Ухвала суду № 16567243, 27.04.2011, Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
27.04.2011
Номер справи
2а-2345/10/2770
Номер документу
16567243
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Копія

СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Іменем України

Справа № 2а-2345/10/2770

27.04.11 м. Севастополь

Севастопольський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого суддіЩепанської О.А.,

суддів Кучерука О.В. , Горошко Н.П. секретар судового засіданняШкурлатов Д.Г.

за участю сторін:

представник позивача, Товариства з обмеженою відповідальністю "Лілея"- ОСОБА_2, довіреність № б/н від 15.03.11

представник відповідача, Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя- Зінченко Юлія Віталіївна, довіреність № 7318/10/12 від 12.09.08

розглянувши апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя на постанову Окружного адміністративного суду міста Севастополя (суддя Куімов М.В.) від 02.09.2010 у справі № 2а-2345/10/2770

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Лілея" (вул. Гоголя, 2, офіс 239, м. Севастополь, 99011)

до Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя (вул. 7 Листопада, 3, м. Севастополь, 99042)

про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Окружного адміністративного суду міста Севастополя від 02.09.2010 у справі № 2а-2345/10/2770 позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Лілея" до Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя - задовольнили.

Податкові повідомлення-рішення Державної податкової інспекції в Балаклавському районі м. Севастополя : №0000041503/5 від 20 січня 2009 року, у частині нарахування податкового зобовязання по податку на землю в сумі 85.579 гривень 46 копійок та штрафних санкції в сумі 42.789 гривень 73 копійок, №0001401503/0/283 від 17 листопада 2008 року, у частині нарахування штрафних санкції в сумі 16.678 гривень 89 копійок, №0001391503/0/284 від 17 листопада 2008 року, у частині нарахування штрафних санкції в сумі 2.032 гривень 98 копійок, №0000391503/0 від 25 лютого 2010 року, в частині нарахування штрафних санкції в сумі 4.483 гривні 68 копійок, №0000421503/0 від 25 лютого 2010 року, в частині нарахування штрафних санкції в сумі 29.824 гривень 42 копійок, №00004315/0 від 25 лютого 2010 року, в частині нарахування штрафних санкції в сумі 56.572 гривень 90 копійок, - визнано недійсними.

Також, судом вирішено питання щодо розподілу судових витрат.

Не погодившись з зазначеною постановою суду, відповідач звернувся до суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати постанову кружного адміністративного суду міста Севастополь від 02.09.2010 та прийняти нову постанову, якою в задоволенні позовних вимог відмовити.

Ухвалою Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 11.10.2010 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя.

Представник відповідача в судовому засіданні апеляційну скаргу підтримав.

Представник позивача заперечував проти задоволення апеляційної скарги, просив рішення суду першої інстанції залишити без змін.

На підставі та за правилами статті 195 Кодексу адміністративного судочинства України, розглянувши справу, судова колегія встановила наступне.

