Єдиний державний реєстр судових рішень
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
______________________________
УХВАЛА
про роз`яснення судового рішення
"14" липня 2026 р.м. Одеса Справа № 916/5735/24Господарський суд Одеської області у складі судді Райчевої Світлани Іванівни,
розглянувши заяву керуючої санацією Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" арбітражної керуючої Коваленко І.А. про роз`яснення ухвали Господарського суду Одеської області від 08.05.2026р. у справі №916/5735/24 та дослідивши матеріали справи
За заявою кредитора: Фізичної особи-підприємця Єпур Анастасії Ігорівни ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 )
до боржника: Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" (68654, Одеська обл., Ізмаїльський р-н, с. Першотравневе, вул. Суворова, 2-А, код ЄДРПОУ 26134672)
про банкрутство,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду Одеської області від 08.05.2026р. припинено ліквідаційну процедуру та повноваження ліквідатора Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК"; затверджено план санації та введено процедуру санації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК"; керуючою санації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" призначено арбітражну керуючу Коваленко Ірину Анатоліївну.
10.07.2026р. до господарського суду надійшла заява керуючої санацією Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" арбітражної керуючої Коваленко І.А. про роз`яснення ухвали Господарського суду Одеської області від 08.05.2026р. у справі №916/5735/24.
Ухвалою Господарського суду Одеської області від 10.07.2026р. вищезазначену заяву призначено до розгляду у судовому засіданні на 14.07.2026р. об 11:30 год.
Про призначення заяви до розгляду у судовому засіданні учасників справи повідомлено належним чином, шляхом направлення до їх електронних кабінетів користувача підсистеми "Електронний суд" зазначеної ухвали суду, що підтверджується наявною у матеріалах справи довідкою секретаря судового засідання.
Розглянувши у судовому засіданні заяву арбітражної керуючої Коваленко І.А. про роз`яснення судового рішення, господарським судом постановлено у протокольній формі ухвалу про роз`яснення судового рішення. У судовому засіданні господарським судом було зазначено, що ухвала про роз`яснення судового рішення буде оформлена окремим документом після закінчення судового засідання, відповідно до ч. 5 ст. 233 Господарського процесуального кодексу України.
Відповідно до статті 245 Господарського процесуального кодексу України за заявою учасників справи, державного виконавця, приватного виконавця суд роз`яснює судове рішення, яке набрало законної сили, не змінюючи змісту судового рішення.
Подання заяви про роз`яснення судового рішення допускається, якщо судове рішення ще не виконане або не закінчився строк, протягом якого рішення може бути пред`явлене до примусового виконання.
Суд розглядає заяву про роз`яснення судового рішення у порядку, в якому було ухвалено відповідне судове рішення, протягом десяти днів з дня її надходження. У разі необхідності суд може викликати учасників справи, державного чи приватного виконавця в судове засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви про роз`яснення рішення.
Про роз`яснення або відмову у роз`ясненні судового рішення суд постановляє ухвалу, яку може бути оскаржено.
Щодо роз`яснення судового рішення в судовій практиці сформувалася стала правова позиція, відповідно до якої необхідність у такому роз`ясненні може бути зумовлена наступним:
нечіткістю судового рішення за змістом або коли воно є незрозумілим як для осіб, стосовно яких воно ухвалене, так і для тих, які будуть здійснювати його виконання;
роз`яснено може бути рішення суду, якщо без такого роз`яснення його реалізація є ускладнена, оскільки спостерігається значна ймовірність неправильного його виконання внаслідок неясності резолютивної частини рішення.
Виходячи зі змісту статті 245 Господарського процесуального кодексу України роз`яснення судового рішення це засіб виправлення недоліків судового акту, який полягає в усуненні неясності судового документа. Тобто йдеться про викладення судового рішення у більш ясній і зрозумілій формі. Необхідність такого роз`яснення випливає з обставин неоднозначного розуміння рішення суду з метою його виконання.
