Копія
СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
Іменем України
Справа № 2а-9343/09/10/0170
29.11.11 м. Севастополь Севастопольський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Курапової З.І.,
суддів Привалової А.В. ,
Лядової Т.Р.
секретар судового засідання Карпова І.І.
за участю сторін:
представник позивача, Державного підприємства "Видавництво і друкарня "Таврида"- ОСОБА_2, довіреність № б/н від 10.01.11
представник відповідача, Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Сімферополя АР Крим- не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином та своєчасно, про причину неявки суд не повідомив,
розглянувши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Сімферополя АР Крим на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим (суддя Кудряшова А.М.) від 08.07.10 по справі № 2а-9343/09/10/0170
за позовом Державного підприємства "Видавництво і друкарня "Таврида" (вул. Ген. Васильєва, 44,м.Сімферополь,Автономна Республіка Крим,95000)
до Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Сімферополя АР Крим (вул. Дм. Ульянова, 10,м.Сімферополь,Автономна Республіка Крим,95013)
про скасування рішення про застосування фінансових санкцій та нарахування пені
ВСТАНОВИВ:
Постановою Окружного адміністративного суду АР Крим від 08.07.2010 у справі № 2а-9343/09/10/0170 (суддя Кудряшова А.М.) позовні вимоги задоволено повністю.
Визнано протиправним та скасовано рішення Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м.Сімферополя АР Крим № 1195 від 16 липня 2009 року.
Стягнуто з Державного бюджету України на користь Державного підприємства Видавництво і друкарня "Таврида" судові витрати по сплати судового збору у розмірі 3 (три) гривень 40 копійок.
Не погодившись з постановою суду, Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м.Сімферополя АР Крим звернулось з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 08.07.2010 у справі № 2а-9343/09/10/0170 та прийняти нову постанову суду.
Апеляційна скарга мотивована тим, що судом порушені норми матеріального права.
У судове засідання 08.11.2011року представник відповідача не з'явився, про місце, день та час його проведення повідомлений належним чином.
Представник позивача заперечує проти апеляційної скарги, просить рішення суду першої інстанції залишити без змін.
Чинне законодавство не обмежує коло представників осіб, які беруть участь у справі, при апеляційному розгляді адміністративної справи.
Відповідно до пункту 4 статті 196 Кодексу адміністративного судочинства України, неприбуття у судове засідання сторін, належним чином повідомлених про дату, час та місце апеляційного розгляду, не перешкоджає судовому розгляду справи.
На підставі та за правилами статті 195 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.
Державне підприємство "Видавництво та друкарня "Таврида" звернулось до Окружного адміністративного суду АР Крим з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м.Сімферополя про скасування рішення від 16.07.2009 року № 1195 про застосування фінансових санкцій та нарахування пені.
Державне підприємство Видавництво і друкарня "Таврида" є юридичною особою, зареєстрованою Виконавчим комітетом Сімферопольської міської ради АР Крим 21.08.2002 року, про що свідчить свідоцтво про державну реєстрацію серії А00 № 9488049 (а.с.25)
Відповідно до Довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України ГУ Статистики в АРК № 05/3-6-25/381 ДП Видавництво і друкарня "Таврида" має ідентифікаційний код 05905680 і перебуває на обліку в реєстрі.
ДП Видавництво і друкарня "Таврида" зареєстровано в Управлінні Пенсійного фонду України в Центральному районі м.Сімферополя АР Крим як платник страхових внесків за реєстраційним номером 15-01-0094.
Позивач є страхувальником та платником страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
16.07.2009 року Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м.Сімферополя АР Крим згідно із пунктом 2 частини 9 статті 106 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", прийняв рішення № 1195 про застосування фінансових санкцій і нарахування пені за несплату або несвоєчасну сплату страховиками страхових внесків, у тому числі донарахованих страховиками або органом Пенсійного фонду, яким нарахована пеня у розмірі 32 534,38 гривень за період з 17.09.2008 року по 25.03.2009 року (а.с.6).
