Єдиний державний реєстр судових рішень Категорія №2.19.8
ПОСТАНОВА
Іменем України
12 січня 2011 року Справа № 2а-8850/10/1270 Луганський окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді Чиркіна С.М.,
при секретарі Черніковій Я.В..,
за участю сторін:
від позивача Скляренко О.С. (довіреність № 01/4-10-926 від 30.12.2010),
від відповідача не зявився,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду м. Луганська справу за адміністративним позовом Державного підприємства “Первомайськвугілля” в інтересах відокремленого підрозділу шахта «Золоте» до управління Пенсійного фонду України в м. Первомайську Луганської області про визнання протиправними дій щодо часткового перерозподілу коштів, зобовязання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
18.11.2010 позивач ДП “Первомайськвугілля” в інтересах ВП шахта «Золота» звернувся до Луганського окружного адміністративного суду з позовом до управління Пенсійного фонду України в м. Первомайську Луганської області про визнання протиправними дій щодо часткового перерозподілу коштів, зобовязання вчинити певні дії.
В обґрунтування заявленого позову зазначено, що підставою для подання позову є стали дії відповідача відносно пере розподілення сплати позивачем поточних сум страхових внесків у 2010 році на загальну суму 608815,15 грн., про що було повідомлено шляхом надання розрахунку до рішення № 144 начальника УПФУ в м.Первомайську від 12.07.2010 про застосування фінансових санкцій, які були нараховані в звязку з цим пере розподіленням. Звертає увагу, що із вказаної суми пере розподілення 578804,84 грн. є коштами державного бюджету України, виділені ДП «Первомайськвугілля» у якості державної підтримки на собівартість травня 2010 року, як державному планово збитковому вугледобувному підприємству, а відповідач вчинив з цими коштами протиправні дії, а саме:
- із додатку до оскаржуваного рішення вбачається, що сума поточних страхових внесків у загальному розмірі 608815,15 грн., які були сплачені ними платіжними дорученнями №392 від 25.06.2010 в сумі 39001,00 грн. та №2773 від 25.06.2010 ( проведено банком 29.06.2010) в сумі 752207,00 грн. - за зобовязаннями травня 2010 р.- була перерозподілена ( зарахована) на погашення недоїмки, що виникла через несплату зобовязань за грудень 2008 року, що складаються з фінансових санкцій за рішенням №278 від 17.12.2008 та за страховими внесками грудня 2008, які повинні були бути сплачені до 28.01.2009.
Крім цього зазначає, що згідно норм законодавства відповідач має право пере розподілення коштів, але в даному випадку його було перерозподілено незаконно, оскільки на момент вчинення вказаної дії згідно до положень ст.57 ЗУ « Про державний бюджет України на 2010» № 2154, який набрав чинності з 30 квітня 2010 року, недоїмка, на яку було віднесено кошти, вважалася списаною. Відповідачем в день проведення оскаржуваних дій було прийнято рішення про списання недоїмки, яка склалася станом на 01 березня 2010 року. Вважає, що за наявності законодавчої норми ст.57 Закону №2154, що вже діяла в період вчинення дій з пере розподілення ( зарахування) поточної сплати та підзаконного акту ПКМУ №484, яким встановлено механізм застосування вказаної норми, у відповідача були відсутні законні підстави для віднесення сплати у розмірі 608815,15 грн. на погашення недоїмки, яка виникла у період, що підлягав списанню і вказані дії є протиправними та такими, що суттєво порушують інтереси позивача.
