Головуючий у 1 інстанції - Каюда А.М.
Суддя-доповідач - Арабей Т.Г.
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 квітня 2011 року справа №2а-182/11/1270 приміщення суду за адресою:83017, м. Донецьк, бул. Шевченка, 26
Колегія суддів Донецького апеляційного адміністративного суду у складі:
головуючого судді Арабей Т.Г.
суддів Геращенка І.В. , Губської Л.В.
розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу Державної податкової інспекції в м. Первомайську Луганської області на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 09 лютого 2011р. по адміністративній справі № 2а-182//11/1270 за позовом Державної податкової інспекції у м. Первомайську Луганської області до Державного реєстратора Первомайської міської ради, Товариства з обмеженою відповідальністю "Тріумф-ДТІ" про визнання недійсними змін та зобов'язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИЛА:
Позивач Державна податкова інспекція у м. Первомайську Луганської області звернулася до суду з позовом до Державного реєстратора Первомайської міської ради, Товариства з обмеженою відповідальністю "Тріумф-ДТІ" про визнання недійсним запис від 15.12.2010 №1 103 107 0007 024195 про державну перереєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю "Тріумф-ДТІ", ід. номер 36246719, зобов'язання державного реєстратора Первомайської міської ради зробити реєстраційну дію "внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов'язані зі змінами в установчих документах", якою внести до Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців інформацію про попереднє місцезнаходження ТОВ "Тріумф-ДТІ"; визнання неправомірними дії посадових осіб ТОВ "Тріумф-ДТІ" щодо надання недостовірних даних, а саме Державному реєстратору Первомайської міської ради.
Постановою Луганського окружного адміністративного суду від 09.02.2011 року у задоволенні позовних вимог Державної податкової інспекції у м. Первомайську Луганської області до Державного реєстратора Первомайської міської ради, Товариства з обмеженою відповідальністю "Тріумф-ДТІ" відмовлено. Провадження у справі в частині вимог визнати неправомірними дії посадових осіб ТОВ "Тріумф-ДТІ" щодо надання недостовірних даних, а саме Державному реєстратору Первомайської міської ради закрито.
Не погодившись з таким судовим рішенням, позивачем подано апеляційну скаргу, в якій просить постанову суду скасувати, посилаючись на невірне застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права. В обґрунтування апеляційної скарги апелянтом зазначено, що суд не звернув увагу на те, що Державні реєстратори ні Запорізької міської ради а ні Первомайської міської ради не врахували всіх обставин, що могли вплинути на прийняття рішення (вчинення відповідних дій). Поза увагою суб'єкта владних повноважень залишились факти невідповідності чинному законодавству поданих на реєстрацію документів. Відповідно до ч.2 ст.4 Закону України від 15 травня 2003 року N 755-ГУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (далі - Закон N 755-IV ) порядок проведення державної реєстрації включає, зокрема, перевірку документів, які подаються державному реєстратору, на відсутність підстав для відмови у проведенні реєстраційної дії. У відповідності до ч.2 ст. 25 Закону N 755-ГУ перевірка на відсутність підстав для відмови, які передбачені абзацами 5-8 ч. І ст. 27 цього Закону, здійснюється з використанням відомостей з Єдиного державного реєстру.
Сторони до суду апеляційної інстанції не зявилися, про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином. Колегія суддів розглядає дану справу відповідно вимогам ст. 197 КАС України у порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
Колегія суддів, заслухавши доповідь судді-доповідача, перевіривши матеріали справи і обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, вважає за необхідне вимоги, викладені в апеляційній скарзі, залишити без задоволення, а постанову суду першої інстанції залишити без змін, з наступних підстав.
Відповідно до п.2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
В судовому засіданні встановлено що, відповідно до довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 15.12.2010 Державним реєстратором Запорізької міської ради було проведено реєстраційну дію "підтвердження відомостей про юридичну особу" відносно Товариства з обмеженою відповідальністю "Тріумф-ДТІ", ід. код 36246719, якою внесено відомості щодо нового місцезнаходження товариства, а саме: Луганська область, м. Первомайськ, квартал 40 років Победи, буд. 18, кв. 72, про зроблено відповідний запис 8 до ЄДР №1 103 107 0007 024195, а 22.12.2010 року була проведена запис 9 про зняття з обліку ( а.с.28).
