Постанова № 21067465, 14.04.2011, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
14.04.2011
Номер справи
2а-12315/10/0470
Номер документу
21067465
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

14.04.2011

<копія >

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 квітня 2011 р. Справа № 2а-12315/10/0470

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Турлакової Н. В. <Текст > при секретаріМоісєєвій А.В. за участю: прокурора представника позивача представника відповідача Зіма В.Б. Бендюг С.М. Вршиніна В.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Металпромекспорт» до Кримської митниці, за участю прокуратури Дніпропетровської області про скасування картки відмови в прийнятті митної декларації, - ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Металпромекспорт» звернулося до суду з адміністративним позовом в якому, з урахуванням заяви про уточнення позовних вимог від 13.04.2011р., просить скасувати Картку відмови в прийнятті митної декларації, митному |оформленні чи пропуску товарів і транспортних засобів через митний кордон України № 600100003/0/00185 від 17.09.2010 винесену Кримською митницею стосовно вантажної митної декларації № 00100003/2010/001741 від 05.07.2010.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що з метою здійснення митного оформлення товару в Кримській митниці, позивачем було оформлено Лист про погодження № 110000000/0/000990 та 05.07.2010 декларантом ТОВ «Зовнішсервіс», до відділу митного оформлення №3 митного посту «Керч» Кримської митниці було подано вантажну митну декларацію № 600100003/2010/001741 разом з передбаченими чинним законодавством України документами. 17.09.2010 позивачу було відмовлено у митному оформлені та надано Картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні чи пропуску товарів і транспортних засобів через митний кордон України № 600100003/0/00185. Позивач, вважає, дії відповідача стосовно відмови у митному оформленні товару за спірною ВМД незаконними та такими, що порушують права позивача, оскільки всупереч ст..78 Митного Кодексу України, митне оформлення ВМД без поважних причин не здійснювалося на протязі двох з половиною місяців, графа 31 спірної ВМД була заповнена відповідно до чинного законодавства, крім цієї вимоги відповідач ніяких вимог щодо митного оформлення не зазначив. В якості правової підстави позовних вимог позивач посилається на ст.ст.78, 80, 86 Митного кодексу України, Постанову Кабінету Міністрів України №574 від 09.06.1997р., Інструкцію про порядок заповнення вантажної митної декларації, затвердженої наказом Державної митної служби України 09.07.1997 № 307 зареєстрованої у Мінюсті України 24 вересня 1997 р. за № 443/2247 (надалі - Інструкції).

Від відповідача надійшло заперечення в яких він посилається на те, що у позивача відсутні правові підстави для задоволення позову та зазначає, що Кримською митницею було підтверджено код товару за УКТЗЕД, який був зазначений декларантом у графі 33 ВМД від 05.07.2010 2529210000, однак опис товару, який наведено декларантом у графі 31 ВМД від 05.07.2010, містив неточне зазначення певних відомостей щодо імпортованого товару. Декларант повинен був зазначити, яким саме документом визначаються хімічні показники заявленого ним до митного оформлення металургійного сортового плавикового шпату, а також декларантом у графі 31 поданій до митного оформлення ВМД від 05.07.2010 не було зазначено повністю розмір шматків металургійного шпату та їх відсоткове співвідношення, також містилась помилкова інформація щодо розміру шматків 20 - 60 мм. У зв'язку з тим, що відомості заявлені у графі 31 ВМД від 05.07.2010 не відповідають Рішенню про визначення коду товару від 17.09.10 № КТ-600-0227-10, у частині фракційного складу, вмісту вологи та летючих речовин, митним постом «Керч» Кримської митниці було складено картку відмови у митному оформленні товарів № 600100003/2010/00185 від 17.09.2010. В задоволенні позовних вимог просив відмовити.

Згідно повідомлення від 06.01.2011р. вих..№05/2-24 вих.11, з метою захисту інтересів держави та на підставі ч.2 ст.60 КАС України прокурор Дніпропетровської області вступив у справу, представник якого у судовому засіданні проти задоволення позовних вимог заперечував.

