Ухвала суду № 16643985, 16.05.2011, Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
16.05.2011
Номер справи
2а-4356/10/16/0170
Номер документу
16643985
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Копія

СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Іменем України

Справа № 2а-4356/10/16/0170

16.05.11 м. Севастополь

Севастопольський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого суддіДугаренко О.В.,

суддів Яковенко С.Ю. , Дадінської Т.В. секретар судового засіданняБєланова О.О.

без участі представників сторін:

розглянувши апеляційну скаргу Державної податкової інспекції в м. Сімферополі АР Крим на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим (суддя Александров О.Ю. ) від 05.11.10 у справі №2а-4356/10/16/0170

за позовом Державної податкової інспекції в м. Сімферополі АР Крим (вул. Мате Залки 1/9,м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим,95053)

до Фірми "Ніколай" (вул. Жовтневої Революції, 7, кв. 18,смт. Миколаївка, Сімферопольський район, Автономна Республіка Крим,97546)

про стягнення,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Окружного адміністративного суду АР Крим від 05.11.10 позовні вимоги Державної податкової інспекції в м. Сімферополі АР Крим задоволені частково.

Стягнуто з Фірми "Ніколай" заборгованість: з податку на прибуток приватних підприємств в Державний бюджет м. Сімферополь; зі збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства в Державний бюджет м. Сімферополь, ГУ ДКУ в АР Крим у сумі 785,14 грн.; штрафні санкції за порушення Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" у сумі 753,25 грн.; штрафні санкції за порушення Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" в Державний бюджет м. Сімферополя у сумі 2700,00 грн.; штрафні санкції за порушення Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" код платежу 5221080919 у сумі 268,32 грн.

Не погодившись з зазначеною постановою суду, позивач звернувся з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 05.11.10 , та ухвалити нову постанову, якою позов задовольнити у повному обсязі.

Апеляційна скарга мотивована неправильним, на думку заявника, застосуванням судом норм матеріального права.

Сторони у судове засідання не з`явились, про дату, час та місце слухання справи повідомлені належним чином.

Відповідно до частини 4 статті 196 Кодексу адміністративного судочинства України неприбуття у судове засідання сторін або інших осіб, які беруть участь у справі, належним чином повідомлених про дату, час і місце апеляційного розгляду, не перешкоджає судовому розгляду справи.

Колегія суддів, обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом норм матеріального та процесуального права, вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

З матеріалів справи вбачається, що з 29.08.2008 по 29.08.2008 Державною податковою інспекцією в м. Сімферополі АР Крим була проведена невиїзна документальна перевірка своєчасності подання податкової звітності.

В ході перевірки виявлені порушення позивачем п.п.4.1.4 п.4.1. ст. 4 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, а саме несвоєчасне надання декларацій з прибутку підприємств за період з 11 місяця 2005 до першого півріччя 2008 включно (а.с.22-23).

29.08.2008 за результатами невиїзної документальної перевірки позивачем складений акт № 1315-01/24876990, яким зафіксовано порушення.

На підставі акту №1315-01/24876990 позивачем 29.08.2008 винесено податкове повідомлення - рішення № 0002061501/0 про застосування до відповідача штрафних (фінансових) санкцій у сумі 2210,00грн., яке отримано посадовою особою відповідача 29.08.2008 (а.с.20).

Крім того, 29.08.2008 Державною податковою інспекцією в м. Сімферополі АР Крим була проведена невиїзна документальна перевірка своєчасності сплати податку на прибуток до бюджету.

В ході якої виявлені порушення відповідачем п.п.5.3.1 п.5.3 ст. 5 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, а саме несвоєчасна сплата податку на прибуток підприємств за 6 місяців 2008 (граничний термін сплати - 19.08.2008, фактично сплачено -28.08.2009 (а.с.27).

29.08.2008 за результатами невиїзної документальної перевірки позивачем складений акт № 1316-01/24876990.

На підставі акту №1316-01/24876990 позивачем 29.08.2008 винесено податкове повідомлення - рішення № 0002051501/0 про застосування до відповідача штрафних (фінансових) санкцій у сумі 31,02грн., яке отримано посадовою особою відповідача 29.08.2008 (а.с.25).

Самостійно відповідачем штрафні (фінансові) санкції сплачено у сумі 2054,57грн. Таким чином, заборгованість по фінансовим (штрафним санкціям) за несвоєчасне надання податкової звітності з податку на прибуток підприємства складає 186,45грн.

