Єдиний державний реєстр судових рішень ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 липня 2011 р. Справа № 2а-6089/10/1670
Колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду у складі
Головуючого судді: Бенедик А.П.
Суддів: Калиновського В.А. , Курило Л.В.
<за участю секретаря судового засідання ><Секретар >
розглянувши в порядку письмового провадження у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрообєднання фермерських господарств "Еліта" на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 08.02.2011р. по справі№2а-6089/10/1670
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрообєднання фермерських господарств "Еліта" <Список ><Текст >
до Полтавської міжрайонної державної податкової інспекції <Текст ><3 особи ><3 особа ><за участю ><Текст >
про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,
ВСТАНОВИЛА:
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "Агрообєднання фермерських господарств "Еліта", звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовом до Полтавської міжрайонної державної податкової інспекції, в якому, з урахуванням змінених позовних, просив суд: визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення Полтавської МДПІ (Решетилівське відділення): від 07 червня 2010 року №0000152301/0, від 26 серпня 2010 року №0000152301/1, від 11 листопада 2010 року №0000152301/2 про застосування штрафних (фінансових) санкцій з податку на додану вартість в розмірі 108126,29 грн. - повністю; податкові повідомлення-рішення від 07 червня 2010 року №0000171702/0, від 14 вересня 2010 року №0000171702/1 в частині нарахування податку з доходів найманих працівників у розмірі 78275,91 грн., в тому числі за основним платежем 26091,97 грн. та штрафні (фінансові) санкції - 52183,94 грн.; податкове повідомлення-рішення від 02 вересня 2010 року №0000181702/1 в частині визначення суми податкового зобов'язання з податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів в розмірі 1075,76 грн., застосування сум штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 395,08 грн., а всього на суму 1470,84 грн.
В обгрунтування позову зазначив, що Полтавською міжрайонною державною податковою інспекцією неправомірно винесені податкові повідомлення-рішення, якими позивачу визначено до сплати:
- штрафні (фінансові) санкції з податку на додану вартість в розмірі 108126,29 грн. у зв'язку із використанням не за цільовим призначенням акумульованих коштів податку на додану вартість, неперерахуванням коштів на окремий рахунок. Позивач вказує про використання коштів, акумульованих на рахунку виключно для розвитку тваринництва насамперед для забезпечення тваринництва кормами, відтворення поголів'я, що відповідає вимогам законодавства та за угодами які не є нечинними;
- суму зобов'язань з податку з доходів фізичних осіб в розмірі 26250,48 грн. та штрафні (фінансові) санкції в розмірі 52500,00 грн. у зв'язку із неутримання позивачем сум податку з доходів фізичних осіб при нарахування (виплаті) оподатковуваного доходу на користь осіб під час їх харчування позивачем та особи, якою надавалися послуги ТОВ АФГ "Еліта" без відповідного дозвільного документу. Позивачем зазначено, що харчування осіб проводилося у зв'язку із провадженням ними робіт, за несприятливих умов праці, у зв'язку із чим таке харчування за рахунок позивача не є додатковим благом і відповідно не повинно оподатковуватися податком з доходів фізичних осіб. Також позивач вказав про отримання ним послуг від суб'єкта малого підприємництва фізичної особи, що відповідно до вимог законодавства сплачує єдиний податок, у зв'язку із чим виключеним є додаткове оподаткування доходу, отриманого від ТОВ АФГ "Еліта";
- суму податку з підприємств і організацій - власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів в розмірі 1460,36 грн., штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 1360,00 грн. за податковим повідомленням-рішенням від 07 червня 2010 року №0000181702/0, штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 735,08 грн. за податковим повідомленням-рішенням від 02 вересня 2010 року №0000181702/1 у зв'язку із недекларуванням позивачем відомостей про придбання транспортних засобів та, відповідно, несплатою податку ТОВ АФГ "Еліта". Позивачем вказано, що розрахунки сум податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів за 2009, 2010 роки повністю відображають відомості про наявні в позивача транспортні засоби; суми податку сплачені позивачем в повному обсязі, що підтверджується платіжними дорученнями про перерахування грошових коштів, наявних в матеріалах справи та самим фактом реєстрації транспортних засобів органами державної автомобільної інспекції, що було б неможливим за відсутності попередньої сплати податку.
