Єдиний державний реєстр судових рішень УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 червня 2011 р.Справа № 2а-6352/10/1670
Колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду у складі
головуючого судді - Бенедик А.П.
суддів: Курило Л.В.
Рєзнікової С.С.
за участю секретаря
судового засідання Верман А.М.
представника позивача Ліпай Н.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду у м. Харкові адміністративну справу за апеляційними скаргами Кременчуцької обєднаної державної податкової інспекції у Полтавській області, Товариства з обмеженою відповідальністю "Градосфера" на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 25.01.2011 р. по справі№2-а-6352/10/1670
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Градосфера"
до Кременчуцької обєднаної державної податкової інспекції у Полтавській області
про визнання нечинним та скасування податкового повідомлення -рішення,
ВСТАНОВИЛА:
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "Градосфера", звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції в Полтавській області, в якому просив визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 26.11.2010 р. №0001311550/2/3951.
Обґрунтовуючи заявлені позовні вимоги, позивач посилався на відсутність у відповідача правових підстав для нарахування орендної плати за землю за новими ставками, оскільки договори оренди землі, укладені між ЗАТ "Градосфера" та Кременчуцькою міською радою Полтавської області, ніким не змінювалися, ставки орендної плати, обумовлені цими договорами, визначалися з урахуванням положень Закону України "Про оренду землі" в редакції, існуючій на час укладення договорів, якою не було закріплено мінімального розміру орендної плати. На думку позивача, оскаржуване податкове повідомлення-рішення, яким донараховано орендну плату за землю в сумі 66 368,55 грн. ( основного платежу та 32 184,28 грн. - штрафних (фінансових) санкцій), винесено з порушенням норм чинного законодавства.
Постановою Полтавського окружного адміністративного суду від 25.01.2011 р. частково задоволено адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Градосфера".
Визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції в Полтавській області від 26.11.2010 р. №0001311550/2/3951 в частині визначення податкового зобов'язання з орендної плати Товариства з обмеженою відповідальністю "Градосфера" у розмірі 2 000,00 грн., у тому числі за основним платежем 2 000,00 грн. В іншій частині зазначене податкове повідомлення-рішення залишено в силі.
В задоволенні решти позовних вимог відмовлено.
Позивач, не погоджуючись з судовим рішенням, подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 25.01.2011 р. та прийняти нову постанову, якою задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.
Обґрунтовуючи вимоги апеляційної скарги, позивач посилається на прийняття оскаржуваної постанови з порушенням норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи, а також на доводи та обставини, викладені в апеляційній скарзі.
Відповідач, частково не погоджуючись з судовим рішенням, подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 25.01.2011 р. в частині задоволених позовних вимог та прийняти нову постанову, якою відмовити у задоволенні позовних вимог ТОВ «Градосфера» в повному обсязі, посилаючись на прийняття оскаржуваної постанови з порушенням норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи, а також на доводи та обставини, викладені в апеляційній скарзі.
Письмових заперечень на апеляційну скаргу не надійшло.
Представник позивача в судовому засіданні суду апеляційної інстанції підтримав апеляційну скаргу, просив задовольнити її, посилаючись на доводи та обґрунтування, викладені в апеляційній скарзі. Апеляційну скаргу відповідача просив залишити без задоволення.
Представник відповідача в судове засідання суду апеляційної інстанції не зявився, про дату, час та місце апеляційного розгляду справи повідомлений належним чином, причини неявки не повідомив.
Відповідно до ч. 4 ст. 196 КАС України, неприбуття в судове засідання сторін або інших осіб, які беруть участь у справі, належним чином повідомлених про дату, час та місце апеляційного розгляду, не перешкоджає судовому розгляду справи.
Заслухавши суддю-доповідача, пояснення представника позивача, перевіривши рішення суду та доводи апеляційної скарги, дослідивши письмові докази, колегія суддів вважає, що апеляційні скарги ТОВ «Градосфера» та Кременчуцької ОДПІ задоволенню не підлягають з наступних підстав.
Судом першої інстанції встановлено та підтверджено у суді апеляційної інстанції, що у період з 2004 року по 2011 рік між Кременчуцькою міською радою та Закритим акціонерним товариством "Градосфера" (правонаступником якого є ТОВ "Градосфера") укладалися договори оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення, розташовані у м. Кременчук Полтавської області.