У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги, просив позов задовольнити, з підстав зазначених у позовній заяві.

Представник відповідача заперечував проти задоволення позову та просив суд відмовити у задоволенні позовних вимог, посилаючись на доводи викладені у запереченнях.

Заслухавши прокурора, представника позивача та представника відповідача, дослідивши чинне законодавство та матеріали справи, суд доходить висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи А00 №182516 Товариство з обмеженою відповідальністю «Металпромекспорт» зареєстровано Дніпропетровською районною державною адміністрацією Дніпропетровської області 09.02.1998р.

Відповідно до контракту купівлі-продажу № 07/05/N-MPE від 07.05.2010 укладеним з компанією NAXIA Inc. 910 Foulk Road Suite 201 Wilmington, DE 19803 USA (США) Товариство з обмеженою відповідальністю «Металпромекспорт» код ЄДРПОУ 25515001 Дніпропетровська область, Дніпропетровський район смт.Ювілейне вул. Фрунзе, 6-а/19 є субєктом зовнішньоекономічної діяльності та відповідно до умов контракту позивач отримував металургійний сортовий плавиковий шпат стандартний, 140000 кг, навалом, якісні показники: вміст фтористого кальцію (CaF2) 85,1%, карбонату кальцію (CaCo3) 4,2%, оксид кремнію (SiO2) 8,5%, вологи (H2O) 0,4%, розмір шматків: менш 20 мм - 5%, 20 80 мм 90%, більш 80%, країна виробництва Мексика.

На підставі Договору на митно-брокерське обслуговування № 33/Б ТБО від 18.06.2010р. зобовязання по митно-брокерському обслуговуванню ТОВ «Металпромекспорт» взяло на себе ТОВ «Зовнішсервіс».

З метою здійснення митного оформлення Товару в Кримській митниці, Позивачем було оформлено Лист про погодження № 110000000/0/000990 від 14.06.2010р. Який згідно Рішення відповідача 15.06.2010р. було погоджено.

Позивач 05.07.2010р. подав до відділу митного оформлення Кримської митниці вантажну митну декларацію № 600100003/2010/001741.

Відповідно до змісту декларації Позивач отримував металургійний сортовий плавиковий шпат стандартний, 140000 кг, навалом, якісні показники: вміст фтористого кальцію (CaF2) 85,1%, карбонату кальцію (CaCo3) 4,2%, оксид кремнію (SiO2) 8,5%, вологи (H2O) 0,4%, розмір шматків: менш 20 мм - 5%, 20 80 мм 90%, більш 80%, країна виробництва Мексика. Графа 33 (код УКТ ЗЕД) 2529210000.

Згідно Акту про взяття проб і зразків товарів № 36 від 06.07.2010р. з метою визначення якісних показників товару, ідентифікації та встановлення відповідності задекларованих у ВМД характеристик товару, визначальних для його подальшої класифікації співробітником Кримської митниці у присутності представника декларанта було здійснено відбір проб (зразків) товару.

Відповідно до висновку Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи Кримської служби з експертного забезпечення митних органів №20-138 від 14.07.2010р. встановлено, що результати досліджень наданих проб за визначеними показниками не суперечать опису гр.31 ВМД від 05.07.10 №600100003/2010/001741.

Висновком № 12.2-180 від 06.08.2010р. Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи служби досліджень хімічної та промислової продукції підтверджено, що визначені показники проби товару не суперечать інформації (щодо якісного хімічного складу), наведеній у гр.. 31 ВМД № 600100003/2010/001741 від 05.07.2010р.

Згідно Рішення про визначення коду товару N КТ-600-0227-10 від 17.09.2010р. відповідно Правил 1 та 6 Основних правил інтерпретації класифікації товарів УКТ ЗЕД Приміток до товарної групи 25, пояснень до товарної позиції 2529, висновку експерта Кримської служби з експертного забезпечення митних органів ЦМУЛДЕР від 14.07.2010р. № 12.2-180, інформації з мережі Інтернет, сертифікату випробувань від 10.06.2010р. №1006002U Ке фірми товар класифікується за наступною товарною підкатегорією УКТЗЕД та даними для заповнення граф 31, 33 ВМД.

