Єдиний державний реєстр судових рішень
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
58000, м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 14, тел. 55-09-34, е-mail: inbox@cv.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"09" квітня 2025 р. Справа № 926/913/25
Суддя Господарського суду Чернівецької області Бутирський А.А.,
при секретарі Вівчарюк І.Б.,
розглянувши матеріали справи
за заявою Головного управління ДПС у Чернівецькій області
до Акціонерного товариства «Кострижівський комбінат будівельних матеріалів» (код ЄДРПОУ 05383282) смт. Кострижівка, Чернівецької області
про банкрутство
Представники сторін:
від кредитора Чумак Т.В. у порядку самопредставництва
від боржника не з`явився
У засіданні приймали участь
ВСТАНОВИВ:
До Господарського суду Чернівецької області надійшла заява Головного управління ДПС у Чернівецькій області про банкрутство Публічного акціонерного товариства «Кострижівський комбінат будівельних матеріалів» (код ЄДРПОУ 05383282) смт. Кострижівка, Чернівецької області.
Згідно п. 2-1 прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.
Ініціюючими кредиторами запропоновано кандидатуру арбітражного керуючого Бурму Сергія Валерійовича, який надав згоду на участь у справі.
Ухвалою від 24.03.2025 р. підготовче засідання призначено на 02.04.2025 р.
Ухвалою від 02.04.2025 р. розгляд справи відкладено на 09.04.2025 р. за клопотанням боржника.
У судовому засіданні 09.04.2025 р. ініціюючий кредитор надав заяву, в якій вказав, що сума грошових вимог до боржника становить 2 402 807,96 грн.
09.04.2025 р. боржник у судове засідання не з`явився, проте надав клопотання про перенесення розгляду справи, оскільки він звернувся до податкового органу із заявою про розстрочення сплати податкового боргу.
У задоволенні поданого клопотання слід відмовити, оскільки згідно ч. 1 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства (далі КУзПБ) неявка у підготовче засідання сторін та представника державного органу з питань банкрутства, а також відсутність відзиву боржника не перешкоджають проведенню засідання.
Розглянувши подані документи, з`ясувавши обставини справи, суд прийшов до висновку про обґрунтованість вимог ініціюючого кредитора, з огляду на таке.
Згідно ч. 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства, провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
Відповідно до ч. 1 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, у підготовчому засіданні господарський суд перевіряє обґрунтованість вимог заявника, а також з`ясовує наявність підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство.
Згідно абз. 3 ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства, боржник - юридична особа або фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, неспроможна виконати свої грошові зобов`язання, строк виконання яких настав.
Як вбачається з матеріалів справи, заборгованість АТ «Кострижівський комбінат будівельних матеріалів» перед кредитором обґрунтована наступним.
У відповідності до п.п.16.1.3 п. 16.1 ст.16 ПК України - платник податків зобов`язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов`язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.
Згідно п.п.16.1.4 п. 16.1 ст.16 ПК України - платник податків зобов`язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Відповідно пункту 288.7. статті 288 ПК України, податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог статей 285-287 цього розділу.
Відповідно до статті 285 ПК України, базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік. Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв`язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).
Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов`язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі (пункт 286.2 статті 286 ПК України).
Податкове зобов`язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця (пункт 287.3 статті 287 ПК України).
Відповідно до пункту 287.4. статті 287 ПК України, податкове зобов`язання з плати за землю, визначене у податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.
Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин регулюється статтею 252 Податкового кодексу України.
Відповідно до п.п. 252.26 ПКУ подання декларацій, строки сплати, відповідальність платників та контроль за справлянням рентної плати визначено статтями 257 і 258 цього Кодексу.
У відповідності до п.56.11 ст. 56 ПК України не підлягає оскарженню грошове зобов`язання, самостійно визначене платником податків.
