко І.В.

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 лютого 2013 року справа №2а/0570/16384/2012

приміщення суду за адресою: 83017, м. Донецьк, бул. Шевченка, 26

Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого Геращенка І.В.

суддів Губської Л.В., Шишова О.О.

секретар судового засідання Іллінов О.Є.

за участю представників сторін:

від позивача - Беро А.Л. - за довір. № 20 від 01.11.2012 року, Жаркова О.Г. - за довір. № 18 від 01.11.2012 року

від відповідача - не з'явився

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Ворошиловському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби

на постанову Донецького окружного адміністративного суду

від 10.01.2013 року

у справі № 2а/0570/16384/2012

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Візаві Інвест»

до відповідача Державної податкової інспекції у Ворошиловському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби

про визнання недійсним та скасування податкового повідомлення - рішення

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Візаві Інвест» звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з позовною заявою до Державної податкової інспекції у Ворошиловському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби про скасування податкового повідомлення - рішення від 18.09.2012 року № 0002722340 про зменшення суми від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток за 2 квартал 2012 року в розмірі 1566230 грн.

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 10.01.2013 року у справі № 2а/0570/16384/2012 (суддя Шинкарьова І.В.) позовна заява задоволена.

Ухвалюючи рішення суд першої інстанції виходив з того, що оскільки від'ємний фінансовий результат з операцій з цінними паперами у сумі 32651403 грн. виник від операцій, що були здійснені до 2011 року, тому дані повинні відображатись в обліку при визначенні податку на прибуток підприємств за правилами Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств».

Відповідачем подана апеляційна скарга, в якій просить скасувати постанову суду та прийняти нове рішення, яким в задоволені позовної заяви відмовити.

Апеляційну скаргу обґрунтовує невірним застосуванням судом першої інстанції норм процесуального та матеріального права.

Вважає, що постанова суду прийнята при неповному та невсебічному досліджені усіх матеріалів справи, висновки суду не відповідають фактичним обставинам справи.

Зазначає, що під час проведення камеральної перевірки позивача встановлене порушення ним п.п.153.8 ст.153 Податкового кодексу України, внаслідок чого товариством невірно перенесена сума від'ємного фінансоворго результату, який створився станом на 01.01.2012 року, що призвело до завищення збиткового результату від операцій з акціями та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами за 1 півріччя 2012 року на суму 22922322 грн. та до заниження прибутку від операцій з акціями та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами за 1 півріччя 2012 року на суму 1566230 грн.

Наполягає на тому, що облік від'ємного значення фінансового результату від операцій з цінними паперами повинен вестись відповідно до п. 3 підроділу 4 розділу ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України.

В запереченнях на апеляційну скаргу позивач вказав на її безпідставність та зазначив, що висновки камеральної перевірки з питань правомірності визначення фінансового результату від операцій з торгівлі цінними паперами та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами у додатку ЦП до Податкової декларації з податку на прибуток за півріччя 2012 року неправомірні, оскільки, як вважає позивач, п.4 підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу України визначено, що операції з цінними паперами та деривативами, що придбані до набрання чинності розділом III цього Кодексу, відображаються в обліку при визначенні податку на прибуток підприємств за правилами, що діяли на момент придбання таких цінних паперів.

Вказує на те, що від'ємне значення об'єкту оподаткування та від'ємне значення фінансового результату від операцій з цінними паперами не є тотожними та п. 3 підроділу 4 розділу ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України не розповсюджується на порядок обліку від'ємного значення фінансового результату від операцій з цінними паперами.

Враховуючи наведене, вважає, що постанова суду першої інстанції, яка оскаржується, прийнята при повному та всебічному досліджені усіх обставин у справі, висновки суду відповідають фактичним обставинам справи, тому просить залишити постанову суду без змін.

Представники позивача у судовому засіданні проти доводів апеляційної скарги заперечували з підстав, викладених в запереченнях, просили в задоволені апеляційної скарги відмовити та рішення суду першої інстанції залишити без змін.

Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, клопотань про участь у розгляді справи в апеляційної інстанції не заявлено.

Дослідивши матеріали справи, доводи апеляційної скарги та наданих заперечень, заслухавши представників позивача, колегія суддів встановила.

ДПІ у Ворошиловському районі м. Донецька проведена камеральна перевірка ТОВ «Візаві Інвест» з питань правомірності визначення фінансового результату від операцій з цінними паперами та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами у додатку ЦП до податкової декларації з податку на прибуток за півріччя 2012 року, за результатами якої складений акт від 27.08.2012 року № 281/22-2/24068600 (а.с. 8 - 11).

