Ухвала суду № 27489692, 08.11.2012, Львівський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
08.11.2012
Номер справи
2а-1859/09/1370
Номер документу
27489692
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 листопада 2012 р. Справа № 41607/12/9104

Львівський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого-судді: Сапіги В.П.,

суддів: Яворського І.О., Хобор Р.Б.,

розглянувши в порядку письмового провадження в м. Львові апеляційну скаргу Державної податкової інспекції в Галицькому м. Львова на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 03.02.2012 року у справі за позовом Дочірнього підприємства Національної акціонерної компанії "Надра України" "Західукргеологія" до Державної податкової інспекції в Галицькому м. Львова про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень,-

В С Т А Н О В И В:

ДП НАК "Надра України" "Західукргеологія" звернулося в суд з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Галицькому районі м. Львова та просить визнати нечинними податкові повідомлення-рішення від 11.06.2008 року №0001632321/0 та №000162321/0, від 29.08.2008 року №0001632321/1 та №000162321/1, від 07.11.2008 року №0001632321/2 та №000162321/2, від 08.12.2008 року №0001632321/3 та №000162321/3.

В обґрунтування заявлених вимог позивач покликається на те, що за наслідком проведеної виїзної планової перевірки підприємства з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.01.2007 року по 31.12.2007 року податковий орган безпідставно прийшов до висновку про заниження останнім податкових зобов'язань з рентної плати за видобутий природний газ та нафту, оскільки підприємство як власник спеціального дозволу на користування надрами останнього в якості внеску до спільної діяльності згідно договорів простого товариства не передавав; з моменту реєстрації договорів про спільну діяльність у відповідних податкових інспекціях по місцю розташування ліцензійних площ Операторами як учасниками таких договорів нараховувались та сплачувались спірні платежі до Державного бюджету України та за наслідком перевірки таких Договорів не встановлено факту неповноти нарахування чи не сплати спірних платежів до бюджету.

Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 03.02.2012 року позов задоволено з тих підстав, що платником податків по договорах про спільну діяльність були підприємства, які нараховували та сплачували платежі до Державного бюджету України, в тому числі рентні платежі і такі за місцем реєстрації договорів подавали інформацію про видобуток вуглеводневої сировини розрахунки по рентній платі, і відповідно сплачували його.

Не погодившись з постановою суду її оскаржила Державна податкова інспекція в м. Львові (правонаступником якої є спеціалізована Державна податкова інспекція по роботі з великими платниками податків у м. Львові) та вважає, що висновки суду не відповідають обставинам справи, обставини, що мають значення для справи, які суд першої інстанції вважає встановленими, є недоведеними, судом порушено норми матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи.

В апеляційній скарзі вказує на те, що отримання суб'єктами господарювання, які не мають спецдозволу, доступу до надр з метою здійснення діяльності пов'язаної з користування нафтогазоносними надрами є можливим лише у випадку об'єднання майна учасників договору СД, один з яких є власником спецдозволу, у той час як передача прав користування суперечить ст.14 Закону України «Про нафту і газ» від 12.07.2001 року №2665. При цьому суб'єктом, який набуває прав власності на видобуту вуглеводневу сировину, є, згідно із ст.10 Закону України від 12.07.2001 року N 2665, власник спецдозволу, і саме він несе відповідальність за всі дії суб'єктів, які залучаються до користування надрами.

Одночасно апелянт покликається на положення ст. 153 ГК України за якими слідує, що до обов'язків суб'єктів господарювання щодо використання природних ресурсів віднесено своєчасне внесення відповідної плати за використання природних ресурсів та здійснення господарської діяльності без порушення прав інших власників і користувачів природних ресурсів.

Також покликається на п. 7.5 ст. 7 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" від 21.12.2000 року № 2181-Ш за яким переуступка податкових зобов»язань не допускається, оскільки п. 2 Порядку обчислення та внесення до Державного бюджету України рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 року № 256, платниками рентної плати визначено суб'єктів господарювання, які добувають вуглеводневу сировину на підставі спеціальних дозволів на право користування надрами, виданих у встановленому законодавством порядку.

