Ухвала суду № 18985102, 25.10.2011, Господарський суд Хмельницької області

Дата ухвалення
25.10.2011
Номер справи
5/5025/1630/11
Номер документу
18985102
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

_____________

У Х В А Л А

"25" жовтня 2011 р.Справа № 5/5025/1630/11 Господарський суд Хмельницької області у складі головуючого судді Грамчука І.В. при секретарі Шепелі А.С. розглянувши у відкритому судовому засіданні за участю повноважних представників сторін

Кредитора :ОСОБА_1 за довіреністю

Боржника :не зявився

За участю : Горбань А.О. арбітражний керуючий

Справу за заявою :Державної податкової інспекції у Дунаєвецькому районі м. Дунаївці

про визнання банкрутом товариства з обмеженою відповідальністю «Рамс»м. Дунаївці Дунаєвецького району Хмельницької області

Розглядом наявних матеріалів справи встановлено, що заява кредитора про порушення провадження справи про банкрутство подана з посиланням на ст.ст. 6, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Кредитором в заяві, зокрема, зазначено, що товариство з обмеженою відповідальністю «Рамс»м. Дунаївці Дунаєвецького району Хмельницької області не подає податкових декларацій та документів бухгалтерської звітності з до Державної податкової інспекції у Дунаєвецькому районі м. Дунаївці більше року, а саме з січня 2010р. Станом на 07.09.2011р. за боржником рахується податковий борг до бюджету в розмірі 170 грн. по єдиному податку з юридичних осіб. На думку заявника зазначене свідчить, що боржник з наведених вище обставин неспроможний фінансово ліквідувати заборгованість перед бюджетом.

Неподання протягом року податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності до органів державної податкової служби є підставою для порушення провадження у справі в порядку ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Викликані до суду повноважні представники боржника не зявились, через це за відсутності повністю витребуваних судом документів і матеріалів, підготовче засідання у справі неодноразово відкладалось.

Про час та місце проведення розгляду сторони повідомлені належним чином, а тому суд вважає можливим розглянути справу за відсутності повноважних представників боржника.

Відповідно до ч.2 ст. 4-1 ГПК України ( 1798-12 ) провадження у справах про банкрутство здійснюється у порядку, передбаченому цим кодексом з врахуванням вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судом 14.09.2011року Державна податкова інспекція у Дунаєвецькому районі м. Дунаївці звернулось до господарського суду Хмельницької області з заявою про порушення провадження по справі про визнання ТОВ «Рамс»м. Дунаївці банкрутом на підставі ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ).

Заява обґрунтована тим, що боржник всупереч пп.16.1.4 ст. 16 Податкового кодексу України не сплачував належні суми податків та зборів у встановлені законом строки в звязку з чим виникла заборгованість, на яку було нараховано штрафні санкції в розмірі 170 грн. Зазначені вимоги підтверджуються постановою Хмельницького окружного адміністративного суду № 2-а-5362/10/2270/17 від 24.09.2010р., виконавчим листом, постановами ВДВС про відкриття виконавчого провадження та про повернення виконавчого документа стягувачеві від 16.05.2011р. Крім цього, ініціюючий кредитор послався на те, що остання податкова звітність була подана боржником до органів ДПІ за третій квартал 2009р., що перевищує один рік.

Окрім того в заяві міститься посилання на п.1 ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ), за яким у разі, якщо громадянин-підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

Підсумовуючи викладене заявник дійшов висновку, що оскільки ТОВ «Рамс»з 20.01.2010р. не подає до ДПІ у Дунаєвецькому районі податкову звітність та згідно відомостей поштового відділення, постанови відділу Державної виконавчої служби боржник відсутній за місцем знаходження, його слід визнати банкрутом, керуючись п.1 ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та ст.ст. 1, 2 ГПК України.

Ухвалою господарського суду Хмельницької області від 15.09.2011р. порушено провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Рамс»м. Дунаївці Дунаєвецького району за заявою Державної податкової інспекції у Дунаєвецькому районі м. Дунаївці Хмельницької області за ознаками ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ), після чого судом отримано заяву арбітражного керуючого Горбаня А.О. (ліцензія серія НОМЕР_1 від 31.03.2011р.) від 03.10.2011р., у якій останній письмово надав згоду на призначення ліквідатором боржника (вх. № 01-24/9604/11 від 13.10.2011р.).

