Єдиний державний реєстр судових рішень
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Кіровоградської області
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
"29" листопада 2010 р.Справа № 17/79 Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Таран С. В., розглянувши матеріали справи №17/79
за позовом: відкритого акціонерного товариства "Укртелеком", від імені якого діє Кіровоградська філія ВАТ "Укртелеком", м. Кіровоград
до відповідача: управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Кіровоградської обласної державної адміністрації, м. Кіровоград
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача- Кіровоградської обласної державної адміністрації, м.Кіровоград
про спонукання до укладення договору
ПРЕДСТАВНИКИ:
від позивача - Майнард Н.О., довіреність №2095 від 25.07.2008 року;
від відповідача - Дудакова Т.М., довіреність №21/03/257.1 від 05.10.2010 року;
від відповідача - Кривенко О.О., довіреність №21/06-258-1 від 05.10.2010 року;
від третьої особи- Шевчук Л.М., довіреність №25-13/1 від 27.04.2010р.
В судовому засіданні 22.11.2010р. оголошувалась перерва до 23.11.2010 р., в судовому засіданні 23.11.2010 р.- до 25.11.2010 р. та в судовому засіданні 25.11.2010 р. до 14 год. 45 хв. 29.11.2010 р., про що присутні представники сторін та третьої особи повідомлялись під розписки (том ІІ а.с.87, 89, 98).
Відкритим акціонерним товариством "Укртелеком", від імені якого діє Кіровоградська філія ВАТ "Укртелеком" (далі- товариство), подано позов про зобов'язання управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Кіровоградської обласної державної адміністрації (далі - управління) укласти з відкритим акціонерним товариством "Укртелеком", від імені якого діє Кіровоградська філія ВАТ "Укртелеком", договір на експлуатаційно-технічне обслуговування технічних засобів оповіщення і зв'язку ЦО та кошторисно-фінансовий розрахунок на 2010 рік на суму 864204, 94 грн.
Згідно заяви №210/18 від 24.11.2010 р. (вх.№02-15/37588 від 25.11.2010 р.) позивач просить зобов'язати управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Кіровоградської обласної державної адміністрації укласти з відкритим акціонерним товариством "Укртелеком", від імені якого діє Кіровоградська філія ВАТ "Укртелеком", договір на експлуатаційно-технічне обслуговування технічних засобів оповіщення і зв'язку ЦО та кошторисно-фінансовий розрахунок на 2010 рік на суму 457187,42 грн.( том ІІ а.с.94-96).
Відповідач проти задоволення позову заперечив, посилаючись на те, що відповідно до бюджетної довідки про бюджетні асигнування та кредитування на 2010 р. управлінню передбачені кошти для укладення спірного договору лише в сумі 200000 грн. (том ІІ а.с. 69).
Ухвалою господарського суду Кіровоградської області від 11.11.2010 р. за клопотанням відповідача залучено до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, - Кіровоградську обласну державну адміністрацію (том ІІ а.с.71-72).
Кіровоградською обласною державною адміністрацією в повному обсязі підтримано позицію відповідача (том ІІ а.с.99-100).
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників позивача, відповідача та третьої особи, оцінивши наявні в матеріалах справи та досліджені в судовому засіданні докази, господарський суд встановив наступне.
Із змісту договору №44/лм від 01.04.2008 р. на експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення та зв'язку цивільної оборони, укладеного між сторонами (далі - договір №44/лм від 01.04.2008 р.); зберігальної розписки Кіровоградської дирекції ВАТ "Укртелеком" від 14.11.2008 р.; спільного акту комплексної річної технічної перевірки автоматизованої системи централізованого оповіщення ЦО Кіровоградської області від 13.11.2008 р.; відомості від 23.01.2002 р. щодо апаратури оповіщення в Кіровоградській області, переданої на обслуговування Кіровоградській дирекції ВАТ "Укртелеком" станом на 01.01.2002 р.; протоколів спільних нарад від 15.01.2010 р., від 09.02.2010 р., від 10.03.2010 р., від 12.04.2010 р., від 21.05.2010 р., від 07.06.2010 р., від 12.07.2010 р., від 11.08.2010 р.; листа голови Кіровоградської обласної державної адміністрації №10-357/1 від 07.05.2010 р. та пояснень відповідача вбачається, що на балансі управління перебувають засоби оповіщення і зв’язку цивільної оборони (том І а.с.11-13, 30-33, 35-38, 40-42, 44-48, 50-52, 54-57, 59-62, 64-67, 68; том ІІ а.с.1-5, 9-10, 47-50, 52-55).