Для визначення результатів господарської діяльності та сплати податку на прибуток підприємств власники спеціальних дозволів на право користування нафтогазоносними надрами повинні відповідно до пп. 5.2.5 п. 5.2 ст. 5 Закону України « Про оподаткування прибутку підприємств» від 18.12.1994 року № 334/94-ВР відносити суми сплачених податків, які обумовлені реалізацією прав користування надрами (платежі за користування надрами, збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, рентна плата), до власних валових витрат.

Тому апелянт просить скасувати постанову суду та прийняти нову за якою відмовити в задоволенні позову.

Відповідно до п.п. 1, 2, ч.1 ст. 197 КАС України, суд вважає за можливе розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, оскільки таке можливе на основі наявних у ній доказів.

Заслухавши суддю-доповідача, розглянувши та обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального і процесуального права, колегія суддів вважає, що апеляційну скаргу необхідно залишити без задоволення з наступних підстав.

Даючи правову оцінку спірним правовідносинам, колегія суддів врахувала наступні обставини справи та норми чинного законодавства.

Стаття 6 Конституції України передбачає, що органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах та відповідно до законів України.

Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Спірні правовідносини, які склались між сторонами, регулюються главою 77 Цивільного кодексу України, Законом України «Про нафту і газ» від 12.07.2001р. №2665, Кодексом України про надра, Законом України «Про оподаткування прибутку підприємств» №334/94 від 28.12.1994р., Порядком обчислення та внесення до Державного бюджету України рентної плати за нафту, природній газ і газовий конденсат, який затверджений Постановою Кабінетом Міністрів України від 22.03.2001р. №256, Порядком ведення податкового обліку результатів спільної діяльності на території України без створення юридичної особи, затвердженого Наказом ДПА України від 30.09.2004р. №571.

Державною податковою інспекцією у Галицькому районі м.Львова на підставі направлень проведено виїзну планову перевірку ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія» з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.01.2007 року по 31.12.2007 року.

За результатами перевірки ДПІ 29.05.2008 року складено акт №19569/23-209/01432606 в висновках якого зазначено про заниження ДП «Західукргеологія» податкових зобов'язань по рентній платі за газ, що видобутий в Україні на суму 5232167,20грн.

На підставі зазначеного акту перевірки ДПІ в м. Львові прийнято податкові повідомлення-рішення від 11.06.2008 року №0001632321/0, яким визначено податкове зобов'язання по рентній платі за нафту, що видобута в Україні у сумі 5505579,15 грн. з яких основний платіж становить 3669 026,10 грн. та штрафні (фінансові) санкції - 1836 553,05грн. та від 11.06.2008 року №00162321/0, яким визначено податкове зобов'язання по рентній платі за природний газ, що видобутий в Україні у сумі 2344711,65 грн. з яких основний платіж - 1563141,10 грн. та штрафні (фінансові) санкції- 781570,55 грн.

В порядку процедури адміністративного оскарження рішенням ДПІ №15641/25-005 від 21.08.2008 року залишено без змін податкові повідомлення - рішення від 11.06.2008 року №0001632321/0 та №000162321/0, а скаргу без задоволення. За наслідком прийняття цього рішення ДПІ прийнято податкові повідомлення-рішення від 29.08.2008 року №000163 №000162321/1.

Рішенням ДПІ у місті Львові №19342/10/25-005/255 від 30.10.2008 року за наслідком оскарження залишено без змін податкове повідомлення-рішення ДПІ від 11.06.2008 року №0001632321/0 (від 29.08.2008р. №0001632321/1) та в цій частині рішення ДПІ №15641/25-005 від 21.08.2008 року без задоволення та скасовано податкове повідомлення-рішення ДПІ від 11.06.2008 року №00162321/0 (від 29.08.2008р. №000162321/1) в частині 7341,90 грн. основного платежу та 3670,95 грн. штрафних (фінансових) санкцій, та в цій частині рішення ДПІ №15641/25-005 від 21.08.2008 року про результати розгляду первинної скарги, в іншій частині вищезгадані податкові повідомлення-рішення залишено без змін. За наслідком прийняття цього рішення ДПІ прийнято податкові повідомлення-рішені 07.11.2008 року №0001632321/2 та №000162321/2.

