Єдиний державний реєстр судових рішень Категорія №8
ПОСТАНОВА
Іменем України
18 травня 2011 року Справа № 2а-3260/11/1270 Луганський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Щипачової Г.Є.
при секретарі Лихоліт Ю.С.
за участю представників сторін
від позивача ОСОБА_1 (довіреність від 06.04.2011 № 06/03)
ОСОБА_2 (довіреність від 06.04.2011 № 06/05)
від відповідача ОСОБА_3 (довіреність від 04.01.2011 № 1/10)
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Луганська справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «Проминвестгрупп» до Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції у м. Луганську про визнання дій протиправними, зобовязання прийняти та вважати поданими податкові декларації з ПДВ, -
ВСТАНОВИВ:
14.04.2011 позивач Товариство з обмеженою відповідальністю «ТД «Проминвестгрупп» звернувся до Луганського окружного адміністративного суду з позовом до Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції у м. Луганську про визнання дій протиправними, зобовязання прийняти та вважати поданими податкові декларації з ПДВ, в обґрунтування якого послався на наступне.
ТОВ «ТД «Проминвестгрупп» зареєстроване як юридична особа виконавчим комітетом Луганської міської ради 05.08.2009, є платником податків і зборів і перебуває на обліку в Ленінській МДПІ у м. Луганську з 06.08.2009. Позивач є платником податку на додану вартість, що підтверджується свідоцтвом про реєстрацію платника податку на додану вартість № 100240008 від 13.08.2009.
28.05.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період квітень 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6896-67748.
04.08.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період травень 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6892-42533.
25.08.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період червень 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6889-52019.
24.09.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період липень 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6890-77060.
22.10.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період серпень 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6887-17946.
05.11.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період вересень 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6887-19332.
29.11.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період жовтень 2010 року з уточнюючими показниками вересня 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6886-26750.
29.12.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період листопад 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 0318484.
Всі вищевказані подані декларації не визнані Ленінською міжрайонною ДПІ у м. Луганську.
Позивач вважає, що дії відповідача є протиправними. Оскільки Податковий кодекс України набрав чинності з 01.01.2011 року, порядок прийняття декларацій, поданих за квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад 2010 року регулюються законодавством, яке було чинне на момент подання податкових декларацій з ПДВ. Посадовими особами відповідача порушені вимоги п.п. 4.1.1., 4.1.2, п. 4.1. п.п. 4.2.2 п. 4.2, п. 4.3 ст. 4, п. 5.1. ст. 5 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21.12.2000 № 2181-ІІІ. Відповідачем всупереч вимогам закону було порушено передбачений порядок невизнання податкової звітності та не було повідомлено позивача про відмову у визнанні поданих декларацій, що свідчить про порушення прав позивача на оскарження цих дій відповідача або надання нових декларацій.
Тому позивач просив визнати протиправними дії Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську щодо неприйняття у ТОВ «ТД «Проминвестгрупп» податкових зобовязань з податку на додану вартість за період з квітня 2010 року по листопад 2010 року включно; зобовязати Ленінську міжрайонну ДПІ у м. Луганську прийняти та вважати поданими податкові декларації з податку на додану вартість ТОВ «ТД «Проминвестгрупп» за звітний період з квітня 2010 року по листопад 2010 року, в тому числі, за жовтень 2010 року з уточнюючими показниками вересня 2010 року та занести вказані в цих деклараціях показники (дані) до електронних баз даних податкової звітності, в тому числі до картки особового рахунку ТОВ «ТД «Проминвестгрупп».
У судовому засіданні представники позивача позовні вимоги підтримали в повному обсязі, надали пояснення, аналогічні викладеному у позові, просили задовольнити позов у повному обсязі.