Під час перевірки встановлене порушення товариством вимог п.153.8 ст.153, п.3 розділу 4 Перехідних положень Податкового Кодексу України, внаслідок чого завищена сума від'ємного значення об'єкта оподаткування за півріччя 2012 року на суму 1566230 грн.

Як вбачається з акту перевірки, такий висновок податковим органом зроблений у зв'язку з невірним перенесенням суми від'ємного фінансового результату, який створився станом на 01.01.2012 року, а саме, була завищена сума від'ємного фінансового результату попереднього звітного (податкового періоду) від операцій з акціями та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами, що привело до завищення збитку від операцій з акціями та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами (рядок 1 додатку ЦП за півріччя 2012 року на суму 22922322 грн.) та до заниження прибутку від операцій з акціями та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами (рядок 1 додатку ЦП за півріччя 2012 року на суму 1566230 грн.).

За наслідками перевірки прийняте податкове повідомлення-рішення від 18.09.2012 року № 0002722340 про зменшення суми від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток у розмірі 1566230 грн. (а.с. 19).

Як встановлено судом першої та апеляційної інстанції, підтверджено матеріалами справи та не заперечується сторонами у справі, ТОВ «Візаві Інвест» у розрахунку фінансових результатів від операцій з торгівлі цінними паперами та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами за півріччя 2012 року, додаток ЦП до декларації з податку на прибуток підприємства, у показнику прибуток або збиток від операцій з акціями та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами вказало від'ємне значення фінансового результату у сумі 22922322 грн., яке складається зі збитків звітного періоду в сумі 9729081 грн. та від'ємного фінансового результату попереднього звітного (податкового) періоду в сумі 32651403 грн. (а.с. 22 - 24).

Відповідно до розрахунку фінансових результатів операцій з цінними паперами та деривативами, додаток К3 до рядка 01.4 декларації за 1 квартал 2011 року від'ємний фінансовий результат попереднього звітного року складає 32651403 грн.(а.с. 27).

Між сторонами немає розбіжностей щодо обставин справи, встановлених судом першої та апеляційної інстанції, в апеляційній скарзі позивач вказує на порушення судом першої інстанції норм процесуального та матеріального права, оскільки вважає, що у спірних взаємовідносинах облік від'ємного значення фінансового результату від операцій з цінними паперами повинен вестись відповідно до п. 3 підроділу 4 розділу ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України.

Проаналізувавши матеріали справи, норми законодавства, яке регулює спірні взаємовідносини, колегія суддів вважає апеляційну скаргу такою, що підлягає задоволенню, з наступних підстав.

Відповідно до ст. 2 КАСУ завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку у тому числі органів державної влади. У справах щодо оскарження рішень суди перевіряють чи прийняті вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.

Відповідно до п.п.41.1.1 п.41.1 ст.41 Податкового кодексу України контролюючими органами щодо податків, які справляються до бюджетів та державних цільових фондів, а також стосовно законодавства, контроль за дотриманням якого покладається на органи державної податкової служби, є органи державної податкової служби.

Законом України «Про державну податкову службу в Україні» визначені функції державних податкових інспекцій, у тому числі, щодо забезпечення обліку платників податків, інших платежів, правильність обчислення і своєчасність надходження податків, платежів.

Статтею 61, 62 Податкового кодексу України встановлено, що органи державної податкової служби межах їх повноважень, встановлених цим Кодексом, здійснюють податковий контроль - систему заходів, що вживаються контролюючими органами з метою контролю правильності нарахування, повноти і своєчасності сплати податків і зборів, а також дотримання законодавства з питань регулювання обігу готівки, проведення розрахункових та касових операцій, патентування, ліцензування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, шляхом ведення обліку платників податків; інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності органів державної податкової служби; перевірок та звірок відповідно до вимог цього Кодексу, а також перевірок щодо дотримання законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, у порядку, встановленому законами України, що регулюють відповідну сферу правовідносин.

Таким чином, відповідач у справі - суб'єкт владних повноважень, на якого чинним законодавством покладені владні управлінські функції стосовно контролю у сфері податкових взаємовідносин.

Відповідно до п.75.1 ст. 75 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки. Камеральні та документальні перевірки проводяться органами державної податкової служби в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених цим Кодексом.

Згідно п.п.75.1.1 п.75.1 ст.75 Податкового кодексу України камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні органу державної податкової служби виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків.