На підставі викладеного позивач просить суд:
1)визнати протиправними дії УПФУ у м. Первомайську щодо часткового перерозподілуння коштів у загальному розмірі 608 815,15грн. сплачених ДП «Первомайськвугілля» ВП шахта «Золоте» згідно платіжних доручень № 392 від 25.06.10р. в сумі 39001,00грн. та № 2773 від 25.06.10р. (проведено банком 29.06.10р.) в сумі 752207,00грн. за зобовязаннями травня 2010р., та зарахування їх на недоїмку, була списана на момент вчинення дії;
2)зобовязати відповідача - Управління пенсійного фонду України в м. Первомайську вчинити дії, а саме внести зміни до особового рахунку платника страхового збору відокремленого підрозділу шахта «Золоте» ДП «Первомайськвугілля» в частині внесення відомостей про сплату страхових внесків у розмірі 608 815,15 грн. за поточними зобовязаннями травня 2010р., які проведені позивачем платіжними дорученнями № 392 від 25.06.10р. в сумі 39001,00грн. та № 2773 від 25.06.10р. (проведено банком 29.06.10р) в сумі 752 207,00 грн. та скоригувати нарахування пені за зобовязаннями травня 2010р.
У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги, просив задовольнити позов.
Представник відповідача у судове засідання не прибув, в наданому в судовому засіданні 16.2.2010 року клопотанні про розгляд справи без участі представник УПФУ в м.Первомайську зазначив про не заперечення проти задоволення позовних вимог.
Суд вважає за можливе розглянути справу без участі представника відповідача, на підставі доказів, наявних в матеріалах справи.
Заслухавши пояснення представника позивача, перевіривши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наданих сторонами доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.69-72 КАС України, суд прийшов до наступного.
У відповідності з Конституцією України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій, чи бездіяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
Відповідно до Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2007 р. № 1261, Пенсійний фонд України є центральним органом виконавчої влади, що здійснює керівництво та управління солідарною системою загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, організовує роботу з ведення персоніфікованого обліку відомостей у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та автоматизованого оброблення інформації у системі Пенсійного фонду України, проводить збирання, акумулювання та облік страхових внесків, призначає пенсії та готує документи для їх виплати, забезпечує своєчасне і в повному обсязі фінансування та виплату пенсій, допомоги на поховання, інших соціальних виплат, здійснює контроль за цільовим використанням коштів Пенсійного фонду України.
Згідно ст. 15 Положення, Пенсійний фонд України здійснює свої повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку головні управління Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві, Севастополі, та управління Пенсійного фонду України в районах, містах і районах у містах.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 14 Закону України “Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування” № 1058-ІV від 09.07.2003 страхувальниками є роботодавці - підприємства, установи і організації, створені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, об'єднання громадян, профспілки, політичні партії (у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, профспілок, політичних партій, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами), фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності та інші особи (включаючи юридичних та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок, фіксований сільськогосподарський податок, придбали спеціальний торговий патент), які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, або за договорами цивільно-правового характеру, - для осіб, зазначених у пунктах 1, 10, 15 статті 11 цього Закону.
Відповідно до ч.1 ст.15 Закону, платниками страхових внесків до солідарної системи є страхувальники, зазначені в статті 14 цього Закону, і застраховані особи, зазначені в частині першій статті 12 цього Закону.
Згідно до п.17 ст.106 Закону №1058 від імені виконавчих органів Пенсійного фонду розглядати справи про правопорушення і накладати фінансові санкції та адміністративні стягнення мають право директор виконавчої дирекції Пенсійного фонду, його заступники, начальники головних управлінь Пенсійного фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі та їх заступники, начальники управлінь Пенсійного фонду в районах, містах, районах у містах, а в разі їх відсутності - заступники начальників цих управлінь, на підставі документів, що свідчать про вчинення правопорушення.
Судом встановлено, що позивач ДП “Первомайськвугілля” зареєстрований як субєкт підприємницької діяльності юридична особа виконавчим комітетом Первомайської міської ради Луганської області 31.03.2003 за № 1388120 0000 000004 (а.с.10).
Відокремлений підрозділ шахта «Золоте» ДП «Первомайськвугілля» не є юридичною особою, представляє і реалізує свої цілі в межах Положення (а.с.8-9) та статуту ДП “Первомайськвугілля” (а.с.6-7).