Самостійно відповідачем до ДПІ в м. Сімферополь АР Крим надані декларації з податку на прибуток підприємства, якими визначено до сплати за: 1-й квартал 2008р.- 85,00грн., 3-й квартал 2008р. - 229,00грн., за 2008 рік-148,00грн., за 1-й квартал 2009р. - 470,00грн., за перше півріччя 2009р. - 580,00грн., за 3-й квартал - 763,00грн., за 2009р. -503,00грн., а всього у сумі 2778,00грн. (а.с.28-40).

Згідно з п.п. 1.2. ст. 1 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” податкове зобов'язання - зобов'язання платника податків сплатити до бюджетів або державних цільових фондів відповідну суму коштів у порядку та у строки, визначені цим Законом або іншими законами України.

Пунктом 1.3 статті 1 вказаного закону встановлено, що податковим боргом (недоїмкою) є податкове зобовязання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобовязання.

Порядок подання податкових декларацій та визначення суми податкових зобовязань визначений у ст. 4 вказаного закону, п.п. 4.1.4 п. 4.1. якої визначає, що податкові декларації подаються за базовий податковий період що дорівнює календарному місяцю протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. У п.п.4.1.5. п. 4.1. ст. 4 Закону визначено, що якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається наступний за вихідним або святковим операційний (банківський) день.

У п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”визначено, що платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.

У разі коли відповідно до закону контролюючий орган самостійно визначає податкове зобов'язання платника податків за причинами, не пов'язаними із порушенням податкового законодавства, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму податкового зобов'язання у строки, визначені у законі з відповідного податку, а за їх відсутності - протягом тридцяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення про таке нарахування.

У разі визначення податкового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах “а”- “в”підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4 Закон України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, платник податків зобов'язаний погасити нараховану суму податкового зобов'язання протягом десяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення, крім випадків коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру апеляційного узгодження.

Пунктом 5.1. ст. 5 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, встановлено, що Податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.

Відповідно до п.п. 5.2.1. п. 5.2. ст. 5 вказаного Закону, податкове зобов'язання платника податків, нараховане контролюючим органом відповідно до пунктів 4.2 та 4.3 статті 4 цього Закону, вважається узгодженим у день отримання платником податків податкового повідомлення, за винятком випадків, визначених підпунктом 5.2.2 цього пункту.

Відповідно до п.п. 17.1.7 п.17.1 ст. 17 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф, зокрема, при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу.

Положеннями ст. 16 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” встановлений початок строків нарахування пені, зокрема, п.п. 16.1.1. визначено, що після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня. Згідно п.п.16.1.2. нарахування пені розпочинається: а) при самостійному нарахуванні суми податкового зобов'язання платником податків - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, визначеного цим Законом; б) при нарахуванні суми податкового зобов'язання контролюючими органами - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, визначеного у податковому повідомленні згідно з нормами цього Закону.

Відповідно до п.п.16.4.1.ст.16 Закону №2181 пеня нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.

Положеннями п.п.16.4.2. ст.16 Закону №2181 визначено, що зазначений розмір пені діє щодо всіх видів податків і зборів (обов'язкових платежів), крім пені щодо порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності, що встановлюється окремим законодавством.

На суму заборгованості зі сплати податкового боргу з податку на прибуток підприємства відповідачу нарахована пеня у сумі 139,56грн.

Згідно пункту 16.5.2 пункту 16.5 статті 16 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”слід вважати сплаченими у день реєстрації банківською установою платіжного документа із зазначеним у ньому призначенням платежу на сплату відповідних податкових зобовязань або податкового боргу, визначених платником податків.

Отже, у разі недотримання платником податків порядку погашення податкового боргу та виконання податкових зобовязань, передбаченого пунктом 7.7. статті 7 Закону, податковий орган не наділений правом чи обовязком змінювати призначення платежу, визначене платником податків.

Таким чином, відповідач має право самостійно визначати цільове призначення своїх грошових коштів, а також самостійно визначати призначення платежів.

Судова колегія погоджується з висновками суду першої інстанції, стосовно стягнення з відповідача заборгованості з податку на прибуток підприємств підлягає частковому задоволенню у сумі 2549,01грн. (3104,01-85,00-470,00).

Самостійно відповідачем до ДПІ в м. Сімферополь АР Крим надані звіти про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за: квітень 2009р. - 95,00грн., травень 2009р. - 137,00грн., червень 2009р.-83,00грн., липень 2009р. 87,00грн., серпень 2009р.- 95,00грн., вересень 2009р.-106,00грн., жовтень 2009р. 162,00грн., листопад 2009р. -147,00грн., грудень 2009р. 153,00грн.

Станом на час звернення позивача до суду, за даними позивача заборгованість відповідача зі сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за період з квітня 2009р. до грудня 2009р. складала 1207,33грн.