Відповідно до п.76.1 ст.76 ПК України камеральна перевірка проводиться посадовими особами органу державної податкової служби без будь-якого спеціального рішення керівника такого органу або направлення на її проведення. Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком. Згода платника податків на перевірку та його присутність під час проведення камеральної перевірки не обов'язкова.

Відповідно до п.200.10 ст.200 Податкового кодексу України протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном отримання податкової декларації, податковий орган проводить камеральну перевірку заявлених у ній даних.

Пунктом 76.2 статті 76 Податкового кодексу України визначено, що порядок оформлення результатів камеральної перевірки здійснюється відповідно до вимог статті 86 цього Кодексу.

Відповідно до п. 86.2 ст. 86 Податкового кодексу України за результатами камеральної перевірки у разі встановлення порушень складається акт у двох примірниках, який підписується посадовими особами такого органу, які проводили перевірку, і після реєстрації в органі державної податкової служби вручається або надсилається для підписання протягом трьох робочих днів платнику податків у порядку, визначеному статтею 42 цього Кодексу.

Згідно п.200.11 ст.200 ПК України за наявності достатніх підстав, які свідчать, що розрахунок суми бюджетного відшкодування було зроблено з порушенням норм податкового законодавства, податковий орган має право провести документальну позапланову виїзну перевірку платника для визначення достовірності нарахування такого бюджетного відшкодування протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном проведення камеральної перевірки.

Тобто, здійснюючи камеральну перевірку даних, задекларованих позивачем у податковій декларації з податку на прибуток, відповідач діяв в межах повноважень, наданих йому чинним законодавством України, яке регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів.

Колегія суддів вважає помилковим висновок суду першої інстанції про неправомірність висновку податкового органу щодо завищення позивачем суми від'ємного значення об'єкта оподаткування за півріччя 2012 року на суму 1566230 грн., з наступних підстав.

Підпунктом 16.1.2 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України на платників податків покладений обов'язок вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів.

Як встановлено судом першої та апеляційної інстанції, підтверджено матеріалами справи та не заперечується сторонами у справі, позивач у розрахунку фінансових результатів від операцій з торгівлі цінними паперами та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами за півріччя 2012 року, додаток ЦП до декларації з податку на прибуток підприємства, у показнику прибуток або збиток від операцій з акціями та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами вказав від'ємне значення фінансового результату у сумі 22922322 грн., яке складається зі збитків звітного періоду в сумі 9729081 грн. та від'ємного фінансового результату попереднього звітного (податкового) періоду в сумі 32651403 грн. (декларація за 1 квартал 2011 року).

Тобто, дійсно від'ємний фінансовий результат з операцій з цінними паперами в сумі 32651403 грн. виник від операцій, що були здійснені до 2011 року.

На ряду з викладеним, як вбачається з матеріалів справи, вівдємний фінансовий результат попереднього звітного періоду складає суму, яка переваищує один млн. грн.

Відповідно до абз. 3 п. 153.8 ст. 153 Податкового кодексу України платник податку веде відокремлений облік фінансових результатів операцій з цінними паперами в розрізі окремих видів цінних паперів та інших, ніж цінні папери, корпоративних прав в тому числі окремий облік операцій з цінними паперами, придбаними під час їх розміщення, повторного продажу емітентом чи в результаті здійснення внеску до статутного капіталу. При цьому облік операцій з акціями ведеться разом з іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами.

Абзацем 4 зазначеної норми визначено, що якщо протягом звітного періоду витрати на придбання кожного з окремих видів цінних паперів, та інших, ніж цінні папери, корпоративних прав, понесені (нараховані) платником податку, перевищують доходи, отримані (нараховані) від продажу (відчуження) цінних паперів або інших, ніж цінні папери, корпоративних прав цього ж виду протягом такого звітного періоду, від'ємний фінансовий результат переноситься на зменшення фінансових результатів від операцій з цінними паперами або іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами цього ж виду наступних звітних періодів у порядку, визначеному статтею 150 цього розділу.

Згідно п. 150.1 ст. 150 Податкового кодексу України якщо результатом розрахунку об'єкта оподаткування платника податку з числа резидентів за підсумками податкового року є від'ємне значення, то сума такого від'ємного значення підлягає включенню до витрат першого календарного кварталу наступного податкового року. Розрахунок об'єкта оподаткування за наслідками півріччя, трьох кварталів та року здійснюється з урахуванням зазначеного від'ємного значення попереднього року у складі витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення.