Підпунктом 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 ПК України встановлено, що податковий борг - це сума узгодженого грошового зобов`язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Згідно абзацу 2 пункту 95.5 статті 95 ПК України, у разі якщо податковий борг виник у результаті несплати грошових зобов`язань та/або пені, визначених платником податків у податкових деклараціях або уточнюючих розрахунках, що подаються контролюючому органу в установлені цим Кодексом строки, стягнення коштів за рахунок готівки, що належить такому платнику податків, та/або коштів з рахунків такого платника у банках здійснюється за рішенням керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу без звернення до суду, за умови якщо такий податковий борг не сплачується протягом 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку його сплати, та відсутності/наявності у меншій сумі непогашеного зобов`язання держави щодо повернення такому платнику податків помилково та/або надміру сплачених ним грошових зобов`язань, та/або бюджетного відшкодування податку на додану вартість. У разі наявності непогашеного зобов`язання держави перед платником податків у сумі, що є меншою за суму податкового боргу, ця норма застосовується в межах різниці між сумою податкового боргу та сумою зобов`язання держави.
Пунктами 59.1 та 59.5 статті 59 ПК України встановлено, що у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов`язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення. У разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення. У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Пунктом 95.1 статті 95 ПКУ встановлено, що контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Відповідно до пункту 87.5 статті 87 ПК України у разі якщо здійснення заходів щодо погашення податкового боргу платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, не привело до повного погашення суми податкового боргу або у разі недостатності у платника коштів для погашення податкового боргу, контролюючий орган визначає дебіторську заборгованість платника податків, строк погашення якої настав, джерелом погашення податкового боргу такого платника податків.
Відповідно до п. 95.22. статті 95 ПК України контролюючий орган звертається до суду щодо стягнення з дебіторів платника податку, що має податковий борг, сум дебіторської заборгованості, строк погашення якої настав та право вимоги якої переведено на контролюючі органи, у рахунок погашення податкового боргу такого платника податків.
Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області як контролюючим органом з питань оподаткування та стягнення відносно АТ «Кострижівський комбінат будівельних матеріалів» було забезпечено здійснення заходів щодо стягнення (погашення) податкового боргу або іншої заборгованості у встановленому законодавством порядку.
Так, у зв`язку з несплатою у встановлені терміни узгодженого грошового зобов`язання, 07.10.2020 року Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області, як контролюючим органом за місцем податкового обліку боржника станом на дату виникнення податкового боргу, було прийнято податкову вимогу форми «Ю» № 1431-13 на загальну суму 153172,45 грн. (копія податкової вимоги та рекомендованого повідомлення про вручення додаються).
У порядку пункту 95.5 статті 95 ПК України, у зв`язку із несплатою податкових зобов`язань, визначених платником у податкових розрахунках земельного податку, заступником начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області прийнято рішення про стягнення коштів платника податків з рахунків у банках у рахунок погашення податкового боргу:
-№ 121/4-2413 від 30.08.2023 на суму 1 554 703,15 грн.
-№ 178/4-2413 від 15.12.2023 у сумі 538805,85 грн.
-№ 68/4-2413 від 30.05.2024 у сумі 413546,50 грн.
-№ 100/4-2413 від 23.08.2024 у сумі 322590,81 грн.