17.12.2010р. начальником ДПІ в м. Первомайську надано запит №24/29-01 на встановлення місцезнаходження платника податків ТОВ "Тріумф-ДТІ". На цей запит відділом податкової міліції складено довідку №5977/7/26-153 від 21.12.2010 та повідомлення №24/29-01 від 21.12.2010, в яких зазначено про неможливість встановлення місцезнаходження платника податків та його відсутність за місцезнаходженням (а.с. 10-12). Отримання даних запитів і стало підставою для звернення позивача до суду з позовом до Державного реєстратора Первомайської міської ради та ТОВ "Тріумф-ДТІ".
Між сторонами немає розбіжностей щодо обставин справи встановлених судом першої інстанції та апеляційним судом, в апеляційній скарзі позивач вказує на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права та зазначає, що у зв'язку з внесенням до Єдиного Державного реєстру недостовірних даних про місцезнаходження суб'єкта господарювання, податковий орган позбавлений можливості здійснювати функції щодо контролю правильності та повноти надходження до бюджету податків та зборів.
Згідно п.п. 2.1.4 п.2.1 ст. 2 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами ”, в редакції, яка була чинною на час правочинів, контролюючими органами стосовно податків і зборів (обов'язкових платежів), які справляються до бюджетів та державних цільових фондів, є податкові органи.
Повноваження податкових органів визначені Законом України “Про державну податкову службу в Україні”, ст. 10 цього закону визначені функції державних податкових інспекцій у тому числі щодо забезпечення обліку платників податків, інших платежів, правильність обчислення і своєчасність надходження цих податків, платежів.
Таким чином, позивач у справі субєкт владних повноважень, на якого чинним законодавством України покладені владні управлінські функції у сфері податкових правовідносинах стосовно платників податків.
Як зазначалось раніше, права, функції та основні напрямки діяльності органів податкової служби визначені Законом України “Про державну податкову службу в Україні ”, положеннями п.11 ст.10 якого державним податковим інспекціям надане право подавати до судів позови до підприємств, установ, організацій та громадян про визнання угод недійсними і стягнення в доход держави коштів, одержаних ними за такими угодами, а в інших випадках - коштів, одержаних без установлених законом підстав, а також про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна; п. 17 ст. 11 цього Закону передбачене право податкових органів звертатися у передбачених законом випадках до судових органів із заявою (позовною заявою) про скасування державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності, ч. 8 ст. 11 Закону надане право звернення до суду з позовом про надання дозволу на проведення позапланової виїзної перевірки.
З системного аналізу норм чинного законодавства, зокрема, Кодексу адміністративного судочинства України, Закону України “Про державну податкову службу в Україні ”, податкового законодавства України вбачається, що податковим органам надані владні управлінські функції стосовно суб'єктів господарювання у сфері податкових взаємовідносин.
При цьому жодною нормою чинного законодавства України податковим органам не надане право на звернення до суду з позовними заявами про оскарження дій державних органів та наданих ними документів.
Оскільки ні Законом, ні Кодексом не передбачений такий спосіб захист прав позивача, як зобовязання орган державної реєстрації скасувати або внести запис до Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, звертаючись до адміністративного суду з зазначеною позовною заявою, податкова інспекція діяла не у встановлений законодавством спосіб та з перевищенням повноважень, наданих їй чинним законодавством України.
Щодо дій державного реєстратора по внесенню змін до реєстраційної картки, колегія суддів погоджує висновок суду першої інстанції, з огляду на наступне.
Статтею 13 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» зі змінами та доповненнями встановлено, що посадові особи органів державної податкової служби зобов'язані дотримуватися Конституції і законів України, інших нормативних актів, прав та охоронюваних законом інтересів громадян, підприємств, установ, організацій, забезпечувати виконання покладених на органи державної податкової служби функцій та повною мірою використовувати надані їм права.