Заслухавши пояснення прибулих до суду осіб, зясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтуються вимоги заявника, дослідивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи по суті, суд встановив :

Товариство з обмеженою відповідальністю „Рамс” м. Дунаївці як субєкт підприємницької діяльності - юридична особа включене до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що підтверджується довідками головного управління статистики у Хмельницькій області від 05.09.2011р. за № 28-01-18/357 та від 26.09.2011р. за № 03-09/594, а також Спеціальними витягами з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за № 11236548 від 26.09.2011р. та № 11493129 від 25.10.2011р.

Місцезнаходженням юридичної особи в Реєстрі вказано : 32400, Хмельницька обл., м. Дунаївці, вул. Шевченко, буд. 121А.

Керівником товариства являється Воронков Валерій Павлович, а до складу засновників включено ОСОБА_2 з відповідним розміром внеску до статутного фонду.

Згідно статті 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ), боржником являється суб'єкт підприємницької діяльності, неспроможний виконати свої грошові зобов'язання перед кредиторами, у тому числі зобов'язання щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, податків і зборів (обов'язкових платежів), протягом трьох місяців після настання встановленого строку їх сплати; { Абзац третій статті 1 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3108-IV ( 3108-15 ) від 17.11.2005 }

Частиною 1 статті 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ), у разі, якщо громадянин-підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

У відповідності до ч.3 ст. 6 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ), справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно складають не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом.

Інше передбачено ч. 1 ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ), яка визначає особливості банкрутства відсутнього боржника. Згідно з вказаною нормою заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру вимог до боржника та строку виконання зобов'язань боржником.

Отже, відповідно до вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ) для порушення справи про банкрутство як за загальною, так і за спрощеною процедурою (зокрема, процедурою банкрутства відсутнього боржника) грошові вимоги ініціюючого кредитора повинні мати безспірний характер.

Згідно з ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ) безспірними вимогами визнаються вимоги кредиторів, визнані боржником, інші вимоги кредиторів, підтверджені виконавчими документами чи розрахунковими документами, за якими відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.

Відповідно до ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ) грошовим зобов'язанням являється зобов'язання боржника заплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового договору та на інших підставах, передбачених цивільним законодавством України. До складу грошових зобов'язань боржника не зараховуються недоїмка (пеня та штраф), визначена на дату подання заяви до господарського суду, а також зобов'язання, які виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров'ю громадян, зобов'язання з виплати авторської винагороди, зобов'язання перед засновниками (учасниками) боржника - юридичної особи, що виникли з такої участі, зобов'язання боржника - фізичної особи - підприємця, що виникли безпосередньо у фізичної особи на підставах, не пов'язаних із здійсненням таким боржником підприємницької діяльності. Склад і розмір грошових зобов'язань, в тому числі розмір заборгованості за передані товари, виконані роботи і надані послуги, сума кредитів з урахуванням процентів, які зобов'язаний сплатити боржник, визначаються на день подачі в господарський суд заяви про порушення провадження у справі про банкрутство, якщо інше не встановлено цим Законом; { Абзац сьомий статті 1 із змінами, внесеними згідно із Законами N 3088-III ( 3088-14 ) від 07.03.2002, N 672-IV ( 672-15 ) від 03.04.2003 - набуває чинності 31.05.2003 року, N 3795-VI ( 3795-17 ) від 22.09.2011 }

У відповідності до ч.1. ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ) для цілей цього Закону під терміном «неплатоспроможність»розуміється неспроможність суб'єкта підприємницької діяльності виконати після настання встановленого строку їх сплати грошові зобов'язання перед кредиторами, в тому числі по заробітній платі, а також виконати зобов'язання щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, податків і зборів (обов'язкових платежів) не інакше як через відновлення платоспроможності; { Абзац другий статті 1 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3108-IV ( 3108-15 ) від 17.11.2005 }

Поняття «кредитора»також наведено в статті 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ), згідно якої це - юридична або фізична особа, яка має у встановленому порядку підтверджені документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника, щодо виплати заборгованості із заробітної плати працівникам боржника, а також органи державної податкової служби та інші державні органи, які здійснюють контроль за правильністю та своєчасністю справляння єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, податків і зборів (обов'язкових платежів). Конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли до порушення провадження у справі про банкрутство. До конкурсних кредиторів відносяться також кредитори, вимоги яких до боржника виникли внаслідок правонаступництва за умови виникнення таких вимог до порушення провадження у справі про банкрутство. Поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли після порушення провадження у справі про банкрутство; { Абзац шостий статті 1 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3088-III ( 3088-14 ) від 07.03.2002; в редакції Закону N 672-IV ( 672-15 ) від 03.04.2003 - набуває чинності 31.05.2003 року; із змінами, внесеними згідно із Законами N 3108-IV ( 3108-15 ) від 17.11.2005, N 3795-VI ( 3795-17 ) від 22.09.2011 }