Позивач ТОВ “Лілея”звернулося до суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції в Балаклавському районі м. Севастополя про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень. Позовні вимоги мотивовані тим, що Державною податковою інспекцією в Балаклавському районі м. Севастополя проведена невиїзна документальна перевірка ТОВ “Лілея” з питання повноти нарахування і сплати до бюджету орендної плати по земельній ділянці державної і комунальної власності за період з 01.01.2006 р. по 12.03.2008р. За наслідками проведеної перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя складений Акт перевірки від 16.02.2008 р. № 145/285/15-335/326816331. Згідно, Акту перевірки № 145/285/15-335/326816331 від 16.02.2008 р. ТОВ “Лілея”були допущені порушення чинного законодавства: ст. 7 Закону України “Про плату за землю”, ст. 21 Закону України “Про оренду землі”, що привело до заниження розміру орендної плати за земельну ділянку за 2006 - 2007 роки у розмірі 85579, 46 грн. За результатами перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя було прийнято податкове повідомлення рішення № 0000041503/05 від 20.01.2009 р. про визначення суми податкового зобов'язання з податку на землю у розмірі 128369,00 грн., зокрема: 85579,46 грн. сума основного зобов'язання, 42789,73 грн. штрафні санкції. Крім того, ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя проведена перевірка ТОВ “Лілея”з питання повноти і своєчасності внесення до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати за землю за липень по терміну сплати до 02.09.2008 р., серпень 2008 р. по терміну сплати до 30.09.2008 р. і вересень 2008 р. по терміну сплати до 30.10.2008 р. За наслідками проведеної перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя складений Акт перевірки від 17.11.2008 р. № 123/243/15-335/32681631. Згідно, Акту перевірки від 17.11.2008 р. № 123/243/15-335/32681631 ТОВ “Лілея”було допущено порушення чинного законодавства: п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами”, що виразилося в порушенні граничних термінів оплати узгодженого податкового зобов'язання за період липень - вересень 2008 р. За результатами перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя було прийнято податкове повідомлення рішення № 0001401503/0/283 від 17.11.2008 р. про визначення суми штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання у розмірі 16678,89 грн., податкове повідомлення рішення № 0001391503/0/284 від 17.11 2008 р. про визначення суми штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання у розмірі 2032,98 грн. Також ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя проведена перевірка ТОВ “Лілея”з питання повноти і своєчасності внесення до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати за землю за період жовтень-грудень 2008 р., січень - лютий 2009 р., по уточненій декларації від 26.03.2009 р. № 2254, по податковому повідомленню рішенню № 0000041503 від 20.01.2009 р. по терміну сплати 01.12.2008 р., 30.12.2008 р., 30.01.2009 р., 02.03.2009 р., 30.03.2009 р., 26.03.2009 р., 06.03.2009 р. За наслідками проведеної перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя складений Акт перевірки від 16.02.2010 р. № 19/67/15341/32681631, згідно якого ТОВ “Лілея” було допущено порушення чинного законодавства: п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами”, що виразилося в порушенні граничних термінів оплати узгодженого податкового зобов'язання за період жовтень-грудень 2008 р. січень - лютий 2009 р., по уточненій декларації від 26.03.2009 р. № 2254, по податковому повідомленню рішенню № 0000041503 від 20.01.2009 р. За результатами перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя було прийнято податкове повідомлення вирішення про визначення суми штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання № 0000391503/0 від 25.02.2010 р. у розмірі 4483,68 грн. № 0000421503/0 від 25.02.2010 р. у розмірі 29824,42 грн. № 0000431503/0 від 25.02.2010 р. у розмірі 56572,90 грн. Позивач просить визнати зазначені повідомлення-рішення недійсними у частині визначення штрафних санкцій.

Суд першої інстанції позовні вимоги задовольнив.