Відповідно до п. 17 Постанови Пленуму ВГС України за №6 Про судове рішення, здійснюючи роз`яснення судового рішення, суд викладає більш повно і зрозуміло ті частини рішення, розуміння яких викликає труднощі, не вносячи змін до рішення по суті і не торкаючись тих питань, які не були предметом судового розгляду. Якщо фактично порушується питання про зміну рішення, або про внесення до нього нових даних, або про роз`яснення мотивів прийняття рішення, господарський суд відмовляє в роз`ясненні рішення.
Отже, суд роз`яснює суть судового рішення (ухвали), якщо воно є незрозумілим для суб`єкта, якому надано право звернення за відповідним роз`ясненням. При цьому, необхідність такого роз`яснення випливає з обставин неоднозначного розуміння судового рішення (ухвали) з метою його виконання.
Наведені висновки узгоджуються з правовою позицією Верховного Суду у постановах: від 01.08.2018 у справі № 904/7739/15, від 28.02.2018 у справі № 910/12754/14, від 17.12.2018 у справі № 924/1389/13, від 01.11.2018 у справі № 920/342/17.
Отже, роз`яснення рішення, ухвали - це викладення рішення (ухвали) у більш ясній і зрозумілій формі.
Здійснюючи роз`яснення судового рішення, суд викладає більш повно і зрозуміло ті частини рішення, розуміння яких викликає труднощі, не вносячи змін до рішення по суті і не торкаючись тих питань, які не були предметом судового розгляду. Якщо фактично порушується питання про зміну рішення, або про внесення до нього нових даних, або про роз`яснення мотивів прийняття рішення, або фактично про встановлення чи зміну способу і порядку виконання рішення, господарський суд відмовляє в роз`ясненні рішення, про що виноситься ухвала. Отже, роз`яснення судового рішення спрямоване на його викладення у більш зрозумілій формі та здійснюється господарським судом без зміни його змісту та в межах тих питань, які були предметом судового розгляду (аналогічний висновок міститься у п. 4.2.2 постанови Верховного Суду від 16.11.2018 у справі № 910/10916/16).
Отже, для задоволення заяви про роз`яснення рішення необхідним є виникнення у особи труднощів з розумінням прийнятого рішення суду, а також залишення судом без змін суті рішення.
При цьому роз`яснення рішення є засобом виправлення недоліків судового акта, який полягає в усуненні неясності судового рішення, а не засобом визначення дій спрямованих на досягнення кінцевого результату у справі, визначеному в резолютивній частині рішення суду.
Беручи до уваги зазначене, здійснюючи роз`яснення судового рішення у справі, суд тим самим усуває неясності цього судового рішення, опираючись на норми законодавства та фактичні обставини справи, які були застосовані судом при винесенні такого рішення.
Поряд з тим, правове обґрунтування прийняття рішення судом, що зазначається у мотивувальній частині рішення, та правові наслідки, пов`язані з виконанням судового рішення, не можуть бути предметом роз`яснення відповідно до вимог ст. 245 Господарського процесуального кодексу України. Роз`яснення ж порядку застосування норм законодавства в розумінні наведених статей закону, виходячи з приписів цих норм, теж не допускається.
Господарський процес є різновидом юридичної діяльності, яку регулюють норми господарського процесуального права, тобто встановлена нормами процесуального права форма діяльності господарських судів, яка спрямована на захист порушених або оспорюваних прав і охоронюваних законом інтересів суб`єктів господарювання.
Предметом господарського процесу як форми діяльності суду є господарські спори або інші справи віднесені до компетенції господарських судів Господарським процесуальним кодексом України та іншими законами. Установлений нормами господарського процесуального права порядок порушення процесу, підготовки справи до розгляду, розгляду й вирішення справ, оскарження і перегляду рішень господарського суду, а також виконання рішень господарського суду є процесуальною формою.
