Постанова № 16037629, 28.04.2011, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
28.04.2011
Номер справи
2а-2493/11/1270
Номер документу
16037629
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Категорія №10.1

ПОСТАНОВА

Іменем України

28 квітня 2011 року Справа № 2а-2493/11/1270 28 квітня 2011 року Справа № 2а-2493/11/1270

Луганський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді: Гончарової І.А.,

при секретарі: Фуджак В.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративний позов Краснолуцького міського центру зайнятості до Державного підприємства «Донбасантрацит», Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» про стягнення недоїмки по внескам в сумі 48397 грн. 28 коп. та пені в розмірі 14 грн. 52 коп.,

ВСТАНОВИВ:

25 березня 2011 року позивач звернувся до суду із адміністративним позовом, в якому послався на те, що Відокремлений підрозділ «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» перебуває на обліку в Краснолуцькому міському центрі зайнятості як платник внесків до Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України.

Позивач зазначає, що в порушення вимог ч.3 ст.17 Закону України «Про загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» Відокремленим підрозділом «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» страхові внески до Фонду сплачуються несвоєчасно та не в повному розмірі. Внаслідок порушення вищевказаних норм, відповідно до акту №21 від 12.03.2011 року перевірки Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» з питань дотримання вимог законодавства щодо правильності нарахування та своєчасності сплати внесків на загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття до Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття Відокремлений підрозділ «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» станом на 31.12.2010 року має недоїмку зі сплати страхових внесків у розмірі 48397 грн. 28 коп. За несвоєчасну та неповну сплату страхових внесків до Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття відповідачу відповідно до вимог ст.38 Закону України «Про загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» була нарахована пеня в розмірі 14 грн. 52 коп.

Враховуючи наведене, позивач просив стягнути з Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» на користь Краснолуцького міського центру зайнятості недоїмку зі сплати страхових внесків до Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у розмірі 48397 грн. 28 коп. за період з 01.11.2010 року по 31.12.2010 року та пеню у розмірі 14 грн. 52 коп., а всього 48411 грн. 80 коп.

Ухвалою суду від 20 квітня 2011 року залучено у якості другого відповідача по справі Державне підприємство «Донбасантрацит».

У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав, у наданих суду поясненнях зазначив, що відповідно до п.1 ст.38 Закону України «Про загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» № 1533-ІІІ від 02.03.2000 року роботодавець несе відповідальність за несвоєчасність сплати та неповну сплату страхових внесків, що сплачують застраховані особи через рахунки роботодавців. Згідно з п.10 ст.1 вказаного Закону керівник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган незалежно від форми власності , виду діяльності та господарювання та фізичні особи, які використовують найману працю, вважаються роботодавцями. Відповідно до п.5.5 розділу 5 Положення про Відокремлений підрозділ «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит», затвердженого 17.03.2006 року, керівник підрозділу: здійснює керівництво діяльністю підрозділу, підписує документи підрозділу, призначає та звільняє працівників підрозділу, розпоряджається коштами та майном підприємства відповідно до чинного законодавства та вказаного Положення. У п.3.3 Положення зазначено, що Підрозділ має право здійснювати операції за поточними рахунками в установах банків, які відкриваються для Підрозділу Підприємством, має круглу печатку, кутовий штамп та бланки зі своїми реквізитами, веде касові операції. Тобто, Відокремлений підрозділ «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» має усі ознаки уповноваженого органу Державного підприємства «Донбасантрацит». 12.03.2011 року спеціалістом Краснолуцького міського центру зайнятості була здійснена перевірка Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» з питань дотримання вимог законодавства щодо правильності сплати внесків на загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття до Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, під час якої встановлена несвоєчасність та повнота сплати страхових внесків, що в свою чергу є порушенням ч.3 ст.17, п.2 ч.2 ст.35 Закону України «Про загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття». Крім того, Відокремлений підрозділ «Шахта «Краснолуцька» зареєстрований в Краснолуцькому міському центрі зайнятості як самостійний платник страхових внесків до Фонду з 15.04.2008 року, що передбачає сплату внесків на загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття безпосередньо зареєстрованим платником. Підпунктом 6.8.3 розділу 6 Положення передбачено, що Підрозділ самостійно нараховує та сплачує всі податки та інші обовязкові платежі до бюджету і фондів відповідно до чинного законодавства, за винятком податку на прибуток та податку на додану вартість. У п.4.3 Положення зазначено, що доходи отримані в результаті господарської діяльності після сплати податків та інших обовязкових платежів належать Підприємству, що підтверджує обовязковість сплати податків і внесків саме Відокремленим підрозділом «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит». У судовому засіданні представник позивача просив стягнути з Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» на користь Краснолуцького міського центру зайнятості недоїмку зі сплати страхових внесків до Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у розмірі 48397 грн. 28 коп. за період з 01.11.2010 року по 31.12.2010 року та пеню у розмірі 14 грн. 52 коп., а всього 48411 грн. 80 коп.