18.06.2004 р. між Кременчуцькою міською радою та Закритим акціонерним товариством "Градосфера" (правонаступником якого є ТОВ "Градосфера") укладено договір оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення (кадастровий №5310436100:01:002:0065) для експлуатації і обслуговування бетонних площадок складу для відкритого зберігання будівельних матеріалів по вул. Свіштовській, 9, за умовами якого в оренду передається земельна ділянка загальною площею 1,4543 га. Договір укладено терміном дії до 01.05.2014 р. Орендна плата вноситься у грошовій формі в розмірі 1,5% ставки земельного податку щорічно.
07.12.2007 р. укладено договір оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення (кадастровий №5310436100:08:005:0512) для будівництва прибудови до нежитлового вбудованого приміщення з його реконструкцією під торгові, адміністративні приміщення та відділення банку по вул. Перемоги, 4. В оренду передається земельна ділянка загальною площею 998 м2. Договір укладено терміном на один рік. Орендна плата вноситься у грошовій формі в розмірі 1% від грошової оцінки землі щорічно.
19.07.2007 р. укладено договір оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення (кадастровий №5310436100:08:001:0138) для будівництва прибудови до частини нежилих приміщень з їх реконструкцією під ресторан та жилі квартири в двох рівнях з автономним опаленням по пров. Крупської, 2. В оренду передається земельна ділянка загальною площею 125 м2. Договір укладено терміном на один рік. Орендна плата вноситься у грошовій формі в розмірі 1% від грошової оцінки землі щорічно.
19.07.2007 р. укладено договір оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення (кадастровий №5310436100:08:001:0139) для будівництва прибудови до частини нежилих приміщень з їх реконструкцією під ресторан та жилі квартири в двох рівнях з автономним опаленням по пров. Крупської, 2. В оренду передається земельна ділянка загальною площею134 м2. Договір укладено терміном на один рік. Орендна плата вноситься у грошовій формі в розмірі 1% від грошової оцінки землі щорічно.
19.07.2007 р. укладено договір оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення (кадастровий №5310436100:08:001:0140) для будівництва прибудови до частини нежилих приміщень з їх реконструкцією під ресторан та жилі квартири в двох рівнях з автономним опаленням по пров. Крупської, 2. В оренду передається земельна ділянка загальною площею 36 м2. Орендна плата вноситься у грошовій формі в розмірі 1% від грошової оцінки землі щорічно.
У період з 03.06.2010 р. по 08.06.2010 р. Кременчуцькою ОДПІ проведено документальну невиїзну перевірку податкових декларацій з орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності ЗАТ "Градосфера", поданих за 2008 рік, за 2009 рік, за 2010 рік, щодо правильності нарахування орендної плати.
За результатами перевірки складено акт від 09.06.2010 р. №2863/15-522/25154997, згідно висновків якого встановлено порушення ТОВ «Градосфера» ст. 21 Закону України "Про оренду землі" із змінами, внесеними Законом України «Про державний бюджет України на 2008 рік», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», в результаті чого занижено суми орендної плати за землю:
- за січень - грудень 2008 року на 35671,30 грн.,
- за січень - грудень 2009 року - на 39466,32 грн.,
- за січень - квітень 2010 року на 13553,57 грн.
На підставі зазначеного акту перевірки Кременчуцькою ОДПІ винесено податкове повідомлення-рішення № 0000211550/0/1997 від 21.06.2010 р., яким ТОВ «Градосфера» за встановлені порушення визначено податкове зобов'язання за платежем «орендна плата з юридичних осіб» на загальну суму 133036,79 грн., у тому числі: за основним платежем -88691,19 грн. , та за штрафними (фінансовими) санкціями) - 44345,60 грн.
Позивач, не погодившись з прийнятим податковим повідомлення-рішенням № 0000211550/0/1997 від 21.06.2010 р., скористався правом оскарження податкового повідомлення - рішення у порядку, передбаченому ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» до Кременчуцької ОДПІ у Полтавській області.
За результатами розгляду первинної скарги ЗАТ "Градосфера" рішенням Кременчуцької ОДПІ від 27.08.2010 року № 33261/10/25-010 податкове повідомлення-рішення № 0000211550/0/1997 від 21.06.2010 р. залишено без змін, у зв'язку з чим та на підставі пп. "б" пп.4.2.2 ст. 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", з метою доведення до платника податків нового граничного строку сплати податкового зобовязання, відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення № 0000211550/1/2799 від 03.09.2010 р.
Внаслідок подальшого адміністративного оскарження прийнятих податкових повідомлень-рішень Кременчуцькою ОДПІ у період з 05.11.2010 р. по 09.11.2010 р. проведено позапланову виїзну перевірку ТОВ "Градосфера" з усіх питань оскарження.