В господарському процесі суд, сторони, інші учасники можуть здійснювати ті дії, які передбачені господарськими процесуальними нормами. Роль і значення процесуальної форми полягає в тому, щоби забезпечити захист існуючих прав суб`єктів господарювання та гарантувати винесення законних і обґрунтованих рішень.
Господарський процес являє собою єдність процесуальних прав і обов`язків господарського суду, сторін та інших учасників процесу.
Процесуальна форма є нормативно встановленим порядком здійснення правосуддя.
Господарський суд зазначає, що під час постановлення ухвали від 08.05.2026р., якою затверджено план санації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК", судом було встановлено, що поданим на затвердження до господарського суду планом санації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" передбачаються, зокрема, реструктуризація підприємства шляхом перетворення Селянського (фермерського) господарства у Товариство з обмеженою відповідальністю.
У результаті проведення зазначеної реорганізації Товариство з обмеженою відповідальністю стане правонаступником Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК", до якого відповідно до положень ст. 108 Цивільного кодексу України перейдуть усе майно, усі права та обов`язки боржника.
За підсумком реорганізації, Селянське (фермерське) господарство "Моряк" реорганізується у Товариство з обмеженою відповідальністю "МОРЯК" з видами діяльності КВЕД: 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (основний); 01.13 Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів; 01.21 Вирощування винограду; 01.61 Допоміжна діяльність у рослинництві; 11.02 Виробництво виноградних вин; 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин; 46.31 Оптова торгівля фруктами й овочами; 46.34 Оптова торгівля напоями; 46.75 Оптова торгівля хімічними продуктами.
Також, Планом передбачено залучення інвестора Товариства з обмеженою відповідальністю "ДСС-ЛЕНД" (код ЄДРПОУ 46395460). Інвестором буде здійснено внесок до статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю "МОРЯК" у загальному розмірі 10 270 001, 00 грн.
Після реорганізації СФГ у ТОВ, статутний капітал Товариства з обмеженою відповідальністю "МОРЯК" становитиме 19 750 002, 00 грн., з яких 9 480 001, 00 грн. внесок Боржника у вигляді майна, ринкова вартість якого визначена звітом суб`єктів оціночної діяльності, та 10 270 001, 00 грн. внесок Товариства з обмеженою відповідальністю "ДСС-ЛЕНД" у грошовій формі, що здійснюється з метою участі у санації боржника.
Планом санації передбачається, що Інвестор зобов`язується внести свій вклад до статутного капіталу новоствореного товариства протягом шести місяців з дати державної реєстрації товариства, що повинна бути здійснена протягом 5 (п`яти) робочих днів з дати складення повного тексту ухвали про затвердження господарським судом плану санації.
За умовами затвердженого плату санації, інвестор - Товариство з обмеженою відповідальністю "ДСС-ЛЕНД" повинно винести грошові кошти до статутного капіталу Боржника після реорганізації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" у Товариство з обмеженою відповідальністю "МОРЯК", а грошові кошти інвестора будуть направлені на задоволення вимог кредиторів Боржника.
Таким чином, реорганізація СФГ у ТОВ та залучення інвестора - Товариства з обмеженою відповідальністю "ДСС-ЛЕНД" є ключовим елементом плану санації Боржника, який направлений на відновлення платоспроможності Боржника та погашення вимог Кредиторів.
В обґрунтуванні підстав звернення до господарського суду із вказаною заявою керуюча санацією Боржника зазначає, що 11.05.2026р. загальними зборами учасників Товариства з обмеженою відповідальністю "ДСС-ЛЕНД" прийнято рішення про участь товариства у реалізації Плану санації СФГ "МОРЯК", погоджено вступ ТОВ "ДСС-ЛЕНД" до складу учасників ТОВ "МОРЯК", затверджено внесення грошового вкладу до статутного капіталу товариства у розмірі 10 270 001, 00 грн. та уповноважено директора товариства на вчинення всіх необхідних дій, пов`язаних із реалізацією зазначених заходів.