Представник відповідачів - Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» та Державного підприємства «Донбасантрацит» - у наданих суду запереченнях послався на те, що недоїмка зі страхових внесків Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» за актом перевірки № 21 від 12.03.2011 року утворилася за період роботи листопад грудень 2010 року у розмірі 48397 грн. 28 коп. ВП «Шахта «Краснолуцька» не здійснює будь-які перерахунки, в тому числі й до центру зайнятості, що покладено на ДП «Донбасантрацит». Відокремлений підрозділ «Шахта «Краснолуцька» входить до складу ДП «Донбасантрацит» без права юридичної особи, яке на підставі Положення про Відокремлений підрозділ «Шахта «Краснолуцька» здійснює усі розрахунки Шахти. Це Положення погоджено з профспілками та у 2006 році затверджено Міністерством вугільної промисловості та відповідно до нього Шахта лише надсилає до ДП «Донбасантрацит» відомості про перерахунки та скільки на них потрібно коштів, а головне підприємство здійснює ці перерахунки, що підтверджується рухом грошових коштів по казначейському рахунку Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька». Відповідно до п.3.5 Положення усі фінансові та кредитно-розрахункові операції Підрозділу здійснюються Підприємством централізовано. У відповідності до п.4.3 Положення доходи, отримані в результаті господарської діяльності, після сплати податків та інших обовязкових платежів належать Підприємству, яке самостійно здійснює передбачені законодавством відрахування і у термін до 10 числа наступного за звітним, на адресу Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» надсилається довідка, в якій зазначається, яким чином ДП «Донбасантрацит» було розподілено кошти. Використання отриманого Підрозділом доходу здійснюється відповідно до затвердженого ДП «Донбасантрацит» фінансового плану. Враховуючи наведене, представник відповідачів у судовому засіданні просив стягнути з юридичної особи Державного підприємства «Донбасантрацит», як належного відповідача по справі, на користь Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття недоїмку зі страхових внесків у розмірі 48397 грн. 28 коп. та пеню в сумі 14 грн. 52 коп., всього в сумі 48411 грн. 80 коп.

Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно з частиною 1 статті 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших субєктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Відповідно до п.4 ч.2 ст.17 КАС України компетенція адміністративних судів поширюється на спори за зверненнями субєкта владних повноважень у випадках, встановлених законом.

Пунктом 7 частини 1 статті 3 КАС України дано визначення субєктів владних повноважень, до яких належать орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший субєкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Відповідно до статті 34 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» № 1533-III від 02.03.2000 року забезпечення збору страхових внесків, контроль правильності їх нарахування та своєчасності сплати віднесено до обов'язків Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Згідно з частиною другою статті 12 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» № 1533-III від 02.03.2000 року функції робочих органів виконавчої дирекції Фонду покладаються на центр зайнятості Автономної Республіки Крим, обласні, Київський і Севастопольський міські, районні, міськрайонні, міські та районні у містах центри зайнятості.