Судова колегія вважає, що перевіряючи правомірність винесення відповідачем рішення № 1195 від 16.07.2009 року у відповідності до вимог ч. 3 ст. 2 КАС України, є необхідним перевірити правомірність підстав для прийняття оспариваемого рішення станом на 16.07.2009 року.
Відповідно до п. 2 ст. 5 Закону №1058 визначаються порядок нарахування, обчислення та сплати страхових внесків, а також стягнення заборгованості за цими внесками.
Згідно з п.п. 4,6 ч. 2 ст. 17 Закону № 1058 страхувальник зобов'язаний подавати звітність територіальним органам Пенсійного фонду у строки, в порядку та за формою, встановленими Пенсійним фондом; нараховувати, обчислювати і сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески. Відповідно до частини 3 статті 20 Закону № 1058 територіальні органи Пенсійного фонду мають право обчислювати страхові внески лише на підставі актів перевірки правильності нарахування та сплати страхових внесків, звітності, що подається страхувальником, бухгалтерських та інших документів, що підтверджують суму заробітної плати (доходу), на які нараховуються страхові внески.
Частиною 6 статті 20 Закону № 1058 встановлено, що страхувальники зобов'язані сплачувати страхові внески, нараховані за відповідний базовий звітний період, не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду. Базовий період для виду страхувальника, до якого відноситься позивач, встановлений зазначеною нормою закону -один календарний місяць.
Згідно із ч. 12 ст. 20 Закону № 1058 страхові внески підлягають сплаті незалежно від фінансового стану платника страхових внесків.
Частиною 2 статті 106 Закону №1058 встановлено, що суми страхових внесків, своєчасно не сплачені страхувальниками у строки, визначені статтею 20 Закону, вважаються простроченою заборгованістю із сплати страхових внесків (далі недоїмка) і стягуються з нарахуванням пені та застосуванням фінансових санкцій.
Відповідно до частини 10 статті 20 Закону №1058 якщо страхувальники несвоєчасно або не в повному обсязі сплачують страхові внески, до них застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом. Право застосування фінансових санкцій за п. 6 частини 1 статті 64 Закону №1058 надано територіальним органам Пенсійного фонду. Частиною 17 статті 106 Закону №1058 встановлено, що від імені виконавчих органів Пенсійного фонду накладати фінансові санкції мають право начальники управлінь Пенсійного фонду в районах.
Відповідно до частини 13 статті 106 Закону №1058 про нарахування пені та накладення штрафів, посадові особи виконавчих органів Пенсійного фонду виносять рішення.
Відповідно до п.2 частини 9 статті 106 Закону №1058 за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, у тому числі донарахованих страхувальниками або територіальними органами Пенсійного фонду, накладається штраф у розмірі 10 відсотків своєчасно не сплачених сум.
Відповідно до частини 1 статті 106 Закону №1058 у разі виявлення своєчасно не сплачених сум страхових внесків страхувальники зобов'язані самостійно сплатити їх з нарахуванням пені в розмірах, визначених законом.
Згідно з абзацом 2 пункту 2 частини 9 статті 106 Закону №1058 одночасно на суми своєчасно не сплачених (не перерахованих) страхових внесків і фінансових санкцій нараховується пеня в розмірі 0,1 відсотка зазначених сум коштів, розрахована за кожний день прострочення платежу.
Розрахунок фінансових санкцій у разі несвоєчасної сплати страхових внесків здійснюється на підставі даних картки особового рахунку платника, як встановлено абзацом 3 підпункту 9.3.2. пункту 9.3. Інструкції.
Нарахування пені починається з першого календарного дня, що настає за днем настання строку відповідного платежу, до дня його фактичної сплати страхувальником, або з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку перерахування (зарахування) відповідних сум, до дня їх фактичного перерахування (зарахування) банками та організаціями, які здійснюють виплату і доставку пенсій (п. 1 ч. 10 ст. 106 Закону 1058).
Рішенням № 1195 від 16.07.09 року про застосування фінансових санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків до ДП Видавництво і друкарня "Таврида" нарахована пеня у розмірі 32 534,38 грн. за період з 17.09.08 року по 25.03.09 року.