Строк дії договору №44/лм від 01.04.2008 р. на експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення та зв'язку цивільної оборони, укладеного між сторонами, сплив 31.12.2008 р. (розділ 6 договору №44/л від 01.04.2010 р.).
Договір на експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення та зв'язку цивільної оборони на 2009 рік між сторонами не укладався (том ІІ а.с.24-26).
Листом №8/18 від 18.01.2010 р. позивач направив відповідачеві проект договору на експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв'язку цивільної оборони в 2010 р. та кошторисно-фінансовий розрахунок до нього (том І а.с.18).
Відповідач листом №21/06/26-1 від 27.06.2010 р. повернув проект договору та зазначив, що він не має права укладати договори на експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв'язку цивільної оборони через відсутність кошторисних призначень на поточний рік (том І а.с.20).
За таких обставин позивач звернувся до суду з відповідним позовом.
При вирішенні даного спору господарський суд виходить з наступного.
Згідно частини першої статті 187 Господарського кодексу України спори, що виникають при укладанні господарських договорів за державним замовленням, або договорів, укладення яких є обов'язковим на підставі закону та в інших випадках, встановлених законом, розглядаються судом.
Аналогічну норму містить стаття 649 Цивільного кодексу України.
Відповідно до частини третьої статті 179 Господарського кодексу України укладення господарського договору є обов’язковим для сторін, якщо він заснований на державному замовленні, виконання якого є обов’язком для суб’єкта господарювання у випадках, передбачених законом, або існує пряма вказівка закону щодо обов’язковості укладення договору для певних категорій суб’єктів господарювання чи органів державної влади або органів місцевого самоврядування.
У відповідності до статті 1 Закону України «Про Цивільну оборону України» до складу цивільної оборони України входять системи зв’язку, оповіщення та інформаційного забезпечення.
Статтею 2 вказаного Закону передбачено, що одним із завдань цивільної оборони є оповіщення населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій у мирний та воєнний часи та постійне інформування його про наявну обстановку.
Частиною третьою статті 14 Закону України «Про Цивільну оборону України» визначено, що спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади, до повноважень якого віднесено питання цивільної оборони, є державним замовником продукції, послуг та робіт для забезпечення потреб цивільної оборони відповідно до Закону України «Про поставки продукції для державних потреб».
Органи управління у справах цивільної оборони, які входять до складу місцевих державних адміністрацій, є підрозділами подвійного підпорядкування (частина п'ята статті 3 Закону України «Про Цивільну оборону України»). Тобто згадані управління підпорядковані як відповідним органам виконавчої влади, так і спеціально уповноваженому центральному органу виконавчої влади – Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
У пункті 1, абзацах першому, четвертому пункту 2 розділу II Положення про Цивільну оборону України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.1994 № 299, зазначено, що цивільна оборона організовується за територіально-виробничим принципом на всій території держави; безпосереднє керівництво виконанням завдань цивільної оборони покладається на штаби цивільної оборони, спеціальні підрозділи міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади, залучених до виконання завдань захисту населення і подання йому допомоги у надзвичайних ситуаціях, а також штатних працівників цивільної оборони підприємств, установ і організацій, чисельний склад яких визначається згідно з додатком № 1 до цього Положення.
Постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.1999 № 192 затверджено Положення про організацію оповіщення і зв’язку у надзвичайних ситуаціях (далі–Положення), яким, зокрема, визначено, що: відповідальність за експлуатаційно-технічне обслуговування систем оповіщення покладається: загальнодержавної - на генеральну дирекцію Укртелекому; регіональних - на керівництво відповідних дирекцій Укртелекому; потенційно небезпечних об’єктів - на головних інженерів цих об’єктів (пункт 58); підприємства електрозв’язку забезпечують на договірних умовах експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури і технічних засобів оповіщення та зв’язку ЦО (цивільної оборони), що належить до сфери управління центральних та місцевих органів виконавчої влади, знаходяться в пунктах управління, на підприємствах, в установах і організаціях; оплата послуг зв’язку, вартості експлуатаційно-технічного обслуговування здійснюється за тарифами Держкомзв’язку (пункт 5); фінансування реконструкції, удосконалення загальнодержавної і регіональних систем централізованого оповіщення ЦО (цивільної оборони), вартості експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури і технічних засобів загальнодержавної і регіональних систем централізованого оповіщення та зв’язку ЦО (цивільної оборони) провадиться за рахунок асигнувань, що передбачаються бюджетами відповідних центральних і місцевих органів виконавчої влади (пункт 6).