Проведеною перевіркою встановлено порушення ст. 21 Закону України «Про оренду землі» №161-XIV, а саме - заниження суми орендної плати за землю на 64368,55 грн., у тому числі за 2008 рік - на 25998,92 грн., за 2009 рік - на 28547,19 грн., за січень квітень 2010 року - на 9822,44 грн., що зафіксовано в акті перевірки від 09.11.2010 р. №5893/23-209/25154997.
На підставі вказаного акту перевірки Державною податковою адміністрацією у Полтавській області прийнято рішення про результати розгляду повторної скарги, яким скасовані податкові повідомлення-рішення Кременчуцької ОДПІ №0000211550/0/1997 від 21.06.2010 р. та №0000211550/1/2799 від 03.09.2010 р. в частині нарахованого податкового зобовязання по платі за землю в розмірі 34483,32 грн., у тому числі 22322,64 грн. основного платежу та 12161,32 грн. штрафних (фінансових) санкцій. В іншій частині зазначені податкові рішення залишені без змін.
26.11.2010 р. Кременчуцькою ОДПІ винесено податкове повідомлення-рішення №0001311550/2/3951, яким позивачу визначено податкове зобов'язання за платежем орендна плата з юридичних осіб на загальну суму 98 552,83 грн. (у тому числі 66368,55 грн. - за основним платежем та 32184,28 грн. - за штрафними (фінансовими) санкціями).
Приймаючи рішення про часткове задоволення позовних вимог, суд першої інстанції виходив з того, що з 2008 року мінімальний розмір річної орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності та грошову оцінку яких встановлено, становить 3% від їх грошової оцінки.
Суд першої інстанції мотивував своє рішення тим, що відносини оподаткування не можуть регулюватися на засадах угоди між учасниками, не передбачають укладання договорів стосовно виконання податкового обовязку, такі відносини регулюються виключно засобами владних приписів з боку держави і не можуть допускати диспозитивності. Хоча розмір орендної плати за землю є умовою договору оренди, разом з тим орендна плата є формою податку на землю, а справляння плати за землю є сферою регулювання податкового законодавства. Сплата обовязкових платежів, до яких віднесено і плату за землю, не може залежати від умов договору.
Оскільки збільшення мінімального розміру орендної плати за землю відбулося не у звязку з волевиявленням сторін договору, а у звязку зі зміною ставки податку відповідно до закону, то необхідність сплати земельного податку у новому розмірі виникла у позивача незалежно від внесення змін до договорів оренди за ініціативою Кременчуцької міської ради, як розпорядника земель.
Таким чином суд першої інстанції дійшов висновку про наявність правових підстав щодо заниження ТОВ "Градосфера" суми орендної плати за землю.
Судом першої інстанції взято до уваги рішення ДПА у Полтавській області про результати розгляду повторної скарги від 11.11.2010 р. №2951/10/25-016, на підставі якого винесено оскаржуване податкове повідомлення-рішення, яким встановлено, що мінімально визначений законодавством розмір орендної плати за земельні ділянки, надані ТОВ "Градосфера", з урахуванням плати за земельні ділянки, які перебувають у використанні підприємства в період переукладання договорів, повинен становити 64368,55 грн., звідси - різниця між сумою, визначеною в попередньому акті перевірки та в податковому повідомленні-рішенні від 21.06.2010 р. №0000211550/0/1997 (88691,19 грн.) становить 24322,64 грн., згідно висновків акту перевірки від 09.11.2010 р. №5893/23-209/25154997 також встановлено заниження суми орендної плати за землю на 64368,55 грн.
Однак, у висновках вищевказаного рішення ДПА у Полтавській області від 11.11.2010 р. №2951/10/25-016 різницю контролюючим органом визначено у сумі 22 322,64 грн. без будь-яких обґрунтувань, що взято відповідачем до уваги при винесенні оскаржуваного податкового повідомлення-рішення від 26.11.2010 р. №0001311550/2/3951, яким визначено зобовязання з орендної плати за основним платежем у розмірі 66368,55 грн.
За таких обставин, суд першої інстанції, враховуючи, що висновки, наведені у рішенні ДПА у Полтавській області від 11.11.2010 р. №2951/10/25-016, суперечать мотивувальній частині цього ж рішення, а також висновкам акту перевірки від 09.11.2010 р. №5893/23-209/25154997, дійшов висновку про наявність підстав для часткового задоводення позовних вимог, а саме: визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції в Полтавській області від 26.11.2010 р. №0001311550/2/3951 в частині визначення податкового зобов'язання з орендної плати Товариства з обмеженою відповідальністю "Градосфера" у розмірі 2 000,00 грн.
