Єдиний державний реєстр судових рішень Категорія №8.1.5
ПОСТАНОВА
Іменем України
07 вересня 2011 року Справа № 2а-7103/11/1270 Луганський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді: Захарової О.В.
при секретарі судового засідання: Білоконі Д.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Луганську справу за адміністративним позовом Державної податкової інспекції в Жовтневому районі у м.Луганську до Приватного підприємства «Ставіка» про стягнення коштів у сумі 2720,00 грн. в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість та з податку на прибуток, -
ВСТАНОВИВ:
17 серпня 2011 року позивач - Державна податкова інспекція в Жовтневому районі у м. Луганську звернувся до Луганського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Приватного підприємства «Ставіка» про стягнення коштів у сумі 2720,00 грн. в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість та з податку на прибуток.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив наступне.
Приватне підприємство «Ставіка» зареєстроване як субєкт підприємницької діяльності виконавчим комітетом Луганської міської ради, про що зроблено запис в журналі одліку реєстраційних справ за №13821200000012046 та внесено до єдиного державного реєстру підприємств України. Підприємство перебуває на обліку як платник податків в ДПІ в Жовтневому районі у м. Луганську з 01.07.1992 за №06471.
Податковий борг Приватного підприємства «Ставіка» складає 2720,00 грн., за штрафними санкціями, з яких: з податку на прибуток 1020,00 грн., що виник на підставі прийнятих податковим органом податкового повідомлення-рішення від 28.05.2009 №0025921510/0, винесеного на підставі акту перевірки від 21.05.2009 №Ф451/160 та податкового повідомлення-рішення від 27.04.2-010 №0032381510\0, винесеного на підставі акту перевірки від 22.02.2010 №204/151; та з податку на додану вартість 1700,00 грн., що виник на підставі податкового повідомлення-рішення від 29.09.2008 №0019501510/0, винесеного на підставі акту перевірки від 26.06.2008 №624/160; податкового повідомлення-рішення від 28.05.2009 №0025891510/0, винесеного на підставі акту перевірки від 21.05.2009 №451/160 та податкового повідомлення-рішення від 28.05.2009 №0025911510\0, винесеного на підставі акту перевірки від 21.05.2009 №452/160.
Відповідно до положень Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» відповідачу були надіслані перша та друга податкові вимоги, які отримані відповідачем, в установленому законом порядку не оскаржені.
До теперішнього часу податковий борг відповідачем не сплачений.
У звязку з чим, позивач просить стягнути з Приватного підприємства «Ставіка» кошти у сумі 2720,00 грн. в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість та з податку на прибуток.
У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав у повному обсязі, наполягав на їх задоволенні, надав суду пояснення, аналогічні викладеному у позові, додатково зауважив, що в тексті позовної заяви допущені технічні помилки, та замість «ПП «Ставіка» зазначені найменування «ПП «Багатопрофільна фірма НАРСИЛ» та «ТОВ «АЛВЕСТ 2005», однак фактично податковий борг з податку на прибуток і податок на додану вартість рахується за Приватним підприємством «Ставіка». Просив позовні вимоги задовольнити в повному обсязі і стягнути з Приватного підприємства «Ставіка» кошти в сумі 2720,00 грн. в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість та з податку на прибуток.
Представник відповідача в судове засідання не прибув, про дату, час і місце судового розгляду повідомлений належним чином, причини неявки суду невідомі. Заперечення на позовну заяву, заяву про визнання адміністративного позову або заяву про розгляд справи без участі уповноваженого представника, відповідач суду не надав.
Суд вважав можливим розглядати справу за відсутності представника відповідача.
Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наявних у матеріалах справи доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст.69-72 Кодексу адміністративного судочинства України, суд дійшов до наступного.
Згідно зі статтею 6 Конституції України органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах та відповідно до законів України.
Стаття 67 Конституції України передбачає, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
01 січня 2011 року набув чинності Податковий Кодекс України від 02.12.2010 №2755-VI (що набрав законної сили з 01.01.2011), який встановлює перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.
Проте, у звязку з тим, що правовідносини щодо наслідків несплати податків виникли до набрання чинності Податковим Кодексом України, в даному випадку слід застосовувати норми Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” та Закону України «Про систему оподаткування», які були чинні на момент виникнення спірних правовідносин.