Правовий статус центрів зайнятості визначений Законом України «Про зайнятість населення» № 803-XII від 01.03.1991 року, статтею 18 якого встановлено, що для реалізації державної політики зайнятості населення, професійної орієнтації, підготовки і перепідготовки, працевлаштування та соціальної підтримки тимчасово не працюючих громадян у порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України, створюється державна служба зайнятості, діяльність якої здійснюється під керівництвом Міністерства праці та соціальної політики України, місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

За змістом статей 38, 39 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» № 1533-III від 02.03.2000 року центрам зайнятості надано право контролю за належною сплатою страхових внесків і стягнення відповідної заборгованості та адміністративно-господарських санкцій.

Таким чином, судом встановлено, що Краснолуцький міський центр зайнятості, реалізуючи свої завдання та функції у відносинах з фізичними та юридичними особами являється органом виконавчої влади та, відповідно, субєктом владних повноважень.

Відповідно до п.5, 6 абзацу 3 частини 2 статті 12 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» № 1533-III від 02.03.2000 року виконавча дирекція Фонду та її робочі органи контролюють правильність нарахування, своєчасність сплати страхових внесків, а також витрат за страхуванням на випадок безробіття; представляють інтереси Фонду в судових та інших органах.

Судом встановлено, що центри зайнятості населення відносяться до робочих органів виконавчої дирекції Фонду, у той же час повноваження центрів зайнятості також визначені абзацом 11 частини 1 пункту 2 статті 19 Закону України «Про зайнятість населення» № 803-XII від 01.03.1991 року, відповідно до якого Державна служба зайнятості має право стягувати з підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, суми прихованих або занижених обов'язкових зборів та недоїмок до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Можливість вирішення спорів, які виникають у звязку зі застосуванням Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» саме у судовому порядку, визначена статтею 39 зазначеного Закону.

Крім того, згідно з п.9.11 Інструкції про порядок нарахування та сплати внесків на загальнообовязкове державне соціальне страхування України на випадок безробіття і обліку їх надходження у Фонд загальнообовязкового державного соціального страхування на випадок безробіття, затвердженою Наказом Міністерства праці та соціальної політики України № 339 від 18.12.2000 р., зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.01.2001 р. № 30/5221 усі спірні питання, що виникають між платниками страхових внесків та органами Фонду з приводу нарахування страхових внесків, пені, стягнення недоїмки, штрафів та адміністративних стягнень, вирішуються в судовому порядку. Подавати позовні заяви та представляти інтереси Фонду щодо стягнення страхових внесків, пені і штрафів у судах мають право Державний центр зайнятості, центр зайнятості Автономної Республіки Крим, обласні, Київський та Севастопольський міські, районні, міськрайонні, міські та районні у містах центри зайнятості.

Порядок нарахування і сплата внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування України на випадок безробіття визначені Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» №1533-III від 02.03.2000 року, Законом України «Про зайнятість населення» № 803-XII від 01.03.1991 року, Законом України від 11.01.2001 року № 2213-III «Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування», Інструкцією про порядок нарахування та сплати внесків на загальнообовязкове державне соціальне страхування України на випадок безробіття і обліку їх надходження у Фонд загальнообовязкового державного соціального страхування на випадок безробіття, затвердженою Наказом Міністерства праці та соціальної політики України № 339 від 18.12.2000р., зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.01.2001 р. № 30/5221.

Згідно зі ст.2 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» №1533-III від 02.03.2000 року страхування на випадок безробіття здійснюється за принципами обов'язковості страхування на випадок безробіття всіх працюючих на умовах трудового договору (контракту) та на інших підставах, передбачених законодавством про працю.

Відповідно до ч.1 статті 4 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» № 1533-III від 02.03.2000 рокустрахуванню на випадок безробіття підлягають особи, які працюють на умовах трудового договору (контракту).

Згідно з ч.2 ст.35 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» №1533-III від 02.03.2000 року роботодавець зобов'язаний своєчасно та в повному розмірі сплачувати страхові внески; надавати виконавчій дирекції Фонду відомості в установленому порядку про прийняття на роботу працівників; заробітну плату працівників, сплату страхових внесків, у тому числі застрахованими особами.

