Ухвала суду № 27245104, 24.10.2012, Донецький апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
24.10.2012
Номер справи
2а/1270/4515/2012
Номер документу
27245104
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Головуючий у 1 інстанції - Чиркін С.М

Суддя-доповідач - Блохін А. А.

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 жовтня 2012 року справа №2а/1270/4515/2012

приміщення суду за адресою:83017, м. Донецьк, бул. Шевченка, 26

Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії: головуючого судді Блохіна А.А., суддів: Міронової Г.М., Юрко І.В., секретарі Манаєві М.В., за участі представника: відповідача - Скляренко В.І. розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 20 вересня 2012 року у справі № 2а/1270/4515/2012 за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганськвода» про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені на загальну суму 675 463,85 грн.,-

ВСТАНОВИВ:

12.06.2012 року Луганське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів звернулось до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганськвода» про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені на загальну суму 675 463,85 грн. В обґрунтування позову зазначено, що 28.02.2012 року від відповідача на адресу відділення Фонду надійшов звіт форми 10-ПІ, згідно якого середньооблікова кількість штатних працівників облікового складу ТОВ «Луганськвода» у 2011 році становила 4837 осіб. Згідно із зазначеним звітом на підприємстві працювало 168 інвалідів, що порушує вимоги ст. 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», оскільки для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, які використовують найману працю, установлюється норматив зі створення робочих місць для працевлаштування інвалідів у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, тобто 194 інваліди. ТОВ «Луганськвода» не забезпечило працевлаштування 25 особам з інвалідністю. У зв'язку з тим, що відповідачем не були виконані норми діючого законодавства України, стосовно того щоб створити робочі місця у необхідній кількості для працевлаштування інвалідів, йому були нараховані адміністративно - господарські санкції. Відповідач повинен був оплатити адміністративно-господарські санкції до 15 квітня 2012 року.

Постановою Луганського окружного адміністративного суду від 20 вересня 2012 року, позов Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів - задоволено частково. Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганськвода» ( код ЄДРПОУ 35554719) на користь Державного бюджету в особі Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту населення адміністративно-господарські санкції у сумі 66798,22грн.

В решті позовних вимог Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів відмовлено.

Не погодившись з судовим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу, просив постанову суду скасувати, оскільки вона прийнята з порушенням норм матеріального та процесуального права та ухвалити нове рішення, яким позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.

У судовому засіданні представник відповідача заперечував проти доводів апеляційної скарги. Позивач про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, проте своїм правом бути присутнім в судовому засіданні не скористався.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, представників сторін, перевіривши матеріали справи, вивчивши доводи апеляційної скарги, колегія суддів встановила наступне.

Судом першої інстанції встановлено, що згідно Положення про Луганське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, затвердженого наказом Фонду соціального захисту інвалідів від 26.05.2011 № 81, - Луганське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів - є територіальним органом бюджетної установи - Фонд соціального захисту інвалідів. Відповідно до п.4 зазначеного Положення основним завданням відділення Фонду є: - участь у межах своєї компетенції в реалізації на території Луганської області заходів щодо забезпечення зайнятості та працевлаштування інвалідів; - виконання програм щодо соціального захисту інвалідів.

Луганське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів у розумінні пункту 7 частини першої статті 3 КАС України, є суб'єктами владних повноважень, а спори за участю цих органів та юридичних осіб щодо стягнення адміністративно -господарських санкцій та пені є публічно -правовими, оскільки виникають за участю суб'єкта владних повноважень, що реалізує у спірних правовідносинах надані йому чинним законодавством владні управлінські функції, та відповідають визначенню «адміністративної справи».

Відповідач - Товариство з обмеженою відповідальністю «Луганськвода», і.к. 35554719 зареєстрований в якості юридичної особи Виконавчим комітетом Краснодонської міської ради 26.11.2007 року з відокремленими підрозділами ТОВ «Луганськвода»:

ВП « «Ровенківський департамент ТОВ «Луганськвода» , ВП «Алчевське управління ТОВ «Лганськвода», ВП «Антрацтівський департамент ТОВ «Луганськвода», ВП «Краснолуцький департамент ТОВ «Луганськвода», ВП «Луганське управління ТОВ «Луганськвода», ВП «Луганський департамент ТОВ «Лганськвода», ВП «Первомайський департамент ТОВ «Луганськвода», ВП «Південне управління ТОВ «Луганськвода», ВП «Попаснянський департамент ТОВ «Луганськвода», ВП «Свердловський департамент ТОВ «Луганськвода», ВП Світлічанське управління ТОВ «Луганськвода», ВП «Словяносербський департамент ТОВ «Луганськвода», ВП «Старобільське управління ТОВ «Луганськвода», ВП «Стахановський департамент ТОВ «Луганськвода», ВП «Управління по експлутації західної фільтровальної станції ТОВ «Лугансьвода» (т. 2 а.с.23-26). Таким чином до складу Відповідача входить 15 відокремлених підрозділів. Згідно із довідкою форми №2 від 02.10.2008 року за № 510 відповідач зареєстрований як роботодавець у відділенні Фонду соціального захисту інвалідів від 02.10.2008 року №44/101/2110 та має зобов'язання перед Фондом по забезпеченню працевлаштування інвалідів у рахунок нормативів робочих місць (т.2 а.с.2). Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» визначає основи соціальної захищеності інвалідів в Україні (далі - ЗУ № 875). Відповідно до ст.7 Закону № 875 законодавство про соціальну захищеність інвалідів в Україні складається з цього Закону та інших актів законодавства, що видаються відповідно до нього.

В обґрунтування позовних вимог надано розрахунок нарахування адміністративно-господарських санкцій ТОВ «Луганськвода» за невиконання нормативу робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів у 2011 році у розмірі 667982,25 грн. та пеня за несвоєчасну сплату адміністративно-господарських санкцій - 7481,60 грн. (а.с.6). На вимогу суду позивачем наданий розрахунок адміністративно-господарських санкцій за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів в 2011 році по кожному відокремленому підрозділу ТОВ «Луганськвода» (т.3 а.с. 30-34). Згідно із ч.3 ст. 18 Закону № 875 підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману працю, зобов'язані виділяти та створювати робочі місця для працевлаштування інвалідів, у тому числі спеціальні робочі місця, створювати для них умови праці з урахуванням індивідуальних програм реабілітації і забезпечувати інші соціально-економічні гарантії, передбачені чинним законодавством, надавати державній службі зайнятості інформацію, необхідну для організації працевлаштування інвалідів, і звітувати Фонду соціального захисту інвалідів про зайнятість та працевлаштування інвалідів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Згідно із вимогами ст. 19 Закону України № 875, підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій, інвалідів, фізичні особи, які використовують найману працю, самостійно здійснюють працевлаштування інвалідів у рахунок нормативів робочих місць виходячи з вимог статті 18 зазначеного Закону. Відповідно до ст. 20 Закону України № 875 підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, які використовують найману працю, де середньооблікова чисельність працюючих інвалідів менша, ніж установлено нормативом, передбаченим статтею 19 цього Закону, щороку сплачують відповідним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів адміністративно-господарські санкції, сума яких визначається в розмірі середньої річної заробітної плати на відповідному підприємстві, установі, організації, у тому числі підприємстві, організації громадських організацій інвалідів, фізичної особи, яка використовує найману працю, за кожне робоче місце, призначене для працевлаштування інваліда і не зайняте інвалідом. Для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, на яких працює від 8 до 15 осіб, розмір адміністративно-господарських санкцій за робоче місце, призначене для працевлаштування інваліда і не зайняте інвалідом, визначається в розмірі половини середньої річної заробітної плати на відповідному підприємстві, в установі, організації, у тому числі підприємстві, організації громадських організацій інвалідів, у фізичної особи, яка використовує найману працю. Положення цієї частини не поширюється на підприємства, установи і організації, що повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів. Постановою Кабінету Міністрів України № 70 від 31.01.2007 року затверджений порядок реалізації статей 19 і 20 Закону України № 875 (далі - ПКМ № 70).

На виконання вимог пункту 2 розділу 2 ТОВ «Луганськвода» був поданий до відділення Фонду звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2011 рік форми № 10-ПІ, зареєстрований позивачем 28.02.2012 за № 22/509 (т.1 а.с.8). В звіті зазначено, що середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу становила 4837 працівника, середньооблікова кількість штатних працівників, яким відповідно до чинного законодавства встановлена інвалідність - 168 осіб, кількість інвалідів - штатних працівників, які повинні працювати на робочих місцях, створених відповідно до вимог статті 19 Закону України № 875 зазначено 194 особи. На підставі зазначеного звіту позивач наполягав на не забезпеченні відповідачем працевлаштування 25 особам, які мають інвалідність. Як встановлено судом першої інстанції, позивачем ця сума адміністративно-господарських санкцій була нарахована, оскільки відповідачем у встановлений ст. 20 Закону №875-ХП строк (до 15 квітня року, наступного за роком, в якому відбулося порушення нормативу) сплачена не була, що дає підстави для нарахування пені відповідно до ст. 20 цього Закон) і п.4 ПКМ № 70, що обчислюється виходячи з 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України за кожний календарний день прострочення. Згідно ч.3 ст. 18-1 Закону № 875-ХІІ державна служба зайнятості здійснює пошук підходящої роботи відповідно до рекомендацій МСЕК, наявних у інваліда кваліфікації та знань, з урахуванням його побажань. Щороку до 1 березня, наступного після звітного періоду, подається або надсилається рекомендованим листом за місцем їх державної реєстрації відділенню Фонду соціального захисту інвалідів "Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів» згідно з наказом Міністерства праці та соціальної політики України «Про затвердження форми звітності № 10-ПІ (річна) Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів» та Інструкцією щодо заповнення форми звітності № 10-ПІ (річна).