Позивач також вказав на відсутність в його діях порушень, що встановлені Полтавською міжрайонною державною податковою інспекцією в ході перевірки з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01 січня 2008 року по 31 грудня 2009 року валютного та іншого законодавства за період з 01 січня 2008 року по 31 грудня 2009 року.
Представники відповідача проти задоволення позовних вимог заперечували, посилаючись на встановлення в ході проведення перевірки недотримання позивачем вимог податкового, валютного та іншого законодавства, а саме: порушень вимог Закону України "Про податок на додану вартість", Постанов Кабінету Міністрів України від 26 лютого 1999 року №271, від 12 травня 1999 року №805 в частині використання не за цільовим призначенням та неперерахуванням на окремий рахунок коштів в сумі 108126,29 грн.; недотримання вимог законодавства в частині оприбуткування доходів, виплачуваних (нарахованих) на користь осіб, харчування яких здійснювалося позивачем та на користь яких виплачувалися грошові кошти за отримані послуги ТОВ АФГ "Еліта" без відповідного дозвільного документу; порушення вимог законодавства в частині звітування до органів державної податкової служби щодо сум податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів і, відповідно несплата позивачем сум податку до бюджету.
Вказували на правомірність винесених податкових повідомлень рішень, просили в задоволенні позовних вимог відмовити повністю.
Постановою Полтавського окружного адміністративного суду від 08.02.2011 року адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрообєднання фермерських господарств "Еліта" задоволено частково, а саме: визнано протиправними та скасовано податкові повідомлення-рішення: від 07 червня 2010 року №0000152301/0, від 26 серпня 2010 року №0000152301/1, від 11 листопада 2010 року №0000152301/2 про застосування штрафних (фінансових) санкцій з податку на додану вартість в розмірі 108126,29 грн., від 07 червня 2010 року №0000171702/0, від 14 вересня 2010 року №0000171702/1 в частині визначення суми податкового зобов'язання з податку з доходів найманих працівників в розмірі 223,50 грн., застосування штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 447,00 грн., а всього на суму 670,50 грн.; від 02 вересня 2010 року №0000181702/1 в частині визначення суми податкового зобов'язання з податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів в розмірі 1075,76 грн., застосування штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 395,08 грн., а всього на суму 1470,84 грн. В іншій частині позовних вимог відмовлено.
Не погодившись з постановою суду першої інстанції, позивач подав апеляційну скаргу, в якій він, просить скасувати оскаржувану постанову в частині відмови в задоволенні позову та прийняти в цій частині нову постанову , якою позовні вимоги задовольнити.
В обґрунтування вимог апеляційної скарги позивач посилається на порушення судом першої інстанції, при прийнятті постанови, норм матеріального та процесуального права, а саме: ст. 129 Конституції України, Закону України «Про державну податкову службу в Україні», Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб», Закону України «Про охорону праці», Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку заходів та засобів з охорони праці, витрати на здійснення та придбання яких включаються до складу витрат" від 27.06.2003 р. № 994, Наказу Міністерства охорони здоров'я України № 54 від 23.03.1993 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 15 "Про затвердження переліку робіт, на яких встановлюються доплати за несприятливі умови праці працівникам організацій та установ медичної освіти України", ст.ст. 7, 9, 71, 86, 156 КАС України, з обставин і обґрунтувань, викладених в апеляційній скарзі.
Відповідач подав заперечення на апеляційну скаргу, в яких він, наполягаючи на законності та обгрунтованості постанови суду першої інстанції, просив залишити апеляційну скаргу без задоволення, а оскаржувану постанову без змін.