З метою реалізації рішень керівника, Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області на рахунок АТ «Кострижівський комбінат будівельних матеріалів» було виставлено платіжні інструкції, які були повернуті без виконання по причині: кошти на рахунку відсутні або арештовані за іншим виконавчим документом, а саме:
-№ 788 від 24.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 818 від 25.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 788 від 24.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 847 від 26.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 909 від 30.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1032 від 01.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1038 від 02.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1044 від 03.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1033 від 01.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 736 від 12.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1045 від 03.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 910 від 30.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 733 від 12.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 734 від 12.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 786 від 24.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 787 від 24.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 816 від 25.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 817 від 25.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 845 від 26.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 875 від 25.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 846 від 26.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 876 від 27.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 8907 від 30.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 908 від 30.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1030 від 01.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1031 від 01.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1036 від 02.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1037 від 02.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1042 від 03.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 843 від 26.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 873 від 27.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 784 від 26.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 814 від 25.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1034 від 02.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1040 від 03.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1043 від 03.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1510 від 30.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 905 від 30.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 655 від 22.08.2024 р. на суму 1252194,03 грн.;
-№ 732 від 12.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1035 від 02.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 785 від 24.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 815 від 25.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 874 від 27.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 906 від 30.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 844 від 26.09.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1029 від 01.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1028 від 01.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1041 від 03.10.2024 р. на суму 1447699,83 грн.;
-№ 1052 від 07.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 661 від 22.08.2024 р. на суму 832739,09 грн.;
-№ 726 від 12.09.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1047 від 04.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1053 від 07.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1046 від 04.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1534 від 30.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 728 від 12.09.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 727 від 12.09.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1048 від 04.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1054 від 07.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1049 від 04.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1055 від 07.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1050 від 04.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1056 від 07.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1038 від 30.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1031 від 31.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 730 від 12.09.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1051 від 04.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 1057 від 07.10.2024 р. на суму 959824,10 грн.;
-№ 531 від 24.06.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 671 від 22.08.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 526 від 24.06.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 742 від 12.09.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 350 від 08.04.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 351 від 08.04.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 738 від 12.09.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 667 від 22.08.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 529 від 24.06.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 528 від 24.06.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 352 від 08.04.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 353 від 08.04.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 668 від 22.08.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 669 від 22.08.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 739 від 12.09.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 740 від 12.09.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 354 від 08.04.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 530 від 24.06.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 741 від 12.09.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
-№ 355 від 08.04.2024 р. на суму 140677,86 грн.;
Відповідно до Інформації з Державного реєстру речових прав на майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна, щодо суб`єкту юридична особа код ЄДРПОУ 14263269 (АТ «Кострижівський комбінат будівельних матеріалів») по запиту відомості відсутні.
З метою погашення податкового боргу Головне управління ДПС у Чернівецькій області звернулося із листом про надання інформації № 6637/5/24-13-13-10-02 від 30.10.2023 до РСЦ ГСЦ МВС в Чернівецькій області.
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Чернівецькій області на виконання листа №6637/5/24-13-13-10-02 від 30.10.2023 повідомило Головне управління ДПС у Чернівецькій області листом від 16.11.2023 р. № 31/24/1075-12--2023, що згідно облікових даних Єдиного державного реєстру МВС за АТ «Кострижівський комбінат будівельних матеріалів» не зареєстровано жодного транспортного засобу.
Зазначене свідчить про неможливість повного виконання боржником своїх грошових зобов`язань за рахунок реалізації майна АТ «Кострижівський комбінат будівельних матеріалів» в порядку застосування пункту 95.3 статті 95 ПК України.
Також, слід зазначити, що працівниками контролюючого органу ГУ ДПС у Чернівецькій області проведено обстеження юридичної адреси підприємства АТ «Кострижівський комбінат будівельних матеріалів», за результатами якої складено акт від 06.11.2024 року.
Відповідно до акту перевіркою встановлено, що на момент обстеження посадові особи відсутні, будь-яка діяльність не здійснювалася, транспортні засоби, обладнання та устаткування відсутні.
З метою виконання пункту 87.5 статті 87 ПК України ГУ ДПС у Чернівецькій області звернулося із листом №11701/6/24-13-13-03 від 16.07.2024 р. до АТ «Кострижівський комбінат будівельних матеріалів», в якому просило укласти угоду про переведення права вимоги дебіторської заборгованості, як джерела погашення податкового боргу АТ Кострижівський комбінат будівельних матеріалів» та виділити майно для опису в податкову заставу.
Вищезазначений лист отримано 06.08.2024 року, однак відповідь на зазначений лист до Головного управління ДПС у Чернівецькій області не надходила.
ГУ ДПС у Чернівецькій області звернулося із листом №16074/6/24-13-13-03 від 09.10.2024 р. знову звернулося до АТ «Кострижівський комбінат будівельних матеріалів», в якому просило укласти угоду про переведення права вимоги дебіторської заборгованості, як джерела погашення податкового боргу АТ Кострижівський комбінат будівельних матеріалів» та виділити майно для опису в податкову заставу.