За приписом частини другої статті 179 Господарського кодексу України Кабінет Міністрів України, уповноважені ним органи виконавчої влади можуть рекомендувати суб’єктам господарювання орієнтовні умови господарських договорів (примірні договори), а у визначених законом випадках - затверджувати типові договори.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.1999 № 192 спільним наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи і Державного комітету зв’язку та інформатизації України від 16.08.2000 № 210/119, затверджено Інструкцію про порядок експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв’язку цивільної оборони підприємствами електрозв’язку України (далі- Інструкція).
У відповідності до пункту 2.1 зазначеної Інструкції експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв'язку цивільної оборони здійснюється на підставі договору, зразковий примірник якого наведено в додатку №1 до Інструкції.
Зі змісту цього зразкового (примірного) договору вбачається, що сторонами договору є замовник – «орган управління майном» (суб’єкт господарювання на балансі якого знаходяться засоби оповіщення і зв’язку цивільної оборони) та виконавець, який здійснює обслуговування, ремонт, контроль за робочим станом і збереженням апаратури.
Отже, договір про експлуатаційно-технічне обслуговування систем оповіщення і зв’язку цивільної оборони заснований на державному замовленні, права замовника послуг за таким договором делеговано місцевим органам виконавчої влади або їх структурним підрозділам– управлінням у справах цивільної оборони, на балансі яких знаходяться засоби оповіщення і зв’язку цивільної оборони, а виконавцем за ним є ВАТ «Укртелеком» і відповідно до частини третьої статті 179 Господарського кодексу України укладення господарського договору є обов’язковим для сторін спору.
В силу частини третьої статті 631 Цивільного кодексу України сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення.
Відтак для сторін спору є обов'язковим укладання договору на експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв'язку цивільної оборони Кіровоградської області, і такий договір може врегулювати відносини які виникли ще до його укладення.
Суд, дослідивши умови спірного проекту договору, вважає, що вказаний проект відповідає примірному (зразковому) договору про експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв’язку цивільної оборони, затвердженого Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи і Державним комітетом зв’язку та інформатизації України.
Вартість експлуатаційно-технічного обслуговування визначено в проекті спірного договору за тарифами Держкомзв’язку, що відповідає пункту 5 Положення про організацію оповіщення і зв’язку у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.1999 № 192, а також не містить розбіжностей з контррозрахунком ціни проекту спірного договору, наданого відповідачем, який виконано останнім згідно з вимогами пункту 6 Інструкції з урахуванням мінімальних норм витрат часу на проведення експлуатацiйно-технiчне обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв’язку ЦО (том ІІ а.с.90-92).
Згідно пункту 6 Положення про організацію оповіщення і зв’язку у надзвичайних ситуаціях, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.1999 № 192 фінансування реконструкції, удосконалення загальнодержавної і регіональних систем централізованого оповіщення ЦО (цивільної оборони), вартості експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури і технічних засобів загальнодержавної і регіональних систем централізованого оповіщення та зв’язку ЦО (цивільної оборони) провадиться за рахунок асигнувань, що передбачаються бюджетами відповідних центральних і місцевих органів виконавчої влади.
Відсутність або недостатність бюджетних асигнувань, передбачених на експлуатаційно-технічне обслуговування засобів оповіщення та зв'язку ЦО, не може бути підставою для відмови в задоволенні позовних вимог з огляду на викладені вище норми.
За таких обставин, позовні вимоги заявлені обґрунтовано і підлягають задоволенню.
Витрати по сплаті державного мита та на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу відповідно до вимог статті 49 Господарського процесуального кодексу України покладаються на відповідача.
Враховуючи викладене, керуючись 33, 34, 43, 49, 82, 84, 116, 117 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
В И Р І Ш И В:
Позовні вимоги про зобов'язання управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Кіровоградської обласної державної адміністрації укласти з відкритим акціонерним товариством "Укртелеком", від імені якого діє Кіровоградська філія ВАТ "Укртелеком", договір на експлуатаційно-технічне обслуговування технічних засобів оповіщення і зв'язку ЦО та кошторисно-фінансовий розрахунок на 2010 рік на суму 457187,42 грн. задовольнити повністю.
З моменту набрання чинності рішенням суду є укладеним наступний договір.