В судове засідання апеляційної інстанції сторони не прибули, були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання. Представник відповідача надав клопотання про розгляд справи без його участі. Представник позивача надав клопотання про розгляд справи в порядку письмового провадження.
На підставі п. 2 ч. 1 ст. 197 Кодексу адміністративного судочинства України колегія суддів вважає за можливе розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними в справі матеріалами.
Колегія суддів, заслухавши суддю-доповідача, перевіривши рішення суду, відповідно до ч. 1 ст. 195 КАС України в межах апеляційної скарги, та доводи апеляційної скарги, дослідивши матеріали справи, вважає, що апеляційна скарга підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом першої інстанції встановлено та підтверджено у суді апеляційної інстанції, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Агрооб'єднання фермерських господарств "Еліта" зареєстроване Решетилівською районною державною адміністрацією Полтавської області 05 червня 1996 року, надано ідентифікаційний код юридичної особи 24389445, взято на податковий облік в органах державної податкової служби 10 червня 1996 року за №241, станом на 20 травня 2010 року перебувало на обліку в Полтавській міжрайонній державній податковій інспекції /Т.1, а.с. 38-41/.
В період з 30 березня 2010 року по 13 травня 2010 року, на підставі направлень від 29 березня 2001 року №000159, від 26 квітня 2001 року №000183, виданих Полтавською МДПІ, була проведена планова виїзна перевірка Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрооб'єднання фермерських господарств "Еліта" з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01 січня 2008 року по 31 грудня 2009 року валютного та іншого законодавства за період з 01 січня 2008 року по 31 грудня 2009 року.
За результатами даної перевірки Полтавською міжрайонною державною податковою інспекцією (Решетилівське відділення) складений акт від 20 травня 2010 року №162/230/24389445, у висновках якого відповідачем вказано про порушення ТОВ "Агрооб'єднання фермерських господарств "Еліта" вимог, зокрема:
- пунктів 1.3, 1.7 статті 1, підпункту 7.4.4 пункту 7.4 статті 7, підпункту 11.29 статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість", та порушено пункти 4, 5 порядку акумуляції та використання коштів, які нараховуються сільськогосподарськими товаровиробниками - платниками податку на додану вартість щодо операцій з продажу товарів (робіт, послуг) власного виробництва, включаючи продукцію (крім підакцизних товарів), виготовлену на давальницьких умовах із власної сільськогосподарської сировини затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 1999р. №271 та пункти 8, 12 Порядку нарахування, виплат і використання коштів, спрямованих для виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко та м'ясо в живій вазі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1999 року №805 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2007 року №596) в частині не цільового використання коштів в TOB ЛФГ «Еліта» за 2008 рік в сумі 108126,29 грн.;
- підпункту 4.2.9 "б" пункту 4.2 статті 4, підпункту "а", пункту 19.2 статті 19 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" в частині не нарахування податку з доходів фізичних осіб за 2008-2009 роки в сумі 26250,48 грн.;
- статті 6 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" в частині заниження податку з власників транспортних засобів на суму 1460,36 грн. в тому числі: за 2008 рік -1030,16 грн., 2009 рік - 430,20 грн. /Т.1, а.с. 45-98/.
У зв'язку із встановленням в ході проведення планової виїзної перевірки порушення вимог податкового законодавства, Полтавською МДПІ були винесені податкові повідомлення-рішення від 07 червня 2010 року №0000152301/0 про визначення сум штрафних (фінансових) санкцій з податку на додану вартість в розмірі 108126,29 грн.; №0000181702/0 про визначення суми податкового зобов'язання з податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів в розмірі 1460,36 грн., сум штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 1360,00 грн., а всього на суму 2820,36 грн.; №0000171702/0 про визначення суми податкового зобов'язання з податку з доходів найманих працівників в розмірі 26250,48 грн., сум штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 52500,00 грн., а всього на суму 78751,44 грн. /Т.1, а.с. 17, 21, 32/.