Розрахунок пені за рішенням № 1195 від 16.07.09 року УПФУ в Центральному районі м.Сімферополя АР Крим здійснено саме за несвоєчасне, на його думку, перерахування позивачем страхових внесків за липень 2008 року, що підтверджується листом відповідача №12924/025 від 18.11.09 року (а.с.71).
При розрахунку пені за рішенням № 1195 від 16.07.09 року, відповідачем зазначено дату виникнення заборгованості страхових внесків за липень 2008 року 17.09.2008 року, а також дати зарахування з 21.01.2009 року по 25.03.2009 року, тобто з затримкою їх сплати, а тому нарахована пеня по особовому рахунку 4%,32%,42% у сумі 31 358,20 грн. та по особовому рахунку 1-5% у сумі 1 176,18 грн. (а.с.115 оборот листа).
Відповідно до розрахунку сум страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, що підлягають сплаті за липень 2008 року та згідно з карткою особового рахунку позивач зобов'язався сплатити 130 127,08 гривень (а.с.38,72).
ДП Видавництво і друкарня "Таврида" згідно платіжних доручень від 04.07.2008 року № 918 на суму 23,00грн.; №917 на суму 507,00 грн.; від 22.07.2008 року №1071 на суму 32000,00 грн.; №1072 на суму 6928,00 грн.; від 23.07.08 року № 1080 на суму 65,00 грн.; № 1081 на суму 20,00 грн.; від 29.07.2008 року №1146 на суму 1628,00 грн., №1147 на суму 98,00 грн.; від 04.08.2008 року №1190 на суму 79000 грн., від 08.08.08 року № 1227 на суму 17434,00 грн.; №1228 на суму 783,00 грн., із зазначенням платежів -страхові внески за липень 2008 року перерахувало УПФУ в Центральному районі м.Сімферополя суму у розмірі 13 8486 грн. (а.с.73-78).
Як вбачається з матеріалів справи зазначені суми страхових внесків, окрім сум перерахованих п/д від 08.08.08 року № 1227 на суму 17434,00 грн.; №1228 на суму 783,00 грн. перераховані позивачем за липень 2008 року в сумі 138486 грн., були спрямовані УПФУ в Центральному районі м.Сімферополя АР Крим на погашення сум недоїмки по фінансовим санкціям і пені у порядку календарної черговості виникнення заборгованості, а саме на сплату фінансових санкцій і пені згідно рішення №1032 від 13.12.07 року, що підтверджується листом відповідача №8395 від 18.08.2009 року (а.с.57-60) та карткою особового рахунку позивача.
Такі дії представник відповідача обґрунтовує посиланням на ч.5 ст. 106 Закону №1058, якою визначено право Пенсійного фонду за рахунок сум, що надходять від страхувальника або від державної виконавчої служби в рахунок сплати недоїмки погашати суми недоїмки, пені та фінансових санкцій у порядку календарної черговості їх виникнення та право здійснювати зарахування поточних сум страхових внесків, сплачених страхувальником на погашення наявної недоїмки, пені та фінансових санкцій.
Судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції, що дійсно, посилання представника відповідача на ч. 5 ст.106 Закону №1058 у частині повноважень органу Пенсійного фонду по перерозподілу поточних сум страхових внесків страхувальників за рахунок існуючої заборгованості в порядку календарної черговості її виникнення, за загальним правилом, відповідають діючому законодавству, проте у цих правовідносинах є, що перерозподіл сум страхових внесків, перерахованих ДП Видавництво і друкарня "Таврида" за липень 2008 року в сумі 120 269,00 гривень на погашення заборгованості по фінансовим санкціям і пені за рішеннями № 1032 від 13.12.2007 року, призвів до невірного розрахунку пені за рішенням №1195 від 16.07.2009, виходячи з наступного.