Керуюча санацією Боржника зазначає, що резолютивна частина ухвали Господарського суду Одеської області від 08.05.2026р. не містить окремих вказівок щодо проведення державної реєстрації реорганізації (перетворення) Селянського (фермерського) господарства у Товариство з обмеженою відповідальністю, у зв`язку з чим у вчиненні реєстраційних дій з реорганізації боржника суб`єктами держаної реєстрації відмовлено.
Тому, відповідні реєстраційні дії повинні бути здійснені у загальному порядку, передбаченому законодавством про державну реєстрацію юридичних осіб.
16.06.2026р. єдиним засновником СФГ "МОРЯК" прийнято рішення про реорганізацію господарства шляхом перетворення у Товариство з обмеженою відповідальністю "МОРЯК", визначено склад учасників товариства, розмір статутного капіталу та частки його учасників, затверджено Статут товариства у новій редакції, а також уповноважено керуючого санацією арбітражну керуючу Коваленко Ірину Анатоліївну на вчинення всіх необхідних дій, пов`язаних із проведенням державної реєстрації та реалізацією Плану санації.
Після прийняття зазначених корпоративних рішень сформовано повний пакет документів та передано його державному реєстратору для проведення державної реєстрації перетворення Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" у Товариство з обмеженою відповідальністю "МОРЯК".
Однак, рішенням державного реєстратора Юридичного департаменту Одеської міської ради Дорофєєвої В.В. від 01.07.2026р. №48104481607 у проведенні реєстраційної дії "Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації" щодо Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" відмовлено.
Підставою для відмови у проведенні реєстраційної дії стало те, що програмним забезпеченням Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань не забезпечено можливість проведення реєстраційної дії щодо юридичної особи, яка перебуває у процедурі санації. При цьому державним реєстратором зазначено, що під час проведення реєстраційної дії програмне забезпечення формує повідомлення: "Виконання операції заборонено для даного суб`єкта", у зв`язку з чим здійснення відповідної реєстраційної дії є технічно неможливим.
Керуюча санацією зазначає, що фактичне виконання затвердженого судом Плану санації у частині реорганізації боржника шляхом перетворення у Товариство з обмеженою відповідальністю стало неможливим виключно у зв`язку з відсутністю однозначного розуміння порядку реалізації затвердженого судом заходу санації та технічною неможливістю проведення відповідної реєстраційної дії в Єдиному державному реєстрі.
Зважаючи на вказані обставини, керуюча санацією Боржника просить суд роз`яснити ухвалу Господарського суду Одеської області від 08.05.2026р. у справі №916/5735/24 про затвердження плану санації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК", а саме роз`яснити:
1. Чи є зазначена ухвала суду у частині затвердження плану санації, що передбачає вжиття заходу з відновлення платоспроможності боржника шляхом реорганізації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" у Товариство з обмеженою відповідальністю "МОРЯК" самостійною та достатньою правовою підставою для проведення суб`єктом державної реєстрації реєстраційних дій щодо припинення Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" в результаті реорганізації та державної реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю "МОРЯК" як правонаступника, без необхідності отримання додаткового окремого судового рішення чи додаткової вказівки у резолютивній частині ухвали.
2. Чи поширюється на проведення зазначеної реєстраційної дії щодо боржника, який перебуває у процедурі санації, встановлене законодавством про державну реєстрацію юридичних осіб загальне обмеження щодо вчинення реєстраційних дій стосовно суб`єктів, щодо яких відкрито провадження у справі про банкрутство, з огляду на те, що реорганізація боржника є затвердженим судом у межах справи про банкрутство та визначеним планом санації заходом з відновлення платоспроможності, що підлягає виконанню на підставі ухвали Господарського суду Одеської області від 08.05.2026р. у справі №916/5735/24 та затвердженого нею плану санації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК".
