Постанова № 18570151, 26.08.2011, Закарпатський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
26.08.2011
Номер справи
2а-0770/1421/11
Номер документу
18570151
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Cправа № 2а-0770/1421/11

Ряд стат. звіту № 8.1.5

Код - 06

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 серпня 2011 року м. Ужгород

Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:

головуючої судді Большакової О.О.,

при секретарі судового засідання Кречко Л.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Ужгороді адміністративну справу за адміністративним позовом Ужгородської міжрайонної державної податкової інспекції до Товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична фірма - МС» про стягнення податкового боргу,-

встановив:

05 травня 2011 року Ужгородська міжрайонна державна податкова інспекція у Закарпатській області звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична фірма - МС»про стягнення з відповідача податкового боргу до Державного бюджету України в Ужгородському районі в загальному розмірі 1492 гривень 06 копійок, в тому числі пеня 27 гривень 42 копійок за наступними платежами: платіж 14010100 «податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)»у розмірі 1218 гривень 98 копійок, в тому числі пеня 25 гривень 34 копійок, платіж 19060100 «збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства»у розмірі 273 гривень 08 копійок, в тому числі пеня 2 гривні 08 копійок.

Позивач позовні вимоги підтримав в повному обсязі, подав суду до початку судового засідання письмову заяву про розгляд справи за наявними у справі матеріалами за відсутності представника позивача.

Відповідач в судове засідання повторно не з'явився, належним чином повідомлявся про час та місце слухання справи за юридичною адресою за сім днів до початку розгляду справи. Відповідач заяви про відкладення слухання справи не подав, про причини неявки суду не повідомив. Письмових заперечень щодо задоволення позовних вимог до суду не надійшло.

Суд, дослідивши письмові докази, наявні в матеріалах справи, дійшов висновку про повне задоволення позовних вимог з наступних підстав.

Відповідно до Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців у даному реєстрі значиться Товариство з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма - МС" із місцезнаходженням: 89131, Закарпатська область, Ужгородський район, село Малі Селменці, буд. 47 "с".

Відповідно до статті 15 Податкового кодексу України, платниками податків та зборів (обов’язкових платежів) є юридичні та фізичні особи, на яких законодавством України покладено обов’язок сплачувати податки і збори згідно із цим Кодексом.

Згідно відомостей наданих Головним управлінням статистики у Закарпатській області відповідач значиться в Єдиному державному реєстрі підприємств, установ та організацій України із відповідним кодом ЄДРПОУ - 35584984.

Відповідач взятий на облік 10.01.2008 до Ужгородської міжрайонної державної податкової інспекції, що підтверджується довідкою №11/29-00 від 10.01.2008 року.

Станом на 21.04.2011 за відповідачем рахується податковий борг до Державного бюджету України в Ужгородському районі у загальному розмірі 1492 гривень 06 копійок, в тому числі пеня 27 гривень 42 копійок по наступних платежах:

-          платіж 14010100 "податок на додану вартість із вироблених із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)" у розмірі 1218 гривень 98 копійок, в тому числі пеня 25 гривень 34 копійок.

-          платіж 19060100 "Збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства" у розмірі 273 гривень 08 копійок, в тому числі пеня 2 гривні 08 копійок.

Відповідно до статті 36 Податкового кодексу України податковим обов'язком визнається обов'язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом. Податковий обов'язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов'язків платника податків, крім випадків, передбачених законом.

29.09.2008 року працівниками Ужгородської міжрайонної державної податкової інспекції було проведено документальну невиїзну перевірку по питанню дотримання встановлених законодавством строків подання податкової звітності з податку на додану вартість та встановлено порушення відповідачем пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (що діяв у період виникнення податкового боргу), а саме відповідач не подав декларацію з податку на додану вартість за квітень-червень 2008 року. За результатами перевірки було складено акт від 29.092009 року за № 89/15-02 та на основі вказаного акта перевірки податковим органом було винесено податкове повідомлення-рішення № 8233651502/0/13242/10/1502, яким до відповідача було застосовано штрафну (фінансову) санкцію у розмірі 510 гривень. Вказане податкове повідомлення рішення було направлено засобами поштового зв'язку та вручено відповідачу 16.10.2008 року.