Постановою Окружного адміністративного суду від 16.12.2008 року по справі № 2а-3197/08/8 визнано протиправними дії Управління Пенсійного Фонду України в Центральному районі м.Сімферополя АРК по самостійному перерозподілу грошових коштів ДП Видавництво і друкарня "Таврида", сплачених на оплату страхових внесків, на користь погашення заборгованості по рішенню Управління Пенсійного Фонду України в Центральному районі м.Сімферополя АРК №1032 від 13.12.07р. після відкриття Центральним ВДВС Сімферопольського МУЮ АРК виконавчого провадження по примусовому виконанню рішення Управління Пенсійного Фонду України в Центральному районі м.Сімферополя АРК №1032 від 13.12.07р. та в період примусового виконання цього рішення, а також визнано протиправними дії Управління Пенсійного Фонду України в Центральному районі м.Сімферополя АР Крим з самостійного змінення призначення платежів та перерозподілу страхових внесків ДП Видавництво і друкарня "Таврида", на користь погашення пені та фінансових санкцій за рішенням УПФУ в Центральному районі м.Сімферополя АРК №1032 від 13.12.07р., в період оскарження рішення УПФУ в Центральному районі м.Сімферополя АРК №1032 від 13.12.07р. у судовому порядку, а саме у період з лютого 2008 р. по червень 2008 р.
Ухвалою Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 23.07.09 року апеляційну скаргу УПФУ в Центральному районі м.Сімферополя залишено без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду АРК від 16.12.08 року по справі № 2а-3197/08/8 залишено без змін.
Судовим рішенням №2-а-3197/08/8 в адміністративній справі, що набрало законної сили 23.07.09 року встановлено, що відповідач мав зупинити стягнення коштів позивача за рішенням №1032 саме на період судового оскарження цього рішення, а дії УПФУ в Центральному районі м.Сімферополя щодо самостійного змінення призначення платежів, здійснених Державним підприємством Видавництво і друкарня "Таврида" в рахунок сплати страхових внесків, здійснення перерозподілу грошових коштів на погашення заборгованості за рішенням Управлінням ПФУ в Центральному районі м.Сімферополя №1032 від 13.12.07р., яке знаходиться на примусовому виконанні у Центральному ВДВС Сімферопольського МУЮ та під час судового розгляду справи за позовом ДП Видавництво і друкарня "Таврида" про скасування рішення №1032 від 13.12.07р., визнані судом протиправними.
Судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції, що виходячи з позиції суду, викладеної у справі № 2а-3197/08/8, борг за рішенням №1032 від 13.12.2007р. мав бути внесений до картки особового рахунку страхувальника -позивача у справі лише після його остаточного узгодження, тобто після набрання чинності постановою Господарського суду АРК по справі № 2-29/466-2007А про оскарження рішення № 1032 від 13.12.2007 року, отже не раніше 05.06.2008 року. Саме з цього часу поточні платежі могли бути перерозподілені на погашення боргу за рішенням № 1032 від 13.12.2007 року, а до 05.06.08 р. УПФУ в Центральному районі м.Сімферополя не мало право проводити ніяких дій стосовно погашення заборгованості, яка виникла на підставі рішення № 1032 від 13.12.2007 року.
УПФУ в Центральному районі м.Сімферополя протиправно самостійно перерозподілило страхові внески підприємства, у тому числі страхові внески, які були сплачені позивачем за лютий -серпень 2008 р., на користь погашення рішення №1032 від 13.12.07р., що підтверджується листом УПФУ в Центральному районі м.Сімферополя № 8359/02-5 від 18.08.09 р.
Таким чином, у разі нездійснення відповідачем протиправного перерозподілу страхових внесків підприємства, сплачених за лютий-серпень 2008р., на користь погашення рішення № 1032 від 13.12.07р. у період його оскарження в судовому порядку та перебування цього ж рішення на примусовому виконанні у Центральному ВДВС Сімферопольського МУЮ, за позивачем не виникла б заборгованість зі сплати страхових внесків за період з лютого по березень 2008 року -частину періоду, за який відповідачем перерозподілено страхові внески позивача, сплачені за липень 2008 року у даній справі та відповідач не міг би застосувати до позивача штрафні санкції та пеню за не сплату або несвоєчасну сплату страхових внесків за липень 2008р. рішенням №1195 від 16.07.09р., адже матеріалами справи підтверджується, що позивачем у відповідності до вимог Закону №1058 було сплачено страхові внески за липень 2008 р. саме у строки, визначені Законом та у повному розмірі.