Рішенням УПФУ в м. Первомайську Луганської області від 12.07.2010 № 144 про застосування фінансових санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, у тому числі донарахованих страхувальниками або органом Пенсійного фонду, до ВП шахта «Золота» ”ДП “Первомайськвугілля” застосовано штраф у сумі 2220,65грн. та нарахована пеня в розмірі 342 021,83 грн. за період з 31.12.2008р. по 29.06.2010р., які протягом десяти робочих днів з дня отримання рішення підлягали перерахуванню на рахунки УПФУ в м. Первомайську Луганської області в сумі 330 575,25 грн. на рахунок № 25609312734 МФО 304665 ЄДРПОУ 21792413, в сумі 13667,23 грн. на рахунок № 25608313734 МФО 304665 ЄДРПОУ 21792413 (а.с.12).
Відповідно до ч.6 ст. 20 Закону України “Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування”, страхувальники зобов'язані сплачувати страхові внески, нараховані за відповідний базовий звітний період, не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду.
Базовим звітним періодом для страхувальників, зазначених у пунктах 1, 2, 4 статті 14 цього Закону, є календарний місяць.
Відповідно до ч.2 ст.106 Закону, суми страхових внесків своєчасно не нараховані та/або не сплачені страхувальниками у строки, визначені статтею 20 цього Закону, в тому числі обчислені територіальними органами Пенсійного фонду у випадках, передбачених частиною третьою статті 20 цього Закону, вважаються простроченою заборгованістю із сплати страхових внесків (далі - недоїмка) і стягуються з нарахуванням пені та застосуванням фінансових санкцій.
Згідно ч. 8 ст.106 Закону, на недоїмку нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення платежу.
Відповідно до п.2 ч. 9 ст. 106 Закону, виконавчі органи Пенсійного фонду застосовують до страхувальників такі фінансові санкції - за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, у тому числі донарахованих страхувальниками або територіальними органами Пенсійного фонду, накладається штраф у розмірі 10 відсотків своєчасно не сплачених сум.
Одночасно на суми своєчасно не сплачених (не перерахованих) страхових внесків і фінансових санкцій нараховується пеня в розмірі 0,1 відсотка зазначених сум коштів, розрахована за кожний день прострочення платежу.
Частина 12 ст. 106 Закону передбачає, що нарахування пені, передбаченої частинами дев'ятою і десятою цієї статті, починається з першого календарного дня, що настає за днем настання строку відповідного платежу, до дня його фактичної сплати страхувальником, або з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку перерахування (зарахування) відповідних сум, до дня їх фактичного перерахування (зарахування) банками та організаціями, які здійснюють виплату і доставку пенсій.
Відповідно до ч.13 ст.106 Закону, про нарахування пені та накладення штрафів, передбачених частинами дев'ятою і десятою цієї статті, посадові особи виконавчих органів Пенсійного фонду в порядку, встановленому правлінням Пенсійного фонду, виносять рішення, які протягом трьох робочих днів із дня їх винесення надсилаються страхувальнику, банку чи організації, яка здійснює виплату і доставку пенсій.
Суми пені та штрафів, передбачених частинами дев'ятою і десятою цієї статті, підлягають сплаті страхувальником, банком чи організацією, яка здійснює виплату і доставку пенсій, протягом десяти робочих днів з дня одержання відповідного рішення. При цьому в цей же строк страхувальник, банк чи організація, яка здійснює виплату і доставку пенсій, має право оскаржити зазначене рішення до вищого органу Пенсійного фонду або в судовому порядку з одночасним обов'язковим письмовим повідомленням про це відповідного виконавчого органу Пенсійного фонду, яким прийнято це рішення.
Відповідно до ч.15 ст.106 Закону, строк давності щодо стягнення недоїмки, пені та штрафів не застосовується.