Судова колегія, вислухавши пояснення сторін, обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом норм матеріального та процесуального права, вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судом першої інстанції, Державною податковою інспекцією в Балаклавському районі м. Севастополя проведена невиїзна документальна перевірка ТОВ “Лілея”з питання повноти нарахування і сплати до бюджету орендної плати по земельній ділянці державної і комунальної власності за період з 01.01.2006 р. по 12.03.2008р. За наслідками проведеної перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя складений Акт перевірки від 16.02.2008 р. № 145/285/15-335/326816331. Згідно, Акту перевірки № 145/285/15-335/326816331 від 16.02.2008 р. ТОВ “Лілея”були допущені порушення чинного законодавства: ст. 7 Закону України “Про плату за землю”, ст. 21 Закону України “Про оренду землі”, що привело до заниження розміру орендної плати за земельну ділянку за 2006 - 2007 роки у розмірі 85579, 46 грн. За результатами перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя було прийнято податкове повідомлення рішення № 0000041503/05 від 20.01.2009 р. про визначення суми податкового зобов'язання з податку на землю у розмірі 128369,00 грн., зокрема: 85579,46 грн. сума основного зобов'язання, 42789,73 грн. штрафні санкції. Крім того, ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя проведена перевірка ТОВ “Лілея”з питання повноти і своєчасності внесення до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати за землю за липень по терміну сплати до 02.09.2008 р., серпень 2008 р. по терміну сплати до 30.09.2008 р. і вересень 2008 р. по терміну сплати до 30.10.2008 р. За наслідками проведеної перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя складений Акт перевірки від 17.11.2008 р. № 123/243/15-335/32681631. Згідно, Акту перевірки від 17.11.2008 р. № 123/243/15-335/32681631 ТОВ “Лілея”було допущено порушення чинного законодавства: п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами”, що виразилося в порушенні граничних термінів оплати узгодженого податкового зобов'язання за період липень - вересень 2008 р. За результатами перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя було прийнято податкове повідомлення рішення № 0001401503/0/283 від 17.11.2008 р. про визначення суми штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання у розмірі 16678,89 грн., податкове повідомлення рішення № 0001391503/0/284 від 17.11 2008 р. про визначення суми штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання у розмірі 2032,98 грн. Також ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя проведена перевірка ТОВ “Лілея”з питання повноти і своєчасності внесення до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати за землю за період жовтень-грудень 2008 р., січень - лютий 2009 р., по уточненій декларації від 26.03.2009 р. № 2254, по податковому повідомленню рішенню № 0000041503 від 20.01.2009 р. по терміну сплати 01.12.2008 р., 30.12.2008 р., 30.01.2009 р., 02.03.2009 р., 30.03.2009 р., 26.03.2009 р., 06.03.2009 р. За наслідками проведеної перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя складений Акт перевірки від 16.02.2010 р. № 19/67/15341/32681631, згідно якого ТОВ “Лілея”було допущено порушення чинного законодавства: п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами”, що виразилося в порушенні граничних термінів оплати узгодженого податкового зобов'язання за період жовтень-грудень 2008 р. січень - лютий 2009 р., по уточненій декларації від 26.03.2009 р. № 2254, по податковому повідомленню рішенню № 0000041503 від 20.01.2009 р. За результатами перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя було прийнято податкове повідомлення вирішення про визначення суми штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання № 0000391503/0 від 25.02.2010 р. у розмірі 4483,68 грн. № 0000421503/0 від 25.02.2010 р. у розмірі 29824,42 грн. № 0000431503/0 від 25.02.2010 у розмірі 56572,90 грн.

Щодо податкового повідомлення-рішення №0000041503/5 від 20.01.2009 в частині визначення податкового зобовязання з податку на землю в розмірі 85579,46 та штрафних санкцій в розмірі 42789,73грн., судовою колегією встановлено наступне.

Актом перевірки №145/285/15/326816331 від 16.02.2008 встановлено, що згідно даних Севастопольського міського головного управління земельних ресурсів (вих. №7011/5/9-08 від 18.04.2008, вих. №739/1 від 24.05.2007), нормативна грошова оцінка земельної ділянки, переданої в суборенду ТОВ "Лілея", розташованого в м.Севастополі (район мису Сарич (Орлинівське лісництво, квартал 20, виділ 29, для розміщення туристичної бази на 220 місць) площею 17 752 га. з урахуванням коефіцієнта функціонального використовування складає:

- станом на 01.01.2006 - 1 394 658грн.

- станом на 01.01.2007 - 1 394 658грн.

Згідно з пунктом 4.2. договору суборенди від 28.10.2005, укладеного між Севастопольським державним лісомисливським господарством (орендар) і ТОВ «Лілея»(суборендар) розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою складає 70400,20грн., при цьому, грошова Оцінка земельної ділянки для періоду розміщення береться до уваги не довше, ніж протягом трьох років від дати прийому-передачі земельної ділянки. Грошова оцінка для наступного періоду береться до уваги з дати початку експлуатації обєкту, але не пізніше 3 років від дати прийому-передачі земельної ділянки.

Відповідно до витягу Севастопольського міського головного управління земельних ресурсів №24/1 від 19.01.2005, нормативна грошова оцінка земельної ділянки, переданої до суборенди ТОВ «Лілея» складає 704002,00грн. При цього, згідно цього витягу вона дійсна до введення обєкту до експлуатації.

Закон України «Про плату за землю»визначає розміри і порядок оплати за використання земельних ресурсів, а також, відповідальність платників податку і контроль за правильністю нарахування й сплати земельного податку.