Дані граф 31 та 33 ВМД після встановлення коду, металургійний сортовий плавиковий шпат стандартний, 140000 кг, навалом, якісні показники згідно сертифікату випробувань від 10.06.2010 № 1006002U Ke: вміст фтористого кальцію (CaF2) 85,1%, карбонату кальцію (CaCo3) 4,2%, оксид кремнію (SiO2) 8,5%, масова частка вологи та легких речовин становить 0,34±0,07% мас., розмір шматків: менш 20 мм - 5%, 20 60 мм 90%, більш 60мм - 5%, країна виробництва МХ 2. Місць: 0 (навалом). Графа 33 2529210000.

За результатами розгляду митної декларації та інших документів винесено Картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні чи пропуску товарів і транспортних засобів через митний кордон України № 600100003/0/00185 від 17.09.2011р., згідно якої зазначено, товари не підлягають митному оформленню з таких причин: відомості заявлені у гр.31 ВМД не відповідають Рішенню про визначення коду товару від 17.09.2010 № КТ-600-0227-10. Це порушує вимоги ст.90 Митного кодексу України, Постанови КМУ від 09.06.1997 № 574 та Інструкції про порядок заповнення вантажної митної декларації. Вимоги, виконання яких забезпечує можливість прийняття митної декларації, митного оформлення чи пропуску цих товарів і транспортних засобів через митний кордон України : подання ВМД з заповненою гр..31 відповідно до Рішення про визначення коду товару від 17.09.2010р. № КТ-600-0227-10 з необхідним комплектом документів.

Ч.1 ст.78 Митного кодексу України, митне оформлення здійснюється митним органом, як правило, протягом однієї доби з часу пред'явлення товарів і транспортних засобів, що підлягають митному оформленню, подання митної декларації та всіх необхідних документів і відомостей.

Згідно ст.80 Митного кодексу України, у разі відмови у митному оформленні та пропуску через митний кордон України товарів і транспортних засобів митний орган зобов'язаний видавати заінтересованим особам письмове повідомлення із зазначенням причин відмови та вичерпним роз'ясненням вимог, виконання яких забезпечує можливість митного оформлення та пропуску цих товарів і транспортних засобів через митний кордон України.

Відповідно до ч.5 ст.86 Митного кодексу України, митний орган не має права відмовити в прийнятті митної декларації, якщо декларантом виконано всі умови, встановлені цим Кодексом.

Згідно із ст.265 Митного кодексу України, митний орган здійснює контроль правильності визначення митної вартості товарів згідно з положеннями цього Кодексу.

У разі відсутності даних, що підтверджують правильність визначення заявленої декларантом митної вартості товарів, або за наявності обґрунтованих сумнівів у достовірності поданих декларантом відомостей митний орган може самостійно визначити митну вартість товарів, що декларуються, послідовно застосовуючи методи визначення митної вартості, встановлені цим Кодексом, на підставі наявних у нього відомостей, у тому числі цінової інформації щодо ідентичних чи подібних (аналогічних) товарів з коригуванням, що здійснюється згідно з цим Кодексом.

Ст. 313 Митного Кодексу передбачено, що митні органи класифікують товари, тобто відносять товари до класифікаційних групувань, зазначених в УКТЗЕД. Рішення митних органів щодо класифікації товарів для митних цілей є обов'язковими для підприємств і громадян.

Відповідно до ст. 314 Митного Кодексу з метою встановлення достовірних відомостей про товари та їх відповідності опису класифікаційних групувань УКТЗЕД митні органи можуть вимагати від суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та громадян зразки товарів та техніко-технологічну документацію на такі товари для проведення експертизи. Порядок надання зразків товарів та техніко-технологічної документації на них, строки і порядок проведення експертизи, а також порядок розпорядження зразками та документацією визначаються Кабінетом Міністрів України.