Не погодившись із визначенням податковим органом суми податкового зобов'язання з податку на прибуток підприємств і застосуванням штрафної (фінансової) санкції, ТОВ "Агрооб'єднання фермерських господарств "Еліта" оскаржило податкове повідомлення-рішення від 25 вересня 2009 року №0004822301/0/3065 в апеляційному порядку згідно із підпунктом 5.2.2 пункту 5.2 статті 5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", згідно якого, у разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган невірно визначив суму податкового зобов'язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству з питань оподаткування або виходить за межі його компетенції, встановленої законом, такий платник податків має право звернутися до контролюючого органу із скаргою про перегляд цього рішення, яка подається у письмовій формі та може супроводжуватися документами, розрахунками та доказами, які платник податків вважає за потрібне надати. Скарга повинна бути подана контролюючому органу протягом десяти календарних днів, наступних за днем отримання платником податків податкового повідомлення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується. Контролюючий орган зобов'язаний прийняти вмотивоване рішення та надіслати його протягом двадцяти календарних днів від дня отримання скарги платника податків на його адресу поштою з повідомленням про вручення або надати йому під розписку. У разі коли контролюючий орган надсилає платнику податків рішення про повне або часткове незадоволення його скарги, такий платник податків має право звернутися протягом десяти календарних днів, наступних за днем отримання відповіді, з повторною скаргою до контролюючого органу вищого рівня, а при повторному повному або частковому незадоволенні скарги - до контролюючого органу вищого рівня із дотриманням зазначеного десятиденного строку для кожного випадку оскарження та зазначеного двадцятиденного строку для відповіді на нього.
За наслідками апеляційного оскарження податкові повідомлення рішення від 07 червня 2010 року №0000152301/0, №0000171702/0 залишені без змін та в порядку пункту 5.3 статті 5 Наказу Державної податкової адміністрації України від 21 червня 2001 року №253 "Про затвердження Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій", з метою доведення до платника податків граничного строку сплати податкового зобов'язання, зазначеного в раніше надісланому податковому повідомленні, Полтавською МДПІ були винесені податкові повідомлення-рішення від 26 серпня 2010 року №0000152301/1, від 11 листопада 2010 року №0000152301/2 про визначення сум штрафних (фінансових) санкцій з податку на додану вартість в розмірі 108126,29 грн.; від 14 вересня 2010 року №0000171702/1 про визначення суми податкового зобов'язання з податку з доходів найманих працівників в розмірі 26250,48 грн., сум штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 52500,00 грн., а всього на суму 78751,44 грн. Податкове повідомлення-рішення від 07 червня 2010 року №0000181702/0 скасоване і в порядку підпункту "а" частини 2 пункту 5.3 статті 5 Наказу Державної податкової адміністрації України від 21 червня 2001 року №253 "Про затвердження Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій", відповідно до якого у разі часткового скасування раніше прийнятого рішення про нарахування суми податкового зобов'язання підрозділ, який склав таке податкове повідомлення, складає та направляє платнику податків згідно із зазначеним Порядком нове податкове повідомлення, при цьому раніше надіслане податкове повідомлення вважається відкликаним, позивачеві було направлене податкове повідомлення рішення від 02 вересня 2010 року №0000181702/1 про визначення зобов'язання з податку з власників транспортних засобів, інших самохідних машин та механізмів в розмірі 1460,36 грн., штрафної (фінансової) санкції в розмірі 735,08 грн., а всього на суму 2195,44 грн.
ТОВ АФГ "Еліта" не погоджується із податковими повідомленнями-рішеннями від 07 червня 2010 року №0000152301/0, від 26 серпня 2010 року №0000152301/1, від 11 листопада 2010 року №0000152301/2, від 07 червня 2010 року №0000171702/0, від 14 вересня 2010 року №0000171702/1, від 02 вересня 2010 року №0000181702/1, вважає їх такими, що підлягають визнанню протиправними та скасуванню.