Статтею 19 зазначеного Закону встановлено, що розмір, умови і строки внесення орендної плати за землю встановлюється за згодою сторін у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем (окрім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності)

Як вбачається з матеріалів справи, ТОВ «Лілея»і Севастопольське державне лісомисливське господарство не вносили змін в договір оренди земельної ділянки №89/04 в частині збільшення розміру орендної плати за землю.

Інших умов збільшення розміру орендної плати законами України не передбачено, в тому числі, і за рішенням податкового органу.

З правового аналізу правових норм виходить, що орендна плата за користуванням земельними ділянками має договірний характер і збільшення податковими органами суми орендної плати діючим законодавством не передбачено.

Пунктом 4.5 Договору передбачено, що розмір орендної плати має бути переглянутий кожного року у разі збільшення нормативно грошової оцінки земельної ділянки, у тому числі, інфляції, оскільки збільшення розміру орендної плати є зміненням умов договору, отже така зміна здійснюється у письмовій формі і з взаємної згоди сторін.

Таким чином, розмір орендної плати не може бути збільшеним автоматично при збільшенні нормативної грошової оцінки земельної ділянки, оскільки це не відповідає нормам Закону України «Про плату за землю»і Закону України «про оренду землі».

За думкою відповідача, штрафні санкції, визначені податковим повідомленням-рішенням №0001401503/0/283 від 17.11.2008, №0001391503/0/284 від 17.11.2008 в розмірі 16678,89грн. і відповідно 2032,98грн. за актом перевірки від 17.11.2008 №123/243/15-335/32681631 прийняті обґрунтовано, оскільки платник податків не оплатив своєчасно самостійно узгоджену суму податкового зобовязання.

Однак, відповідач не прийняв до уваги той факт, що згідно до постанови Окружного адміністративного суду м.Севастополя від 07.04.2009 у справі №2а-65/09/2770, яке набрало законної сили, на Держкомзем в м.Севастополі покладено обовязок видати виписку нормативно-грошової оцінки земельної ділянки із застосуванням коефіцієнту 0,5 і провести перерахунок нормативно-грошової оцінки земельної ділянки за 2006-2008 роки.

Як вбачається з матеріалів справи, у акті перевірки №123/243/15-335/32681631 від 17.11.2008 зазначено, що ТОВ «Лілея»надано до податкового органу декларації від 01.07.2008 за строком сплати 02.09.2008 за липень 2008 року, де розмір орендної плати за землю склав 59648,83грн., декларацію за серпень 2008 року за строком сплати 30.09.2008, де розмір орендної плати за землю склав 59648,83грн., декларацію за вересень 2008 року, де розмір орендної плати за землю склав 59648,83грн.

Як зазначено вище, постановою Окружного адміністративного суду м.Севастополя проведений перерахунок нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до якої, позивачем надано до Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м.Севастополя уточнену податкову декларацію за період 2008 року, де розмір щомісячної орендної плати складає 11242,47грн.

Таким чином, на час проведення перевірки з урахуванням нормативної грошової оцінки земельної ділянки згідно із Постановою Окружного адміністративного суду м.Севастополя від 07.04.2009у ТОВ «Лілея»була наявна переплата, отже, податковий орган необґрунтовано дійшов висновку про те, що позивачем було порушено п.п. 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами».

Відповідно до вимог підпункту 17.1.7 пункту 17.1 статті 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами», якщо платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобовязання протягом кінцевих термінів, визначених цим законом, такий платник зобовязаний сплатити штраф в розмірах, визначених цим Законом.

Відповідно з підпунктом 5.3.1 пункту 5.3. статті 5 зазначеного Закону платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.

Щодо податкових повідомлень-рішень № 0001401503/0283 від 17.11.2008р., №0000431503/0 від 25.02.2010 р., № 00000421503/0 від 25.02.2010р. №00000391503/0 від 25.02.2010р., винесених на підставі акту перевірки від 16.02.2010 р. №19/67/15341/32681631, судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції стосовно того, що вказані податкові повідомлення рішення прийняті з порушенням норм податкового законодавства, з наступних підстав.

Заявник апеляційної скарги зазначає, що уточнена податкова декларація була подана після проведення перевірки з питання повноти і своєчасності внесення до бюджету узгоджених податкових зобовязань по орендній платі за землю за липень-вересень 2008 року.