Пунктом 1.3 Інструкції передбачено, що роботодавцями являються власники підприємств, установ, організацій або уповноважені ними органи та фізичні особи, які використовуються найману працю.

Судом встановлено, що Відокремлений підрозділ «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» перебуває на обліку платником внесків на загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття у Краснолуцькому міському центрі зайнятості, датою взяття на облік є 03.10.1996 року, персональний номер в центрі зайнятості 120701011, місцезнаходження Відокремленого підрозділу: 94502, вул.Анрі Барбюса, 1, м.Красний Луч, Луганська область.

Відповідно до статті 17 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» роботодавці та застраховані особи сплачують страхові внески один раз на місяць в день одержання роботодавцями в установах банків коштів на оплату праці. Зазначена норма знайшла своє відображення в п. 5.3., 5.11 Інструкції.

Відповідно до п. 7.1. Інструкції контроль за правильним нарахуванням, своєчасним і повним перерахуванням та надходженням страхових внесків здійснюється центрами зайнятості шляхом проведення планових перевірок. Позапланові перевірки здійснюються у разі реорганізації, зміни місцезнаходження або ліквідації підприємства, установи, організації, а також в інших випадках, передбачених законодавством. Згідно п. 7.4. Інструкції № 339 від 18.12.2000 року за результатами перевірки складається акт у двох примірниках і підписується особами, які проводили перевірку, керівником і головним бухгалтером страхувальника. Один примірник акта передається під розписку керівникові або головному бухгалтеру страхувальника, інший залишається в центрі зайнятості, який проводив перевірку. В акті зазначається: за який період проведено перевірку, які виявлено порушення при нарахуванні і сплаті страхових внесків. У разі виявлення під час перевірки простроченої заборгованості зі сплати страхових внесків, своєчасно не обчислених та не сплачених страхових внесків (недоїмки) вони до нараховуються та стягуються з нарахуванням пені та накладанням штрафу.

Пунктом 3 ч.1 ст.38 Закону передбачено, що пеня обчислюється виходячи з 120 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на момент сплати, нарахованої на повну суму недоїмки (без урахування штрафів) за весь її строк.

За результатами проведеної планової перевірки Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» за період з 01.11.2010 року по 31.12.2010 року уповноваженою особою Краснолуцького міського центру зайнятості було складено акт №21 від 12.03.2011 року. Перевіркою виявлено, що за вказаний період страхові внески сплачувались не в повному обсязі, чим порушено п.1 ст.38 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» № 1533-III від 02.03.2000 року, п.8.1 розділу 8 Інструкції про порядок обчислення і сплати внесків на загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та обліку надходжень до Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 18.12.2000 року №339. Актом визначений 30-денний термін перерахування до Фонду заборгованості по сплаті недоїмки в сумі 48397 грн. 28 коп. та пені в розмірі 14 грн. 52 коп.

Рішенням № 5 від 12.03.2011 року директора Краснолуцького міського центру зайнятості за результатами розгляду матеріалів документальної перевірки Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» зобовязано відповідача сплатити недоїмку у сумі 48397 грн. 28 коп. та пеню в розмірі 14 грн. 52 коп. в дохід Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Вказані суми Відокремлений підрозділ повинен був перерахувати до Фонду в десятиденний термін.

У судовому засіданні встановлено, що вказані суми в рахунок погашення заборгованості до Фонду не перераховані.

Відповідно до ч.2 статті 38 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» № 1533-III від 02.03.2000 року не сплачені в строк страхові внески, пеня і штраф стягуються в доход Фонду із страхувальника у безспірному порядку. Строк давності у разі стягнення страхових внесків, пені та фінансових санкцій, передбачених цією статтею, не застосовується.

Таким чином, наявність несплаченої заборгованості по сплаті недоїмки в сумі 48397 грн. 28 коп. та пені в розмірі 14 грн. 52 коп. до Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття підтверджується наданими позивачем доказами а, також, не заперечується відповідачем - Відокремленим підрозділом «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» - в частині щодо розміру суми заборгованості.