3. Чи уповноважена керуюча санацією Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" арбітражна керуюча Коваленко Ірина Анатоліївна, як особа, що здійснює повноваження органів управління боржника на період санації, на вчинення від імені боржника усіх дій, пов`язаних з проведенням державної реєстрації реорганізації боржника, включаючи подання документів державному реєстратору, підписання відповідних заяв та отримання результатів розгляду.
Щодо визначених у заяві про роз`яснення судового рішення запитань господарський суд зазначає наступне.
Положеннями ч. 14 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що з моменту відкриття провадження у справі, зокрема, корпоративні права засновників (учасників, акціонерів) боржника реалізуються з урахуванням обмежень, встановлених цим Кодексом; рішення про реорганізацію або ліквідацію юридичної особи - боржника приймається в порядку, визначеному цим Кодексом.
Згідно ч. 5 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства протягом процедури розпорядження майном органи управління боржника не мають права приймати рішення про реорганізацію (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) і ліквідацію боржника.
Разом з тим, постановою Господарського суду Одеської області від 06.11.2025р. у справі №916/5735/24 припинено процедуру розпорядження майном Боржника.
Таким чином, заборони визначені ч. 5 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства, у тому числі щодо прийняття органами управління Боржника рішення про реорганізацію (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) боржника припинили свою дію.
Положеннями ч. 4 ст. 50 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що з моменту постановлення ухвали про введення процедури санації: члени виконавчого органу (керівник) боржника звільняються з посади у порядку, визначеному законодавством; управління боржником переходить до керуючого санацією; зупиняються повноваження органів управління боржника - юридичної особи щодо управління та розпорядження майном боржника, повноваження органів управління передаються керуючому санацією, крім повноважень, передбачених планом санації.
Згідно ч. 5 ст. 50 Кодексу України з процедур банкрутства, керуючий санацією має право: розпоряджатися майном боржника відповідно до плану санації та з урахуванням обмежень, встановлених законодавством.
Відповідно до положень ч. 6 ст. 51 Кодексу України з процедур банкрутства керуючий санацією зобов`язаний, зокрема: надавати господарському суду на його вимогу інформацію про виконання плану санації; здійснювати інші передбачені законодавством повноваження.
Частиною 2 ст. 51 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що одним із заходів щодо відновлення платоспроможності боржника, які містить план санації, може бути реструктуризація підприємства.
У частині 3 цієї статті вказано, що під реструктуризацією підприємства розуміється здійснення організаційно-господарських, фінансово-економічних, правових, технічних заходів, спрямованих на реорганізацію підприємства, зокрема шляхом його поділу з переходом боргових зобов`язань до юридичної особи, що не підлягає санації, на зміну форми власності, управління, організаційно-правової форми, що сприятиме фінансовому оздоровленню підприємства, підвищенню ефективності виробництва, збільшенню обсягів випуску конкурентоспроможної продукції та повному або частковому задоволенню вимог кредиторів.
Частинами 1 та 2 ст. 53 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що з метою відновлення платоспроможності боржника планом санації може передбачатися збільшення статутного капіталу боржника в розмірі, встановленому планом санації. Порядок збільшення статутного капіталу, переважне право на придбання частки (додаткових акцій у разі приватного розміщення акцій), розподіл часток, порядок сплати вартості частки визначаються у плані санації.
Ухвала господарського суду про затвердження плану санації та затверджений судом план санації є підставою для суб`єкта державної реєстрації для проведення державної реєстрації змін відомостей про боржника, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
Також, господарський суд зазначає, що планом санації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК", який погоджено кредиторами, будь яких обмежень щодо реорганізації Боржника не передбачено.
Враховуючи вищенаведене, відповідаючи на питання підняті керуючою санацією у заяві про роз`яснення судового рішення господарський суд зазначає наступне:
1. Процедура санації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК", введена ухвалою Господарського суду Одеської області від 08.05.2026р. у справі №916/5735/24, не передбачає для суб`єкта державної реєстрації заборон для проведення державної реєстрації змін відомостей про боржника, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, зокрема проведення реєстраційної дії припинення Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" у результаті реорганізації та державної реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю "МОРЯК", як правонаступника.