Вищезазначений лист отримано 05.11.2024 року, однак відповідь на зазначений лист до Головного управління ДПС у Чернівецькій області не надходила.
Зазначене вище свідчить про відсутність дебіторської заборгованості.
Таким чином, загальна сума заборгованості АТ Кострижівський комбінат будівельних матеріалів» до Головного управління ДПС у Чернівецькій області становить 2 402 807,96 грн., яка станом на дату подання заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство не погашена та підтверджується вищенаведеними доказами.
На підставі викладеного, суд дійшов висновку про обґрунтованість та доведеність вимог кредитора та наявність підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство.
Вирішуючи питання щодо призначення розпорядника майна по справі суд виходить з наступного.
Згідно п. 2-1 прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією. Кодексу України з процедур банкрутства.
Ініціюючим кредитором запропоновано кандидатуру арбітражного Бурми С.В., який надав згоду на участь у справі. З урахуванням наведеного, розпорядником майна у даній справі слід призначити арбітражного керуючого Бурму С.В.
Згідно ч. 8 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, в ухвалі про відкриття провадження у справі про банкрутство зазначається про встановлення розміру оплати послуг розпорядника майна та джерела її сплати.
Ч. 1 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду. Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород. Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.
Оскільки відомості щодо розміру середньомісячної заробітної плати керівника боржника матеріали справи не містять, суд вважає за доцільне встановити оплату послуг арбітражного керуючого Бурми С.В. в розмірі трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.
Керуючись ст. ст. 2, 9, 28, 30, 34, 36, 39, 44, 47, п. 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1.Відкрити провадження у справі про банкрутство Акціонерного товариства
«Кострижівський комбінат будівельних матеріалів» (код ЄДРПОУ 05383282), вул.
Зелена, буд. 38, смт. Кострижівка, Чернівецької області.
2.Визнати грошові вимоги Головного управління ДПС у Чернівецькій області до
боржника у розмірі 2 402 807,96 грн.
3. Ввести процедуру розпорядження майном АТ Кострижівський комбінат будівельних
матеріалів».
4.Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.
5.Призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Бурму Сергія
Валерійовича (вул. Головна, 204 Е/48) свідоцтво арбітражного керуючого № 614 від
23.04.2013 р.
6.Встановити оплату послуг розпоряднику майна Бурмі С.В. у розмірі трьох розмірів
мінімальної заробітної плати за кожен місяць виконання ним повноважень за рахунок
коштів заявника.
7.Здійснити офіційне оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі
про банкрутство АТ Кострижівський комбінат будівельних матеріалів».
8.Протягом процедури розпорядження майном органи управління боржника не мають права приймати рішення про:
Шреорганізацію (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) і ліквідацію боржника;
Шстворення господарських товариств або участь в інших господарських товариствах;
Шстворення філій та представництв;
Швиплату дивідендів;
Шпроведення боржником емісії цінних паперів;
Швихід зі складу учасників боржника юридичної особи, придбання в акціонерів раніше випущених акцій боржника;
Швідчуження або обтяження нерухомого майна боржника, в тому числі його передачу в заставу, внесення зазначеного майна до статутного капіталу іншого підприємства або господарського товариства;
Шнадання позик (кредитів), надання поруки, гарантій, а також передачу в довірче управління майна боржника.
9. Розпоряднику майна до 09.05.2025 р. надати відомості про результати розгляду
вимог кредиторів.
10. Попереднє засідання суду призначити на 19.05.2025 р. о 11:00 год (зал засідань №
3).
11. Розпоряднику майна до 09.05.2025 р. провести інвентаризацію майна боржника.
12. Копію даної ухвали надіслати сторонам, арбітражному керуючому Бурмі С.В. державній виконавчій службі за місцезнаходженням боржника, місцевому загальному суду за місцезнаходженням боржника.
Ухвала набирає законної сили у порядку, передбаченому ст. 235 Господарського процесуального кодексу України.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом десяти днів з дня її проголошення до Західного апеляційного господарського суду.
Повний текст ухвали складено 10.04.2025 р.
Суддя А.А. Бутирський