Рішенням ДПА у Львівській області №26332/10/25-005/1092 від 01.12.2008 року скасовано податкове повідомлення-рішення ДПІ від 11.06.2008 року №0001632321/0 з врахуванням рішення ДПІ у м. Львові ( податкове повідомлення-рішення 07.11.2008 року №000162321/2) в частині 5,75грн. основного платежу по рентній платі за природний газ та 2,87грн. штрафних (фінансових) санкцій та в цій частині рішення ДПІ про розгляд первинної скарги та рішення ДПІ у м.Львові про розгляд повторної скарги, в іншій частині залиш без змін та скасовано податкове повідомлення-рішення ДПІ від 11.06.2008 року №0001632321/0 з врахуванням рішення ДПІ у м. Львові про розгляд повторної скарги (податкового повідомлення-рішення від 07.11.2008 року №0001632321/2) в частині 176,67грн. основного платежу по рентній платі за нафту та 88,33грн. штрафної (фінансової) санкції та в цій часті рішення ДПІ про розгляд первинної скарги та рішення ДПІ у м. Львові про розгляд повторної скарги, в решті залишено без задоволення. За наслідком прийняття цього рішення ДПІ прийняла податкові повідомлення - рішення від 08.12.2008 року №0001632321/3 і №000162321/3.

З вказаними податковими повідомленнями - рішеннями не погодилося ДП «Західукргеологія» та звернулося до суду за захистом порушеного права.

Суд першої інстанції вірно встановив, що позивач є учасником договорів про спільну діяльність (просте товариство) з геологічного вивчення, в тому числі дослідно - промислової розробки надр, які укладались між позивачем та операторами (третіми особами). ДП НАК «Надра України «Західукргеологія» є власником ліцензій (спеціальних дозволів) на користування надрами.

25.04.2003 року укладено Договір № 147 про спільну діяльність, між ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія» та Корпорацією «Укрнерудпром» для спільної виробничої та інвестиційної діяльності з приводу організації і здійснення геологічного вивчення, у т.ч. дослідно-промислової розробки Тинівського родовища та можливої промислової розробки Тинівського газового родовища, з метою одержання прибутку. Даний договір взято на облік 09.07.2003р. за № 000146 у Державній податковій інспекції Франківського району м.Львова.

04.01.2001 року укладено Договір про спільну інвестиційну і виробничу діяльність з геологічного вивчення та дослідно - промислової розробки Ретичинської площі між ДГП «Західукргеологія» (правонаступником якого є ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія») та ЗАТ «Інтернафтогазбуд», який взято на облік в ДПІ Радянського району м. Києва 05.04.2001р. за №Д-066, в зв'язку з територіальним перерозподілом м. Києва перереєстровано до ДПІ у Шевченківському районі м. Києва за №14680/29-107.

22.05.2002 року укладено Договір № 02/1-6 про спільну діяльність, між ТОВ «Трубопласт» та ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія» для спільної виробничої та інвестиційної діяльності з приводу організації і здійснення нафтогазоносних надр, у т.ч. дослідно-промислової розробки Зарічнянської площі, та можливої промислової розробки Зарічнянського газового родовища з метою одержання прибутку. Даний договір взято на облік 12.06.2002 року за №36 у ДПІ Галицького району м.Львова та знято з обліку платника податків 27.02.2008 року.

25.06.1999 року укладено Договір про спільну інвестиційну і виробничу діяльність з пошуків, розвідки та дослідно-промислової експлуатації на Городоцькому родовищі між Компанією «Європа, нафта і газ» Англія та ДГП «Західукргеологія» (правонаступником якого є ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія») та взято на облік в Городоцькій міжрайонній державній податковій інспекції 20.08.2002 року за №5926.