Згідно з п.п. 2 ч. 1 ст. 10 Закону України “Про державну податку службу в Україні ”, державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонні та об'єднані державні податкові інспекції виконують відповідні функції, зокрема, забезпечують облік платників податків, інших платежів, правильність обчислення і своєчасність надходження цих податків, платежів, а також здійснюють реєстрацію фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів
Облік платників податків є однією з основних функцій органів державної податкової служби, яка створює передумови для здійснення контролю за правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю перерахування податків і зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та до державних цільових фондів (п.2.1 ст.2 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80 та зареєстрованого в Мінюсті України 16.03.98 за №172/2612, зі змінами та доповненнями.
При цьому, облік платників податків і зборів (обов'язкових платежів) здійснюється органами державної податкової служби та іншими державними органами відповідно до законодавства. Взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців як платників податків, зборів (обов'язкових платежів) в органах державної податкової служби здійснюються на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором згідно із Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців», не пізніше наступного робочого дня з дня отримання зазначених відомостей органами державної податкової служби (ст. 5 Закону України «Про систему оподаткування», зі змінами та доповненнями (далі Закон №1251)).
Пунктом 3.5 Порядку встановлено, що місцем обліку платників податків є відповідний орган державної податкової служби за зареєстрованим місцезнаходженням юридичної особи (відокремленого підрозділу юридичної особи) чи зареєстрованим місцем проживання (здійснення діяльності) самозайнятої особи, якщо інше не передбачене цим Порядком.
За визначенням ст. 1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» місцезнаходження юридичної особи це адреса органу або особи, які згідно із законом чи установчими документами юридичної особи виступають від її імені.
Відповідно до ч. 3 ст. 4 вказаного Закону України встановлено, що зміни до установчих документів юридичної особи, а також зміна прізвища та/або імені, та/або по батькові (далі - імені) або місця проживання фізичної особи - підприємця підлягають обов'язковій державній реєстрації шляхом внесення відповідних змін до записів Єдиного державного реєстру в порядку, встановленому цим Законом.
Частиною 1 ст. 17 вказаного Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» передбачено, що відомості про юридичну особу або фізичну особу - підприємця включаються до Єдиного державного реєстру шляхом внесення записів на підставі відомостей з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи згідно із законодавством України. Відповідальність за відповідність установчих документів законодавству несуть засновники (учасники) юридичної особи.
Частиною 2 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» зокрема передбачено, що в Єдиному державному реєстрі містяться відомості щодо місцезнаходження юридичної особи.
Відповідно до змісту частин 1, 2 ст.18 вказаного вище Закону встановлено, що якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін. Якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, є недостовірними і були внесені до нього, то третя особа може посилатися на них у спорі як на достовірні. Третя особа не може посилатися на них у спорі у разі, якщо вона знала або могла знати про те, що такі відомості є недостовірними.
Частиною першою ст. 29 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» встановлено, що для проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридична особа повинна подати (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) такі документи:
- заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи;
- примірник оригіналу або нотаріально засвідчену копію рішення про внесення змін до установчих документів. Документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення про внесення змін до установчих документів;
- оригінали установчих документів юридичної особи з відміткою про їх державну реєстрацію з усіма змінами, чинними на дату подачі документів, або копію опублікованого в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації повідомлення про втрату всіх або частини зазначених оригіналів установчих документів;
- два примірники змін до установчих документів юридичної особи у вигляді окремих додатків або два примірники установчих документів у новій редакції;
- документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації змін до установчих документів.
Надання інших документів при зміні місцезнаходження юридичної особи ст. 29 зазначеного Закону не передбачено.
У разі надходження державному реєстратору від органу державної податкової служби повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням державний реєстратор зобов'язаний надіслати рекомендованим листом протягом п'яти робочих днів з дати надходження зазначеного повідомлення юридичній особі повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки.