П.п.2.1.1 п.2.1 п.2 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою Правління Пенсійного фонду України 19.12.2003 № 21-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16.01.2004 за № 64/8663, передбачено, що платниками страхових внесків є, зокрема, страхувальники - роботодавці: підприємства, установи й організації, створені відповідно до законодавства України, незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, об'єднання громадян, профспілки, політичні партії (у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, профспілок, політичних партій, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами).
П.п.5.1 п.5 Інструкції регламентує порядок обчислення і строки сплати внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування платниками, визначеними підпунктами 2.1.1, 2.1.2 пункту 2.1 цієї Інструкції, зокрема, встановлено, що обчислення страхових внесків зазначеною категорією платників здійснюється щомісячно за ставками, визначеними пунктами 4.1, 4.2, 4.5 цієї Інструкції, на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких провадиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) заробітної плати (доходу).
Відповідно до п.п.5.1.4 п.5.1 п.5 Інструкції, нараховані за відповідний базовий звітний період страхові внески сплачуються платниками шляхом перерахування безготівкових сум з їх банківських рахунків не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду незалежно від виплати заробітної плати (доходу), на суми яких нараховуються страхові внески.
Базовим звітним періодом є календарний місяць.
Остаточний розрахунок за базовий звітний період здійснюється платником страхових внесків не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду незалежно від виплати заробітної плати (доходу), на суми яких нараховуються страхові внески.
Відповідно до п.9 Інструкції, до страхувальників за порушення норм законодавства про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, яке контролюється органами Пенсійного фонду, застосовуються фінансові санкції відповідно до Закону. Фінансові санкції застосовуються органами Пенсійного фонду до страхувальників, визначених підпунктами 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3 та 2.1.5 пункту 2.1 цієї Інструкції.
Згідно п.п.9.3.2 п.9.3 п.9 Інструкції, у разі, коли страхувальник не сплачує (не перераховує) або несвоєчасно сплачує (несвоєчасно перераховує) страхові внески, у тому числі донараховані ним самостійно або органами Пенсійного фонду, накладається штраф залежно від строку затримки платежу в розмірі:
- при затримці їх сплати у строк до 30 календарних днів включно, - 10 відсотків своєчасно не сплачених зазначених сум;
- при затримці їх сплати у строк до 90 календарних днів включно, - 20 відсотків зазначених сум;
- при затримці їх сплати понад 90 календарних днів, - 50 відсотків зазначених сум.
При цьому складається рішення за формою згідно з додатком 14.
Відповідно до п.п.10.1 п.10 Інструкції, на суми простроченої заборгованості зі сплати страхових внесків (недоїмки) та своєчасно не сплачені (не перераховані) фінансові санкції нараховується пеня в розмірі 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення платежу.
Нарахування пені починається з першого календарного дня, що настає за днем настання строку сплати відповідного платежу, до дня його фактичної сплати страхувальником.
Відповідно до п.10.5-10.6 Інструкції, рішення про нарахування пені посадові особи органів Пенсійного фонду виносять одночасно з прийняттям рішення про застосування фінансових санкцій, зазначених у підпункті 9.3.2 пункту 9.3 цієї Інструкції за формою згідно з додатком 14 цієї Інструкції, яке протягом трьох робочих днів із дня його винесення надсилається страхувальнику з повідомленням про вручення. Суми пені підлягають сплаті страхувальником чи банком протягом десяти робочих днів з дня одержання відповідного рішення або можуть бути оскаржені до вищого органу Пенсійного фонду або в судовому порядку з одночасним обов'язковим письмовим повідомленням про це відповідного органу Пенсійного фонду, посадовими особами якого прийнято це рішення. Оскарження рішення органу Пенсійного фонду про нарахування пені зупиняє строки їх сплати до винесення вищим органом Пенсійного фонду або судом рішення у справі.
Згідно п.10 Інструкції, пеня розраховується за формулою: Y = S х K х 0,1%, де Y - сума пені, що нараховується на фактично погашену суму недоїмки зі сплати страхових внесків та фінансових санкцій (округлюється до другого знака після коми); S - фактично погашена сума недоїмки зі сплати страхових внесків та фінансових санкцій; K - кількість днів прострочення платежу; 0,1% - ставка для нарахування пені, згідно з частиною 8 статті 106 Закону.