З матеріалів справи вбачається, що не надано доказів здійснення відповідачем дій щодо зворотного перерозподілу в ручному режимі грошових коштів, що були направлені позивачем на сплату страхових внесків за лютий-серпень 2008 року, які були самостійно перерозподілені відповідачем на сплату заборгованості за рішенням №1032, хоча у судовому порядку такі дії були визнані протиправними, оскільки за поясненнями представника відповідача в судовому засіданні судове рішення у справі №2-а-3197/08/8 хоча і набрало законної сили, але відповідачем оскаржена в апеляційному порядку ухвала суду по цій справі про роз'яснення судового рішення і рішення судом апеляційної інстанцією на час розгляду цієї справи не прийнято.
У разі здійснення відповідачем зворотного перерозподілу страхових внесків за лютий-серпень 2008 року, а саме виключення їх з погашення заборгованості за рішенням №1032 та направлення їх на сплату страхових внесків за вищенаведений період, можливо у відповідача не виникло б підстав для винесення оскаржуваного рішення № 1195, адже страхові внески сплачувались позивачем правомірно, у повному обсязі та у визначені Законом №1058 строки.
Судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції, що перерозподіл та зміна УПФУ в Центральному районі м.Сімферополя АРК призначення платежів за платіжними дорученнями у період з лютого по серпень 2008 року на погашення заборгованості про застосування штрафних санкцій та нарахуванню пені за рішенням № 1032 від 13.12.07 року, призвело до невірного перерозподілу страхових внесків, сплачених платіжними дорученнями від 04.07.08 року №917 на суму 507,00 грн.; від 22.07.2008 року №1071 на суму 32000,00 грн.; №1072 на суму 6928,00 грн.; від 23.07.08 року № 1080 на суму 65,00 грн.; № 1081 на суму 20,00 грн.; від 29.07.2008 року №1146 на суму 1628,00 грн., №1147 на суму 98,00 грн.; від 04.08.2008 року №1190 на суму 79000 грн., призначеними для сплати позивачем страхових внесків за липень 2008 року на погашення заборгованості за рішеннями № 1032 від 13.12.07 року та призвело до невірного нарахування ДП Видавництво і друкарня "Таврида" пені за рішенням УПФУ в Центральному районі м. Сімферополя АРК № 1195 від 16.07.09 року, тому зазначене рішення є протиправним.
У випадку вірного розподілу поточних платежів, сплачених ДП Видавництво і друкарня "Таврида" за липень 2008 року в сумі 138 486,00 грн. на погашення погоджених сум заборгованості, які не пов'язані із неправомірним перерозподілом страхових внесків на погашення заборгованості за рішенням № 1032 від 13.12.07р., період застосування пені, розмір пені був би іншим, аніж це визначено рішенням УПФУ в Центральному районі м. Сімферополя АРК № 1195 від 16.07.09 року.
Відповідно до пункту 2 частини 9 статті 106 Закону виконавчі органи Пенсійного фонду застосовують до страхувальників такі фінансові санкції за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, у тому числі донарахованих страхувальниками або територіальними органами Пенсійного фонду, накладається штраф у розмірі 10 відсотків своєчасно не сплачених сум. Одночасно на суми своєчасно не сплачених (не перерахованих) страхових внесків і фінансових санкцій нараховується пеня в розмірі 0,1 відсотка зазначених сум коштів, розрахована за кожний день прострочення платежу, але відповідно до спірного рішення відповідачем нараховано позивачу лише пеню без застосування штрафних санкцій.
Судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції, що рішення № 1195 від 16.07.2009 року не може бути визнано обґрунтованим та законним, адже його винесення пов'язане із протиправними діями відповідача щодо раніше проведеного перерозподілу поточних страхових внесків позивача на погашення заборгованості за рішенням № 1032 від 13.12.2007 року у період оскарження цього рішення в судовому порядку та перебування його на примусовому виконанні у Центральному ВДВС Сімферопольського МУЮ.