Представник відповідача проти позову заперечував, пояснив, що декларації з ПДВ за квітень, травень місяці 2010 року не були прийняті Ленінською МДПІ у м. Луганськ, у зв'язку з не підписанням відповідними посадовими особами та не скріпленням печаткою підприємства, декларація з ПДВ за червень місяць 2010 року не була прийнята Ленінською МДПІ у м. Луганську, заповнена всупереч правилам, зазначеним у затвердженому порядку: помарки, дописки, декларація за липень 2010 року не була прийнята Ленінською МДПІ у м. Луганську, у зв'язку з наявними, помарками на печатці підприємства. Декларації за серпень та за вересень 2010 року не були прийняті Ленінською МДПІ у м. Луганську, у зв'язку з не чітким відбитком печатки підприємства. Декларації за жовтень та листопад місяці 2010 року не були прийняті Ленінською МДПІ м Луганську, у зв'язку з невідповідністю номера свідоцтва платника ПДВ, що суперечить абз. 5 п.п. 4.1.2. п. 4.1 ст. 4 ЗУ "Про внесення змін до ЗУ "' Про порядок погашення зобов'я ань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами № 2181-IIІ від 21.12.00. Надіслані позивачем декларації з податку на додану вартість бул заповнені всупереч зазначеному Порядку. Ленінська МДПІ у м. Луганську запропонувала позивачу виправити вказані недоліки, направивши листи, та надати знову декларації, заповнені згідно затвердженого порядку. Так як недоліки не були усунені позивачем, то подані декларації залишилися невизнаними контролюючим органом і неподаними. Таким чином, Ленінська МДПІ у м. Луганську діяла згідно чинного законодавства та висновки про вчинення дії є необґрунтованими.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши надані докази, суд приходить до наступного.
01 січня 2011 року набув чинності Податковий Кодекс України від 02.12.2010 №2755-VI, який встановлює перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.
Проте, оскільки правовідносини між сторонами виникли до набрання чинності Податковим Кодексом України від 02.12.2010 №2755-VI, суд приходить висновку, що в даному випадку при розгляді справи слід застосувати норми раніше діючого законодавства.
У відповідності з Конституцією України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій, чи бездіяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи зобовязані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.
У відповідності зі ст. 2 КАС України у справах про оскарження рішень, дій чи бездіяльності субєктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України на законами України, з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано, обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії), безсторонньо (неупереджено), добросовісно, розсудливо, з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації, пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія), з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення, своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Конституцією України (ч. 1 ст. 67) визначено, що кожен зобовязаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
У відповідності з Законом України “Про систему оподаткування” (чинного на момент виникнення спірних правовідносин) до складу податків у числі інших також входить і податок на додану вартість; контроль за правильністю та своєчасністю справляння всіх видів податків і зборів (обовязкових платежів) здійснюється державними податковим органами в межах повноважень, визначених законом, відповідальність за правильність обчислення, своєчасність сплати податків та зборів (обовязкових платежів) і додержання законів про оподаткування несуть платники податків і зборів (обовязкових платежів) відповідно до законів України.
Відповідно до п.п. 4.1.1 п. 4.1 ст. 4 Закону України № 2181 “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (чинний на момент виникнення спірних правовідносин) (надалі Закон № 2181), платник податків самостійно обчислює суму податкового зобовязання, яку зазначає у податковій декларації, крім випадків, передбачених підпунктом “г” підпункту 4.2.2 пункту 4.2, а також пунктом 4.3 цієї статті.
Підпунктом 4.1.2 п. 4.1 ст. 4 Закону № 2181 передбачено, що прийняття податкової декларації є обов'язком контролюючого органу. Податкова декларація приймається без попередньої перевірки зазначених у ній показників через канцелярію, чий статус визначається відповідним нормативно-правовим актом. Відмова службової (посадової) особи контролюючого органу прийняти податкову декларацію з будь-яких причин або висування нею будь-яких передумов щодо такого прийняття (включаючи зміну показників такої декларації, зменшення або скасування від'ємного значення об'єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобов'язань тощо) забороняється та розцінюється як перевищення службових повноважень такою особою, що тягне за собою її дисциплінарну та матеріальну відповідальність у порядку, визначеному законом.