Д О Г О В I Р
про експлуатацiйно-технiчне обслуговування апаратури
та інших технічних засобів оповіщення і зв’язку ЦО
м. Кіровоград
Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення (СЗН) вiд наслідків чорнобильської катастрофи (НЧК) Кiровоградської облдержадмiнiстрацiї далі -ОРГАН УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ, в особі начальника цього управління Деморацького Г. К., який діє на підставі «Положення про управління з питань надзвичайних ситуацій та у СЗН від НЧК Кiровоградської Облдержадміністрації затверджене Головою Облдержадміністрації № 437-р від 22.05.2008 року i відкритого акціонерного товариства "Укртелеком" далі - ВИКОНАВЕЦЬ, в особi в.о. директора Кіровоградської філії ВАТ "Укртелеком" Ткаченко О.В., який діє на підставі Положення про філію та довіреності №2109 від 22.12.2009 року уклали цей договір про наступне:
1.Предмет договору
1.1.ОРГАН УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ передає, а ВИКОНАВЕЦЬ приймає на себе обов’язки щодо експлуатацiйно-технiчного обслуговування , апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв’язку ЦО згідно з переліком, що додається (далі апаратура).
1.2.ВИКОНАВЕЦЬ здійснює обслуговування, ремонт, контроль за робочим станом і збереженням апаратури.
2.Обов’язки сторін
2.1. ОРГАН УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ зобов’язаний:
- забезпечити Виконавця запасними частинами, інструментом та приладдям для обслуговування апаратури;
- допускати в приміщення об’єктів цивільної оборони працівників Виконавця, на яких покладається виконання робіт з експлуатаційно-технічного обслуговування ( за наявності у них документів, що засвідчують особу);
- своєчасно оплачувати виконані роботи
2.2. ВИКОНАВЕЦЬ зобов’язаний :
- забезпечити належне обслуговування та утримання в стані постійної готовності апаратури,
прийнятої на експлуатаційно-технічне обслуговування, своєчасно, якісно та в повному обсязі проводити регламентні роботи;
- у випадках виходу з ладу апаратури вжити термінових заходів щодо відновлення її належного функціонування і негайно повідомити про це ОРГАН УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ;
- вести постійний облік витрат на обслуговування та утримання апаратури, звітувати перед Органом управління майном і направляти йому складені кошториси витрат з платіжними документами для оплати цих витрат.
3.Порядок розрахунків
3.1.Оплата за експлуатаційно – технічне обслуговування апаратури здійснюється Органом управління майном згідно з доданим до цього договору кошторисно-фінансовим розрахунком щомісячно або щоквартально.
3.2. У разі затримання оплати за експлуатаційно-технічне обслуговування протягом одного місяця ВИКОНАВЕЦЬ, за умови своєчасного і повного виконання ним зобов'язань за цим Договором, має право через місяць після отримання Органом управління майном письмового попередження відмовити йому в подальшому наданні послуг. Припинення надання послуг не звільняє ОРГАН УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ від сплати заборгованості.
3.4. Підставою для розрахунку за експлуатаційно-технічне обслуговування є акт виконаних робіт, у якому можуть зазначатися випадки виходу апаратури і технічних засобів оповіщення і зв’язку ЦО з ладу, несанкціонованого запуску, а також неповний обсяг виконаних робіт з обслуговування, що тягне за собою зменшення суми перерахувань.
4. Відповідальність сторін
4.1. У випадках невиконання або неналежного виконання договірних зобов’язань сторони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
4.2. Орган управління майном може застосовувати до ВИКОНАВЦЯ економічні санкції, умови яких зазначаються в договорі і відповідають вартості обслуговування засобів оповіщення та зв’язку ЦО за період їх простою з вини ВИКОНАВЦЯ. Неякісне експлуатаційно-технічне обслуговування та простій засобів оповіщення та зв’язку ЦО тягне за собою позбавлення матеріальної винагороди, якщо при цьому не передбачено іншого виду відповідальності.
5. Вирішення спірних питань
5.1. Усі спори, що виникатимуть у зв’язку з цим договором, вирішуватимуться сторонами шляхом переговорів між ними.
5.2. Спори та розбіжності, пов’язані з цим договором, що не можуть бути вирішені сторонами, вирішуються відповідно до чинного законодавства.