Таким чином перерозподіл поточних страхових внесків позивача на погашення заборгованості за рішенням № 1032 від 13.12.2007 року, у період оскарження цього рішення в судовому порядку та перебування його на примусовому виконанні у Центральному ВДВС Сімферопольського МУЮ є протиправним, що є достатньою самостійною підставою для скасування прийнятого рішення № 1195 від 16.07.2009 року.
Відповідно до зазначених рішень відповідачем застосовані фінансові санкції і нарахована пеня за несплату або несвоєчасну сплату страховиками страхових внесків, в тому числі донарахованих страховиками або органом Пенсійного фонду за різні періоди.
Рішеннями № 168-176 від 07.02.08 року нарахована пеня і нарахування пені на пеню згідно з рішенням 1195 від 16.07.2009 року суперечить пункту 10.4. Постанови Пенсійного фонду України N 21-1 від 19.12.2003 року "Про затвердження Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України" яким визначено, що пеня на пеню не нараховується.
Пунктом 10.5. зазначеної Постанови Пенсійного фонду України N 21-1 встановлено, що рішення про нарахування пені посадові особи органів Пенсійного фонду виносять одночасно з прийняттям рішення про застосування фінансових санкцій, зазначених у підпункті 9.3.2 пункту 9.3 цієї Інструкції, за формою згідно з додатком 14 цієї Інструкції.
Відповідач не міг прийняти рішення № 1195 від 16.07.2009 року на підставі рішень №168-176 від 07.02.2008 року
Відповідно до ч.3 ст.2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони відповідно до загальних критеріїв адміністративної процедури. Серед яких є принцип обґрунтованого (тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення). Він вимагає від суб'єкта владних повноважень враховувати як обставини, на обов'язковість урахування яких прямо вказує закон, так і інші обставини, що мають значення у конкретній ситуації.
Судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції, що рішення відповідача від 16.07.2009 року №1195 вказаному принципу не відповідає, у зв'язку з чим, є протиправність вимог УПФ в Центральному районі м.Сімферополя щодо нарахування пені позивачу - ДП "Видавництво та друкарня "Таврида"у сумі 32 534,38 гривень.
Як вбачається з матеріалів справи відповідачем не надано пояснень факту правомірного прийняття рішення №1195 від 16.07.2009 року.
Судова колегія також прийшла до висновку про необхідність задоволення позовних вимог ДП Видавництво і друкарня "Таврида" у повному обсязі.
Судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції який вийщов за межі позовних вимог та визнав протиправним і скасував рішення Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м.Сімферополя АР Крим № 1195 від 16.07.09 року про нарахування Державному підприємству Видавництво і друкарня "Таврида" пені у розмірі 32 534,38 гривень, як це передбачено при оскарженні актів індивідуальної дії, а не лише скасував оспорюване рішення, як просив у позові позивач.
Відповідно до частини 1 статті 200 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Судова колегія дійшла до висновку, що судом першої інстанції правильно встановлені обставини справи, рішення суду ухвалене з додержанням норм матеріального та процесуального права, тому підстав для задоволення апеляційної скарги та скасування судового рішення не вбачається.
Враховуючи вищевикладене, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м.Сімферополя АР Крим на постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 08.07.2010 у справі № 2а-9343/09/10/0170 задоволенню не підлягає.
Керуючись статтями 195, 196, п.1 ч.1 ст.198, 200, п.1 ч.1 ст.205, 206, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м.Сімферополя АР Крим на постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 08.07.2010 у справі № 2а-9343/09/10/0170 залишити без задоволення.
Постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 08.07.2010 у справі № 2а-9343/09/10/0170 залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення згідно з частиною п'ятою статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвалу може бути оскаржено в порядку статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України, згідно з якою касаційна скарга на судові рішення подається безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення ухвали в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення ухвали в повному обсязі.
Повний текст судового рішення виготовлений 06 грудня 2011 р.
Головуючий суддя підпис З.І.Курапова
Судді підпис А.В.Привалова
підпис Т.Р.Лядова
З оригіналом згідно
Суддя З.І.Курапова