          Вищевказане податкове повідомлення-рішення було частково погашене відповідачем у розмірі 61 гривень 81 копійок.

                    На підставі поданих податкових декларацій з податку на додану вартість відповідач самостійно задекларував наступні зобов'язання по даному платежу:

-          податкової декларації за 11 місяць 2008 року (№ 35812 від 11.12.2008 року) у загальній сумі –57 гривень;

-          податкової декларації за 12 місяць 2008 року (№ 41027 від 15.01.2009 року) у загальній сумі –67 гривень;

-          податкової декларації за 01 місяць 2009 року (№ 1530 від 12.02.2000 року) у загальній сумі –129 гривень;

-          податкової декларації за 02 місяць 2009 року (№ 3727 від 19.03.2009 року) у загальній сумі - 73 гривень,

-          податкової декларації за 03 місяць 2009 року (№ 7410 від 13.04.2009 року) у загальній сумі - 84 гривень,

-          податкової декларації за 04 місяць 2009 року (№ 12706 від 18.05.2009 року) у загальній сумі –38 гривень;

-          податкової декларації за 05 місяць 2009 року (№ 14260 від 12.06.2009 року) у загальній сумі –27 гривень;

-          податкової декларації за 06 місяць 2009 року (№ 19523 від 16.07.2009 року) у загальній сумі - 57 гривень;

-           податкової декларації за 07 місяць 2009 року (№ 24311 від 19.08.2009 року) у загальній сумі –25 гривень;

-          податкової декларації за 08 місяць 2009 року (№ 25905 від 21.09.2009 року) у загальній сумі –80 гривень;

-          податкової декларації за 09 місяць 2009 року (№ 30662 від 19.10.2009 року) у загальній сумі - 86 гривень;

-          податкової декларації за 10 місяць 2009 року (№ 35256 від 19.11.2009 року) у загальній сумі - 35 гривень;

-          податкової декларації за 11 місяць 2009 року (№ 36902 від 21.12.2009 року) у загальній сумі - 106 гривень;

-           податкової декларації за 12 місяць 2009 року (№ 39774 від 14.01.2010 року) у загальній сумі –140 гривень;

-           податкової декларації за 01 місяць 2010 року (№ 2012 від 18.02.2010 року) у загальній сумі —116 гривень;

-           податкової декларації за 02 місяць 2010 року (№ 3278 від 16.03.2010 року) у загальній сумі - 138 гривень;

-          податкової декларації за 03 місяць 2010 року (№ 8907 від 19.04.2010 року) у загальній сумі - 42 гривень.

          Відповідач із задекларованих сум податкового зобов'язання зі сплати податку на додану вартість у загальному розмірі 1300 гривень самостійно погасив суму у розмірі 1600 гривень 12 копійок.

04.11.2009 року працівниками Ужгородської МДПІ проведено документальну невиїзну перевірку по питанню дотримання встановлених законодавством граничних термінів сплати узгодженого податкового зобов'язання по податку на додану вартість відповідача за період з 30.09.2008 року по 16.10.2009 року. В результаті перевірки виявлено порушення пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 ЗУ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (що діяв у період виникнення податкового боргу), а саме, відповідач сплатив узгоджені суми податкового зобов'язання по податку на додану вартість 446 гривень 57 копійок із запізненням від 11 до 241 календарного дня та про що було складено акт перевірки № 85/1502.

На основі вказаного акту податковим органом було прийнято податкове повідомлення-рішення № 0003261502/0 від 30.12.2009 року, яким до відповідача було застосовано штрафну (фінансову) санкцію у розмірі 20 копійок та податкове повідомлення –рішення № 0003251502/0 від 30.12.2009 року, яким до відповідача застосовано штрафну (фінансову) санкцію у розмірі 121 гривень 34 копійок та № 0003271502/0 від 30.12.2009 року, яким до відповідача застосовано штрафну (фінансову) санкцію у розмірі 20 гривень 29 копійок. Зазначені вище, податкові повідомлення - рішення було вручено відповідачу 23.01.2010 року, однак не сплатив нараховані санкції у встановленому законом порядку.