У разі неподання юридичною особою протягом місяця з дати надходження їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність підтвердження зазначених відомостей. Якщо державному реєстратору повернуто рекомендованого листа з відміткою відділення зв'язку про відсутність юридичної особи за зазначеною адресою, державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням. Доказів направлення Позивачем повідомлення державному реєстратору про відсутність юридичної особи ТОВ «Тріумф-ДТІ» за її місцезнаходженням суду не надано.
Частиною 7 ст. 29 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» встановлено, що державному реєстратору забороняється вимагати документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, якщо вони не передбачені частинами першою - шостою цієї статті.
Згідно ст. 30 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців», державний реєстратор відмовляє у проведенні державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи за наявності підстав, встановлених частиною першою статті 27 цього Закону.
Частиною першою статті 27 зазначеного Закону встановлено, що підставами для відмови у проведенні державної реєстрації юридичної особи є:
-невідповідність відомостей, які вказані в реєстраційній картці на проведення державної реєстрації юридичної особи, відомостям, які зазначені в документах, що подані для проведення державної реєстрації юридичної особи;
-невідповідність установчих документів вимогам частини третьої статті 8 цього Закону;
-·порушення порядку створення юридичної особи, який встановлено законом, зокрема;
- наявність обмежень на зайняття відповідних посад, встановлених законом щодо осіб, які зазначені як посадові особи органу управління юридичної особи;
- невідповідність відомостей про засновників (учасників) юридичної особи відомостям щодо них, які містяться в Єдиному державному реєстрі;
- наявність обмежень щодо вчинення засновниками (учасниками) юридичної особи або уповноваженою ними особою юридичних дій, які встановлені абзацом четвертим частини другої статті 35 цього Закону;
- наявність в Єдиному державному реєстрі найменування, яке тотожне найменуванню юридичної особи, яка має намір зареєструватися;
- використання у найменуванні юридичної особи приватного права повного чи скороченого найменування органу державної влади або органу місцевого самоврядування, або похідних від цих найменувань, або історичного державного найменування, перелік яких встановлюється Кабінетом Міністрів України;
- встановлена іншими законами заборона використання у найменуванні юридичної особи певних термінів, абревіатур, похідних термінів.
Відмова у проведенні державної реєстрації юридичної особи з інших підстав не допускається. Відповідно до ст. 31 Закону скасування державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи здійснюється у разі постановлення судового рішення щодо скасування рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу про внесення змін до установчих документів юридичної особи, або про визнання повністю або частково недійсними змін до установчих документів юридичної особи суд у день набрання законної сили судовим рішенням надсилає його державному реєстратору для внесення запису про судове рішення щодо скасування державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи. Дата надходження відповідного судового рішення вноситься до журналу обліку реєстраційних дій. Державний реєстратор у строк, що не перевищує двох робочих днів з дати надходження судового рішення щодо скасування державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, вносить до Єдиного державного реєстру запис щодо скасування державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, якщо інше не встановлено судовим рішенням, та в той же день повідомляє органи статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України про внесення такого запису.
За приписами ст. 38 Закону про порядок державної реєстрації припинення юридичної особи на підставі судового рішення, що не пов'язане з банкрутством юридичної особи є наступне.
1. Суд, який постановив рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язане з банкрутством юридичної особи, у день набрання таким рішенням законної сили направляє його копію державному реєстратору за місцезнаходженням юридичної особи для внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення. Дата надходження відповідного судового рішення вноситься державним реєстратором до журналу обліку реєстраційних дій.
2. Підставами для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, зокрема є:
- визнання судом недійсною державної реєстрації юридичної особи через допущені при її створенні порушення, які не можна усунути, а також в інших випадках, встановлених законом;
- провадження нею діяльності, що суперечить установчим документам, або такої, що заборонена законом;
- невідповідність мінімального розміру статутного капіталу юридичної особи вимогам закону;
- неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону;
- наявність в Єдиному державному реєстрі запису про відсутність юридичної особи за вказаним її місцезнаходженням.