Особливості спровадження податку на прибуток підприємств визначені п. 3 розділу 4 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, яким визначено, що пункт 150.1 статті 150 Кодексу застосовується у 2012 - 2015 роках таким чином:

якщо результатом розрахунку об'єкта оподаткування платника податку з числа резидентів платників з доходом за 2011 рік 1 мільйон гривень та більше станом на 1 січня 2012 року є від'ємне значення (з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування за 2010 податковий рік), то сума цього значення підлягає включенню до витрат:

звітних (податкових) періодів починаючи з І півріччя і наступних звітних періодів 2012 року у розмірі 25 відсотків суми такого від'ємного значення. У разі якщо 25 відсотків суми від'ємного значення об'єкта оподаткування не погашається протягом цього і за наслідками наступних податкових періодів 2012 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов'язань у наступних податкових періодах.

При цьому платники податку на прибуток ведуть окремий облік показника від'ємного значення об'єкта оподаткування, що склався станом на 1 січня 2012 року та включається до витрат наступних податкових періодів і сум, не погашених протягом 2012 - 2015 років. Таке від'ємне значення погашається в першу чергу. В другу чергу погашається від'ємне значення об'єкта оподаткування, що виникло після 31 грудня 2011 року.

З системного аналізу зазначених норм чинного законодавства вбачається, що у разі коли платнику платника податків рахується дохід за 2011 рік один млн. грн. та більше, правило оподаткування встановлюються п. 3 підр. 4 Перехідних положень Податкового Кодексу Україени.

Такої ж думки підтримується Державна податкова служба України у офіційному листі від 09.08.2012 року № 320/0/71-12/15-1217, згідно якого у податковій декларації з податку на прибуток з операцій з цінними паперами та деривативами у 2012 - 2015 роках починаючи з 1 півріччя 2012 року у платників з доходом за 2011 рік 1 млн грн. та більше, враховується 25 відсотків суми від'ємного фінансового результату операцій з цінними паперами та деривативами, які рахуються станом на 01.06.2012 року у порядку, передбаченому п. 3 п. 4 Розділу ХХ Податкового кодексу України.

Як встановлено судами першої та апеляційної інстанції та не заперечується сторонами у справі, згідно данних декларацій про прибуток позивача за 2-4 квартали 2011 року доходи, що враховуються при визначені об'єкта оподаткування складають 3469420 грн., за 1 квартал 2011 року скоригований валовий дохід складає суму 4303194 грн.

З аналізу зазначених норм Закону вбачається, що платники податків починаючи з 1 півріччя 2012 року до від'ємного фінансового результату попереднього звітного періоду включають 25 відсотків суми такого від'ємного значення.

Враховуючи наведене, суд вважає правомірним висновок відповідача про завищення позивачем у 1 півріччі 2012 року суми від'ємного значення об'єкту оподаткування на суму 1566230 грн.

Суд вважає неправомірним посилання у спірних правовідносинах судом першої інстанції на правомірність застосування позивачем при визначенні суми від'ємного значення фінансового результату операцій з цінними паперами положень ст. 7 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», з наступних підстав.

Дійсно, відповідно до п. 4 розділу 4 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України операції з цінними паперами та деривативами, що придбані до набрання чинності розділом III цього Кодексу, відображаються в обліку при визначенні податку на прибуток підприємств за правилами, що діяли на момент придбання таких цінних паперів.

Оподаткування операцій з цінними паперами та деривативами до набрання чинності Податковим кодексом України регулювалось пунктом 7.6 статті 7 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств».

Згідно п.п. 7.6.1 п. 7.6 ст.7 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» платник податку веде окремий податковий облік фінансових результатів операцій з цінними паперами (у тому числі іпотечними сертифікатами участі, іпотечними сертифікатами з фіксованою дохідністю та сертифікатами фондів операцій з нерухомістю) і деривативами у розрізі окремих видів цінних паперів, а також фондових та товарних деривативів. При цьому облік операцій з акціями ведеться разом з іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами.

Якщо протягом звітного періоду витрати на придбання кожного з окремих видів цінних паперів, а також деривативів, понесені (нараховані) платником податку, перевищують доходи, отримані (нараховані) від продажу (відчуження) цінних паперів або деривативів такого ж виду протягом такого звітного періоду, від'ємний фінансовий результат переноситься на зменшення фінансових результатів від операцій з цінними паперами або деривативами такого ж виду майбутніх звітних періодів у порядку, визначеному статтею 6 цього Закону.

Якщо протягом звітного періоду доходи від продажу кожного з окремих видів цінних паперів, а також деривативів, отримані (нараховані) платником податку, перевищують витрати, понесені (нараховані) платником податку внаслідок придбання цінних паперів або деривативів такого ж виду протягом такого звітного періоду (з урахуванням від'ємного фінансового результату від операцій з цінними паперами чи деривативами такого ж, виду минулих періодів), прибуток включається до складу валових доходів такого платника податку за результатами такого звітного періоду.