Колегія суддів погоджується з висновками суду першої інстанції, враховуючи наступне.
Згідно ст. 1 Закону України "Про оренду землі", оренда землі - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності.
Відповідно до ч. 1, ч. 2 ст. 21 Закону України "Про оренду землі", орендна плата за землю - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою. Розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, які встановлюються відповідно доЗакону України "Про плату за землю").
Частиною 1 ст. 2 Закону України "Про плату за землю" від 03.07.1992 р. № 2535-XII встановлено, що використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель. Розміри податку за земельні ділянки, грошову оцінку яких не встановлено, визначаються до її встановлення в порядку, визначеному цим Законом.
Згідно з ч.1 ст. 14 Закону України "Про плату за землю", платники земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму земельного податку та орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою центральним податковим органом, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій.
Законом України "Про внесення змін в Закон України від 25.03.2005 р. №2505 "Про Державний бюджет України на 2005 рік" та деяких інших законодавчих актів України" пункт 8 частини 1 статті 14 Закону України "Про систему оподаткування", який був чинним на час існування спірних правовідносин, викладено у новій редакції, у відповідності з якою до загальнодержавних податків (обов'язкових платежів) віднесено і плату за землю (земельний податок, а також орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності).
Таким чином, орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності вважається податковим зобов'язанням з 01.01.2005 р. та справляється в порядку, визначеному Законом України "Про плату за землю" та Законом України "Про оренду землі".
Підпунктом 4 п. 8 розділу ІІ Закону України від 28.12.2007 р. №107-VI "Про Державний бюджет України на 2008 рік та "Пpo внесення змін до деяких законодавчих актів України" викладено в новій редакції частину четверту статті 21 Закону України "Про оренду землі"та встановлено, що річна орендна плата за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності, надходить до відповідних бюджетів, розподіляється і використовується відповідно до закону і не може бути меншою:
- для земель сільськогосподарського призначення - розміру земельного податку, що встановлюється Законом України "Про плату за землю";
- для інших категорій земель - трикратного розміру земельного податку, що встановлюється Законом України "Про плату за землю".
Річна орендна плата за земельні ділянки, які перебувають у державній та комунальній власності, не може перевищувати 12 відсотків їх нормативної грошової оцінки. При цьому у разі визначення орендаря на конкурентних засадах може бути встановлений більший розмір орендної плати, ніж зазначений у цій частині.
Рішенням Конституційного Суду України від 22.05.2008 p. №10-рп/2008 вищенаведені положення пункту 8 розділу II Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та "Пpo внесення змін до деяких законодавчих актів України" визнано такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними).
Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" від 03.06.2008 р. №309-VI внесено зміни до частин 4 статті 21 Закону України "Про оренду землі" та встановлено, що річна орендна плата за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності, надходить до відповідних бюджетів, розподіляється і використовується відповідно до закону і не може бути меншою:
- для земель сільськогосподарського призначення - розміру земельного податку, що встановлюється Законом України "Про плату за землю";
- для інших категорій земель - трикратного розміру земельного податку, що встановлюється Законом України "Про плату за землю".
Відповідно до ч.1 ст. 7 Закону України "Про плату за землю", ставки земельного податку з земель, грошову оцінку яких встановлено, встановлюються у розмірі одного відсотка від їх грошової оцінки, за винятком земельних ділянок, зазначених у частинах п'ятій - десятій цієї статті та частині другій статті 6 цього Закону.
Колегія суддів, враховуючи наведене, вважає обґрунтованим висновок суду першої інстанції про те, що з 2008 року мінімальний розмір річної орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності та грошову оцінку яких встановлено, становить 3% від їх грошової оцінки.
Суд першої інстанції обґрунтовано не прийняв до уваги доводи позивача про відсутність правових підстав для підвищення розміру орендної плати за період з січня 2008 року по 04.06.2008 р., оскільки відповідно до ч.3 ст. 152 Конституції України, закони, інші правові акти або їх окремі положення, що визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність.