22.07.2010 працівниками Ужгородської МДПІ було проведено документальну невиїзну перевірку по питанню дотримання встановлених законодавством строків подання податкової звітності з податку на додану вартість та встановлено порушення відповідачем пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (що діяв у період виникнення податкового боргу), а саме відповідач не подав декларацію з податку на додану вартість за квітень-червень 2010. За результатами перевірки було складено Акт від 22.07.2010 за № 43/15-02 та на основі вказаного акта перевірки податковим органом було винесено податкове повідомлення - рішення № 0007811502/0 від 02.09.2010, яким до відповідача було застосовано штрафну (фінансову) санкцію у розмірі 510 копійок. Вказане податкове повідомлення рішення було направлено засобами поштового зв'язку та вручено відповідачу 16.10.2010 року, однак відповідач не сплатив нараховані санкції у встановленому законом порядку.

26.11.2010 року працівниками Ужгородської міжрайонної державної податкової інспекції було проведено документальну невиїзну перевірку по питанню дотримання встановлених законодавством граничних термінів сплати узгодженого податкового зобов'язання по податку на додану вартість відповідача за період з 30.03.2009 року по 27.08.2010 року. В результаті перевірки виявлено порушення пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 ЗУ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (що діяв у період виникнення податкового боргу), а саме, відповідач сплатив узгоджені суми податкового зобов'язання по податку на додану вартість 759 гривень 47 копійок із запізненням на від 109 до 263 календарних дня та сплатив 69 гривень 88 копійок із запізненням на 79 календарних днів та про що було складено акт перевірки № 39/1502.

На основі вказаного акту податковим органом було прийнято податкове повідомлення-рішення № 0079961502/0 від 08.12.2010, яким до відповідача застосовано штрафну (фінансову) санкцію у розмірі 379 гривень 76 копійок № 0079971502/0 від 08.12.2010 року, яким до відповідача застосовано штрафну (фінансову) санкцію у розмірі 13 гривень 98 копійок. Зазначені вище, податкові повідомлення - рішення було направлено відповідачу засобами поштового зв'язку, однак лист повернувся із відміткою «не значиться».

У зв'язку із зазначеним та відповідно до ст. 6 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" та Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних санкцій (затверджений наказом ДПА України від 21.06.01р. та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06.07.01р.) (що діяли в період виникнення правовідносин) податкове повідомлення-рішення № 0079961502/0 від 08.12.2010 року та № 0079971502/0 від 08.12.2010 року було розміщене на дошці податкових оголошень, про що свідчить акт від 14.12.2010 року. Відповідач вищевказані податкові повідомлення-рішення не погасив у встановленому законом порядку.

Статтею 16 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (що діяли в період виникнення правовідносин) передбачено початок строків нарахування пені, а саме підпунктом 16.1.1 пункту 16.1. статті 16 даного Закону передбачено, що після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

Так, відповідачем було не своєчасно сплачено самостійно задекларовану ним суму 324 гривень 05 копійок, у зв'язку з чим йому було нараховано пеню у розмірі 25 гривень 34 копійок.

15.10.2009 року працівниками Ужгородської МДПІ було проведено перевірку на предмет порушення термінів подачі (неподання) податкової звітності відповідача та встановлено порушення ним пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (що діяв у період виникнення правовідносин), а саме відповідач подав звіт про суми нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства за червень 2009 року, із запізненням, а саме термін подання 20.07.2009 року, фактично подано 12.10.2009 року.

За результатами перевірки було складено Акт від 15.10.2009 року за № 71/15-1 та на основі вказаного акта перевірки податковим органом було винесено податкове повідомлення-рішення № 0004631501/1 від 23.02.2010 року, яким до відповідача було застосовано штрафну (фінансову) санкцію у розмірі 170 гривень. Вказане податкове повідомлення рішення було направлено засобами поштового зв'язку та вручено відповідачу 13.03.2010 року, однак відповідач його не погасив у встановленому законом порядку.

На підставі поданих Розрахунків суми збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства Відповідач самостійно задекларував наступні зобов'язання по даному платежу:

-          Розрахунок № 3884 від 19.03.2010 року у загальній сумі –47 гривень;

-          Розрахунок № 8801 від 16.04.2010 року у загальній сумі - 54 гривень;

-          Розрахунок № 13951 від 19.05.2010 року у загальній сумі - 53 гривень;

-          Розрахунок № 15271 від 14.06.2010 року у загальній сумі - 57 гривень;

-          Розрахунок № 21901 від 20.07.2010 року у загальній сумі - 67 гривень

          Відповідач із задекларованих сум податкового зобов'язання зі сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства у загальному розмірі 278 гривень самостійно погасив суму у розмірі 278 гривень 55 копійок.