За приписами Закону України "Про Митний тариф України" від 05.04.2001р. № 2371-ІП митний тариф України - це систематизований згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічною діяльністю перелік ставок ввізного мита, яке справляється з товарів, що ввозяться на митну територію України. Товарною номенклатурою Митного тарифу України є Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД). Класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності здійснюється відповідно до основних правил інтерпретації класифікації товарів.

Постановою Кабінету Міністрів України затверджено Порядок ведення Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (від 12.12.2002 р. № 1863), в якому визначено, що УКТЗЕД є товарною номенклатурою Митного тарифу, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України", що використовується для цілей тарифного та інших видів регулювання зовнішньоекономічної діяльності, ведення статистики зовнішньої торгівлі, здійснення митного оформлення товарів.

Згідно зі ст. 11 Митного кодексу України українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності складається на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів. В УКТЗЕД товари систематизовано за розділами, групами, товарними позиціями, найменування і цифрові коди яких уніфіковано з Гармонізованою системою опису та кодування товарів. Відповідно до ст.312 Митного кодексу України ведення УКТЗЕД передбачає прийняття рішень щодо класифікації та кодування товарів УКТЗЕД. Згідно із статтею 313 Митного кодексу України митні органи класифікують товари, тобто відносять товари до класифікаційних групувань, зазначених в УКТЗЕД та їх рішення щодо класифікації товарів для митних цілей є обов'язковими для підприємств і громадян.

У підпунктах 1.4, 2.4, 2.5 вищевказаного "Порядку", зазначено, що якщо при митному оформленні товарів виникають спірні класифікаційні питання, вирішити які не може оперативний підрозділ, то їх розгляд передається Відділу номенклатури та класифікації товарів (далі - Відділ). До компетенції Відділу належить прийняття рішень про визначення коду товару щодо товарів, перелік яких установлюється нормативними актами Державної митної служби України. Вирішення питань класифікації товарів здійснюється посадовими особами Відділу згідно з чинним законодавством па основі поданих до митного оформлення документів, які передаються до Відділу разом із запитом.

Відповідно до п.1 «Інструкції про порядок заповнення вантажної митної декларації» затвердженої наказом Державної митної служби України 09.07.1997 № 307 зареєстрованої у Мінюсті України 24 вересня 1997 р. за № 443/2247 (надалі - Інструкції), ця Інструкція визначає порядок заповнення граф вантажної митної декларації на зброшурованих у комплекти бланках єдиного адміністративного документа форми МД-2, додаткових аркушів до нього форми МД-3 (далі - комплект форми МД-3), специфікації форми МД-8, порядок унесення відомостей до доповнення форми МД-6, особливості заповнення граф ВМД залежно від напрямку переміщення товарів, митного режиму тощо, випадки застосування специфікації форми МД-8, а також порядок розподілу та використання аркушів ВМД форм МД-2, МД-3, МД-6, МД-8».

Пунктом 2 глави II Інструкції передбачені Правила заповнення граф ВМД, так в графі 31"Вантажні місця та опис товарів - Маркування та кількість - Номери контейнерів - Кількість та розпізнавальні особливості" зазначаються: «Під номером 1 зазначаються точні відомості про товар, які є в наявності: а) відомості, необхідні для класифікації товару (фізичні характеристики товару в обсязі, достатньому для однозначного віднесення його до коду згідно з УКТЗЕД, у кількості знаків, визначеній правилами заповнення графи 33 ВМД для відповідного митного режиму та особливостей переміщення): наприклад, комплектність або завершеність (зібраний/незібраний), кількісний та якісний склад (матеріал, речовина, суміш, сполука тощо), основні властивості товару (призначення, розмір, розфасування, пакування тощо). Опис товарів має наводитись без перенесення в графу непідтвердженого опису класифікаційних групувань УКТЗЕД, що відповідають коду товару; б) відомості, необхідні для розпізнання товару: торговельне найменування товару, торговельна марка (зазначається повністю без будь-яких скорочень; якщо оригінальне написання найменування торговельної марки виконується мовою, яка використовує латинський алфавіт, то в графі таке найменування зазначається латинськими літерами), фірма-виробник, літерний код альфа-2 країни виробництва товару відповідно до Класифікації держав світу, марка, модель, сорт, тип, артикул тощо».