Законом України “Про систему оподаткування” визначено, що під податком і збором (обовязковим платежем) до бюджетів та до державних цільових фондів слід розуміти обовязковий внесок до бюджету відповідного рівня або державного цільового фонду, здійснюваний платниками у порядку і на умовах, що визначаються законами України про оподаткування. Платниками податків і зборів (обовязкових платежів) є юридичні і фізичні особи, на яких згідно з законами України покладено обовязок сплачувати податки і збори (обовязкові платежі). Платники податків і зборів (обовязкових платежів) зобовязані у числі іншого, сплачувати належні суми податків і зборів (обовязкових платежів) у встановлені законами терміни.
Пунктом 20.1.28 ст. 20 Податкового кодексу України, який набрав чинності з 01.01.2011, визначено, що органи державної податкової служби, окрім іншого, мають право стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом.
Таким чином, позивач є органом державної влади, уповноваженим здійснювати функцію контролю за визначенням та сплатою платником податків, повноваження якого на звернення до суду із позовом про стягнення податкового боргу прямо визначені законодавством України.
Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування” платники податків і зборів (обовязкових платежів) зобовязані сплачувати належні суми податків і зборів у встановлені законом терміни.
Відповідач Приватне підприємство «Ставіка» зареєстроване в якості юридичної особи виконавчим комітетом Луганської міської ради 11.02.1992 (а.с. 11).
Згідно Довідки про взяття на облік платника податків від 17.01.2008 №1915 Приватне підприємство «Ставіка» взятий на облік в Державній податковій інспекції в Жовтневому районі у м. Луганську 01.07.1992 за №06471 (а.с. 16).
У відповідності зі ст. 1 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" від 21.12.2000 №2181-III (зі змінами та доповненнями) передбачено: п.1.3 податковий борг (недоїмка) - податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.
Згідно п.п. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Закону №2181 податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює:
а) календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків), - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця;
б) календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків), - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);
в) календарному року, крім випадків, передбачених підпунктом "г" підпункту 4.1.4 цього пункту, - протягом 60 календарних днів за останнім календарним днем звітного (податкового) року;
г) календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб (прибуткового податку з громадян), - до 1 квітня року, наступного за звітним.
Відповідно п.п. 4.2.2. п.4.2 ст. 4 Закону №2181 контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму податкового зобов'язання платника податків у разі якщо: платник податків не подає у встановлені строки податкову декларацію.
У разі визначення податкового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах "а" - "в" підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4, платник податків зобов'язаний погасити нараховану суму податкового зобов'язання протягом десяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення, крім випадків коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру апеляційного узгодження.
Згідно п.п. 5.2.1 п.5.2. ст. 5 податкове зобов'язання платника податків, нараховане контролюючим органом відповідно до пунктів 4.2 та 4.3 статті 4 цього Закону, вважається узгодженим у день отримання платником податків податкового повідомлення, за винятком випадків, визначених підпунктом 5.2.2 цього пункту.
Відповідно до п.п. 5.4.1. п. 5.4 ст. 5 узгоджена сума податкового зобов'язання, не сплачена платником податків у строки, визначені цією статтею, визнається сумою податкового боргу платника податків.
Платник податків, що не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, відповідно до підпункту 17.1.1 пункту 17.1 статті 17 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.
В судовому засіданні встановлено та підтверджується матеріалами справи, що за відповідачем рахується податковий борг з податку на прибуток у розмірі 1020,00 грн.
З матеріалів справи вбачається, що на підставі акту перевірки №453/151 від 21.05.2009 (а.с. 18), за порушення абз. «а», «б» п.п. 4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-III “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (із змінами та доповненнями), п. 16.4 ст.16, п.22.13,ст..22 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР «Про оподаткування прибутку підприємств» зі змінами та доповненнями, ДПІ в Жовтневому районі у м.Луганську було винесено податкове повідомлення-рішення від 28.05.2009 №0025921510/0, яким відповідачу визначено штрафні (фінансові) санкції ц розмірі 510 грн. (а.с. 19).
На підставі акта перевірки від 22.02.2010 №204/151 (а.с. 30), за порушення абз. «б» п.п. 4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-III “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (із змінами та доповненнями), п. 16.4 ст.16 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР «Про оподаткування прибутку підприємств» зі змінами та доповненнями, ДПІ в Жовтневому районі у м.Луганську було винесено податкове повідомлення-рішення від 27.04.2010 №0032381510/0, яким відповідачу визначено штрафні (фінансові) санкції у розмірі 510 грн. (а.с. 31).
Податковий борг з податку на додану вартість у розмірі 1700 грн. підтверджується наступним.