Якщо службова (посадова) особа контролюючого органу порушує норми абзацу першого цього підпункту, платник податків зобов'язаний до закінчення граничного строку подання декларації надіслати таку декларацію поштою з описом вкладеного та повідомленням про вручення, до якої долучається заява на ім'я керівника відповідного контролюючого органу, складена у довільній формі, із зазначенням прізвища службової (посадової) особи, яка відмовилася прийняти декларацію, та/або із зазначенням дати такої відмови. При цьому декларація вважається поданою в момент її вручення пошті, а граничний десятиденний строк, встановлений для поштових відправлень підпунктом 4.1.7, не застосовується.
Платник податків може також оскаржити дії службової (посадової) особи контролюючого органу з відмови у прийнятті податкової декларації у судовому порядку.
Згідно наведених норм Закону № 2181, податковий орган зобовязаний прийняти податкову декларацію без попередньої перевірки зазначених у ній показників та може не визнати податкову звітність як податкову декларацію виключно з підстав заповнення її всупереч правил, зазначеним у затвердженому порядку її заповнення.
Наказом Державної податкової адміністрації від 30.05.1997 № 166 “Про затвердження форми податкової декларації та Порядку її заповнення і подання” (далі Порядок).
Відповідно до п.п. 4.3 п. 4 Порядку, затвердженого Наказом Державної податкової адміністрації від 30.05.1997 № 166 “Про затвердження форми податкової декларації та Порядку її заповнення і подання” (далі Порядок) податкова звітність, отримана контролюючим органом від платника податків як податкова декларація, що заповнена ним всупереч правилам, зазначеним у затвердженому порядку її заповнення, може бути не визнана таким контролюючим органом як податкова декларація, якщо в ній не зазначено обовязкових реквізитів, її не підписано відповідними посадовими особами, не скріплено печаткою платника податків.
Відповідно до п.п. 4.1.1 Порядку декларація подається платником незалежно від того, виникло у звітному (податковому) періоді в нього податкове зобовязання чи ні, тобто незалежно від стану фінансово-господарської діяльності платника податку.
Достовірність даних підтверджується підписами керівника і головного бухгалтера та засвідчується печаткою підприємства. Оригінал декларації з відповідними додатками подається платником до податкового органу за місцезнаходженням платника на одному двосторонньому аркуші форматом А-4 з відповідними додатками на односторонніх аркушах форматом А-4 (п. 3 Порядку).
У разі, якщо службова (посадова) особа ОДПС порушує норми абзацу першого підпункту 4.1.2 пункту 4.1 статті 4 Закону № 2181, платник податків зобовязаний до закінчення граничного строку подання декларації надіслати таку декларацію поштою з описом вкладеного та повідомленням про вручення, до якої долучається заява на імя керівника відповідного ОДПС, складена у довільній формі, із зазначенням прізвища службової (посадової) особи, яка відмовилася прийняти декларацію, та/або із зазначенням дати відмови. При цьому декларація вважається поданою у момент її вручення пошті, а граничний десятиденний строк, встановлений для поштових відправлень підпунктом 4.1.7 пункту 4.1 статті 4 Закону № 2181, не застосовується.
Платник податків може також оскаржити дії службової (посадової) особи контролюючого органу з відмови у прийнятті податкової декларації у судовому порядку.
Відповідно до п. 4.4. Порядку, якщо платник самостійно виявив помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, то такий платник зобовязаний подати в порядку, установленому для подання декларацій з податку на додану вартість (без урахування граничного терміну подання, але з урахуванням строків давності, встановлених статтею 15 Закону № 2181, уточнюючий розрахунок податкових зобовязань з податку на додану вартість у звязку з виправленням самостійно виявлених помилок (далі уточнюючий розрахунок). Одним уточнюючим розрахунком може бути виправлено помилки лише однієї раніше поданої декларації.
Платник податку має право не подавати вказаний розрахунок, якщо такі уточнені показники зазначаються ним у складі декларації за будь-який наступний звітний (податковий) період (з урахуванням зазначених у першому абзаці строків давності та положень пункту 17.2 Закону № 2181), протягом якого такі помилки були самостійно виявлені. Такий спосіб самостійного виправлення платником помилки може бути застосований у разі виправлення у декларації звітного (податкового) періоду помилок лише однієї раніше поданої декларації.
Порядок заповнення податкових декларацій визначені п. 5 Порядку.