Разом з тим, як вбачається із матеріалів справи та встановлено в ході проведення підготовчого судового засідання, заборгованість ТОВ «Рамс»перед ДПІ у Дунаєвецкому районі виникла на підставі податкового повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Дунаєвецькому районі м. Дунаївці № 0000131540/0 від 12.02.2010р. про застосування штрафних санкцій в розмірі 170 грн., та встановлена постановою Хмельницького окружного адміністративного суду № 2-а-5362/10/2270/17 від 24.09.2010р. Таким чином визначені кредитором грошові вимоги до боржника складаються лише з сум штрафних санкцій, а тому вони не зараховуються до складу грошових зобов'язань, що покладаються в основу кредиторських вимог на підставі ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ).

Такі грошові вимоги за своїм складом не можуть бути визнані грошовими зобовязаннями в розумінні статті 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ). Зазначені обставини виключають можливість ініціювання справи про банкрутство боржника ініціюючим кредитором. Аналогічна правова позиція підтверджена постановою Вищого господарського суду України від "12" липня 2011 р. в справі № 13/28/11.

Окрім того, у відповідності до ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, якою закріплено особливості банкрутства відсутнього боржника, зокрема передбачено у разі, якщо громадянин-підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

2. Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

3. У разі виявлення майна відсутнього боржника ліквідатора має бути замінено за клопотанням кредитора арбітражним керуючим, про що господарський суд виносить ухвалу.

У разі виявлення ліквідатором майна відсутнього боржника, визнаного банкрутом, сума виручки від продажу такого майна направляється на покриття витрат, пов'язаних з провадженням у справі про банкрутство.

4. У разі, якщо кредитор не подав до господарського суду клопотання щодо кандидатури арбітражного керуючого (ліквідатора), ухвала господарського суду надсилається державному органу з питань банкрутства, якою зобов'язується протягом семи днів від дати винесення ухвали забезпечити участь у справі ліквідатора з числа працівників державного органу з питань банкрутства.

5. Ліквідатор письмово повідомляє про визнання господарським судом відсутнього боржника банкрутом усіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута.

6. За клопотанням ліквідатора у разі виявлення ним майна відсутнього боржника, визнаного банкрутом, господарський суд може винести ухвалу про припинення процедури ліквідації, передбаченої цією статтею, і переходу до загальних судових процедур у справі про банкрутство, передбачених цим Законом.

7. Задоволення вимог кредиторів здійснюється в порядку черговості, передбаченому статтею 31 цього Закону. Кредитори можуть оскаржити результати розгляду їх вимог ліквідатором до господарського суду до затвердження господарським судом ліквідаційного балансу. (Стаття 52 в редакції Закону N 3088-III ( 3088-14 ) від 07.03.2002).

Преамбулою Закону визначено, що цей Закон встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника - суб'єкта підприємницької діяльності або визнання його банкрутом та застосування ліквідаційної процедури, повного або часткового задоволення вимог кредиторів.

Введення передбаченого Законом особливого порядку, спрямованого на відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та застосування ліквідаційної процедури має на меті задоволення вимог кредиторів (повне або часткове). При цьому, наслідки порушення провадження у справі про банкрутство впливають на права та обов'язки усіх кредиторів боржника.

Підставою для введення такого порядку є стан неплатоспроможності боржника, який встановлюється судом за наявності передбачених Законом ознак.

У відповідності до ст. 33 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.

Дана справа порушена на підставі статті 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", якою встановлені особливості банкрутства відсутнього боржника.

Згідно з положеннями частини 1 статті 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі, якщо громадянин-підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

За правилами вказаної статті підстави для подання кредитором заяви про порушення справи по банкрутство відсутнього боржника виникають у випадку наявності будь-якої з ознак, передбачених цією статтею, або у їх сукупності.

Отже, у контексті вказаної норми при розгляді справи за правилами статті 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" предметом доказування поряд з відсутністю підприємницької діяльності боржника є визначення місцезнаходження боржника - юридичної особи та факт відсутності керівних органів юридичної особи за її місцезнаходженням.

Відповідно до статті 93 Цивільного кодексу України місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку. { Стаття 93 в редакції Закону N 2452-IV ( 2452-15 ) від 03.03.2005; текст статті 93 в редакції Закону N 2756-VI ( 2756-17 ) від 02.12.2010 }

Тоді як згідно положень абзацу 6 статті 1 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" місцезнаходженням юридичної особи є адреса органу або особи, які відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступають від її імені.