16.12.1997 року укладено Договір про спільну інвестиційну і виробничу діяльність не пов'язану із створенням юридичної особи з експлуатації Черемхівсько - Струпківського газового родовища між ДГП «Західукргеологія» (правонаступником якого є ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія») та Компанією «Моментум Ентерпрпайзис Інк», ВАТ «Агронафтогазтехсервіс» та СП «Коломийська нафтогазова компанія «Дельта», який 28.04.1999 року взято на облік Коломийською об'єднаною державною податковою інспекцією.

16 .04.2004 року укладено Договір №37/351/04 про спільну діяльність між ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія» та ТОВ «Укрнафтогазінвест» для спільної інвестиційної та виробничої діяльності з приводу організації й здійснення геологічного вивчення, у тому числі дослідно - промислової розробки Старо-Богородчанського газового родовища, взято на облік в ДПІ у Галицькому районі м. Львова 27.05.2004 р. за №12267, знято з обліку 08.04.2008 р.

04.08.2006 року укладено Договір № 35/23/06/35-СД/402-06/558-СД простого товариства між ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія» (Ліцензіат) та ВАТ «Укрнафта», від імені якого діє структурна одиниця НГВУ «Бориславнафтогаз» (Підприємство) для спільної діяльності з геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у т.ч. дослідно-промислової експлуатації свердловин №3 Блажів та №3 Блажів-Монастирець, реконструкції та модернізації виробничих потужностей з метою освоєння та розробки об'єктів робіт, а також ремонт свердловини із впровадженням нових технологій і технологічних засобів з метою підвищення їх продуктивності; ведення виробничо- господарської діяльності з видобутку і реалізації вуглеводнів в процесі дослідно- промислової експлуатації свердловин №3 Блажів та №3 Блажів-Монастирець, для отримання прибутку учасниками та його розподілу. Даний договір взято на облік у Державній податковій інспекції у м.Бориславі Львівської області.

17 .11.2006 року укладено Договір №680/06 простого товариства між ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія» (Ліцензіат) та ТОВ «Західенергобуд», для спільної інвестиційної та виробничої діяльності з приводу організації й здійснення геологічного вивчення, у тому числі дослідно - промислової розробки Страшевицького нафтового родовища. Даний договір взято на облік в ДПІ у Франківському районі м.Львова.

10.06.1997 року укладено Договір простого товариства між ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія» (Ліцензіат) та ДП «Юсенко Україна» корпорації "Юсенко інтнрнешенал інк" по вивченні, розробці та експлуатації вуглеводневих ресурсів. Даний договір взято на облік в ДПІ у Галицькому районі м.Львова 24.07.1998 року.

04.11.2004 року укладено Договір №СД-116/04 простого товариства між ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія» (Ліцензіат) та ТзОВ «Укрспецзамовлення», для спільної інвестиційної та виробничої діяльності з приводу організації й здійснення геологічного вивчення, у тому числі дослідно - промислової розробки Бабино-Галівської площі. Даний договір взято на облік в ДПІ у Галицькому районі м.Львова 27.05.2004 року за №12267.

Відповідно до умов вищезазначених Договорів спільної діяльності, Оператор веде облік продукції, отриманої в процесі спільної діяльності, витрат та фінансових результатів, пов'язанні спільною діяльністю. Для зарахування фінансових засобів Інвестора та їх руху Оператор - відкриває окремий рахунок, веде окремий бухгалтерський облік і звітність з діяльності, що пов'язана з Договором. Облік і складання податкової звітності результатів спільн діяльності, а також розрахунки з бюджетом, ведуться Оператором у відповідності з чинни законодавством України.

Оператор за договорами спільної діяльності силами власного виробничого підрозділу здійснює операції з координації спільної діяльності у відповідності з программою спільної діяльності: веде бухгалтерський та податковий облік спільної діяльності. Позивач безпосередньо не займається добуванням вуглеводневої сировини в межах Договорів про спільну діяльність.