Так, згідно п.п. 5.2. п. 5 Порядку суми обороту та податку в декларації проставляються в гривнях, без копійок, з відповідним округленням за загальновстановленими правилами.
У колонці А в усіх необхідних випадках проставляються обсяги поставки (закупок) без урахування податку на додану вартість, сума податку вказується в колонці Б.
Рядки, які не повинні заповнюватися платником, оскільки мають інформаційний характер, позначені знаком "Х"; колонки, у яких сума обороту чи податку не повинна проставлятися, позначені знаком "0"; у рядках, де платник не має даних для заповнення, проставляється знак "-".
Структурним підрозділом ОДПС, до функцій якого належить приймання податкової звітності у триденний термін від дня отримання звітності (але не пізніше наступного дня від граничного строку подання), надсилається платнику податків повідомлення про невизнання ОДПС податкової звітності як податкової декларації із зазначенням підстав неприйняття та пропозицією надати нову податкову декларацію, оформлену належним чином (п.п. 4.1.3 п. 4.1 ст. 4 Закону № 2181).
У БДАЗ ця податкова звітність тільки реєструється (без внесення показників) та отримує статус “Не визнано як податкова декларація” із обовязковим зазначенням підстав невизнання, а в коментарях проставляється реєстраційний номер повідомлення ОДПС (про невизнання податкової звітності як податкової декларації) та дата його відправки.
Для інформування платників податків про відповідальність та наслідки повернення податкової звітності на дошці обяв або інших інформаційних стендах в операційних залах розміщується витяг із Закону № 2181 (п.п. 4.1.2 п. 4.1 ст. 4).
Судом встановлено, що ТОВ «ТД «Проминвестгрупп» зареєстроване як юридична особа виконавчим комітетом Луганської міської ради 05.08.2009, є платником податків і зборів і перебуває на обліку в Ленінській МДПІ у м. Луганську з 06.08.2009. Позивач є платником податку на додану вартість, що підтверджується свідоцтвом про реєстрацію платника податку на додану вартість № 100240008 від 13.08.2009.
28.05.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період квітень 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6896-67748 (а. с. 43).
04.08.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період травень 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6892-42533 (а. с. 44).
25.08.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період червень 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6889-52019 (а. с. 45).
24.09.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період липень 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6890-77060 (а. с. 46).
22.10.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період серпень 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6887-17946 (а. с. 47).
05.11.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період вересень 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6887-19332 (а. с. 48).
29.11.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період жовтень 2010 року з уточнюючими показниками вересня 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 6886-26750 (а. с. 49).
29.12.2010 року до Ленінської міжрайонної ДПІ у м. Луганську було надіслано податкову декларацію з податку на додану вартість - звітний період листопад 2010 року, що підтверджується листом кур'єрської доставки № 0318484 (а. с. 50).
Вказані обставини підтверджуються податковим деклараціями з податку на додану вартість за квітень 2010 року, травень 2010 року, червень 2010 року, липень 2010 року, серпень 2010 року, вересень 2010 року, жовтень 2010 року, листопад 2010 року та листами курєрскої доставки, ці обставини не заперечуються сторонами.
Судом встановлено, що вказані декларації не визнані Ленінською міжрайонною ДПІ у м. Луганську з посиланням про те, що вони заповнені з порушеннями Порядку заповнення та подання податкової декларації з ПДВ.
Зазначені податкові декларації були вивчені судом, обставини, на які посилається відповідач в обґрунтування причин неприйняття податкової декларації за квітень 2010 року, травень 2010 року, червень 2010 року, липень 2010 року, серпень 2010 року, вересень 2010 року, жовтень 2010 року, листопад 2010 року, у судовому засіданні не знайшли свого підтвердження.
З наданих відповідачем під час судового розгляду копій спірних декларацій вбачається, що в копії декларації з ПДВ за квітень, травень місяці 2010 року відсутня сторінка з підписом посадової особи та печаткою підприємства; в копії декларації з ПДВ за червень місяць 2010 року є помарки, дописки; в копії декларації за липень 2010 року є помарки на печатці підприємства; в копії декларацій за серпень та за вересень 2010 року нечіткий відбиток печатки підприємства; в копії декларацій за жовтень та листопад місяці 2010 року вказаний не той номер свідоцтва платника ПДВ.