Статтею 19 Закону № 875-ХІІ, встановлено, що для підприємств (об'єднань), установ і організацій незалежно від форми власності і господарювання встановлюється норматив робочих місць для забезпечення працевлаштування інвалідів у розмірі чотирьох відсотків від середньооблікової чисельності працюючих, а якщо працює від 8 до 25 чоловік, - у кількості одного робочого місця. З п.п.3.3 п.3 Наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 10.02.2007 №42 «Про затвердження форми звітності» (далі Наказ №42) , вбачається, що кількість інвалідів - штатних працівників, які повинні працювати на робочих місцях, створених роботодавцем, відповідно до нормативу робочих місць для забезпечення інвалідів, установленого ст.19 ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів» визначається, для роботодавців, у яких працює від 25 осіб, шляхом множення показника - середньооблікової кількості штатних працівників. Згідно із звітом відповідача фактично протягом року на підприємстві працювало 168 інвалідів, тобто кількість робочих місць не зайнятих інвалідами становить 25 осіб. Судом першої інстанції не прийнято твердження відповідача про фактичне працевлаштування 169 інвалідів, оскільки зазначена кількість не відповідає поданому звіту та розрахункам наданим сторонами (т.3.а.с. 11, 30-34). Разом з тим, роботодавці повинні повідомляти про наявність вакантних місць центри зайнятості, направляючи звітність у формі № 3-ПН згідно з наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 19.12.2005 № 420. З листів центрів зайнятості та звітів форми №3-ПН вбачається, що ТОВ «Луганськвода» та його відокремлені підрозділи протягом 2011 року повідомляли про наявність вакансій з характеристикою місця для працевлаштування інвалідів частково: ВП «Луганське управління ТОВ «Луганськвода» надавало інформацію за період з 02.02.2011р. по 29.11.2011р, звітність кожного місяця по 2 вакансії з 28.01.2011р по 28.12.2011р (т.1 а.с. 115-126); ВП «Південне управління ТОВ «Луганськвода» звіти станом на 28.05.2011р, 23.06.2011р., 25.10.2011р., 30.11.2011р. - по 1 вакансії (а.с. т.1 а.с.84-87); - згідно довідки Луганського міського центру зайнятості від 22.03.12 №1/07-1390 (т.1 а.с. 11-12) ТОВ «Луганськвода» - інформація за період 06.01.2011-20.12.2011, звітність кожного місяця по 2-3 вакансії з 28.01.2011р. по 16.12.2011р. (а.с. 70-82); - За даними Антрацитівського міськрайцентра зайнятості від 10.05.2012 №3/03-1130 (т.1 а.с. 13) ВП Антрацитівський департамент ТОВ «Луганськвода» надавав інформацію, звітність за 7 місяців по 3-4 вакансії з 01.12.2011р. по 01.01.2012р. (т.1 а.с. 172-178); - за довідкою Свердловського міськрайцентра зайнятості від 11.05.2012р №12/3-1508 (т.1 а.с.15) ВП «Свердловський департамент» ТОВ «Луганськвода» звітували щомісячно по 1 вакансії з 28.01.2011р по 28.12.2011р. (т. 1 а.с. 102-114). - згідно довідки Стахановського міського центру зайнятості від 10.05.2012р №14/3-981 (т.1 а.с. 16) Стахановський департамент ТОВ «Луганськвода» створило з січня по грудень 2011р. 8 вакансій, звітність за 8 місяців з 28.05.2012 по 28.12.2011р. (т.1 а.с. 217-224); - довідка Ровеньківського міського центру зайнятості від 28.04.2012 №10/04-1031 свідчить про відмову Ровеньківського департаменту ТОВ «Луганськвода» у працевлаштуванні інвалідів за направленням (т.1 а.с.18,19), звіти форми №3-ПН за 11 місяців по 1-5 вакансій з 28.01.2011р. по 28.12.2011р. (т.1 а.с.90-101). - довідка Слов'яносербського районного центру зайнятості від 10.05.2012 №26/03-819 повідомляє, що ВП Слов'яносербський департамент ТОВ «Луганськвода» звітував нерегулярно, за 8 місяців - 3 вакансій в період з 28.01.2011р по 09.11.2011р (т.1 а.с. 21-28). - за довідкою Алчевського міського центру зайнятості від 08.05.2012р №02/7-1077 від ВП «Алчевське управління ТОВ «Луганськвода» надійшло 10 звітів, звіти про наявність вакансій (а.с. 128-151). - згідно довідки Попаснянського районного центру зайнятості від 10.05.2012р. №24/2-830 Попаснянським департаментом ТОВ «Луганськвода» протягом 2011 року надано 2 вакансії для працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями, професії, які вказані в формі №3-ПН відносяться до категорії роботи з підвищеною небезпекою, звіти з 03.03.2011 по 30.09.2011 (т.1 а.