Однак, як вбачається з матеріалів справи, ТОВ "Лілея" направлено на адресу ДПІ у Балаклавському районі м.Севастополя уточнену декларацію від 30.04.2009, тобто, до проведення перевірки, що мала місце у лютому 2010 року, що зі змісту норми пункту 5.1. статті 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами», відповідає вимогам законодавства.

Таким чином, ТОВ «Лілея»обґрунтовано, у відповідності з вимогами пункту 5.1. статті 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами»самостійно виправлено помилки в раніше поданих податкових деклараціях, а отже. Виключає можливість застосовувати до платника податків штрафні санкції, передбачені підпунктом 17.1.7 пункту 17.1 статті 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами», а отже, суд першої інстанції дійшов вірного висновку про наявність підстав для задоволення позову.

Крім того, як вірно зазначив суд першої інстанції, висновки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя про порушення ТОВ “Лілея” п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України № 2181 в частині невчасної оплати податкового зобов'язання, визначеного податковим повідомленням-рішенням від 20.01.2009 № 0000041503 не відповідають фактичним обставинам справи, оскільки зазначене повідомлення-рішення не було направлене і отримане позивачем, про ухвалення даного податкового повідомлення-рішення ТОВ “Лілея”стало відомо тільки у 2010 р. після підписання акту звірки з податковим органом.

Запрошення від 04.02.2010 № 709/10/15-316 посадових осіб ТОВ “Лілея” для підписання акту перевірки, податкового повідомлення рішення від 20.01.2009 № 0000041503/5 і складання протоколу адміністративного правопорушення, свідчить про те, що на момент проведення перевірки у лютому 2010 року (Акт перевірки від 16.02.2010 №19/67/15341/32681631 з питання своєчасності оплати узгодженого податкового зобов'язань) штрафні санкції, визначені податковим повідомленням рішенням від 20.01.2009 № 0000041503 є неузгодженими. Отже, ця обставина виключає можливість застосування до платника податків штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання.

Відповідно до підпункту 4.6 наказу ДПАУ від 21.06.2001 № 253 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 06.07.2001 р. № 567/5758, податкове повідомлення вважається направленим (врученим) юридичній особі, якщо воно передане посадовій особі такої юридичної особи під розписку або направлене листом з повідомленням про вручення.

Згідно, вимог викладених в п.п. 6.2.4 п. 6.2 ст. 6 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами”, податкові повідомлення або податкові вимоги, розміщені з порушенням правив, встановлені цим пунктом, вважаються такими, що не були вручені платникові податків.

Таким чином, суд першої інстанції дійшов вірного висновку, що податкове зобов'язання визначене податковим повідомленням рішенням від 20.01.2009 № 0000041503 на момент складання акту перевірки 16.02.2010 р. №19/67/15341/32681631 є неузгодженим, отже у податкового органу не було законних підстав для нарахування штрафних санкцій на підставі п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами”.

Відповідно до статті 200 Кодексу адміністративного судочинства України суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Судова колегія Севастопольського апеляційного адміністративного суду вважає, що суд першої інстанції повно зясував обставини, що мають значення для справи, викладені в судовому рішенні висновки відповідають обставинам справи, судове рішення ухвалено з дотриманням норм матеріального та процесуального права, а отже, підстави для його скасування та ухвалення нового рішення відсутні.

Керуючись статтями 195, 196, пунктом 1 частини першої статті 198, статтею 200, пунктом 1 частини першої статті 205, статтею 206 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції в Балаклавському районі м.Севастополя залишити без задоволення.

2. Постанову Окружного адміністративного суду м.Севастополя від 02.09.2010 у справі №2а-2345/10/2770 залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення згідно з частиною пятою статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвалу може бути оскаржено в порядку статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України, згідно з якою касаційна скарга на судові рішення подається безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення ухвали в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення ухвали в повному обсязі.

Повний текст судового рішення виготовлений 04 травня 2011 р.

Головуючий суддяпідписО.А.Щепанська

Судді підпис О.В.Кучерук підпис Н.П.Горошко З оригіналом згідно

Головуючий суддя О.А.Щепанська