20.09.2010 року працівниками Ужгородської міжрайонної державної податкової інспекції було проведено перевірку на предмет порушення термінів подачі (неподання) податкової звітності відповідача та встановлено порушення ним пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (що діяв у період виникнення правовідносин), а саме відповідач подав звіт про суми нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства за липень 2010 року, як такий що прийнятий податковим органом «до відому», оскільки останній не підписано посадовими особами відповідача в порушення п.п. 4.1.2. п.4.1. ст.. 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (що діяв у період виникнення правовідносин) та Наказу ДПА України від 31.12.2008 № 827 Про затвердження Методичних рекомендацій щодо централізованого приймання та комп'ютерної обробки податкової звітності платників податків.

За результатами перевірки було складено Акт від 20.09.2010 року за № 74/15-1 та на основі вказаного акта перевірки податковим органом було винесено податкове повідомлення-рішення № 0000782100/0 від 20.10.2010 року, яким до відповідача було застосовано штрафну (фінансову) санкцію у розмірі 170 гривень. Вказане податкове повідомлення рішення було направлено засобами поштового зв'язку, однак лист повернувся на адресу інспекції із відміткою «довідка про неможливість вручення листа».

У зв'язку із зазначеним та відповідно до ст. 6 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" та Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних санкцій (затверджений наказом ДПА України від 21.06.01р. та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06.07.01р.) (що діяли в період виникнення правовідносин) податкове повідомлення-рішення № 0000782100/0 від 20.10.2010 року було розміщене на дошці податкових оголошень, про що свідчить акт від 10.11.2010 року. Відповідач не сплатив нараховані санкції у встановленому законом порядку.

          25.10.2010 року працівниками Ужгородської міжрайонної державної податкової інспекції проведено документальну невиїзну перевірку по питанню дотримання встановлених законодавством граничних термінів сплати узгодженого податкового зобов'язання по збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства відповідача за період з 30.03.2010 року по 27.08.2010 року. В результаті перевірки виявлено порушення пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 ЗУ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (що діяв у період виникнення податкового боргу), а саме, відповідач сплатив узгоджені суми податкового зобов'язання по даному платежу із запізненням від 28 до 89 календарних днів, про що було складено акт перевірки № 125/15.

На основі вказаного акту податковим органом були прийняті податкові повідомлення-рішення № 0001022100/0 від 11.11.2010 року, яким до відповідача застосовано штрафну (фінансову) санкцію у розмірі 2 гривні 29 копійок та податкове повідомлення –рішення № 0001032100/0 від 11.11.2010 року, яким до Відповідача було застосовано штрафну (фінансову) санкцію у розмірі 39 гривень 11 копійок. Ці податкові повідомлення - рішення були направлені Відповідачу засобами поштового зв'язку, однак лист повернувся із відміткою «довідка неможливість вручення».

У зв'язку із зазначеним та відповідно до ст. 6 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" та Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних санкцій (затверджений наказом ДПА України від 21.06.01р. та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06.07.01р.), що діяли в період виникнення правовідносин, податкове повідомлення-рішення № 0001022100/0 від 11.11.2010 року та № 0001032100/0 від 11.11.2010 року було розміщене на дошці податкових оголошень, про що свідчить акт від 22.11.2010 року. Відповідач не сплатив нараховані санкції у встановленому законом порядку.

Статтею 16 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (що діяли в період виникнення правовідносин) передбачено початок строків нарахування пені, а саме підпунктом 16.1.1 пункту 16.1. статті 16 даного Закону передбачено, що після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

Так, Відповідачем було не своєчасно сплачено самостійно задекларовану ним суму 48 гривень 95 копійок, у зв'язку з чим йому було нараховано пеню у розмірі 2 гривень 08 копійок.

Вищевказані податкові повідомлення - рішення Відповідачем не оскаржувались в судовому порядку, отже вони є узгодженим відповідно до ст.5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" від 21.12.2000 року № 2181-III (що діяв в період виникнення правовідносин).