6. Термін дії договору
6.1. Цей договір набирає чинності від дати підписання його Сторонами і діє до 31.12.2010 року. Сторони домовились що дія цього Договору також розповсюджується на взаємовідносини які виникли з 01.01.2010 року. Якщо жодна із сторін не заявила за два місяці до закінчення терміну дії договору про його розірвання, то термін його дії продовжується на наступний рік.
6.2. Доповнення і зміни умов договору повинні бути оформлені додатковою угодою, що є невід’ємною частиною цього договору.
7.Інші умови
7.1. Під час виконання обов’язків за цим договором сторони керуються "Положенням про організацію оповіщення і зв’язку в надзвичайних ситуаціях", затвердженням постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 1999 р. №192.
7.2. Цей договір укладено в двох примірниках, що мають рівну юридичну силу.
7.3. До цього договору додається і є його невід’ємною частиною - кошторисно-фінансовий розрахунок вартості експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури.
8.Адреси і розрахункові рахунки сторін.
ОРГАН УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ
Управління з питань НС та у СЗН
від НЧК Кiровоградської облдержадміністрації
Банківські реквізити:
ЄДПРОУ 33708554
Розрахунковий рахунок 35212003003247
в ГУДКУ в Кіровоградській області
МФО 823016
Не є платником податків
тел.24-43-52, 24-52-86.
ВИКОНАВЕЦЬ
Відкрите акціонерне товариство «Укртелеком
Адреса: 01030 м. Київ,Бульвар Т.Шевченка,18, тел./044/234-31-06, код ЄДРПОУ 21560766
Кіровоградська філія ВАТ "Укртелеком", код ЄДРПОУ 22211233
Адреса: 25006 м. Кіровоград, вул. Гоголя,72
Прізвище відповідальної особи - Ткаченко О.В.
Телефон: 32-14-88, факс: 32-07-35,
Індивідуальний податковий номер юридичної особи 215607626656
Свідоцтво № 35478958 про реєстрацію платника податку на додану вартість
Поточний рахунок 260014642 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 323538
Укртелеком має статус платника податку на загальних умовах, передбачений Законом України «Про оподаткування прибутку підприємств .
Начальник управління з питань надзвичайних
ситуацій та у СЗН вiд НЧК Кiровоградської
облдержадмiнiстрацiї Г.К. Деморацький
М.П.
В.о. директора Кiровоградської філії
ВАТ "Укртелеком" О.В. Ткаченко
М.П.
КОШТОРИСНО-ФІНАНСОВИЙ РОЗРАХУНОК
вартості експлуатаційно-технічного обслуговування засобів
оповіщення та зв'язку управління з питань надзвичайних
ситуацій та у СЗН від НЧК Кіровоградської облдержадміністрації,
переданої на технічне обслуговування Кіровоградській філії
ВАТ "Укртелеком" на 2010 рік
№п/пНайменування апаратуриКількість одиницьНорма часу на одиницю апаратури
1Пульт П-162120
2Апаратура П-160: а) комплекс кінцевий, варіант І115 б) комплекс кінцевий, варіант ІІ 803,5 в) комплекс кінцевий, варіант ІІІ122
г) блок підсилення потужності БУ523
д) блок лінійний ЛБ53
е) блок лінійний ЛБ-1452
ж) блок живлення БП722,4
з) блок живлення БП-1822
3Апаратура П-164: а) передавач П-164Д23,6 б) приймач П-164П153,65 в) стійка циркулярного виклику П-64Ц з приймачем143,8 без приймача93,8 г) стійка електросиренна П-164Е на 20 абонентів143,4 е) обладнання переключення РТУ-П164Р без приймача63,4 4Апаратура АДУ/АДУ-ЦВ, АДУ-2М а) проміжна стійка ПС-6023 б) стійка циркулярного виклику СЦВ313 в) кінцевий блок ОБ-60151,5 г) кінцевий блок БУ150,8 д) абонентський блок додатковий70,8
5Стійка САРН11
6Транспорант сигнальний рядовий ТСР30,5
7Стіл диспетчерського зв'язку112
комутатор оперативного зв'язку 8"Кристал-70"110 9Телеграфний апарат (телетайп)12,5 10електросирен потужністю 5 кВт)410,8
11Кінцеве обладнання П-164А390,8
12Кабельні лінії (підземні з урахуванням ліній керування)120,10,9 Разом для проведення регламентних робіт на апаратурі потрібно на місяць 1492,34 люд./год.