Частиною 2 статті 4 зазначеного Закону передбачено, що порядок проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців включає, зокрема:
- перевірку комплектності документів, які подаються державному реєстратору, та повноти відомостей, що вказані в реєстраційній картці;
- перевірку документів, які подаються державному реєстратору, на відсутність підстав для відмови у проведенні державної реєстрації;
- внесення відомостей про юридичну особу або фізичну особу - підприємця до Єдиного державного реєстру;
- оформлення і видачу свідоцтва про державну реєстрацію та виписки з Єдиного державного реєстру.
Тобто, у відповідача відсутні повноваження щодо перевірки зазначеного у реєстраційній картці та статуті місцезнаходження юридичної особи дійсній адреси органу або особи, які відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступають від її імені та на момент проведення реєстраційних дій відповідач не мав відомостей, на підставі яких можна було дійти висновку про недостовірність запису про адресу ТОВ «Тріумф-ДТІ».
Частиною 4 ст. 89 Цивільного кодексу України передбачено, що до Єдиного державного реєстру вносяться відомості про організаційно-правову форму юридичної особи, її найменування, місцезнаходження, органи управління, філії та представництва, мету установи, а також інші відомості, встановлені законом.
З урахуванням ст. 93 Цивільного кодексу України, абзацу 6 статті 1 та ч. 2 ст.17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців”, серед інших відомостей до Єдиного державного реєстру вносяться відомості про адресу органу або особи, які відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступають від її імені.
Частиною 3 ст. 8 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осібпідприємців” встановлено, що установчі документи (установчий акт, статут або засновницький договір, положення) юридичної особи повинні містити відомості, передбачені законом. Відповідальність за відповідність установчих документів законодавству несуть засновники (учасники) юридичної особи.
Як встановлено судом першої та апеляційної інстанції та не спростовано позивачем, подані до реєстрації у Єдиному державному реєстрі відомості щодо зміни місцезнаходження Товариства з обмеженою відповідальністю «Тріумф-ДТІ» відповідали вимогам чинного законодавства щодо їх достовірності.
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про Державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців проводиться державним реєстратором виключно у виконавчому комітеті міської ради міста обласного значення або у районній, районній у містах Києві та Севастополі державній адміністрації за місцезнаходженням юридичної особи або за місцем проживання фізичної особи - підприємця.
Статтею 11 цього Закону встановлено, що державний реєстратор після внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця зобов'язаний сформувати реєстраційну справу.
Передача реєстраційної справи відповідно до ст. 14 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» здійснюється у разі зміни місцезнаходження юридичної особи, якщо нове місцезнаходження розташоване на території іншої адміністративно-територіальної одиниці.
Тобто, отримавши документи про зміну місцезнаходження, відповідач правомірно та у спосіб, визначений чинним законодавством, здійснив дії щодо внесення змін до Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців. Оскільки вимоги позивача направлені до відповідача в особі Державного реєстратора Первомайської міської ради про визнання недійсним (за розглянутим по даній справі позовом) або скасуванню запису( за уточнюючою позовною вимогою, яка судом першої інстанції не розглядалась) №№1 103 107 0007 024195 від 15.12.2010 року « внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не повязані із змінами в установчих документах», які фактично виконані державним реєстратором Запорізької міської ради, то відмова суду в задоволенні позовних вимог також є правомірною.
Враховуючи наведене, колегія суддів вважає, що суд першої інстанції дійшов правомірного висновку про відмову в задоволені позовної заяви, але невірно визначив підстави такої відмови.
Керуючись ст.ст. 184, 195, 196, 198, 200, 205, 206, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів,
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції в м. Первомайську Луганської області залишити без задоволення.
Постанову Луганського окружного адміністративного суду від 09 лютого 2011р. по адміністративній справі № 2а-182//11/1270 за позовом Державної податкової інспекції у м. Первомайську Луганської області до Державного реєстратора Первомайської міської ради, Товариства з обмеженою відповідальністю "Тріумф-ДТІ" про визнання недійсними змін та зобов'язання вчинити певні дії залишити без змін.
Ухвала апеляційної інстанції за наслідками розгляду у письмовому провадженні набирає законної сили через пять днів після направлення їх копій особам, які беруть участь у справі, і може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили.
Головуючий:Т.Г.Арабей
Судді: І.В.Геращенко
Л.В.Губська