За результатами перевірки від 26.08.2008 №624/160 посадовими ДПІ в Жовтневому районі у м. Луганську встановлені порушення відповідачем вимог п.п. 7.8.1 п. 7.8 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.1997 №168/97-ВР (із змінами та доповненнями) та абз. «а» п.п.4.1.4 п.4.1 ст. 4 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-III “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (із змінами та доповненнями), якими встановлено термін подання податкових декларацій протягом 20 днів, слідуючих за останнім днем звітного місяця,незалежно від того,чи виникло податкове зобовязання, чи ні. Не подана декларація з податку на додану вартість за липень 2008 року (а.с. 21).
Внаслідок проведеної перевірки ДПІ в Жовтневому районі у м. Луганську було винесене податкове повідомлення-рішення від 29.09.2008 №0019501510/0, яким визначено відповідачу суму штрафної (фінансової санкції) у розмірі 170,00 грн. (а.с. 22).
21 травня 2009 року посадовими особами ДПІ в Жовтневому районі у м. Луганську була проведена перевірка, якою встановлено порушення Приватним підприємством «Ставіка» п.п. 7.8.1 п. 7.8 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.1997 №168/97-ВР (із змінами та доповненнями) та абз. «а» п.п.4.1.4 п.4.1 ст. 4 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-III “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (із змінами та доповненнями), якими встановлено термін подання податкових декларацій протягом 20 днів, слідуючих за останнім днем звітного місяця,незалежно від того,чи виникло податкове зобовязання, чи ні. Не подані декларація з податку на додану вартість за серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень 2008 року, січень, лютий,березень 2009 року. За результатами перевірки складений Акт №451/160 від 21.05.2009 (а.с. 24).
За порушення, встановлені зазначеною перевіркою, 28.05.2009 ДПІ в Жовтневому районі у м.Луганську було винесене податкове повідомлення-рішення №0025891510/0, яким нараховано відповідачу суму штрафної (фінансової санкції) у розмірі 1360,00 грн. (а.с.25).
Також із матеріалів справи вбачається, що за результатами перевірки від 21.05.2009 №452/160 посадовими ДПІ в Жовтневому районі у м. Луганську встановлені порушення відповідачем вимог абз. 14 п. 9.8 ст. 9, п.п. 7.8.1 п. 7.8 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» (із змінами та доповненнями) від 03.04.1997 № 168/97-ВР та абз. «а» п.п. 4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (із змінами та доповненнями), якими встановлено термін повернення анульованого свідоцтва з податку на додану вартість протягом 20 днів від дня прийняття рішення про анулювання (а.с. 26).
За результатами перевірки від 21.05.2009 №452/160 Державною податковою інспекцією в Жовтневому районі у м. Луганську було винесено податкове повідомлення рішення від 28.05.2009 №0025911510/0, яким визначено відповідачу суму штрафної (фінансової санкції) у розмірі 170,00 грн. (а.с. 26 зворотній бік).
Податкове повідомлення-рішення від 29.09.2008 №0019501510/0 отримане відповідачем 01.06.2009,що підтверджується підписом відповідача у повідомленні про вручення поштового відправлення (а.с. 22 зворотній бік).
Податкові повідомлення-рішення від 28.05.2009 №0025911510/0, від 28.05.2009 №0025891510/0 та податкові повідомлення-рішення від 28.05.2009 №0025921510/0 ДПІ в Жовтневому районі у м. Луганську були надіслані рекомендованими листами на адресу відповідача, однак у звязку із неможливістю вручення, зазначені податкові повідомлення-рішення 09 липня 2009 року були розміщенні на дощці оголошень, про що складений відповідний акт (а.с. 20).
Згідно абз.4 п.п.п. 6.2.4 п. 6.2 ст. 6 Закону № 2181, у разі коли податковий орган або пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення або податкові вимоги у зв'язку з незнаходженням посадових осіб, їх відмовою прийняти податкове повідомлення або податкову вимогу, незнаходженням фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків, податковий орган розміщує податкове повідомлення або податкові вимоги на дошці податкових оголошень, встановленій на вільному для огляду місці біля входу до приміщення податкового органу. При цьому день розміщення такої податкової вимоги вважається днем її вручення.
Відповідно до підпункту 5.2.1 пункту 5.2 статті 5 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (який був чинним на дату виникнення спірних правовідносин) податкове зобов'язання платника податків, нараховане контролюючим органом відповідно до пунктів 4.2 та 4.3 статті 4 цього Закону, вважається узгодженим у день отримання платником податків податкового повідомлення, за винятком випадків, визначених підпунктом 5.2.2 цього пункту.