с. 33-38). Управлінням по експлуатації Західної фільтрованої станції ТОВ «Луганськвода» протягом 2011р. надано 4 вакансії, звіт за 30.12.2011р (т.2. а.с. 10). - за довідкою Старобільського районного центру зайнятості від 10.05.2012р №28/4-1191 (т. 1 а.с. 39) звітність надано станом на 31.01.2011., 21.02.2011, 28.03.2011., 01.04.2011., 28.04.2011., 27.05.2011. - згідно довідки Краснолуцького міського центру зайнятості (т.1 а.с. 40) ВП Краснолуцький департамент ТОВ «Луганськвода» надавав інформацію за формою 3-ПН протягом 2011 року, звіти щомісячно за період з 31.01.2011р по 01.01.2012р. (т. 1 а.с.158-178). - за довідкою Первомайського міського центру зайнятості від 08.05.2012р. №9/03-1105 ВП «Первомайський департамент ТОВ «Луганськвода» звіти надходили станом на 28.06.2011р - 2 вакансії, станом на 28.07.2011р., 28.08.2011р., 28.09.2011р - щомісячно по 1 вакансії (т.1 ас. 228-231). Від ВП «Світлічанське управління ТОВ «Луганськвода» звіти з 31.01.2011р. по 24.12.2011р - щомісячно по 2 вакансії (0,25 ставки). (т.1 а.с.189-215). З матеріалів справи вбачається, що відповідачем в особі відокремлених підрозділів: «Алчевське управління ТОВ «Луганськвода», «Антрацтівський департамент ТОВ «Луганськвода», «Краснолуцький департамент ТОВ «Луганськвода», «Луганське управління ТОВ «Луганськвода», «Первомайський департамент ТОВ «Луганськвода», «Південне управління ТОВ «Луганськвода», «Попаснянський департамент ТОВ «Луганськвода», «Свердловський департамент ТОВ «Луганськвода», Світлічанське управління ТОВ «Луганськвода», «Словяносербський департамент ТОВ «Луганськвода», «Старобільське управління ТОВ «Луганськвода», «Стахановський департамент ТОВ «Луганськвода», «Управління по експлутації західної фільтровальної станції ТОВ «Лугансьвода», вживалися заходи, передбачені Законом по створенню нормативів робочих місць для працевлаштування інвалідів у розмірі 4%, однак в зв'язку з тим, що на підприємство інваліди для працевлаштування в кількості необхідній для заповнення всіх вакантних місць не направлялись , вказаний норматив не був виконаний не з вини відповідача. При цьому «Антрацтівський департамент ТОВ «Луганськвода», «Південне управління ТОВ «Луганськвода», «Словяносербський департамент ТОВ «Луганськвода» звітність до центру зайнятості подавали не щомісячно, але від Центру зайнятості не отримували направлень на працевлаштування інвалідів, відповідно зазначені дії не мали негативних наслідків. Відповідно до Закону України "Про зайнятість населення" підприємства, установи й організації, їх структурні підрозділи та філії незалежно від форми власності та господарювання повинні за наявності вакансій у повному обсязі подавати інформацію про наявність вільних робочих місць (вакансій) центрам зайнятості за місцем їх реєстрації як платника страхових внесків. Наказом Міністерства праці № 420 від 19.12.2005 затверджена форма звітності до центру зайнятості (далі Наказ № 420). Згідно із наказом № 420 звітність до центру зайнятості мають право подавати юридичні особи та структурні підрозділи. Отже, по зазначеним структурним підрозділам були вжиті заходи, спрямовані на створення робочих місць для працевлаштування інвалідів, відповідальність за виконання яких покладена на підприємство. Тому на Відповідача за ці відокремлені підрозділи не може бути покладена відповідальність за не направлення уповноваженими органами необхідної кількості інвалідів для працевлаштування й відсутність інвалідів, які бажають працевлаштуватися. Судом першої інстанції встановлено та підтверджено матеріалами справи, що згідно корінців направлення на працевлаштування інвалідів на посаду контролер водопровідного господарства від 17.03.2011р. та від 18.03.2011р. до ВП «Ровеньківський департамент ТОВ «Луганськвода», зафіксовано дві відмови в прийнятті на роботу з причини «кандидатура не відповідає вимогам за станом здоров'я» (т.2 а.