Суд першої інстанції, відмовляючи в задоволенні позову в частині визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 07 червня 2010 року №0000171702/0, від 14 вересня 2010 року №0000171702/1 в частині нарахування податку з доходів найманих працівників у розмірі 77605,41 грн., в тому числі за основним платежем 25868,47 грн. та штрафні (фінансові) санкції - 51736,94 грн., виходив з того, що в обґрунтування правомірності харчування залучених для виконання сільськогосподарських робіт працівників без утримання позивачем як податковим агентом податку з доходів фізичних осіб, TOB АФГ "Еліта" вказало на свій обов'язок вживати необхідні заходи спрямовані на збереження життя, здоров'я і працездатності людини в процесі трудової діяльності. На думку суду першої інстанції такі посилання позивача є необгрунтованими, з огляду на те, що позивач не є організацією чи установою медичної освіти України, відповідно не має обов'язку із забезпечення вжиття заходів по збереженню життя, здоров'я та працездатності шляхом забезпечення працівників харчуванням за рахунок витрат виробництва.
Інших відомостей щодо віднесення підприємства позивача до підприємств з шкідливими умовами праці та результатів атестації підприємства, позивачем суду не надано.
Таким чином суд першої інстанції дійшов висновку про те, що Полтавською МДПІ правомірно нараховано суми податку з доходів фізичних осіб за березень 2008 року в сумі 165,19 грн., квітень 2008 року в сумі 893,82 грн., травень 2008 року в сумі 1342,52 грн., червень 2008 року в сумі 1284,77 грн., липень 2008 року в сумі 1114,39 грн., серпень 2008 року в сумі 989,72 грн., вересень 2008 року в сумі 496,75 грн., жовтень 2008 року в сумі 2691,11 грн., листопад 2008 року в сумі 1458,69 грн., грудень 2008 року в сумі 1685,58грн., січень 2009року в сумі 111,38грн., лютий 2009року в сумі 399,11грн., березень 2009року в сумі 430,91грн., квітень 2009 року в сумі 1138,33грн., травень 2009 року в сумі 1386,76грн., червень 2009 року в сумі 1713,39грн., липень 2009 року в сумі 529,77грн.. серпень 2009року в сумі 1925,21грн., вересень 2009року в сумі 1193,37грн.. жовтень 2009 року в сумі 1504,27грн., листопад 2009 року в сумі 1492,73грн., грудень 2009 року в сумі 1675,06грн.
Колегія суддів не погоджується з такими висновками суду першої інстанції, з огляду на наступне.
Як свідчать матеріали справи, відповідно до пп. 3.5.1 акту від 20.05.2010р. №162/230/24389445 „Про результати планової виїзної перевірки ТОВ Агрооб'єднання фермерських господарств „ЕЛІТА" з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.01.08. по 31.12.09., валютного та іншого законодавства за період з 01.01.08. по 31.12.09.", відповідачем встановлено, що підприємство проводило харчування своїх працівників та громадян залучених для виконання сільськогосподарських та інших робіт. Вартість харчування, помісячно, частково утримувалась із зарплати, згідно з списками на харчування. Різниця між фактичною собівартістю харчування та сумою утриманою із заробітної плати, згідно з списками на харчування працівників, відносилась на витрати виробництва.
Тобто, податковим органом не заперечується факт перебування у трудових відносинах фізичних осіб з ТОВ Агрооб'єднання фермерських господарств „ЕЛІТА" та виконання останніми сільськогосподарських та інших робіт.
Згідно з пп. 4.2.9 п. 4.2 ст. 4 Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб", до загального місячного оподатковуваного доходу включаються суми доходу, отриманого платником податків від його працедавця як додаткове благо за винятками, передбаченими п. 4.3 ст. 4 даного Закону.
Відповідно до пп. 4.3.14 п. 4.3 ст. 4 Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб", до складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу не включається в тому числі вартість безплатного харчування, що надається працедавцем платнику податку відповідно до Закону України „Про охорону праці".