ДП «Західукргеологія» при укладені договорів простого товариства використовував затверджений НАК «Надра України» типовий договір простого товариства, обов'язковим додатком до якого є доручення. На підставі виданих позивачем доручень на операторів спільної діяльності покладено обов'язки по організації, управлінню, обліку СД, що відповідає вимогам ч.2 ст. 1134 ЦК України, якою дозволяється доручати одному з учасників ведення бухгалтерського обліку.

Статтею 1130 ЦК України передбачено, що за договором про спільну діяльність сторони (учасники) зобов'язуються спільно діяти без створення юридичної особи для досягнення певної мети, що не суперечить законові. Спільна діяльність може здійснюватися на основі об'єднання вкладів учасників (просте товариство) або без об'єднання вкладів учасників.

У відповідності до ст. 1135 ЦК України передбачено, що під час ведення спільних справ кожний учасник має право діяти від імені всіх учасників, якщо договором простого товариства не встановлено, що ведення справ здійснюється окремими учасниками або спільно всіма учасниками договору цього товариства.

Тому вірними є висновок суду першої інстанції, що якщо дорученням обов'язки та права щодо представництва інтересів усіх учасників покладено на одного з учасників, то усі дії (в тому числі і сплата рентних платежів) здійснюються саме уповноваженим учасником від імені і в інтересах усіх учасників спільної діяльності.

Статтею 1 Закону України від 12.07.2001р. №2665 передбачено, що користувач нафтогазоносними надрами це юридична або фізична особа, що має спеціальний дозвіл на користування нафтогазоносними надрами з метою пошуку та розвідки родовищ нафти і газу, видобутку нафти і газу або їх зберігання, повернення (захоронення) супутніх і стічних вод, інших відходів, що видобуваються в процесі розвідки і розробки родовищ нафти і газу.

Згідно з ч. 4 ст. 14 Закону України від 12.07.2001р. №2665, власник спеціального дозволу на користування газоносними надрами не може дарувати або будь-яким чином відчужувати права, надані йому спеціальним дозволом на користування нафтогазоносними надрами, будь-якій іншій юридичній чи фізичній особі, в тому числі передавати їх до статутних фондів створюваних з його участю суб»єктів господарської діяльності, а також до складу майна спільної діяльності.

З наведеного суд першої інстанції зробив правильний висновок, що законодавцем заборонено передавати такий дозвіл до майна спільної діяльності.

Досліджувані договіри не містять положень про передачу дозволу на користування надрами, який належить одному учаснику спільної діяльності - позивачу другій стороні договору.

Згідно з п. 7.7.1. Закону України від 28.12.1994р. №334, спільна діяльність без створення юридичної провадиться на підставі договору про спільну діяльність, що передбачає об'єднання коштів майна учасників для досягнення спільної мети. Пунктом 7.7.2. цього Закону передбачено, що облік результатів спільної діяльності ведеться платником податку, уповноваженим на це і сторонами згідно з умовами договору, окремо від обліку господарських результатів платника податку.

Платником податків по договорах СД є Оператори, які уповноважені учасниками договорів на підставі довіреностей вести бухгалтерський та податковий облік, нараховувати і сплачувати платежі до Державного бюджету України, в тому числі рентні платежі, і такі за місцем реєстрації договорів подавали інформацію про видобуток вуглеводневої сировини та розрахунки по рентній платі, та відповідно сплачували його.

Факт сплати Операторами по Договорах СД в повному обсязі рентних платежів за газ, що видобутий в Україні, до Державного бюджету підтверджується долученими до матеріалів справи платіжними дорученнями та не заперечується стороною відповідача.

Наказом ДПА України від 30.09.2004 року №571 затверджено Порядком ведення податкового обліку результатів спільної діяльності на території України без створення юридичної особи за п.3 та 8 якого визначено порядок ведення обліку податкового обліку результатів спільної діяльності на території України без створення юридичної особи здійснюється особою, яка уповноважена іншими сторонами згідно з умовами договору про спільну діяльність вести облік результатів спільної діяльності, та учасниками такого договору; такий облік ведеться уповноваженим платником окремо від обліку результатів іншої господарської діяльності такого платника, уповноважений платник несе відповідальність за утримання та перерахування до бюджету податку, який було обчислено від спільної діяльності.