Суд погоджується із думкою відповідача - Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» - стосовно того, що недоїмка в сумі 48397 грн. 28 коп. та пеня в розмірі 14 грн. 52 коп. підлягає стягненню до Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття з Державного підприємства «Донбасантрацит». У звязку із цим, є необґрунтованими доводи позивача стосовно стягнення заборгованості саме з Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» з огляду на таке

У ст.3 Кодексу адміністративного судочинства України відповідачем по адміністративній справі може бути суб'єкт владних повноважень, а у випадках, передбачених законом, й інші особи, до яких звернена вимога позивача.

Відповідно до ст.48 КАС України здатність мати процесуальні права та обов'язки в адміністративному судочинстві (адміністративна процесуальна правоздатність) визнається за громадянами України, іноземцями, особами без громадянства, органами державної влади, іншими державними органами, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими і службовими особами, підприємствами, установами, організаціями (юридичними особами). Здатність особисто здійснювати свої адміністративні процесуальні права та обов'язки, у тому числі доручати ведення справи представникові (адміністративна процесуальна дієздатність), належить органам державної влади, іншим державним органам, органам влади Автономної Республіки Крим, органам місцевого самоврядування, їхнім посадовим і службовим особам, підприємствам, установам, організаціям (юридичним особам). Крім того, положеннями ст.50 КАС України закріплено, що юридичні особи, які не є суб'єктами владних повноважень, можуть бути відповідачами лише за адміністративним позовом суб'єкта владних повноважень. Таким чином, виходячи з аналізу вказаних статей КАС України, відповідачем по даній справі може бути тільки юридична особа.

Із Положення про Відокремлений підрозділ «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» вбачається, що він не має статусу юридичної особи, представляє інтереси і реалізує свої цілі і задачі в межах цього Положення і Статуту Підприємства.

Статутом Державного підприємства «Донбасантрацит» визначено його статус як юридична особа, а, також, передбачено ведення Підприємством самостійного балансу, наявність поточних та вкладних (депозитних) рахунків в установах банків, реєстраційного рахунку у Держказначействі. Згідно з п.5.2 Статуту Підприємство забезпечує своєчасну сплату податків ті інших відрахувань згідно з чинним законодавством.

Враховуючи наведене, у суду є всі підстави вважати, що відповідальність зі сплати страхових внесків та пені повинна бути покладена на відповідача Державне підприємство «Донбасантрацит».

Таким чином, недоїмка зі страхових внесків у розмірі 48397 грн. 28 коп. та пеня в сумі 14 грн. 52 коп. підлягає стягненню з Державного підприємства «Донбасантрацит» на користь Краснолуцького міського центру зайнятості до Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому порядку, а ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено їх стягнення у даних випадках.

На підставі викладеного, керуючись ст.35, ст.38 Закону України «Про загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» від 02.03.2000 р. №1533-ІІІ, ст. ст. 17, 18, 94, 158-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Позовні вимоги Краснолуцького міського центру зайнятості до Державного підприємства «Донбасантрацит», Відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолуцька» Державного підприємства «Донбасантрацит» про стягнення недоїмки по внескам в сумі 48397 грн. 28 коп. та пені в розмірі 14 грн. 52 коп., задовольнити.

Стягнути з Державного підприємства «Донбасантрацит» (юридична адреса: 94506, вул.Косіора, 10, м.Красний Луч, Луганська область, р/р2602230084824 в ВК «Промінвестбанк» м.Красний Луч, МФО 304375, код ЄДРПОУ 32446546) на користь Краснолуцького міського центру зайнятості (юридична адреса: 94518, Мікрорайон 4, буд.9а, ВДК м.Красний Луч, код 24046797 банк УДК м.Луганська, МФО 804013, р/р37174974900039, код 50040400, код ЄДРПОУ 13391968) недоїмку зі страхових внесків у розмірі 48397 грн. 28 коп. та пеню в сумі 14 грн. 52 коп., всього - 48411 грн. 80 коп. (сорок вісім тисяч чотириста одинадцять гривень вісімдесят копійок).

Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Постанову у повному обсязі складено 04 травня 2011 року.

СуддяІ.А. Гончарова