Згідно з пп. 5.4.1 п. 5.4 ст. 5 Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств", до валових витрат включаються: витрати платника податку на забезпечення найманих працівників спеціальним одягом, взуттям, обмундируванням, що необхідні для виконання професійних обов'язків, а також продуктами спеціального харчування за переліком, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до п. 6 Постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження переліку заходів та засобів з охорони праці, витрати на здійснення та придбання яких включаються до витрат" від 27.06.2003р., № 994, ст. 19 Закону України „Про охорону праці", ст. ст. 5, 8 Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств", встановлено, що до переліку обов'язкових заходів та засобів з охорони праці відноситься надання працівникам, зайнятим на роботах із шкідливими умовами праці, спеціального харчування, молока чи рівноцінних харчових продуктів, а також газованої солоної води.
Крім того, згідно з п. 1.4, 1.8 наказу Міністерства охорони здоров'я України №54 від 23.03.1993р., зареєстрованого в Міністерстві юстиція України за №15 „Про затвердження переліку робіт, на яких встановлюються доплати за несприятливі умови праці працівникам організацій та установ медичної освіти України", роботи з живими культурами та догляд за тваринами включені до переліку робіт з важкими умовами праці та за які, відповідно до Закону України „Про охорону праці", працедавець зобов'язаний вживати заходи спрямовані на збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності.
Таким чином, витрати сільськогосподарського підприємства, понесені на безоплатне харчування працівників при виконанні останнім трудових обов'язків, надавалися працедавцем на виконання вимог Закону України „Про охорону праці" та не являються додатковим благом в розумінні пп. 4.2.9 п. 4.2 ст. 4 Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб".
Враховуючи викладене, колегія суддів дійшла висновку про те, що податкові повідомлення-рішення Полтавської МДПІ (Решетилівське відділення) від 07.06.2010 року №0000171702/0 та від 14.09.2010 року № 0000171702/1, якими визначено податкове зобов'язання з податку з доходів найманих працівників в частині в частині нарахування податку з доходів найманих працівників у розмірі 77605,41 грн., в тому числі за основним платежем 25868,47 грн. та штрафні (фінансові) санкції - 51736,94 грн. є протиправними та підлягають скасуванню в повному обсязі.
Зважаючи на встановлені обставини справи, колегія суддів дійшла висновку, що постанова Полтавського окружного адміністративного суду від 08.02.2011 року по справі№2а-6089/10/1670 в частині відмови в задоволенні позову, прийнята з порушенням норм чинного процесуального та матеріального права, що призвело до неправильного вирішення справи в цій частині, а тому підлягає скасуванню, з прийняттям в цій частині нової постанови про задоволення позовних вимог.
Керуючись ст.ст. 160, 167, 195, 196, 197, п. 3 ст. 198, п. 4 ч.1 ст. 202, 205, 207, 209, 254 Кодексу адміністративного судочинства, колегія суддів, -
П О С Т А Н О В И Л А:
Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрообєднання фермерських господарств "Еліта" задовольнити.
Постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 08.02.2011р. по справі №2а-6089/10/1670 скасувати в частині відмови в задоволенні позову. Прийняти нову постанову, якою позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрообєднання фермерських господарств "Еліта" в цій частині задовольнити.
Визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення Полтавської міжрайонної ДПІ (Решетилівське відділення) від 07 червня 2010 року №0000171702/0, від 14 вересня 2010 року № 0000171702/1 в частині нарахування податку з доходів найманих працівників у розмірі 77605,41 грн., в тому числі: за основним платежем 25868,47 грн. та штрафні (фінансові) санкції - 51736,94 грн.
В іншій частині постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 08.02.2011 р. по справі № 2а-6089/10/1670 залишити без змін.
Постанова набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копії особам, які беруть участь у справі, та може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили.
<Звіт про виконання >
Головуючий суддя(підпис)Бенедик А.П.
Судді(підпис)
(підпис)Калиновський В.А. Курило Л.В. ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ: Калиновський В.А. <повний текст ><Дата ><р. >