Пунктом 3 Порядку оформлення й використання Картки відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні чи пропуску товарів і транспортних засобів через митний кордон України затвердженому наказом Державної митної служби України від 12.12.2005 № 1227, зареєстрованого в Мінюсті України 26.12.2005 за № 1562/11842, передбачено, що у Картці повинні бути в стислому вигляді зазначені причини відмови з посиланням на норми законодавства України, а також вичерпні роз'яснення вимог, виконання яких забезпечує можливість прийняття митної декларації, митного оформлення чи пропуску цих товарів і транспортних засобів через митний кордон України.

Відповідно до абз.1 п.5 «Порядку декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України, та подання відомостей для її підтвердження» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2006р. № 1766, для заявлення митної вартості товарів, визначеної за ціною договору щодо товарів, які імпортуються (вартість операції), відповідно до статті 267 Митного кодексу України подається декларація митної вартості.

Згідно із абз.1 п.6 «Порядку декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України, та подання відомостей для її підтвердження», декларант заповнює декларацію митної вартості, за винятком граф, призначених для відміток митниці.

Відповідно до п.7 «Порядку декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України, та подання відомостей для її підтвердження», для підтвердження заявлених відомостей про митну вартість товарів декларант зобов'язаний подати: зовнішньоекономічний договір (контракт) і додатки до нього; рахунок-фактуру (інвойс) або рахунок-проформу; банківські платіжні документи (якщо рахунок сплачено), а також інші платіжні та/або бухгалтерські документи, що підтверджують вартість товару та містять реквізити, необхідні для ідентифікації ввезеного товару; рішення митного органу про визначення митної вартості раніше ввезених ідентичних та/або подібних (аналогічних) товарів, якщо воно прийнято за одним договором (контрактом); пакувальні листи; копію ліцензії на ввезення (вивезення) товарів, імпорт (експорт) яких підлягає ліцензуванню.

Згідно п.4 Положення про вантажну митну декларацію, затвердженого Постановою КМУ від 09.06.1997р. № 574, митний орган не приймає ВМД для оформлення, якщо вона подається без повного пакету документів, в тому числі ненадання додаткових документів.

Частина 2 ст.19 Конституції України передбачає, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч.3 ст.2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно до ст.ст.11, 71 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, а суд згідно ст.86 цього Кодексу, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та обєктивному дослідженні.

Як вбачається з матеріалів справи та відповідачем не заперечується, відповідно до змісту декларації, а саме графи 31, позивач отримував металургійний сортовий плавиковий шпат стандартний, 140000 кг, навалом, якісні показники: вміст фтористого кальцію (CaF2) 85,1%, карбонату кальцію (CaCo3) 4,2%, оксид кремнію (SiO2) 8,5%, вологи (H2O) 0,4%, розмір шматків: менш 20 мм - 5%, 20 80 мм 90%, більш 80%, країна виробництва Мексика. Графа 33 (код УКТ ЗЕД) 2529210000.

Відповідно висновку Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи Кримської служби з експертного забезпечення митних органів №20-138 від 14.07.2010р. встановлено, що результати досліджень наданих проб за визначеними показниками не суперечать опису гр.31 ВМД від 05.07.10 №600100003/2010/001741. Висновком № 12.2-180 від 06.08.2010р. Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи служби досліджень хімічної та промислової продукції підтверджено, що визначені показники проби товару не суперечать інформації (щодо якісного хімічного складу), наведеній у гр.. 31 ВМД № 600100003/2010/001741 від 05.07.2010р.