Механізм обчислення та внесення до Державного бюджету України рентної плати на нафту, природний газ і газовий конденсат визначено п. 1 Постанови Кабінету Міністрів України Від 22.03.2001 року №256. Згідно з п.2 Постанови №2 платниками рентної плати є суб'єктом господарювання, які добувають вуглеводну сировину на підставі спеціальних дозволів (ліцензій) на право користування надрами, виданих в установлено законодавством порядку. Пунктом 4 даної Постанови передбачено, що сума рентної плати визначається платником відповідно до обсягу видобутої сировини та встановлених Законом ставок рентної плати.

В листі ДПА від 31.05.2007 року за N550/3/15-0311 щодо тлумачення ст. 49 Закону № 2665 зазначено, що спільна діяльність в надрокористуванні є чи не єдиним механізмом залучення інвестицій у нафтогазовидобувну сферу, а тому за наявності договору про спільну інвестиційну діяльність, один із учасників цього договору зобов'язаний мати відповідний спеціальний дозвіл на користування нафтогазоносними надрами.

Також листом ДПА України, адресованого НАК «Надра України» І2.06.2007 року №5631/6/15-0316 підтверджено, що у разі якщо платник податку, що приймає участь у надрокористуванні на умовах спільної діяльності, сплачує (нараховує) рентні платежі, і такі платежі відображаються Оператором спільної діяльності у складі валових витрат у відповідних рядках додатку Р1 до рядка 04.4 звіту про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи.

Стаття 49 Закону України № 2665 від 12.07.2001 року допускає неоднозначне (множинне) трактування прав та обов'язків платника податків, а тому у відповідності до п.п.4.4.1 ті.4.1 ст.4 Закону №2181 прийняття рішення приймається на користь платника податків.

Суд першої інстанції вірно вказав, що позивач діяв у відповідності до наведених податкових роз'яснень, а тому орган державної податкової служби безпідставно прийняв спірні податкові повідомлення-рішення.

Відповідно до ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких грунтуються її вимоги та заперечення. Крім того, в справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Частиною 1 ст. 9 КАС України встановлено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Також сторона позивача представила акти перевірок та довідки за якими податковим органом при перевірці інвесторів встановлено факту правомірної сплати рентної плати за газ.

З наведеного необхідно зробити висновок в тому, що відповідач як суб'єкт владних повноважень не довів правомірності прийнятого ним спірних податкових повідомлень-рішень та не надав суду достатніх і беззаперечних доказів в обґрунтування обставин, на які покликався.

Окрім цього суд першої інстанції при прийнятті оскаржуваної постанови у відповідності до вимог ст.162 КАС України та з врахуванням положень Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій, затвердженого наказом ДПА України 21.06.2001 року N 253, обґрунтовано скасував в повному обсязі лише податкові повідомлення-рішення від 08.12.2008р. №0001632321/3 та №000162321/3, а решта в частково.

Доводи апеляційної скарги зазначених висновків суду першої інстанції не спростовують, а тому апеляційну скаргу по даній справі необхідно відхилити.

На підставі наведеного колегія суддів прийшла до висновку, що судом першої інстанції, при винесені оскаржуваної постанови вірно дано правову оцінку обставинам справи та ухвалено судове рішення з додержанням норм матеріального та процесуального права, що згідно ст. 200 КАС України є підставою для залишення постанови суду першої інстанції без змін.

Керуючись ст. 160, ст.197, п.1 ч.1 ст. 198, ст. 200, п.1ч.1 ст.205, ст. 206, ст. 254 КАС України, суд апеляційної інстанції

УХВАЛИВ :

Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції в Галицькому м. Львова - залишити без задоволення.

Постанову Львівського окружного адміністративного суду від 03.02.2012 року у справі №2а-1859/09 - без змін.

Ухвала набирає законної сили через п»ять днів після направлення їх копій особам, які беруть участь у справі та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.

Головуючий суддя : В.П.Сапіга

Судді: Р.Б.Хобор

І.О.Яворський