Згідно з частиною 1 статті 16 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" Єдиний державний реєстр створюється з метою забезпечення органів державної влади, а також учасників цивільного обороту достовірною інформацією про юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з Єдиного державного реєстру.

Відомості про юридичну особу або фізичну особу - підприємця включаються до Єдиного державного реєстру шляхом внесення записів на підставі відомостей з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи згідно із законодавством України (частина 1 статті 17 вказаного Закону).

В Єдиному державному реєстрі містяться також відомості про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу, а також відомості про зарезервовані найменування юридичних осіб (частина 5 цієї статті).

За приписами частин 1, 3 статті 18 цього Закону якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін. Якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, не були до нього внесені, вони не можуть бути використані в спорі з третьою особою, крім випадків, коли третя особа знала або могла знати ці відомості.

Названий Закон також визначає порядок внесення до Єдиного державного реєстру записів про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, які здійснюються державним реєстратором (стаття 19 Закону).

Виходячи з вимог частини 2 статті 34 Господарського процесуального кодексу України, обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

З огляду на викладене суд вважав за необхідне розгляд справи відкласти із витребуванням в порядку ст.ст. 38, 65 ГПК України оригіналів доказів на підтвердження викладених у заяві обставин в контексті вимог Цивільного кодексу України та Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців", доказів перебування в Єдиному державному реєстрі вищезгаданої інформації щодо боржника, а також інші належні та допустимі докази, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника.

При цьому отримані судом та наявні в матеріалах справи документи у своїй сукупності, не являються належними та допустимими доказами на підтвердження визначених законом обставин, з існуванням яких законодавець повязує можливість визнання банкрутом відсутнього боржника та відкриття ліквідаційної процедури відповідно до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Згідно статті 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" відомості про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням повинні міститись в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців. І тільки факт внесення таких відомостей до реєстру може слугувати підставою для визнання боржника відсутнім. Отриманий господарським судом після відкриття провадження у справі примірник Спеціального витягу з Єдиного державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців № 11493129 станом на 25.10.2011р. із записами № 1 від 05.11.1996р. про внесення інформації щодо включення відомостей про юридичну особу та записом щодо стану юридичної особи: порушено справу про банкрутство у сукупності з наданими ініціюючим кредитором та отриманими судом відомостей про юридичну особу, також не може компенсувати повного обєму доказів з наявністю яких законодавець повязує можливість визнання банкрутом відсутнього боржника.

Пунктом 8.2. ч.8 рекомендацій Президії Вищого господарського суду України № 04-5/1193 від 04.06.2004р. "Про деякі питання практики застосування Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визначено, що у разі якщо буде встановлено, що на момент подання заяви була відсутня хоча б одна з ознак неплатоспроможності, передбачених статтею 1 та частиною 3 статті 6 Закону, справа про банкрутство підлягає припиненню.

Згідно з п.1 ч.1 ст.80 ГПК України господарський суд припиняє провадження у справі, якщо спір не підлягає розгляду в господарських судах України. Зазначена норма підлягає застосуванню в провадженні у справах про банкрутство, відповідно до ст. 4-1 ГПК України.

Припинення провадження у справі про банкрутство з цих підстав не перешкоджає повторному зверненню з заявою про порушення справи про банкрутство за наявності встановлених Законом ( 2343-12 ) ознак неплатоспроможності.

Враховуючи викладене, провадження у справі № 5/5025/1630/11 за заявою Державної податкової інспекції у Дунаєвецькому районі Хмельницької області про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “Рамс” вул. Шевченка,121 А м. Дунаївці Дунаєвецького району Хмельницької області, код за ЄДРПОУ 22774653 у Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України належить припинити зі скасуванням вжитих судом заходів забезпечення грошових вимог кредиторів.

Керуючись ст.ст. 1, 6, 8, 11, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та ст. ст. 38, 65, 80, 86 Господарського процесуального кодексу України, СУД-

У х в а л и в:

Провадження у справі № 5/5025/1630/11 за заявою Державної податкової інспекції у Дунаєвецькому районі Хмельницької області про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “Рамс” (вул. Шевченка,121 А м. Дунаївці Дунаєвецького району Хмельницької області, код за ЄДРПОУ 22774653) - припинити.

Заходи забезпечення грошових вимог кредиторів скасувати.

Примірники ухвали надіслати зацікавленим сторонам, державному реєстратору Дунаївецької райдержадміністрації, Хмельницькому обласному сектору з питань банкрутства, а також ДПА у Хмельницькій області.

СуддяГрамчук І.В.