Крім того, згідно Рішення про визначення коду товару N КТ-600-0227-10 від 17.09.2010р. відповідно Правил 1 та 6 Основних правил інтерпретації класифікації товарів УКТ ЗЕД дані граф 31 та 33 ВМД після встановлення коду, металургійний сортовий плавиковий шпат стандартний, 140000 кг, навалом, якісні показники згідно сертифікату випробувань від 10.06.2010 № 1006002U Ke: вміст фтористого кальцію (CaF2) 85,1%, карбонату кальцію (CaCo3) 4,2%, оксид кремнію (SiO2) 8,5%, масова частка вологи та легких речовин становить 0,34±0,07% мас., розмір шматків: менш 20 мм - 5%, 20 60 мм 90%, більш 60мм - 5%, країна виробництва МХ 2. Місць: 0 (навалом). Графа 33 2529210000.

Тобто, як висновок Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи Кримської служби з експертного забезпечення митних органів №20-138 від 14.07.2010р., висновок № 12.2-180 від 06.08.2010р. Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи служби досліджень хімічної та промислової продукції так і Рішення про визначення коду товару N КТ-600-0227-10 від 17.09.2010р. підтвердило правильність заповнення позивачем граф 31 та 33 ВМД, як в частині визначення коду товару так і його опису, за хімічним складом, країною виробництва так і масовою частки вологи та легких речовин, оскільки масова частка вологи та легких речовин у вигляді 0,34±0,07% після округлення буде дорівнювати фактично 0,3% - 0,4%, що і було зазначено позивачем.

Суд також погоджується з доводами позивача в частині безпідставності занесення у графу 31 ВМД зазначення в частині, «згідно сертифікату випробувань від 10.06.2010 № 1006002U Ke», оскільки «Інструкція про порядок заповнення вантажної митної декларації», вказаних зобовязань не містить, а відповідно не може бути підставою для відмови у прийнятті митної декларації, митному оформленні чи пропуску товарів і транспортних засобів через митний кордон України.

Щодо терміну для прийняття оскаржуваного рішення, то суд зазначає що ч.1 ст.78 Митного кодексу України, визначає, що митне оформлення здійснюється митним органом, як правило, протягом однієї доби з часу пред'явлення товарів і транспортних засобів, що підлягають митному оформленню, подання митної декларації та всіх необхідних документів і відомостей, при цьому датою подання позивачем ВМД, всіх необхідних документів і відомостей, предявлення товарів і транспортних засобів є 05.07.2010р., що також відповідачем не заперечується.

Таким чином, суд дійшов висновку, що оскаржувана Картка відмови в прийнятті митної декларації, митному |оформленні чи пропуску товарів і транспортних засобів через митний кордон України № 600100003/0/00185 від 17.09.2010 прийнята відповідачем необґрунтовано, без урахування усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення, з порушенням принципів розсудливості та своєчасності. Відповідно позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Металпромекспорт» до Кримської митниці підлягає задоволенню, а оскаржувана картка відмови в прийнятті митної декларації, митному |оформленні чи пропуску товарів і транспортних засобів через митний кордон України скасуванню.

Керуючись ст.ст. 158 - 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Металпромекспорт» до Кримської митниці, за участю прокуратури Дніпропетровської області про скасування картки відмови в прийнятті митної декларації, - задовольнити.

Скасувати Картку відмови в прийнятті митної декларації, митному |оформленні чи пропуску товарів і транспортних засобів через митний кордон України № 600100003/0/00185 від 17.09.2010 винесену Кримською митницею стосовно вантажної митної декларації № 00100003/2010/001741 від 05.07.2010.

Постанова суду набирає законної сили та може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд в порядку, визначеному ст.254 КАС України.

Відповідно до ст.186 КАС України, апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова виготовлена у повному обсязі 18.04.2011р.

Суддя <(підпис) >

< Текст >

< Список >

< Список >

< Список >Н.В. Турлакова

<Текст >

< ПІБ Судді >

< ПІБ Судді >