Як вбачається з розрахунку фінансової санкції та пені по особовому рахунку 4%, 32%, 42% ВП шахта «Золота» ДП “Первомайськвугілля”:
- станом на 31.12.2008 сума недоїмки зі сплати страхових внесків складала 569209,17 грн., 25.06.2010 було сплачено 30010,31 грн., тобто затримка сплати склала 541 календарних днів, тому нараховано пеню в розмірі 16235,58 грн. (30010,31 грн. х 541 днів х 0,1%);
-29.06.2010 було сплачено 539 198,86 грн., тобто сума затримки склала 545 календарних днів, нараховано пеню в розмірі 293 863,38 ( 539 198,86 грн. х 545 х 0,1%);
- станом на 28.01.2009 сума недоїмки зі сплати страхових внесків складала 812 394,79 грн., 29.06.2010 було сплачено 39605,98 грн., тобто затримка сплати склала 517 календарних днів, тому нараховано пеню в розмірі 20476,29 грн. (39605,98,12 грн. х 517 днів х 0,1%);
Як вбачається з розрахунку фінансової санкції та пені по особовому рахунку 1-5% ВП шахта «Золота» ДП “Первомайськвугілля”:
- станом на 28.09.2009 сума недоїмки зі сплати страхових внесків складала 38392,17 грн., 25.06.2010 було сплачено 2700,00 грн., тобто затримка сплати склала 270 календарних днів, тому нараховано пеню у розмірі 729,00 грн. (2700,00 грн. х 270 днів х 0,1%);
- 29.06.2010 було сплачено 35692,17 грн. тобто сума затримки склала 274 календарних днів, нараховано пеню в розмірі 9779,65 грн. ( 35692,17 грн. х 274 х 0,1%);
- станом на 28.10.2009 сума недоїмки зі сплати страхових внесків склала 49576,08 грн., 29.06.2010 було сплачено 3843,96 грн., тобто затримка сплати склала 152 календарних днів, тому нараховано пеню в розмірі 937,93 грн. ( 35692,17 грн. х 274 х 0,1%);
- станом на 28.12.2009 сума недоїмки зі сплати страхових внесків склала 14752,79 грн., 25.06.2010 було сплачено 2700,00 грн., тобто затримка сплати склала 179 календарних днів, тому нараховано штраф в розмірі 270,00 грн.
- 29.06.2010 було сплачено 12052,79 грн., тобто затримка сплати склала 183 календарних днів, тому нараховано штраф в розмірі 1205,28 грн.
- станом на 28.01.2010 сума недоїмки зі сплати страхових внесків склала 54130,08 грн., 29.06.2010 було сплачено 7453,69 грн., тобто затримка сплати склала 152 календарних днів, тому нараховано штраф в розмірі 745,37 грн.
При цьому з матеріалів справи вбачається, що позивачем 25.06.2010 платіжними дорученнями № 2773 та № 392 сплачено 5460 979,00 грн., та зазначено призначення платежу: “101, перер. збір на пенс. страх. 33,2% - 1813 044,70 грн., нарах. на ФОП з з/п за травень 2010 року, КЕКВ 1310 ИВЦ (а.с.16,17), тобто відповідачем фактично здійснено перерозподіл сум на погашення заборгованості минулих періодів, яка виникла в тому числі до 01 березня 2010 року.
Відповідно до ст.57 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” № 2154-VI від 27.04.2010, Пенсійному фонду України списати недоїмку із страхових внесків, заборгованість з відшкодування пільгових пенсій (в тому числі витрат на їх доставку) та борг з фінансових санкцій та пені, що не погашені станом на 1 березня 2010 року на вугле- та торфодобувних підприємствах, які входять до сфери управління Міністерства вугільної промисловості України. На суму списаної заборгованості цих підприємств списати заборгованість Пенсійного фонду України за позиками, наданими за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку, шляхом віднесення усіх сум на взаєморозрахунки з бюджетом з подальшим відновленням єдиного казначейського рахунку у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Період, за який списано недоїмку із страхових внесків, обліковується в системі персоніфікованого обліку внесків як період, за який сплачено страхові внески у повному обсязі.