Одночасно позивачем надані декларації із відсутністю виявлених відповідачем недоліків, які не містять будь яких виправлень, помарок, підписані та скріплені печаткою підприємства з усіма необхідними додатками. Як зазначили представники позивача, декларації у такому ж вигляді були надіслані до Ленінської МДПІ у м. Луганську.
Позивачем ТОВ «ТД «Проминвестгрупп» при складенні вказаних декларацій були додержані всі необхідні вимоги, як до форми податкових декларацій, так і до порядку їх заповнення, визначені Законом України “Про податок на додану вартість” та Порядком заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженим Наказом ДПА України від 30.05.1997 № 166.
Суд вважає, що визначені відповідачем недоліки не відповідають вимогам закону, не є такими підставами у розумінні пп. 4.1.2 п. 4.1 ст. 4 Закону № 2181, для невизнання наданих декларацій податковою звітністю, оскільки, як зазначено вище, згідно вказаним нормам Закону № 2181, податкова звітність може бути не визнана контролюючим органом як податкова декларація, лише у разі, якщо вона заповнена платником податків всупереч правилам, зазначеним у затвердженому порядку її заповнення. Зазначений перелік обставин є вичерпним. Інших підстав для відмови у визнанні податкової звітності в якості податкової декларації законом не встановлено.
Як встановлено судом, відповідач листами від 03.06.2010 № 23562, від 06.08.2010 № 35022, від 06.08.2010 № 35024, від 27.08.2010 № 40082/28-521, від 28.09.2010 № 44693, від 04.11.2010 № 51842, від 08.11.2010 № 52497, від 29.11.10 № 57437, від 31.12.2010 № 63482/28-518, від 31.12.2010 № 63483//28-518 повідомив позивача про невизнання податкових декларацій та запропонував платнику податків виправити недоліки та направити знову податкові декларації. Однак, на вимогу суду щодо надання доказів отримання вказаних повідомлень позивачем відповідач зазначив, що таких доказів не має, що свідчить про порушення права позивача на оскарження цих дій відповідача або надання нових декларацій.
На цей час дані податкових декларацій не занесені до картки особового рахунку ТОВ «ТД «Проминвестгрупп» та не занесені до електронних баз податкової звітності.
Тому суд вважає, що є підстави для задоволення позовних вимог позивача.
На підставі ч.3 ст.160 КАС України в судовому засіданні 18 травня 2011 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови.
Керуючись ст. ст. ст. ст. 11, 71, 159-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «Проминвестгрупп» задовольнити повністю.
Визнати протиправними дії Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції в м. Луганську щодо неприйняття у Товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «Проминвестгрупп» (код ЄДРПОУ 36562542):
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період квітень 2010 року;
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період травень 2010 року;
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період червень 2010 року;
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період липень 2010 року;
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період серпень 2010 року;
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період вересень 2010 року.
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період жовтень 2010 року з уточнюючими показниками вересня 2010 року.
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період листопад 2010 року.
Зобовязати Ленінську міжрайонну державну податкову інспекцію в м. Луганську прийняти та вважати поданою податкову звітність Товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «Проминвестгрупп» (код ЄДРПОУ 36562542):
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період квітень 2010 року;
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період травень 2010 року;
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період червень 2010 року;
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період липень 2010 року;
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період серпень 2010 року;
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період вересень 2010 року.
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період жовтень 2010 року з уточнюючими показниками вересня 2010 року.
- податкової декларації з податку на додану вартість звітний період листопад 2010 року.
та занести вказані в цих деклараціях показники (дані) до електронних баз даних податкової звітності, в тому числі до картки особового рахунку Товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «Проминвестгрупп» (код ЄДРПОУ 36562542).
Стягнути з Державного бюджету України на користь позивача витрати зі сплати судового збору в сумі 3 грн. 40 коп. (три грн. 40 коп.).
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили.
Постанову складено у повному обсязі і підписано 23 травня 2011 року.
СуддяГ.Є. Щипачова