Суд першої інстанції дав належну оцінку посиланням позивача на те, що розмір орендної плати за земельні ділянки може бути збільшений лише за згодою сторін договору, оскільки формами плати за землю виступають податок на землю та орендна плата. Відносини оподаткування не можуть регулюватися на засадах угоди між учасниками, не передбачають укладання договорів стосовно виконання податкового обовязку, такі відносини регулюються виключно засобами владних приписів з боку держави і не можуть допускати диспозитивності.
Хоча розмір орендної плати за землю є умовою договору оренди, разом з тим орендна плата є формою податку на землю, справляння плати за землю є сферою регулювання податкового законодавства. Сплата обовязкових платежів до яких віднесено і плату за землю не може залежати від умов договору. Принципові засади такого регулювання закріплені статтею 67 Конституції України, відповідно до якої кожен зобовязаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Оскільки збільшення мінімального розміру орендної плати за землю відбулося не у звязку з волевиявленням сторін договору, а у звязку зі зміною ставки податку відповідно до закону, то необхідність сплати земельного податку у новому розмірі виникла у позивача незалежно від внесення змін до договорів оренди за ініціативою Кременчуцької міської ради, як розпорядника земель.
Як свідчать письмові докази, рішенням ДПА у Полтавській області про результати розгляду повторної скарги від 11.11.2010 р. №2951/10/25-016, на підставі якого винесено оскаржуване податкове повідомлення-рішення, встановлено, що мінімально визначений законодавством розмір орендної плати за земельні ділянки надані ТОВ "Градосфера" та враховуючи плату за земельні ділянки, які перебувають у використанні підприємства в період переукладання договорів, повинен становити 64368,55 грн., звідси - різниця між сумою, визначеною в попередньому акті перевірки та в податковому повідомленні-рішенні від 21.06.2010 р. №0000211550/0/1997 (88691,19 грн.) становить 24322,64 грн. (а.с.51-55).
Такі ж висновки зазначені в акті перевірки від 09.11.2010 р. №5893/23-209/25154997, а саме - встановлено заниження суми орендної плати за землю на 64368,55 грн. (а.с.45-50).
Проте, у висновках вищевказаного рішення ДПА у Полтавській області від 11.11.2010 р. №2951/10/25-016 різницю контролюючим органом вже визначено у сумі 22 322,64 грн. без будь-яких обґрунтувань. І саме цей висновок, як пояснив представник відповідача, взято Кременчуцькою ОДПІ до уваги при винесенні оскаржуваного податкового повідомлення-рішення від 26.11.2010 р. №0001311550/2/3951, яким визначено зобовязання з орендної плати за основним платежем у розмірі 66368,55 грн.
Суд першої інстанції дав належну оцінку зазначеним обставинам і, враховуючи, що висновки, наведені у рішенні ДПА у Полтавській області від 11.11.2010 р. №2951/10/25-016, суперечать мотивувальній частині цього ж рішення, а також висновкам акту перевірки, на підставі якого приймалося дане рішення, різниця сум податкового зобов'язання складає 2000,00 грн., дійшов обґрунтованого висновку про наявність підстав для часткового задоволення позовних вимог позивача.
Відповідно до ст. 159 Кодексу адміністративного судочинства України, судове рішення повинно бути законним та обґрунтованим.
Колегія суддів вважає, що постанова Полтавського окружного адміністративного суду від 25.01.2011 р. по справі№2-а-6352/10/1670 відповідає вимогам ст. 159 КАС України, а тому відсутні підстави для її скасування та задоволення апеляційних вимог сторін.
Відповідно до ст. 200 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
На підставі викладеного, колегія суддів, погоджуючись з висновками суду першої інстанції, вважає, що суд дійшов вичерпних юридичних висновків щодо встановлення обставин справи і правильно застосував до спірних правовідносин сторін норми матеріального та процесуального права.
Доводи апеляційних скарг, з наведених вище підстав, висновків суду не спростовують.
Керуючись ст. ст. 160, 167, 195, п.1 ч.1 ст. 198, ст. 200, п.1 ч.1 ст. 205, ст. ст. 206, 209, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів
У Х В А Л И Л А:
Апеляційну скаргуКременчуцької обєднаної державної податкової інспекції у Полтавській областіта апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Градосфера"залишити без задоволення.
Постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 25.01.2011 р. по справі№2-а-6352/10/1670 за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Градосфера" доКременчуцької обєднаної державної податкової інспекції у Полтавській області про визнання нечинним та скасування податкового повідомлення рішення залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня складання ухвали у повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Головуючий суддяБенедик А.П.
Судді Курило Л.В. Рєзнікова С.С. Повний текст ухвали виготовлений 21.06.2011 р.