Відповідно до п.2 Положення про списання заборгованості Пенсійного фонду України за позиками, наданими з єдиного казначейського рахунку, на суму списаної заборгованості вугле та торфодобувним підприємствам”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.06.2010 № 484, органи Пенсійного фонду України визначають суму заборгованості підприємств за даними карток особових рахунків платників. До суми заборгованості включаються також суми штрафів та пені, які були розстрочені, суми страхових внесків, донараховані органами пенсійного фонду за результатами перевірки, та суми фінансових санкцій та пені, неузгоджені з платниками, за якими вимоги щодо їх сплати та рішення про їх застосування прийняті до 1 березня 2010 року.
Рішенням УПФУ в м. Первомайську в Луганській області № 5 від 12.07.2010, позивачеві відповідно до ст.57 Закону № 2154 та Порядку № 484, списано заборгованість перед Пенсійним фондом України у сумі 26248 981,55 грн.(а.с.14).
Таким чином, заборгованість зі страхових внесків, за несвоєчасну сплату яких нараховано штрафні санкції в загальному розмірі 2220,65 грн. та пеню в сумі 342 021,83 грн. оскаржуваним рішенням, виникла 31.12.2008, 28.01.2009, 28.09.2009, 28.10.2009, 28.12.2009, та 28.01.2010, тобто до 01 березня 2010 року, і підлягала списанню відповідно до ст.57 Закону № 2154, але не була списана у звязку з відсутністю порядку списання заборгованості.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає позовні вимоги обґрунтованими та підлягаючими задоволенню.
Згідно зі ст. 87 КАС України, судові витрати складаються із судового збору та витрат повязаних з прибуттям до суду.
Відповідно до ч.1 ст. 94 КАС України у звязку з ухваленням судового рішеня на користь позивача, судові витрати необхідно стягнути на користь позивача.
Керуючись ст. ст. 11, 71, 94, 159-163 КАС України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Державного підприємства “Первомайськвугілля” в інтересах відокремленого підрозділу шахта «Золоте» до управління Пенсійного фонду України в м. Первомайську Луганської області про визнання протиправними дій щодо часткового перерозподілу коштів, зобовязання вчинити певні дії задовольнити.
Визнати протиправними дії управління Пенсійного фонду України в м. Первомайську щодо часткового перерозподілення коштів у загальному розмірі 608 815,15 грн., сплачених ДП “Первомайськвугілля” ВП шахта «Золоте» згідно платіжних доручень № 392 від 25.06.2010 в сумі 39001,00 грн. та № 2773 від 25.06.2010 (проведено банком 29.06.2010) в сумі 752 207,00 грн. за зобовязаннями травня 2010, та зарахування їх на недоїмку.
Зобовязати управління Пенсійного фонду України в м. Первомайську вчинити дії, а саме внести зміни до особового рахунку платника страхового збору ВП шахта «Золота» ДП “Первомайськвугілля” в частині внесення відомостей про сплату страхових внесків у 608 815,15 грн. за поточними зобовязаннями травня 2010., які проведені позивачем платіжними дорученнями № 392 від 25.06.2010 в сумі 39001,00 грн. та № 2773 від 25.06.2010 (проведено банком 29.06.2010) в сумі 752 207,00 грн. та скоригувати нарахування пені за зобовязаннями травня 2010.
Стягнути з Державного бюджету України на користь ДП «Первомайськвугілля» судові витрати у розмірі 3,40 грн.
Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Повний текст постанови складено та підписано 17 січня 2011 року.
СуддяС.М. Чиркін