Згідно з ч.3 пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (чинною на момент виникнення спірних правовідносин) у разі визначення податкового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах "а" - "в" - пп.4.2.2 пункту 4.2 статті 4 платник податків зобов'язаний погасити нараховану суму податкового зобов'язання протягом десяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення, крім випадків коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру апеляційного узгодження. Згідно п. 5.1 ст. 5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Зазначене податкове зобов'язання не може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку.

Відповідно до п.п. 5.4.1 п. 5.4 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»узгоджена сума податкового зобов'язання, не сплачена платником податків у визначені Законом строки, визнається сумою, податкового боргу платника податків.

У зв'язку з тим, що Відповідачем не було сплачено узгоджені суми у встановлені строки та відповідно проводячи упереджуючи заходи щодо погашення податкового боргу, Ужгородською МДПІ, на підставі пп. 6.2.1 п.6.2 ст. 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»(що діяв на той час) направлялося на адресу Відповідача рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення податкову вимогу № 1/26 від 13.01.2009 року (вручено 16.10.2010) та № 2/313 від 15.11.2010 року, яка повернулась на адресу інспекції у зв'язку із неможливістю вручення»

У зв'язку з неможливістю вручити податкову вимогу № 2/313 від 15.11.2010 року Ужгородською МДПІ відповідно до пп. 6.2.4 ст.6 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" від 21.12.2000 р. № 2181-Ш дана податкова вимога була розміщена на дошці податкових повідомлень, що підтверджується актом від 22.11.2010 року про розміщення податкових вимог на дошці податкових повідомлень.

Статтею 16 Податкового кодексу України передбачено, що одним із обов'язків платника податків є обов'язок сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Відповідно до підпункту 20.1.28 пункту 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом.

Відповідно до пункту 102.4 статті 102 Податкового кодексу України, у разі якщо грошове зобов'язання нараховане контролюючим органом до закінчення строку давності, визначеного у пункті 102.1 цієї статті, податковий борг, що виник у зв'язку з відмовою у самостійному погашенні такого грошового зобов'язання, може бути стягнутий протягом наступних 1095 календарних днів з дня виникнення податкового боргу. Якщо платіж стягується за рішенням суду, строки стягнення встановлюються до повного погашення такого платежу або визначення боргу безнадійним.

Згідно п. 11 ст.10 Закону України "Про державну податкову службу" органи державної податкової служби подають до судів позови до підприємств, установ, організацій та громадян про визнання угод недійсними і стягнення в доход держави коштів, одержаних ними за такими угодами, а в інших випадках - коштів, одержаних без установлених законом підстав, а також про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна.

Таким чином, оскільки відповідач добровільно у встановленому не погасив податковий борг, позовні вимоги слід задовольнити та стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична фірма - МС» податковий борг.

Судові витрати по справі згідно ч. 4 ст. 94 КАС України з відповідача не стягуються.

На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 19, 94, 104-106, 160, 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

постановив:

Позовні вимоги Ужгородської міжрайонної державної податкової інспекції до Товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична фірма - МС» про стягнення податкового боргу задовольнити повністю.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична фірма - МС»(Закарпатська область, Ужгородський район, село Малі Селменці, буд. 47 «с»код ЄДРПОУ - 35584984) податковий борг до Державного бюджету України в Ужгородському районі у загальному розмірі 1492 (одна тисяча чотириста дев’яносто дві) гривні 06 (шість) копійок, в тому числі пеня 27 (двадцять сім) гривень 42 (сорок дві) копійок по наступних платежах:

-          платіж 14010100 «податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)»у розмірі 1218 гривень 98 копійок, в тому числі пеня 25 гривень 34 копійок;

-          платіж 19060100 «збір на розвиток господарства, садівництва та хмелярства»у розмірі 273 гривень 08 копійок, в тому числі пеня 2 гривні 08 копійок.

Відповідно до статті 186 КАС України апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова відповідно до ч. 1 ст.254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку не було подано.

Головуюча          О.О. Большакова

Постанова суду в повному обсязі виготовлена та підписана 30 серпня 2011 року.

Суддя О.О. Большакова