Відповідачем зазначені податкові повідомлення-рішення про нарахування штрафних санкцій з податку на додану вартість ні в адміністративному, ні в судовому порядку не оскаржено, тому визначені ними податкові зобовязання згідно із підпунктом 5.2.1 пункту 5.2 статті 5 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-III “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” вважаються узгодженими у день отримання платником податків податкових повідомлень - рішень.
В порушення вимог підпункту 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-III “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” суми штрафних (фінансових) санкцій протягом десяти календарних днів від дня отримання відповідних податкових повідомлень-рішень відповідачем не сплачені.
Відповідно до п.п. 6.2.1. п. 6.2 ст. 6 Закону № 2181, у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобовязання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.
6.2.3. Податкові вимоги надсилаються:
а) перша податкова вимога - не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобовязання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобовязання та виникнення права податкової застави на активи платника податків, обовязок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк;
б) друга податкова вимога - не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.
Так, через несплату Приватним підприємством «Ставіка» суми узгоджених податкових зобовязань з податку на додану вартість та з податку на прибуток в установлені законодавством строки, відповідно до положень Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” №2181-ІІІ від 21.12.2000, ДПІ в Жовтневому районі у м.Луганську на адресу відповідача були направлені перша податкова вимога №1/1126 від 12.08.2008 та друга податкова вимога №2/1321 від 17.09.2008 (а.с.34, 35).
Перша податкова вимога №1/1126 від 12.08.2008 вручена відповідачу 16.08.2008, у звязку з неможливістю вручення другої податкової вимоги відповідачу, відповідно до абз.4 п.п.6.2.4 п.6.2 ст.6 Закону України №2181 було розміщено на дошці податкових оголошень та вона вважається врученою з дня її розміщення з 21.10.2008.
Податкові вимоги, отримані відповідачем, не оскаржені та вважаються узгодженими.
21 листопада 2008 року державною податковою інспекцією в Жовтневому районі у м.Луганську відносно Приватного підприємства «Ставіка» прийнято рішення №220 про стягнення коштів та продаж інших активів платника податків в рахунок погашення його податкового боргу (а.с. 36).
Податковий борг (штрафні санкції) Приватного підприємства «Ставіка» у розмірі 2720,00 грн. підтверджується довідкою про суми податкового боргу, зворотнім боком облікової картки платника податків (а.с. 38-48).
Податковий борг в розмірі 2720,00 грн. підтверджений матеріалами справи та на час розгляду справи відповідачем не сплачений.
Відповідно до статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право, серед інших, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом.
Підпунктами 87.1 та 87.2 статті 87 Податкового кодексу України визначено, що джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів. Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.
Пунктом 95.1 статті 95 Податкового кодексу України регламентовано, що орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Відповідно п. 95.3 ст. 95 Податкового кодексу України, стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Відповідно п. 95.4 ст. 95 Податкового кодексу України, орган державної податкової служби на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
З огляду на викладене суд вважає позовні вимоги обґрунтованими, документально підтвердженими та такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі.
Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому порядку, а ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено їх стягнення у даних випадках.
На підставі частини 3 статті 160 КАС України у судовому засіданні 07 вересня 2011 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Складення постанови у повному обсязі відкладено до 09 вересня 2011 року, про що згідно вимог частини 2 статті 167 КАС України повідомлено після проголошення вступної та резолютивної частин постанови у судовому засіданні.
Керуючись статтями 2, 9, 10, 11, 17, 18, 71, 87, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Державної податкової інспекції в Жовтневому районі у м.Луганську до Приватного підприємства «Ставіка» про стягнення коштів у сумі 2720,00 грн. в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість та з податку на прибуток, задовольнити повністю.
Стягнути з Приватного підприємства «Ставіка» (код ЄДРПОУ 13393633) заборгованість перед бюджетом у розмірі 2720,00 грн. (дві тисячі сімсот двадцять гривень 00 коп.) за рахунок коштів, які перебувають у його власності з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, з яких :
- з податку на прибуток в сумі 1020,00 грн. (одна тисяча двадцять гривень 00 копійок), перерахувавши їх на р/р 31117009700004, одержувач ГУДКУ у Луганській області, МФО 804013, код платежу 11021000, одержувач: Державний бюджет Жовтневого району, код 24046538;
- з податку на додану вартість в сумі 1700,00 грн. (одна тисяча сімсот гривень 00 копійок), перерахувавши їх на р/р 31119029700004 ГУДКУ у Луганській області, одержувач: Державний бюджет Жовтневого району, код 24046538, МФО 804013, код платежу 14010100.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова складена у повному обсязі та підписана 09 вересня 2011 року.
СуддяО.В. Захарова