Відповідно до ст. 1 Закону України “Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства” платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування, які реалізують у оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольні напої та пиво.

Згідно ст. 3 Закону України “Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства” ставка збору становить один відсоток від об'єкта оподаткування, визначеного статтею 2 цього Закону.

Згідно зі ст. 4 Закону України “Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства” збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства платники, які визначені у статті 1 цього Закону, сплачують на спеціальний рахунок Державного казначейства України щомісяця у строки, визначені законом для місячного звітного періоду.

Судом першої інстанції встановлено, що заборгованість відповідача зі збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства складає 785,14грн. (587,00+198,14), а відтак, позовні вимоги про стягнення заборгованості зі збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства підлягають частковому задоволенню у сумі 785,14грн.

За результатами перевірки посадовими особами позивача господарської одиниці - магазину, який належить відповідачу, складений акт № 001493 від 18.04.2009р., яким зафіксовано порушення п.п.1,2,9,11,13 ст.3 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, а саме: проведення розрахункової операції на суму покупки 24,80грн. без застосування реєстратора розрахункових операцій, не видача розрахункового документу встановленої форми на повну суму проведеної операції; проведення розрахункової операції через реєстратор розрахункових операцій без використанням режиму попереднього програмування найменування, цін товарів (послуг) та обліку їх кількості, невідповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, які зазначені в денному звіті реєстратора розрахункових операцій у розмірі 23,85грн., не роздрукування на реєстраторі розрахункових операцій фіскального звітного чеку, не Z №00016, здійснення операцій, без одержання відповідних торгових патентів протягом 13 днів.

На підставі акту перевірки № 001493 від 18.04.2009р. позивачем винесено рішення № 0008382303 від 06.05.2009р. про застосування до відповідача штрафних (фінансових санкцій) у сумі 268,32грн. та рішення № 0008372303 від 06.05.2009р. про застосування до відповідача штрафних (фінансових санкцій) у сумі 668,25грн.

У зв'язку з неможливістю вручення відповідачу, зазначені рішення розміщені на дошці оголошень 13.05.2009р., про що складений акт № 2011/23-3 від 13.05.2009р.

За результатами перевірки посадовими особами позивача господарської одиниці - магазину, який належить відповідачу, складений акт № 002929 від 23.12.2009р., яким зафіксовано порушення відповідачем п.11 ст. 3 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, а саме, проведення розрахункової операції через реєстратор розрахункових операцій без використанням режиму попереднього програмування найменування, цін товарів (послуг) та обліку їх кількості; порушення абз.4 ст. 11 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", а саме, продаж тетрапаку вина "Таврида портвейн" без марки акцизного збору та порушення Постанови КМУ N 957, 30.10.2008 "Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв вітчизняного виробництва", а саме, продаж горілки за ціною 22,10грн., тоді як мінімальна встановлена ціна - 25,144гр.

На підставі акту № 002929 від 23.12.2009р. позивачем прийнято рішення № 0000042303 від 13.01.2010р., яким до відповідача застосовані (штрафні) фінансові санкції у сумі 85,00грн. та рішення № 0000052303 від 13.01.2010р. яким до відповідача застосовані (штрафні) фінансові санкції у сумі 2700,00грн.

Зазначені рішення отримані посадовою особою відповідача 13.01.2010р. (а.с.63-64).

Згідно з пунктом 11 статті 11 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” органи державної податкової служби мають право застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми недоїмки, пені у випадках, порядку і розмірах, встановлених законами України.

Правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначені Законом України “Про застосування реєстраторів розрахункових операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”.

Стаття 1 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” передбачає, що реєстратори розрахункових операцій застосовуються фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності або юридичними особами (їх філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами) (далі - суб'єкти підприємницької діяльності), які здійснюють операції з розрахунків в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Згідно з пунктом 1 статті 17 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” за порушення вимог цього Закону до суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів державної податкової служби України застосовуються фінансові санкції у таких розмірах: у п'ятикратному розмірі вартості проданих товарів (наданих послуг), на які виявлено невідповідність, - у разі проведення розрахункових операцій на неповну суму вартості проданих товарів (наданих - послуг), у разі не проведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій, у разі не роздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки, у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі невиконання щоденного друку фіскального звітного чеку або його не зберігання в книзі обліку розрахункових операцій, у розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі проведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій без використання режиму попереднього програмування найменування, цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.

Згідно статті 22 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, у разі невідповідності суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті, а у випадку використання розрахункової книжки - загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня, до суб'єктів підприємницької діяльності застосовується фінансова санкція у п'ятикратному розмірі суми, на яку виявлено невідповідність.