2. Ухвала Господарського суду Одеської області від 08.05.2026р., якою затверджено план санації та введено процедуру санації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК", є самостійною та достатньою правовою підставою для суб`єкта державної реєстрації для проведення державної реєстрації змін відомостей про боржника, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань згідно до затвердженого судом плану санації, зокрема проведення реєстраційної дії припинення Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" у результаті реорганізації та державної реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю "МОРЯК", як правонаступника.
3. Керуюча санацією Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" арбітражна керуюча Коваленко Ірина Анатоліївна є уповноваженою особою на вчинення від імені Боржника усіх дій, пов`язаних з проведенням державної реєстрації реорганізації боржника, включаючи подання документів державному реєстратору, підписання відповідних заяв та отримання результатів розгляду.
Таким чином, господарським судом встановлено наявність підстав для часткового задоволення заяви керуючої санацією Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" арбітражної керуючої Коваленко І.А. про роз`яснення ухвали Господарського суду Одеської області від 08.05.2026р. у справі №916/5735/24.
У відповідності до ст. 326 Господарського процесуального кодексу України, судові рішення, що набрали законної сили, є обов`язковими на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України, - і за її межами. Невиконання судового рішення є підставою для відповідальності, встановленої законом.
Керуючись ст.ст. 234, 244 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Роз`яснити ухвалу Господарського суду Одеської області від 08.05.2026р. у справі №916/5735/24 про затвердження плану санації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК", наступним чином:
1) Процедура санації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК", введена ухвалою Господарського суду Одеської області від 08.05.2026р. у справі №916/5735/24, не передбачає для суб`єкта державної реєстрації заборон для проведення державної реєстрації змін відомостей про боржника, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, зокрема проведення реєстраційної дії припинення Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" у результаті реорганізації та державної реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю "МОРЯК", як правонаступника.
2) Ухвала Господарського суду Одеської області від 08.05.2026р., якою затверджено план санації та введено процедуру санації Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК", є самостійною та достатньою правовою підставою для суб`єкта державної реєстрації для проведення державної реєстрації змін відомостей про боржника, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань згідно до затвердженого судом плану санації, зокрема проведення реєстраційної дії припинення Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" у результаті реорганізації та державної реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю "МОРЯК", як правонаступника.
3) Керуюча санацією Селянського (фермерського) господарства "МОРЯК" арбітражна керуюча Коваленко Ірина Анатоліївна є уповноваженою особою на вчинення від імені Боржника усіх дій, пов`язаних з проведенням державної реєстрації реорганізації боржника, включаючи подання документів державному реєстратору, підписання відповідних заяв та отримання результатів розгляду.
Протокольна ухвала набрала законної сили та оформлена окремим документом 14.07.2026р. Ухвала може бути оскаржена у порядку, встановленому ст.ст. 254, 255 Господарського процесуального кодексу України.
Копію ухвали надіслати до електронного кабінету користувача підсистеми "Електронний суд": Фізичній особі-підприємцю Єпур Анастасії Ігорівни; Товариству з обмеженою відповідальністю "ТЕХНІК МАШИНЕС ІНТЕРНЕШЕНЕЛ"; ліквідатору банкрута арбітражній керуючій Коваленко І.А.; ТОВ "ВІНАГРОПРАЙМ"; Товариству з обмеженою відповідальністю "ГРІН ФОРУМ"; Фізичній особі-підприємцю Головій Аллі Яковлівні; Товариству з обмеженою відповідальністю "АДАМА УКРАЇНА"; Акціонерному товариству Комерційний банк "ПРИВАТБАНК"; Акціонерному товариству "ВСТ БАНК", ТОВ "АТРЕОКС ПРО".
Суддя С.І. Райчева