Пунктом п. 6.1 статті 6 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» визначено, що якщо об'єкт оподаткування платника податку з числа резидентів за результатами податкового року має від'ємне значення об'єкта оподаткування (з урахуванням суми амортизаційних відрахувань), сума такого від'ємного значення підлягає включенню до складу валових витрат першого календарного кварталу наступного податкового року. Розрахунок об'єкта оподаткування за наслідками півріччя, трьох кварталів та року здійснюється з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування попереднього року у складі валових витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення.

У 2010 році норми цього пункту діють з урахуванням особливостей, встановлених пунктом 22.4 статті 22 цього Закону.

Відповідно до п. 22.4 ст. 22 зазначеного Закону у 2010 році у складі валових витрат платника податку враховується 20 відсотків суми від'ємного значення об'єкта оподаткування з податку на прибуток, яке утворилося станом на 1 січня 2010 року.

У 2011 році сума від'ємного значення, яка відповідно до абзацу першого цього пункту не була врахована у складі валових витрат, та від'ємне значення об'єкта оподаткування, яке виникло у 2010 році, підлягають включенню до складу валових витрат у порядку, встановленому статтею 6 цього Закону, без обмежень, встановлених цим пунктом.

Тобто, у 2010 - 2011 роках Законом України «Про оподаткування прибутку підприємств» також було встановлене обмеження щодо включення від'ємного значення об'єкта оподаткування з податку на прибуток та судом першої інстанції зазначені норми щодо встановлення відповідних обмежень враховані не були.

Суд вважає необгрунтованим посилання позивача на лист Державної податкової адміністрації України від 04.01.2011 року № 23/7/15-0317 «Про відображення від'ємного фінансового результату операцій з цінними паперами та деривативами у 2010 році», оскільки зазначений лист носить роз'яснювальний характер стосовно правил формування валових витрат у 2010 - 2011 році.

Крім того, як зазначалось раніше, правила оподаткування платників податку з доходом за 2011 рік один млн. грн. і більше регулюються п. 3 розділу 4 Перехідних положень Податкового кодексу України та офіційна думка Державної податкової служби України з приводу формування суми від'ємного фінансового результату операцій з цінними паперами та деривативами у податковій декларації з податку на прибуток у 2012 - 2015 роках починаючи з 1 півріччя 2012 року у платників з доходом за 2011 рік 1 млн грн. та більше визначена у листі від 09.08.2012 року № 320/0/71-12/15-1217.

Враховуючи наведене, колегія суддів вважає, що постанова суду першої інстанції прийнята з порушенням норм матеріального права, висновки суду не відповідають фактичним обставинам справи, тому постанова суду підлягає скасуванню з ухваленням нового рішення про відмову в задовлені позовної заяви в повному обсязі.

На підставі викладеного, керуючись Конституцією України, Податковим кодексом України, Законом України «Про державну податкову службу в Україні», ст. 2, ст. 7- 15, ст. 17-20, ст. 69-72, ст. 86, ст. 160, ст. 167,ст. 185, ст. 195, ст. 196, п. 3 ст. 198, п. 1, 3, 4 ч. 1 ст. 202, ч. 2 ст. 205, ст. 207, ст. 211, ст. 212, ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

П О С Т А Н О В И В:

Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Ворошиловському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 10.01.2012 року у справі № 2а-0570/16384/2012 - задовольнити.

Постанову Донецького окружного адміністративного суду від 10.01.2012 року у справі № 2а-0570/16384/2012 за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Візаві Інвест» до Державної податкової інспекції у Ворошиловському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби про скасування податкового повідомлення - рішення від 18.09.2012 року № 0002722340 про зменшення суми від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток за 2 квартал 2012 року в розмірі 1566230 грн. - скасувати.

В задоволені позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Візаві Інвест» до Державної податкової інспекції у Ворошиловському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби про скасування податкового повідомлення - рішення від 18.09.2012 року № 0002722340 про зменшення суми від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток за 2 квартал 2012 року в розмірі 1566230 грн. - відмовити.

Постанова Донецького апеляційного адміністративного суду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків встановлених цим Кодексом, а в разі складення у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі.

У судовому засіданні 20.02.2013 року проголошена вступна та резолютивна частина постанови, повний текст постанови виготовлений 25.02.2013 року.

Головуючий суддя І.В.Геращенко

Судді Л.В.Губська

О.О.Шишов