Згідно статті 25 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, суми фінансових санкцій, які визначені статтями 17 - 24 цього Закону, підлягають перерахуванню суб'єктами підприємницької діяльності до Державного бюджету України в десятиденний термін з дня прийняття органами державної податкової служби України рішення про застосування таких фінансових санкцій.

Судова колегія погоджується з висновками суду першої інстанції, стосовно правомірністі застосування до відповідача штрафних (фінансових) санкцій рішеннями № 000837230 від 06.05.2009р. у сумі 668,25грн., № 0000042303 від 13.01.2010р. у сумі 85,00грн.

Законом України “Про патентування деяких видів підприємницької діяльності” встановлено, що зазначений Закон визначає порядок патентування торговельної діяльності за готівкові кошти, що провадиться суб'єктами підприємницької діяльності.

Відповідно до частини 1 статті 2 Закону торговий патент - це державне свідоцтво, яке засвідчує право суб'єкта підприємницької діяльності чи його структурного (відокремленого) підрозділу займатися зазначеними у цьому Законі видами підприємницької діяльності. Об'єктом правового регулювання згідно з цим Законом є торговельна діяльність за готівкові кошти (ч.1 ст.1 Закону); торговий патент придбавається суб'єктами підприємницької діяльності, предметом діяльності яких є види, зазначені у частині першій статті 1 цього Закону (ч.2 ст.2 Закону).

За здійснення операцій, передбачених цим Законом, без одержання відповідних торгових патентів суб'єкти підприємницької діяльності, що здійснюють торговельну діяльність, сплачують штраф у подвійному розмірі вартості торгового патенту за повний термін діяльності із зазначеним порушенням (п.1 ст.8 Закону про патенти).

Постановою КМУ N 957, 30.10.2008 установлений розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв вітчизняного виробництва згідно з додатком.

Відповідно до Указу Президента України “Про посилення державного контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів” № 510/2001 від 11.07.2001 року забезпечення реалізації державної політики у сфері контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, здійснення міжгалузевої координації у цій сфері покладено на Державну податкову адміністрацію України.

Відповідно до положень ст. 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" за порушення норм цього Закону щодо виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

До суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі: оптової або роздрібної торгівлі коньяком, алкогольними напоями, горілкою, лікеро-горілчаними виробами та вином за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни на такі напої - 100 відсотків вартості отриманої партії товару, розрахованої виходячи з мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, але не менше 1000 гривень; зберігання, транспортування, реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів, алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного збору встановленого зразка або з підробленими марками акцизного збору - 100 відсотків вартості товару, але не менше 1700 гривень.

Пунктом 6 Порядку застосування фінансових санкцій, передбачених статтею 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №790 від 02.06.2003 року, передбачено, що рішення про застосування фінансових санкцій, передбачених пунктом 2 цього Порядку, приймаються керівником, а у разі його відсутності - заступником керівника органу, який видав ліцензію на право виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями і тютюновими виробами (Департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації, його регіональні управління та їх територіальні підрозділи, Мінекономіки), чи керівником (його заступником) органів МВС, МОЗ, Державної податкової адміністрації, Держкомстату, Держспоживстандарту у межах їх компетенції, визначеної законодавством.

Судова колегія погоджується з висновками суду першої інстанції, стосовно правомірності застосування до відповідача фінансових санкцій у сумі 2700,00грн.

Відповідно до частини 1 статті 159 Кодексу адміністративного судочинства України, судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Частиною 2 даної статті встановлено, що законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. При вказаних обставинах Севастопольський апеляційний адміністративний суд дійшов до висновку про повне з'ясування судом першої інстанції обставин, що мають значення для справи, і їх достовірності, які суд першої інстанції визнав встановленими. Висновки, викладені в рішенні суду першої інстанції, відповідають обставинам справи. Порушення або неправильне застосування норм матеріального чи процесуального права не встановлені.

Керуючись статтями 195, 198, 205, 206, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції в м. Сімферополі АР Крим - залишити без задоволення.

Постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 05.11.10 у справі №2а-4356/10/16/0170 - залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення згідно з частиною пятою статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвалу може бути оскаржено в порядку статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України, згідно з якою касаційна скарга на судові рішення подається безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення ухвали в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення ухвали в повному обсязі.

Повний текст судового рішення виготовлений 23 травня 2011 р.

Головуючий суддяпідписО.В.Дугаренко

Судді підпис С.Ю. Яковенко підпис Т.В. Дадінська З оригіналом згідно

Головуючий суддя О.В.Дугаренко