ВИЗНАЧАЄМО КІЛЬКІСТЬ ШТАТНИХ ОДИНИЦЬ ТА ВИТРАТИ
НА ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ВИРОБНИЧОГО ПЕРСОНАЛУ
1. На технiчне обслуговування апаратури П-160, П-164, та iнших засобiв зв`язку /пункти 1-3/ потрібно 1154,15 люд./год.на мiсяць, тобто 6,83 штатних одиниць, при середньому фонді робочого часу одного працівника та восьмигодинному робочому дні в 168,9 люд/год.
Вказану апаратуру повинні обслуговувати:
1- інженер І кат. з окладом 2235 грн. на місяць.
2235 *1= 2235 грн.
5,83 електромеханіків І категорії з окладом 1570 грн. на місяць
1570 * 5,83 = 9153,1грн.
2. На технiчне обслуговування апаратури АДУ-ЦВ та інших засобів зв'язку /пункти 4-9/ потрібно 166,1 люд./год. на місяць, тобто 0,98 одиниць електромонтерів VI розряду з окладом 1753 грн. на місяць
1753 * 0,98 = 1717,94 грн.
3. На технiчне обслуговування кінцевих блоків АМ та стійок СЦВ /пункти 10-12/ потрібно 172,09 люд./год. на місяць, тобто 1,02 одиниць електромонтерів
V розряду з окладом 1511 грн. на місяць
1511 * 1,02 = 1541,22 грн.
Таким чином фонд заробітної плати інженерно - технічного персоналу на місяць складатиме:
2235 + 9153,1+ 1717,94 + 1541,22 = 14647,26
на рік
14647,26* 12 = 175767,12 грн.
Оклади керуючим працівникам, фахівцям, службовцям та погодинні тарифні ставки робітникам встановлені відповідно до галузевої угоди.
Нарахування на фонд заробітної плати складають 36,79%
175767,12* 0,3679 = 64664,72
Витрати на електроенергію, яку споживає апаратура оповіщення на підприємствах зв'язку області з урахуванням витрат на регламентні роботи та технічні перевірки при вартості 0,6595 грн/квт.год. складають
107895,8 * 0,6595 = 71157,28 грн.
Загальна сума усiх витрат буде складати розмiр плати за експлуатацiйно-технiчне обслуговування, компенсувати яку Кіровоградській філії ВАТ "Укртелеком" повинне управлiння з питань надзвичайних ситуацiй та у СЗН вiд НЧК Кiровоградської облдержадмiнiстрацiї:
Фонд заробітної плати 175767,12 грн.
Нарахування на фонд заробітної плати складає 64664,72грн.
Вартість електроенергії 71157,28 грн.
Витрати на запчастини складають 38,40 грн.
Витрати на відрядження складають 3498,00 грн.
Плата за оренду приміщень 65864,00 грн.
Загальна сума витрат з ПДВ буде складати 457187,42 грн.
В.о. директора Кіровоградської філії
ВАТ "Укртелеком" О.В. Ткаченко
Головний бухгалтер
Кiровоградської філії
ВАТ "Укртелеком" Т.Я. Дрижак
Начальник управління з питань
надзвичайних ситуацій та у СЗН від НЧК
Кiровоградської облдержадмiнiстрацiї Г.К. Деморацький
Головний бухгалтер управління
з питань надзвичайних ситуацій
та у СЗН від НЧК
Кiровоградської облдержадмiнiстрацiї Т.М. Дудакова
Стягнути з управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Кіровоградської обласної державної адміністрації (25006, м.Кіровоград, вул.декабристів,8/22, р/р №35212003003247 в ГУДКУ в Кіровоградській області, МФО 823016, ідентифікаційний код 33708554) на користь відкритого акціонерного товариства «Укртелеком», від імені якого діє Кіровоградська філія ВАТ «Укртелеком»(25006, м.Кіровоград, вул. Гоголя, 72, р/р №260054644 в ВАТ «Райффайзен банк Аваль»м.Кіровограда, МФО 323538, ідентифікаційний код 22211233) - 85 грн. державного мита та 236 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
Наказ видати після набрання рішенням законної сили.
Згідно частини п'ятої статті 85 Господарського процесуального кодексу України рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.
Апеляційна скарга подається на рішення місцевого господарського суду протягом десяти днів з дня його оголошення місцевим господарським судом. У разі якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення, зазначений строк обчислюється з дня підписання рішення, оформленого відповідно до статті 84 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя С.В.Таран
Повний текст рішення складено і підписано відповідно до вимог статей 84, 85 Господарського процесуального кодексу України 30.11.2010 року.