с. 64,65). Відповідачем не надані об'єктивні дані наявності робочих місць зі шкідливими, важкими та небезпечними умовами праці. Приймаючи до уваги часткове виконання обов'язків щодо направлення звітів, суд першої інстанції обґрунтовано дійшов до висновку про необхідність застосування до відповідача штрафних санкцій саме за невиконання нормативу працевлаштування двох інвалідів з розрахунку: 26719,29грн.(середня річна заробітна плата штатного працівника) х 2 (не працевлаштованих інваліда) = 53438,58грн. Згідно із довідкою Луганського міського центру зайнятості від 18.05.2012р №1/07-2250 (т.1 а.с. 9) відповідач та його структурний підрозділ ВП «Луганський департамент ТОВ «Луганськвода» звітів про наявність вакансій для інвалідів у 2011 році до центру зайнятості не надавав, інвалідів не працевлаштовував. Приймаючи до уваги не виконання відповідачем по зазначеному департаменту покладених обов'язків щодо подання звітів та працевлаштування інвалідів, суд першої інстанції дійшов правильного висновку про необхідність застосування до відповідача штрафних санкцій за невиконання нормативу працевлаштування одного інваліда в структурний підрозділ ВП «Луганський департамент ТОВ «Луганськвода» з розрахунку: 26719,29грн.(середня річна заробітна плата штатного працівника) х 1 (не працевлаштований інвалід х 50% (чисельність працівників до 15 ти - фактична 11-ть) = 13359,64грн. Таким чином загальна сума штрафних санкцій складає: 13359,64грн.+ 53438,58грн. =66798,22грн. Заявлені до стягнення санкції є адміністративно - господарськими, відтак на них розповсюджуються загальні засади відповідальності учасників господарських відносин, визначені у статтях 216-218, 238, 241 Господарського кодексу України, системний аналіз яких посвідчує підставу для часткової сплати за наявності складу правопорушення, . Таким чином, відповідач частково здійснив передбачені чинним законодавством заходи щодо створення робочих місць для працевлаштування інвалідів та заходи щодо інформування відповідних державних органів про наявну можливість на підприємстві для працевлаштування інвалідів. Стосовно заявленої до стягнення пені у розмірі 155236,90 грн. слід зазначити, що відповідно до ч.2 ст.20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні " пеня обчислюється, виходячи з 120 відсотків річної облікової ставки Національного банку України, що діяла на момент сплати, нарахованої на повну суму недоїмки на весь її строк. Відсутність факту сплати доводить відсутність об'єкту обчислення пені, що доводить передчасність та безпідставність її пред'явлення. За таких обставин колегія суддів вважає, що позовні вимоги Фонду соціального захисту інвалідів до Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганськвода» підлягають частковому задоволенню, в частині стягнення адміністративно-господарських санкцій в сумі 66798,22 грн. в іншій частині позовних вимог слід відмовити за необґрунтованістю.

Враховуючи вищевикладене, колегія суддів дійшла висновку, що судом першої інстанції правильно встановлені обставини справи та постанова прийнята з дотриманням норм матеріального та процесуального права, доводи апеляційної скарги не спростовують висновків суду першої інстанції, тому підстав для задоволення апеляційної скарги та скасування постанови суду не вбачається.

Керуючись ч. 1-3 ст. 160, ст.ст. 167, 195-196, п.1 ч.1 ст. 198, ст. 200, п.1 ч.1 ст. 205, ст. 206 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 20 вересня 2012 року у справі № 2а/1270/4515/2012 за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганськвода» про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені на загальну суму 675 463,85 грн. - залишити без задоволення.

Постанову Луганського окружного адміністративного суду від 20 вересня 2012 року у справі № 2а/1270/4515/2012 за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганськвода» про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені на загальну суму 675 463,85 грн. - залишити без змін.

Ухвала суду апеляційної інстанції за наслідками перегляду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, а в разі складення в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі.

Головуючий: А.А.Блохін

Судді: Г.М.Міронова

І.В.Юрко